Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)Буковина (19)Бібліотека О.С.Романця (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=інтерв’ю<.>
Загальна кількість знайдених документів : 146
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Кизименко, О. М.
    Стежками Пантелеймона Куліша [Текст] : (до 200-річчя від дня народження). Урок-інтерв’ю / О. М. Кизименко // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2019. - № 19-21. - С. 32-37. - Бібліогр.: с. 34
Рубрики: Письменники українські--Літературна творчість--Куліш П.--Уроки
Анотація: Урок з української літератури, мета якого ознайомити учнів із життям і творчістю П. Куліша, показати неповторність його творчої спадщини, її значення для розвитку української літератури.


Дод.точки доступу:
Куліш, Пантелеймон Олександрович (укр. письм., фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик, редактор, видавець, філософ історії ; 1819-1897) \про нього\

Знайти схожі

2.


    Патон, Борис Євгенович.
    За підсумками року [Текст] : інтерв’ю Президента НАН України академіка Б.Є. Патона / розмову вела Сніжана Мазуренко / Борис Євгенович Патон // Вісник Національної академії наук України. - 2019. - № 1. - С. 3-18
Рубрики: Інтерв'ю
   Національна академія наук України--Історія розвитку

Анотація: В статті подане інтерв’ю з Президентом НАН України академіком Б.Є. Патоном, про підсумки року та чого вдалося досягти Академії у році, що минув.


Знайти схожі

3.


    Ємельян, В. О.
    На шляху до економічного стрибка Причорноморського регіону через морські дослідження та інновації [Текст] / Інтерв’ю з членом-кореспондентом НАН України Володимиром Олександровичем Ємельяновим / розмову вела Олена Мележик // Вісник Національної академії наук України. - 2018. - № 9. - С. 59-72
Рубрики: Екологічна безпека--Водні ресурси
   Морська економіка--Перспективи розвитку

   Морська політика

Анотація: Європейський день моря (European Maritime Day, EMD) - це захід, який відбувається щороку наприкінці травня під егідою Європейської ради, Європарламенту та Єврокомісії у рамках Комплексної морської політики ЄС, започаткованої у 2007 р. Основною метою проведення цього важливого соціогуманітарного, науково-організаційного та ділового форуму є бажання привернути увагу всіх зацікавлених сторін до значущості ролі, яку моря і океани відіграють у повсякденному житті не лише прибережних громад, а й усіх громадян ЄС, а також стимулювати поліпшення системи управління прибережними зонами та морськими акваторіями. Цього року конференцію EMD вперше було проведено в країні Чорноморського басейну - Болгарії, у м. Бургас. Про важливість цієї події, про величезний економічний потенціал Чорноморського регіону та про можливості, які відкриваються в цьому плані перед Україною, ми поговорили з учасником форуму EMD, першим заступником головного вченого секретаря Президії НАН України, директором Державної наукової установи «Центр проблем морської геології, геоекології та осадового рудоутворення НАН України», доктором геолого-мінералогічних наук, членом-кореспондентом НАН України Володимиром Олександровичем Ємельяновим.


Знайти схожі

4.


    Патон, Б. Є.
    За підсумками року [Текст] : інтерв’ю Президента НАН України академіка Б.Є. Патона / розмову вела Марія Призіглей // Вісник Національної академії наук України. - 2020. - № 1. - С. 3-10
Рубрики: Інтерв'ю
   Національна академія наук України--Історія розвитку

Анотація: В статті подане інтерв’ю з Президентом НАН України академіком Б.Є. Патоном, про підсумки року та чого вдалося досягти Академії у році, що минув.


Знайти схожі

5.


    Ільницький, Микола.
    У літературі та за її лаштунками: Миколі Ільницькому – 85 [Текст] / Микола Ільницький / інтерв’ю провела Надія Мориквас // Слово і час. - 2019. - № 9. - С. 42-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Літературознавці українські--Персоналії--Україна, 20-21 ст.
Анотація: Дана стаття є інтерв'ю з відомим літературознавцем і критиком, професором Миколою Ільницьким. Шукаючи підходів до наукового універсуму Миколи Ільницького й зважаючи на те, що тільки перелік його основних праць та регалій займає чимало місця, варто навести слова його колеги в житті й літературі - академіка Івана Дзюби: "За всієї різноманітності, а часом і видимої спонтанності дослідницьких захоплень Миколи Ільницького, є в нього своя коронна тема, свій обжитий і постійно далі обживаний духовний простір: це система літературного "господарства" Львова, Галичини, Західної України взагалі".


Дод.точки доступу:
Ільницький, Микола Миколайович (укр. літературознавець, критик, поет, перекладач ; 1934-) \про нього\

Знайти схожі

6.


    Кордюм, Віталій Арнольдович.
    Майбутнє настане, навіть якщо ми не готові до нього [Текст] : інтерв’ю з членом-кореспондентом НАН України В.А. Кордюмом / розмову вела Олена Мележик // Вісник Національної академії наук України. - 2019. - № 8. - С. 3-13
Рубрики: Біологічні науки--Історія розвитку
   Молекулярна біологія--Дослідження

Анотація: Сьогодні у світі спостерігається бурхливий розвиток у галузі наук про життя, зокрема молекулярної біології та генетики. Про сучасну систему знань у цих науках, перспективи застосування нових підходів у медицині, про одвічні питання щодо сутності поняття «життя» ми говорили з відомим генетиком, завідувачем відділу регуляторних механізмів клітини Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, доктором біологічних наук, професором, членом-кореспондентом НАН України, академіком НАМН України Віталієм Арнольдовичем Кордюмом.


Знайти схожі

7.


   
    Життя американських ровесників : інтерв’ю з дітьми однієї із початкових шкіл США / інтерв’ю взяла Р. Охрімчук // Початкова школа. - 2018. - № 5. - С. 44–45.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Початкова школа--Сполучені Штати Америки
   Сполучені Штати Америки--Початкова школа
Кл.слова (ненормовані):
початкова школа -- американська школа -- особливості навчання -- молодші школярі -- учні американської школи -- зарубіжний досвід


Дод.точки доступу:
Охрімчук, Раїса \інтерв’ю взяла.\

Знайти схожі

8.


    Загородній, А. Г.
    Найкращі рішення приймаються на засадах здорового глузду і позитивного досвіду [Текст] : інтерв’ю з академіком НАН України А. Г. Загороднім / розмову вела Олена Мележик // Вісник Національної академії наук України. - 2016. - № 3. - С. 3-10
Рубрики: Наукові установи--Україна
Анотація: В статті подане інтерв’ю про нову Методику оцінювання ефективності діяльності наукових установ НАН України, про її основні цілі і завдання, про систему організації науки в Німеччині та корисний досвід німецьких колег ми говорили з віце-президентом Національної академії наук України, директором Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України академіком НАН України Анатолієм Глібовичем Загороднім.


Знайти схожі

9.


    Ручкин, Алексей Владимирович.
    Государственные награды в современной России: опыт социологического исследования [Текст] / А. В. Ручкин // Держава і право. - 2013. - Вип. 61. - С. 491-497. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Державні нагороди--Соціологічні дослідження--Росія
Кл.слова (ненормовані):
нагороди -- візуальне сприйняття -- обізнаність -- анкета -- інтерв’ю
Анотація: Даються результати двох тематичних досліджень у різних соціально-економічних характеристик міст та інформування громадськості.


Знайти схожі

10.


    Олійник, Сергій.
    Особливості використання поліграфа для запобігання та протидії отриманню неправомірної вигоди службовою особою [Текст] / Сергій Олійник // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 2. - С. 148-152. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Службові злочини--Засоби розслідування
Кл.слова (ненормовані):
неправомірна вигода -- опитування -- інтерв’ю -- психофізіологічна експертиза
Анотація: У статті проведено аналіз сучасного стану використання поліграфа для запобігання й протидії отриманню неправомірної вигоди службовою особою. Наведено визначення поліграфа, викладено концептуальні положення, що лежать у його основі, чим з’ясовано його значення для виявлення та розслідування таких злочинів. Зосереджено увагу на проблемі правового врегулювання такого дослідження, можливостях його практичного використання в процесі виявлення та розслідування злочинів корупційної спрямованості. Наведено умови й принципи проведення опитування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)