Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (10)Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=інструментарій<.>
Загальна кількість знайдених документів : 153
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Халатур, С.М.
    Інструментарій фінансового інжинірингу для комплексної оцінки фінансового стану підприємств [Текст] / С.М. Халатур, О.В. Гончаренко, Н.Д. Хомук // Економіка та держава. - 2022. - № 1. - С. 39-44. - Біліогр.: 13 назв
Рубрики: Підприєства--Фінансовий стан
Анотація: Метою цієї роботи було розглянути концепцію, інструменти, характер, застосування та драйвери зростання фінансового інжинірингу в рамках оцінки фінансового стану підприємства. Фінансовий інжиніринг обгрунтовується як мультидисциплінарне дослідження, яке застосовує інструментарій математики, методики інженерії, економічні принципи та фінансові теорії як рішення проблем у фінансах та як допомогу фінансовим рішенням суб'єктів господарювання. Фінансовий інжиніринг відіграє значну роль на будь-якому підприємстві та здійснює значний вплив на фінансовий стан підприємств. Проте варто зазначити, що на ринках капіталу не вистачає фінансово-інженерних продуктів, як-от: деривативи. Фінансовий інжиніринг може бути застосований у сфері ціноутворення похідних фінансових інструментів, корпоративних фінансів, управління портфелем, управління ризиками, вартість опціонів. Крім того, спеціалісти з фінансового інжинірингу займаються фінансовим моделюванням, фінансовим аналізом, прогнозуванням ринку, комп'ютерним програмуванням, управлінням фінансовими ризиками, а також вони діють як інвестиційні менеджери, банкіри чи трейдери.


Дод.точки доступу:
Гончаренко, О.В.; Хомук, Н.Д.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Близнюк, В. В.
    Природні експерименти як новітній інструментарій в економіці праці [Текст] / В. В. Близнюк // Економічна теорія. - 2022. - № 1. - С. 99-117. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Економіка праці--Ринок праці--Дослідження
   Нобелівська премія--Лауреати--Економіка, 2021 р.

Кл.слова (ненормовані):
каузальні зв’язки -- рандомізовані експерименти -- революція довіри -- природні експерименти
Анотація: Найвищу відзнаку економічної наукової спадщини в пам’ять А. Нобеля отримали минулого року роботи трьох учених: Д. Карда, Дж. Ангріста та Г. Імбенса. Науковою спільнотою визнано їхній емпіричний внесок в економіку праці, а також оригінальний погляд на причинно-наслідкові зв’язки й обґрунтування методологічних підходів до їх оцінювання в реальному житті. Загальновідомо, що більшість проблемних питань у соціальних науках пов’язані із причинно-наслідковими зв’язками.Провівши аналіз наукового доробку минулорічних переможців, зроблено висновок, що саме новітній інструментарій використання рандомізованих експериментів дозволив лауреатам премії отримати оригінальні та досить дискусійні відповіді на традиційні завдання, тим самим здійснивши "революцію довіри" в економічній науці.


Знайти схожі

3.


    Чиркова, Юлія Леонідівна.
    Особливості застосування інструментарію податкового комплаєнсу на підприємствах - суб’єктах зовнішньоекономічної діяльності [Текст] / Юлія Леонідівна Чиркова // Економіка. Фінанси. Право. - 2021. - № 10. - С. 5-8. - Бібліогр.: с. 7-8
Рубрики: Підприємства--Зовнішньоекономічна діяльність--Податкове законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
особливості -- інструментарій -- податковий комплаєнс -- підприємства -- митниця
Анотація: У статті здійснено спробу визначити особливості застосування інструментарію податкового комплаєнсу на підприємствах-суб’єктах зовнішньоекономічної діяльності. Встановлено, що непередбачуваність зовнішнього середовища, ускладнення структури операційних, фінансових, інвестиційних процесів, необхідність функціонування в умовах режиму санкцій і зростаючі ризики кібершахрайства актуалізують питання використання податкового комплаєнсу як ефективної підсистеми контролю в умовах сьогодення.


Дод.точки доступу:
Бортнікова, Мар’яна Григорівна

Знайти схожі

4.


    Копча, В. В.
    Правові методи дослідження явища: загальні поняття, структура, інструментарій [Текст] / В. В. Копча // Часопис Київського університету права. - 2021. - № 2. - С. 20-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Право--Методологія дослідження
Кл.слова (ненормовані):
догматичний метод -- історико-правовий метод
Анотація: У статті досліджуються правові методи явища. Особливу увагу приділено таким аспектам, як з’ясування основних підходів до розуміння методології та її співвідношення з методикою дослідження; дослідження обсягу та структури поняття методології; окреслення основних методів дослідження.

Є примірники у відділах:
(19.01.2022р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Назукова, Наталія Миколаївна.
    Інструментарій оцінки напрямів бюджетного фінансування освіти у посткризових умовах [Текст] / Наталія Назукова // Економіка і прогнозування. - 2021. - № 3. - С. 118-130
Рубрики: Освіта--Бюджетне фінансування--COVID-19--Податкові надходження
Анотація: Стаття надає обгрунтування інструментарію оцінки напрямів бюджетного фінансування освіти у посткризовий період та здійснена відповідна оцінка для України.


Знайти схожі

6.


    Ільїна, Валентина.
    Психолінгвістичний методичний інструментарій подолання дислексій у молодших школярів (на допомогу практикам) [Текст] / Валентина Ільїна // Особлива дитина: навчання і виховання. - 2021. - № 2. - С. 50-63. - Бібліогр.: 14 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Інклюзивна освіта--Логопедія
Кл.слова (ненормовані):
дислексія -- навчальні труднощі -- корекція дислексії -- логопедична робота
Анотація: Статтю присвячено питанню дислексії в учнів з тяжкими порушеннями мовлення. Метою статті є висвітлення психолого-педагогічно обґрунтованої поетапної методики подолання дислексії у молодших школярів на матеріалі букв українського алфавіту. Представлено новий україномовний матеріал методики, за яким можливо обрати найбільш оптимальний та ефективний шлях кореційної роботи за умов попередньо проведеної діагностики стану сформованості пихолінгвістичних компонентів навички читання.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

7.


    Шишков, С. Є.
    Модернізація інституційних засад фондового ринку в Україні: перспективи оновлення фінансового інструментарію [Текст] / С. Є. Шишков // Економіка України. - 2021. - № 9. - С. 18-40 : табл. - Бібліогр. 28 назв
Рубрики: Фондовий ринок--Фінансовий інструментарій--Обмеженість--Вплив регуляторних і законотворчих ініціатив--Україна
Анотація: Досліджено вплив регуляторних і законотворчих ініціатив на вирішення проблеми обмеженості надійного фінансового інструментарію в Україні. Проаналізовано коло доступних фінансових інструментів, визначених чинним і перспективним законодавством України, констатовано відсутність принципових зрушень. В умовах скорочення ліквідності та зменшення привабливості більшості видів цінних паперів і деривативів (крім інструментів державного боргу) запропоновано низку заходів і стимулів для диверсифікації ринкового інструментарію.

Є примірники у відділах:
(вільний)

Знайти схожі

8.


   
    Інструментарій антикризового управління туристичного та готельно-ресторанного бізнесу [Текст] / О. М. Гненний [та ін.] // Економіка та держава. - 2021. - № 4. - С. 18-22 : табл. - Бібліогр. с. 22 (11 назв)
Рубрики: Ресторанно-готельний бізнес--Антикризове управління
Анотація: В умовах пандемії коронавірусу та відповідних карантинних заходів суб'єкти господарювання у сфері готельно-ресторанного бізнесу зазнали значних фінансових втрат, більшість з них не змогли витримати більше року ці обмеження та вимушені бути припинити свою діяльність. Задля подальшої ефективної роботи автори наполягають, що підприємствам готельно-ресторанного бізнесу потрібно шукати нові підходи роботи, підвищувати якість послуг із дотриманням підвищених умов безпеки.??Задля залучення нових клієнтів автори пропонують активно використовувати систему онбордингу, тобто знайомство потенційного споживача із послугами та стравами, що він може отримати в конкретному готелі чи ресторані. Подібне знайомство автори статті рекомендують організовувати за допомогою сучасних цифрових технологій, розміщуючи великі та цікаві обсяги інформації про заклад у соціальних мережах. Сучасним закладам готельно-ресторанного бізнесу потрібно орієнтуватися на сучасних потенційних гостей-мілленіалів, тобто людей нового покоління, що не уявляють життя без гаджетів.


Дод.точки доступу:
Гненний, О.М.; Чаркіна, Т.Ю.; Полішко, Т.В.; Гребенюк, Г.М.; Пікуліна, О.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Предборський, В. А.
    Пучок причин тінізації влади в Україні як інструментарій адекватного дослідження [Текст] / В. А. Предборський // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 1. - С. 7-17. - Бібліогр.: с. 17 (7 назв)
Рубрики: Державна влада--Корупція
Анотація: У статті обґрунтована необхідність протидії системній тінізації владних відносин на підставі дослідження пучка причин та застосування ефективних засобів їх обмеження та локалізації, подолання розвитку процесів прискореної розбудови тіньової влади як головного тіні-заційного чинника реформування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Дробязко, Анатолій Олександрович.
    Субординація рівнів фінансової інфраструктури та інструментарій банківського сегмента [Текст] / А. О. Дробязко // Фінанси України. - 2020. - № 8. - С. 103-123. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансова інфраструктура--Банківська система
Анотація: У статті обґрунтовано напрями удосконалення теоретичних та практичних засад антикризового регулювання фінансових відносин в усіх вимірах глобального й національного господарського простору, що є вкрай актуальним в умовах нової економічної реальності.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)