Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Каталог газет (1)Буковина (15)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=інтерес<.>
Загальна кількість знайдених документів : 248
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Шалімова, Н. С.
    Суспільний (публічний) інтерес у контексті регулювання обов'язкового аудиту [] / Н. С. Шалімова // Економіка та держава. - 2014. - № 3. - С. 6-11. - Бібліогр. с.10-11 (22 назви)
Рубрики: Аудит--Законодавче регулювання
Анотація: Обгрунтовано необхідність розгляду обов'язкового аудиту як публічної послуги, що має суспільно-значимий характер та виконує функції зі зменшення або попередження конфлікту публічних (суспільних) інтересів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Кір'ян, Вікторія.
    Категорія інтерес - основа рефлексії інформаційного суспільства [Текст] / Вікторія Кір'ян // Підприємництво, господарство і право. - 2013. - № 7. - С. 11-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне суспільство--Концепція--Трансформації
Анотація: Визначаються засадничі положення трансформації концепцій інформаційного суспільства.

Є примірники у відділах:
Бібліотека ВНАУ (вільний)

Знайти схожі

3.


    Міловська, Надія.
    Правова природа договору особистого страхування [Текст] / Надія Міловська // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 12. - С. 43-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Страхове право--Договори і угоди
Кл.слова (ненормовані):
страховик -- страхувальник -- страховий інтерес -- предмет договору -- страховий ризик
Анотація: У науковій статті на основі аналізу наукових поглядів і норм чинного законодавства України, які регулюють договірні зобов’язання у сфері страхування, визначено поняття, правову природу договору особистого страхування, його види та місце в системі цивільно-правових договорів. Здійснено правову характеристику суб’єктного складу договірних зобов’язань з особистого страхування, а також сформульовано наукові висновки й пропозиції щодо вдосконалення законодавчого врегулювання відносин за договором особистого страхування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Ляшенко, Руслана.
    Солідаризм: сутність та перспективи реалізації [Текст] / Руслана Ляшенко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 4. - С. 187-190. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія права--Принципи права
Кл.слова (ненормовані):
солідарність -- правотворення -- суспільний інтерес -- державотворення
Анотація: Стаття присвячена аналізу ідеології солідаризму та перспектив застосування його концептів як стратегії виходу з кризи й подальшого розвитку України як правової та соборної держави. Ідейні засади солідаризму формують ідеологію, що полягає у якнайширшому залученні громадян до розподілу влади, врахуванні суспільної думки як запоруці реалізації принципів справедливості та доцільності в умовах проведення правової реформи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Кубко, А. Є.
    Завдання держави і приватні інтереси (деякі проблеми балансу і противаг) [Текст] / А. Є. Кубко // Юридична Україна. - 2019. - № 6. - С. 56-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Держава і право--Суспільні відносини--Регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державний інтерес -- приватні права
Анотація: У статті аналізується питання балансу між завданнями держави і приватними інтересами. Автор розглядає природу, властивості завдань держави в контексті їх співвідношення з інтересами приватного характеру. Завдання держави, будучи пов’язаними із державними інтересами, в процесі своєї реалізації державою зумовлюють обмеження приватних чірав та інтересів особи. Ключове значення має проблема балансу між завданнями держави та приватними інтересами, а забезпечення такого балансу є обов’язком держави. Науково-теоретичною основою для вироблення підходів до вирішення проблеми балансу завдань держави та приватних інтересів має стати дослідження завдань держави як складної у структурному відношенні категорії, в рамках якої слід розглядати загальні і похідні завдання. Виконання цих двох рівнів завдань у сукупності здатне забезпечити необхідний баланс завдань держави і приватних інтересів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Ковалко, Н. М.
    Сутність фінансових правовідносин: історія та сучасність [Текст] / Н. М. Ковалко // Юридична Україна. - 2019. - № 3. - С. 39-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансове право--Теоретико-методологічні проблеми
Кл.слова (ненормовані):
публічний інтерес -- публічне право -- міжнародне фінансове право
Анотація: У статті досліджуються питання фінансових правовідносин. Аналізуються особливості розглядуваних відносин. Окрема увага приділяється співвідношенню національного та міжнародного фінансового права. Розглядаються фінансові правовідносини крізь призму публічного інтересу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Скрипник, Володимир.
    Сервітут як спосіб здійснення речових прав [Текст] / Володимир Скрипник // Підприємництво, господарство і право. - К., 2017. - № 1. - С. 44-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельне право--Речові права--Сервітут
Кл.слова (ненормовані):
право власності -- охоронюваний законом інтерес -- користування чужим майном
Анотація: У статті здійснюється аналіз особливостей такої правової категорії, як сервітут, а саме поняття, змісту і характерних ознак сервітуту як способу здійснення речових прав із точки зору сучасної цивільно-правової доктрини та сформульовані пропозиції щодо вдосконалення цивільно-правового регулювання сервітуту. Акцент зроблено на дослідженні не тільки теоретичних проблем, а й питань практичного характеру, а також запропоновані конкретні зміни до законодавчих актів. Автором зроблено чіткий висновок, що речове право у вигляді сервітуту надає власнику можливість ефективно використовувати свою річ, а також передбачає право на задоволення немайнових інтересів інших осіб, речове право яких на чужу річ не пов’язане зі здійсненням майнових прав.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Покачалова, А.
    Сутність забезпечувального інтересу як правова категорія [] / А. Покачалова // Підприємництво, господарство і право. - 2010. - № 11. - С. 101-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Торговий кодекс--Забезпечувальний інтерес--Прикріплення та формалізація--Забезпечена угода
Кл.слова (ненормовані):
Єдинообразний торговий кодек
Анотація: Стаття присвячена проблемі правового регулювання забезпечувального інтересу в країнах загальної правової сім'ї. Розглядаються основні питання щодо поняття забезпечувального інтересу, особливостей його створення та надання йому юридичної сили відповідно до вимог права країн загальної правової сім'ї.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

9.


    Міловська, Надія.
    Особливості відшкодування моральної (немайнової) шкоди в зобов’язаннях зі страхування [Текст] / Надія Міловська // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 3. - С. 35-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Страхування--Договори і угоди--Моральна шкода--Відшкодування
Кл.слова (ненормовані):
страховий ризик -- страховик -- страховий інтерес -- страхування відповідальності
Анотація: Стаття присвячена аналізу особливостей відшкодування моральної (немайнової) шкоди у страхових зобов’язаннях як одного зі способів захисту цивільних прав та інтересів, що за своєю правовою природою належить до заходів цивільно-правової відповідальності. Наголошується на вирішальній ролі засад справедливості, розумності й добросовісності у правовому регулюванні відносин із відшкодування моральної шкоди, а також приділено увагу формулюванню висновків і пропозицій, спрямованих на вдосконалення цивільного законодавства у сфері договірних зобов’язань зі страхування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Маріц, Дарія.
    Поняття «суспільний інтерес» в інформаційних правовідносинах [Текст] / Дарія Маріц // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 11. - С. 165-170. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне право--Суспільний інтерес--Дефініції
Кл.слова (ненормовані):
суспільно необхідна інформація -- обмеження права
Анотація: У статті розглядаються підходи щодо визначення та розуміння поняття «суспільного інтересу» в інформаційній сфері. Аналізується вітчизняна судова практика та практика Європейського суду з прав людини у спорах щодо визнання інформації суспільно необхідною. Автором пропонується визначення поняття «суспільний інтерес» та виокремлюються його ознаки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)