Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (34)Буковина (21)Бібліотека О.М.Масана (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=інтелект<.>
Загальна кількість знайдених документів : 319
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


    Марчук, Іван.
    Україною має правити інтелект [] : [інтерв'ю з видатним українським художником І. Марчуком / розмовляв Олесь Ільченко] / Іван Марчук // Сучасність. - 2010. - № 5. - С. 3-15
Рубрики: Видатні люди України--Художники, 21 ст.
Анотація: Розмова з видатним українським художником Іваном Марчуком, який має цікаву траєкторію життя і величезну кількість створених ним живописних полотен.


Знайти схожі

2.


    Zhuravel, M. V.
    Artificial intelligence in our workplace: the prospects for human employment in the era of robots [Текст] / M. V. Zhuravel // Юридична Україна. - 2019. - № 10. - P52-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудова діяльність--Автоматизація--Проблеми і перспективи розвитку, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
автоматизація -- безробіття -- інноваційні складові -- штучний інтелект -- місце роботи -- науково-технічний прогрес
Анотація: Автоматизація та штучний інтелект (ШІ) неухильно інтегрують в наше життя, представляючи як виклики, так і можливості в багатьох аспектах. Розглянуто питання, поставлені автоматизацією у сфері зайнятості. Зокрема, проаналізовано галузі, на які в майбутньому відбудеться вплив робототехніки. Які виклики будуть поставлені автоматизацією у сфері трудової зайнятості людей? Як суспільству протистояти конкуренції з боку роботів та зберегти трудову зайнятість? Мета автора — відповісти на поставлені запитання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Кармаза, Олександр.
    Використання видів (форм) штучного інтелекту в нотаріальному процесі України: проблеми та шляхи вирішення [Текст] / Олександр Кармаза // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 3. - С. 13-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Штучний інтелект--Правове регулювання--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
суб’єкт нотаріальних процесуальних відносин -- електронна особа (особистість) -- форми штучного інтелекту
Анотація: У статті досліджуються поняття «штучний інтелект», «робот», «електронна особа», «види (форми) штучного інтелекту». Автор дійшов висновку про необхідність застосування в нотаріальному процесі, а надалі нормативного закріплення порядку, меж, способів та механізмів дії і взаємодії різних форм штучного інтелекту, таких як комп’ютерні програми, інформаційні технології зі штучного інтелекту, електронна особа (особистість).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Довгань, Богдана.
    Цифрові права людини четвертого покоління крізь призму трансгуманізму [Текст] / Богдана Довгань, Тетяна Міхайліна // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 171-175. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Штучний інтелект--Правосуб'єктнфість--Теоретико-методологічний аналіз
Кл.слова (ненормовані):
робот -- правовий статус -- цифрова юстиція -- ІТ-право
Анотація: У статті досліджено сутність та особливості еволюції цифрових прав як складників четвертого покоління прав людини, їхній зв’язок з концепцією штучного інтелекту, роботизацією суспільства, трансгуманістичним вченням, яке передбачає появу постлюдини (надрозуму), та проаналізовано наслідки появи та розвитку такого явища для права загалом. Охарактеризовано природу трансгуманізму, в основі якого лежить ідея злиття людського та штучного інтелекту, що може зумовити появу нового виду правових відносин, що виникають між людиною і постлюдиною та між постлюдьми. Визначено витоки, поняття штучного інтелекту, а також його когнітивні функції, еквівалентні людським (сприйняття, розпізнавання та класифікація будь-яких сигналів навколишнього світу, наявність пам’яті без прогалин; обробка значних обсягів інформації тощо).


Дод.точки доступу:
Міхайліна, Тетяна

Знайти схожі

5.


    Котяхова, Наталія.
    Розвиток емоційного інтелекту молодших школярів у контексті Нової української школи [Текст] / Наталія Котяхова // Початкова школа. - 2019. - № 6. - С. 17-21. - Бібліогр.: 8 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Дитяча психологія--Емоції
   Педагогіка--Вікова

Кл.слова (ненормовані):
емоційний інтелект -- молодший шкільний вік -- вправи і ігри
Анотація: У статті розповідається про особливості розвитку емоційного інтелекту у молодшому шкільному віці. Подано низку вправ та ігор на розвиток емоційного інтелекту молодших школярів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

6.


   
    Самые умные люди мира [Текст] // Шкільна бібліотека. - 2014. - N 5(травень). - С. 116-117 : ил
Рубрики: Інтелект--Рейтинг
Кл.слова (ненормовані):
Коефіцієнт інтелекту
Анотація: Рейтинг десяти из живых и самых умных людей в мире.


Знайти схожі

7.
061
Ч-492


    Мірошник, Зоя.
    Соціальний інтелект як головна компонента рольової структури особистості практичного психолога [Текст] / Зоя Мірошник // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2014. - Вип. 700: Педагогіка та психологія. - С. 126-134. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Педагогічна психологія--Професійна підготовка

Є примірники у відділах:
1 (16.02.2015р. Інв.А 421964 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

8.


    Ротай, В.
    Інтелект-карти на уроках / В. Ротай // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2014. - № 6. - С. 18-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Педагогіка--Дидактика--Методи навчання
   Українська література--Методика викладання--Методичний матеріал

   Українська мова--Методика викладання

Кл.слова (ненормовані):
інтелект-карти -- мозок -- навчально-пізнавальна діяльність -- майндмеппінг -- розумові здібності -- ментальна карта
Анотація: В статті розкрито методичні аспекти використання ментальних карт у навчальному процесі, представлено досвід роботи з уживання методу інтелект-карт на уроках української мови та літератури.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Бурова, Наталія.
    Інтелектуальний феєрверк [Текст] : квест для першокласників проекту "Інтелект України" / Наталія Бурова // Початкова школа. - 2019. - № 10. - С. 32-35.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Позакласна робота
Кл.слова (ненормовані):
квест-гра -- першокласники
Анотація: Запропоновано розробку квест-гри для 1 класів, мета якої - систематизувати й узагальнити знання учнів, отриманих на уроках проектного класу; розвивати швидкість мислення та пізнавальні інтереси; формувати в дітей уміння дотримуватися правил колективної гри.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

10.


    Рибалка, Валентин.
    Формули особистості і персонологічне мислення / В. Рибалка // Психологія і суспільство : укр. теорет.-метод. соціогуманіт. часоп. - 2013. - № 4. - С. 88-101 . - ISSN 1810-2131
Рубрики: Психологія--Особистість
Кл.слова (ненормовані):
персонологія -- особистісна парадигма -- визначення особистості -- контентно-атрибутивна формула -- антиномічна формула -- суспільна особистісна орієнтація -- персонологічний інтелект
Анотація: Наводяться визначення особистості, запропоновані у період з другої половини XIX до початку XXI століття вітчизняними філософами, психологами, педагогами; обгрунтовані контентно-атрибутивна й антиномічна формули особистості; подані дефініції розглядаються як основа суспільної ( і водночас креативної, гуманістичної; рефлексивної, духовної тощо) особистісної орієнтації професійної підготовки та персонологічного інтелекту психологів і педагогів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

11.


    Москалець, Віктор.
    Сутність інтелекту, мислення, мовлення, свідомості як психофункціональних данностей [Текст] / В. Москалець // Психологія і суспільство : укр. теорет.-метод. соціогуманіт. часоп. - 2014. - № 4. - С. 114-131 . - ISSN 1810-2131
Рубрики: Психологія--Загальна--Мислення
Кл.слова (ненормовані):
мислення -- інтелект -- свідомість -- когнітивна сфера психіки
Анотація: У статті подано аргументоване трактування основних психологічних функцій інтелекту, мислення і його видів, свідомості людини, мовлення і його видів, у яких постають їх сутнісні розрізнювальні властивості. На цьому підгрунті обгрунтовано функціональні, засадові або ключові дефініції, які задають критеріальне поле істотних відмінностей для встановлення позначених ними феноменів у функціональній структурній заданості когнітивної сфери психіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

12.


    Булахова, Людмила.
    Десять ключових компетентностей - основа формування успішного громадянина [Текст] / Людмила Булахова, Галина Жук // Початкова школа. - 2019. - № 7. - С. 12-14.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Математика--Урок
Кл.слова (ненормовані):
урок еврики -- 4 клас -- проект "Інтелект України" -- нумерація багатоцифрових чисел -- множина -- початкова школа
Анотація: Подано план-конспект уроку еврики за темою "Нумерація багатоцифрових чисел. Подвійні нерівності. Поняття. Множина. Розв'язування винахідницьких задач" для учнів 4 класу.


Дод.точки доступу:
Жук, Галина
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

13.


    Сотнічук, Лариса.
    Долаємо вершини разом [Текст] / Лариса Сотнічук // Початкова школа. - 2019. - № 7. - С. 59-60.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Початкова школа--Рівне
Кл.слова (ненормовані):
науково-педагогічний проект -- Інтелект України, проект -- обдаровані діти
Анотація: У статті проаналізовано досвід роботи в проектних класах Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 за авторським навчально-методичним комплексом, який реалізує навчально-виховні завдання науково-педагогічного проекту "Інтелект України".

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

14.


    Булахова, Людмила.
    Десять ключових компетентностей – основа формування успішного громадянина [Текст] / Людмила Булахова, Галина Жук // Початкова школа. - 2019. - № 8. - С. 10-13.
Рубрики: Математика--Урок
   Природознавство--"Людина і світ"--Урок

Кл.слова (ненормовані):
Інтелект України, проект -- науково-педагогічний проект -- урок математики -- урок еврики -- урок з курсу Людина і світ -- Світовий океан -- множина -- багатоцифрові числа -- початкова школа -- 4 клас
Анотація: У статті представлено розробки уроків з математики та інтегрованого курсу "Людина і світ" для учнів 4 класів.


Дод.точки доступу:
Жук, Галина

Знайти схожі

15.


    Вайпан, О.
    Розвиток емоційного інтелекту учнів / О. Вайпан // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2015. - № 5. - С. 23-25
Рубрики: Виховання--Розвиток особистості учня
   Психологія--Вікова--Молодший шкільний вік

Кл.слова (ненормовані):
емоційний інтелект -- психічний розвиток людини -- інтелект -- емоції -- воля -- психогімнастика -- казкотерапія
Анотація: Досліджуються закономірності та особливості розвитку емоційного інтелекту молодшого школяра.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

16.


    Касянчук, Г.
    Багатомірна педагогічна технологія / Г. Касянчук // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2015. - № 11/12. - С. 28-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Педтехнології
   Педагогіка--Дидактика--Процес навчання

Кл.слова (ненормовані):
багатомірна дидактична технологія -- багатомірність -- майндмеппінг -- розумові карти -- інтелект карти
Анотація: Розкрито зміст поняття багатомірної дидактичної технології, ознайомлено з її інструментами, висвітлено загальні поняття, принципи й техніки багатомірної дидактичної технології.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

17.


    Мацуй, Н. І.
    Розвиток інтелекту дитини засобами музики [Текст] / Н. І. Мацуй // Розкажіть онуку. - 2019. - N 10(жовтень). - С. 32
Рубрики: Музична культура--Розвиток дитини
Кл.слова (ненормовані):
Інтелект -- Розвиток
Анотація: Завдяки заняттям музикою у дітей розвиваються творчі здібності. Батьки теж долучаються до навчально- виховного процесу, в результаті чого отримують добрі результати.


Знайти схожі

18.


    Кравченко, В.
    Знавці рідного краю [Текст] : інтелект - гра для дітей старшого дошкільного віку / В. Кравченко // Розкажіть онуку. - 2019. - N 8(серпень). - С. 75-76 : ілюстр.
Рубрики: Україна --Рідний край--Конкурси
Кл.слова (ненормовані):
Краєзнавчі вікторини для дошкільників
Анотація: Інтелект - ігри для дітей дошкільного віку про Україну, рідний край.


Знайти схожі

19.


    Татомир, Ірина.
    Штучний інтелект в освіті - нові можливості чи загроза працевлаштуванню викладачів? / І. Татомир // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2019. - № 8. - С. 72-89 : рис. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Інформатика--Інтелектуальні системи
   Наука--Нано- та ноотехнології

Кл.слова (ненормовані):
штучний інтелект -- персоналізовані навчальні компаньйони -- інтелектуальні системи навчання -- платформи інтелектуального контенту
Анотація: Проаналізовано наукові дискусії про можливості партнерства між освітою та штучним інтелектом. Оцінюється статистична інформація про витрати на розвиток передової освіти й визначення країн-лідерів у її просуванні. Описано процес еволюції у використанні навчальних ботів освітніми закладами провідних держав світу. Визначено позитивні та негативні моменти використання штучного інтелекту в освіті зацікавленими сторонами: викладачами, студентами, закладами вищої освіти та батьками. Виокремелно низку можливостей та загроз впливу інтелектуальних систем навчання на зміну функцій та ролі викладачів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

20.


    Семенець, Сергій.
    Зміст і структура математичних здібностей учнів [Текст] / Сергій Семенець, Л. Семенець // Математика в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2016. - № 3. - С. 33-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Освіта--Обдарована молодь
   Математична освіта в школі--Методика викладання та навчання

Кл.слова (ненормовані):
математичні здібності -- структурно-математичне мислення -- інтелект
Анотація: У статті на основі змістового та системного аналізу результатів психолого-педагогічних досліджень розкрито зміст і встановлено структуру математичних здібностей учнів.


Дод.точки доступу:
Семенець, Лариса
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)