Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Європейський суд з прав людини -- Практика<.>
Загальна кількість знайдених документів : 14
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-14 
1.


    Дроздов, О.
    Сучасні тенденції розвитку кримінального процесу України [Текст] : (за матеріалами практики Європейського суду з прав людини) / О. Дроздов // Право України. - 2017. - № 12. - С. 102-116. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Розвиток--Україна
   Європейський суд з прав людини--Практика

Анотація: Статтю присвячено дослідженню сучасних тенденцій розвитку кримінального процесу України в контексті практики Європейського суду з прав людини. Оскільки саме прецедентне право цього міжнародного суду покликане здійснювати визначальний вплив на здійснення забезпечення сталості та єдності судової практики Верховним Судом і знаходити своє втілення.


Знайти схожі

2.


   
    Рішення Європейського суду з прав людини від 25 березня 1999 р. у справі "Ятрідіс проти Греції" (Комюніке Секретаря Суду) [Текст] // Право України. - 2018. - № 5. - С. 271-273
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Практика
Анотація: У статті висвітлюється рішення Європейського суду з прав людини від 25 березня 1999 р. у справі "Ятрідіс проти Греції" (Комюніке Секретаря Суду).


Знайти схожі

3.


    Ліщина, Іван.
    Проблема невиконання судових рішень як порушення права власності у практиці Європейського суду з прав людини. Український аспект. Від Hornsby до Ivanov [Текст] / І. Ліщина // Право України. - 2020. - № 3. - С. 233-255. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Практика
   Судові рішення--Невиконання

Анотація: Вивчено історичні та теоретичні засади виникнення і розвитку практики Європейського суду з прав людини щодо невиконання судових рішень як порушення права власності, перехід фокусу суду з законодавчих та адміністративних перешкод щодо виконання судових рішень проти приватних осіб на невиконання рішень проти державних органів і підприємств у в'язку з браком коштів у бюджеті.


Знайти схожі

4.


    Ліщина, Іван.
    Проблема невиконання судових рішень як порушення права власності в практиці Європейського суду з прав людини. Український аспект. Від Ivanov до Burmych [Текст] / Іван Ліщина // Право України. - 2020. - № 4. - С. 189-215. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Судові рішення--Невиконання
   Європейський суд з прав людини--Практика

Анотація: Стаття присвячена питанню невиконання судових рішень. Наголошено, що комплексний підхід до вирішення проблеми, відображений у консолідованому Плані дій Уряду та Стратегії, має шанси остаточно подолати цю проблему. При цьому надважливими є тверда політична воля на найвищому рівні влади та ефективна координація між різними органами держави при подоланні цієї проблеми.


Знайти схожі

5.


    Гудима, Д.
    Принцип екстериторіальності у практиці Європейського суду з прав людини [Текст] / Д. Гудима // Право України. - 2015. - № 2. - С. 113-127. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Практика
Анотація: У статті розглянуті поняття принципу екстериторіальності, деякі аспекти територіальності юрисдикції держав за Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, а також з урахуванням практики Європейського суду з прав людини проаналізовані такі випадки екстериторіальної юрисдикції, як встановлення ефективного контролю однієї держави над територією іншої та застосування повноважень держави за межами її кордону щодо конкретних носіїв конвенційних прав і свобод.


Знайти схожі

6.


   
    При тлумаченні права суд може використати акти законодавства, відповідну судову практику та доктринальні праці [Текст] // Право України. - 2021. - № 2. - С. 202-204
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Практика
Анотація: У статті зазначено витяг із рішення Європейського Суду з прав людини 6 грудня 2007 р.


Знайти схожі

7.


    Блажівська, Н.
    Практичне значення практики Європейського суду з прав людини для вирішення податкових спорів адміністративними судами України [Текст] / Н. Блажівська // Право України. - 2014. - № 3. - С. 110-117
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Практика
   Адміністративне судочинство--Податкові спори

Анотація: У статті викладено обгрунтування необхідності вивчення практики Європейського суду з прав людини з метою активного правозастосування для вирішення податкових спорів, а також наведено основні підходи ЄСПЛ до вирішення спорів, які за своїм змістом є податковими.


Знайти схожі

8.


    Святоцька, В.
    Практика Європейського суду з прав людини у діяльності українських адвокатів: проблемні статті [Текст] / В. Святоцька // Право України. - 2011. - № 7. - С. 111-115. - Бібліогр.: с. 114 (8 назв)
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Практика
   Адвокати--України

Анотація: У статті розглядаються питання застосування практики Європейського суду з прав людини в Україні, зокрема суддями, адвокатами, правоохоронними органами.


Знайти схожі

9.


    Базов, О.
    Практика Європейського Суду з прав людини та національне судочинство [Текст] / О. Базов // Право України. - 2014. - № 4. - С. 228-234
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Практика
   Судочинство--Національне

Анотація: У статті досліджуються питання юрисдикції Європейського суду з прав людини та судів України. Надано характеристику Європейського суду як одного з основних елементів інституції системи Ради Європи.


Знайти схожі

10.


    Демченко, Іван Сергійович.
    Практика Європейського суду з прав людини в національній судовій практиці у справах, пов'язаних із медициною [Текст] / І. С. Демченко // Часопис Київського університету права. - 2014. - № 2. - С. 348-351. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Практика


Знайти схожі

 1-10    11-14 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)