Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=інформаційна безпека<.>
Загальна кількість знайдених документів : 23
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-23 
1.


    Носова, Євгенія.
    Інформаційна складова у механізмі фінансової безпеки підприємства [Текст] / Євгенія Носова, Кирил Мугуєв, Володимир Русінов // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 3. - С. 98-107. - Бібліогр.: с. 105
УДК
Рубрики: Фінансова безпека--Підприємства
Кл.слова (ненормовані):
інформаційна безпека -- ризик транзакцій -- інформаційний ризик -- фінансові ризики
Анотація: Визначено важливість механізму забезпечення інформаційної безпеки в контексті забезпечення фінансової безпеки підприємства в умовах функціонування в інформаційному середовищі та тісній взаємодії зі сферою інформаційних технологій. Встановлено, що комплексом інформаційних ризиків і ризиків транзакцій, який загрожує підприємству під час провадження його операційної діяльності, можливо управляти лише за наявності спеціалізованої служби управління інформаційними ризиками на підприємстві.


Дод.точки доступу:
Мугуєв, Кирил; Русінов, Володимир
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Кударенко, Т. Л.
    "Світове кафе" як одна з форм підвищення медіакультури учнів [Текст] / Т. Л. Кударенко, Р. І. Захарова // Шкільний бібліотекар. - 2020. - № 5. - С. 4-5. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бібліотеки шкільні--Інформаційна освіта
   Бібліотечні уроки--Медіаосвіта

Кл.слова (ненормовані):
знаннєве кафе -- інформаційна безпека
Анотація: Пропонується розробка заходу "Учень у медіа@просторі", проведеного у форматі "Світового кафе", який присвячений розгляду актуальних питань інформаційної безпеки.


Дод.точки доступу:
Захарова, Р. І.
Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Беркій, Тетяна.
    Кримінологічна характеристика засобів попередження сепаратизму [Текст] / Тетяна Беркій // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 7. - С. 300-304. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сепаратизм--Засоби попередження--Кримінологічна характеристика
Кл.слова (ненормовані):
гуманітарна політика -- десепаратизація -- транскордонне співробітництво -- інформаційна безпека
Анотація: У статті вивчено стан наукової розробки проблеми сепаратизму як правового та соціального явища. Дається кримінологічна характеристика засобів попередження сепаратизму в Україні. Зокрема, проаналізовано положення проекту Закону України «Про протидію і запобігання сепаратизму та подолання наслідків сепаратистської діяльності на території України (десепаратизацію)». Окремо виділено принцип транскордонного співробітництва як засіб запобігання сепаратистським настроям.


Знайти схожі

4.


    Нашинець-Наумова, Анфіса.
    Світовий досвід законодавчої регламентації режимів конфіденційної інформації [Текст] / Анфіса Нашинець-Наумова // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 4. - С. 166-170. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конфіденційна інформація--Правове регулювання--Світовий досвід
Кл.слова (ненормовані):
інформаційна безпека -- законодавча регламентація -- міжнародний досвід
Анотація: У статті представлені результати світового досвіду законодавчої регламентації режимів конфіденційної інформації. Показана важливість використання цього досвіду для практичної реалізації процесів інформаційного забезпечення в Україні. Аналізуючи міжнародний досвід правового регулювання відносин щодо захисту конфіденційної інформації, автор визначає перспективні напрями подальшого розвитку для України в зазначеній сфері.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Нестеряк, Ю. М..
    Новітній період розвитку національного інформаційного простору України (з початку 2014 р.) [Текст] / Ю. М. Нестеряк // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України : науковий журнал. - 2019. - N 3. - С. 123-130. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційний простір--Інформаційна безпека--Суспільне мовлення
Кл.слова (ненормовані):
Інформаційний простір -- Інформаційна безпека -- Суспільне мовлення
Анотація: У статті на основі комплексного аналізу новітнього періоду розвитку інформаційного простору України з 2014 р. до наших днів визначено найбільш актуальні виклики та проблеми: захист інформаційного суверенітету; збереження духовних і культурних цінностей українського народу, розвиток його національної самоідентичності та цивілізаційної єдності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Степанов, В. Ю..
    Інформаційна безпека в умовах реалізації інформаційної політики [Текст] / В. Ю. Степанов // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України : науковий журнал. - 2019. - N 4. - С. 71-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційна безпека--Інформаційне суспільство--Соціальний захист
Кл.слова (ненормовані):
Інформаційна безпека -- Інформаційне суспільство -- Соціальний захист
Анотація: Стаття присвячена розгляду інформаційної безпеки як глобальної проблеми в умовах реалізації інформаційної політики держави та її впливу на сучасне суспільство.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Бакалінська, Ольга.
    Правове забезпечення кібербезпеки в Україні [Текст] / Ольга Бакалінська, Олександр Бакалинський // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 9. - С. 100-108. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кібербезпека--Правове забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
безпека інформації -- інформаційна безпека -- кіберпростір
Анотація: У статті досліджені передумови і особливості формування законодавства України у сфері кібербезпеки, визначені проблеми та перспективи його подальшого розвитку з точки зору оцінки наявних небезпек та загроз. Визначені напрями адаптації чинного законодавства про кібербезпеку до стандартів ЄС у межах реалізації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.


Дод.точки доступу:
Бакалинський, Олександр
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Коваль, Тетяна.
    Сучасні підходи щодо забезпечення інформаційної безпеки бібліотечно-інформаційної діяльності [Текст] / Тетяна Коваль, Олена Лопата // Бібліотечний форум: історія, теорія і практика. - 2018. - № 1. - С. 43-44. - Бібліогр.: 8 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Бібліотечна справа--Інформаційна безпека
Кл.слова (ненормовані):
персональні дані читачів бібліотеки -- захист електронних ресурсів -- інформаційна безпека
Анотація: У статті йдеться про організацію та механізми захисту електронних ресурсів бібліотечно-інформаційних систем та інформаційну безпеку користувачів відповідно до європейських стандартів на прикладі БД "Читачі НБУВ".


Дод.точки доступу:
Лопата, Олена
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

9.


    Алієва-Барановська, В. М.
    Злочини у сфері інформаційної безпеки [Текст] / В. М. Алієва-Барановська // Юридична Україна. - 2018. - № 5/6. - С. 64-74. - Бібліогр. 34 назви
Рубрики: Інформаційна безпека--Злочини
Кл.слова (ненормовані):
кібератака -- кіберзахист -- протиправні дії -- законодавча база -- рівень захищеності -- інформаційна безпека -- міжнародна партнерська співпраця
Анотація: У статті здійснено ретроспективний аналіз поняття «кіберзлочинність», оскільки це явище набуло статусу транснаціональної загрози. Вказується на низку факторів, які сприяють розвитку кіберзлочинності, зокрема низький соціально-економічний рівень держави, недосконалість законодавчої бази, корумпованість суб’єктів владних повноважень тощо. Автор зауважує на необхідності будувати в Україні ефективне і дієве правове поле для вирішення проблеми, зокрема: законодавче закріплення дефініцій низки ключових термінів «цифровий доказ», «кіберсквоттинг», «хайджекінг», «манімейкінг» тощо. Зазначено, що надзвичайно важливим для України є інтенсифікація та поглиблення подальшої співпраці та партнерських відносин з Європолом, Інтерполом, ФБР, Євроюстом, НАТО, а також з іншими розвиненими країнами; удосконалення законодавчого і нормативно-правового поля з урахуванням рекомендацій висококваліфікованих фахівців з права, економіки та залежно від порушених питань і проблем відповідних експертів інших галузей; переймання, з подальшою адаптацією для України, позитивного досвіду інших країн.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Захаренко, Костянтин.
    Проблеми формування ефективної державної інформаційної політики і освіта [Текст] / Костянтин Захаренко // Вища освіта України. - 2018. - № 4. - С. 44-49. - Бібліогр.: 6 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Національна безпека--Інформаційна безпека
   Освіта--Управління

Кл.слова (ненормовані):
людина -- політика -- інформація -- культура -- державна політика -- державні структури -- законодавча база -- інформаційна безпека
Анотація: "Діяльність усіх задіяних у сфері інформаційної безпеки державних структур має бути чітко скоординованою в межах загальних програм і планів, а також визначених функцій. Для ефективної реалізації програм у галузі інформаційної безпеки держава повинна надавати необхідні матеріальні ресурсии, готувати фахівців, розвивати законодавчу базу. Пріоритетні напрями розвитку національної інформаційнорї політики та інформаційної безпеки нашої держави сформульовані в національній Доктрині інформаційної безпеки України і закріплені в різних законах. Але законодавча база з важливих питань інформаційної безпеки є ще безсистемною... Розбалансованою є й проблема інформаційної безпеки та освіти. Функції і повноваження державних структур стосовно реалізації інформаційної безпеки мають бути виокремлені достатньо чітко й виразно".

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-23 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)