Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=інституалізація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 30
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30  
1.


    Черниш, Наталія.
    Вплив довіри та довірчих відносин на становлення новітнього соціального інституту волонтерства у сучасній Україні [Текст] / Наталія Черниш // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2016. - № 2. - С. 26-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальні відносини--Соціальні інститути--Інститут волонтерства
   Соціальні явища--Довіра

Кл.слова (ненормовані):
довірчі відносини -- недовіра -- інституалізація довіри
Анотація: Схарактеризовано специфіку української культури довіри, яка формувалася століттями, та її сучасні модифікації. Аргументовано положення про те, що довіра у сьогочасному українському суспільстві виступає основою для творення новітніх соціальних інститутів. Розглянуто особливості становлення одного з таких інститутів, а саме інституту волонтерства, базою якого є поширення довіри як у горизонтальному, так і у вертикальному вимірі. Проаналізовано профілі волонтерства у військовій та цивільній сферах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Філіпчук, В.
    Інституалізація публічного простору в Європейському Союзі: досвід для України [Текст] / В. Філіпчук // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2013. - № 2. - С. 56-64. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Публічність--Комунікація--Громадськість--Громадянське суспільство--Європейський Союз
Анотація: У статті досліджується можливість використання особливостей "некласичних" способів формування публічності як підстави та стимулу до згуртування громадськості та формування громадянського суспільства, властивих Європейському Союзу, з метою створення підстав для розвитку громадянського суспільства в Україні.


Знайти схожі

3.


    Удовиченко, В. П.
    Рецензія на монографію Романюка Сергія Андрійовича "Розвиток регіонів у відкритій економіці: теорія, політика, практика" [Текст] / В. П. Удовиченко // Статистика України. - 2013. - № 3. - С. 70.
Рец. на Романюк С. А. Розвиток регіонів у відкритій економіці: теорія, політика, практика / С. А. Романюк. - К. : НАДУ при Президентові України, 2013. - 408 с.

Рубрики: Регіональна економіка
   Глобалізація

   Регіональна політика--Інституалізація

Анотація: У статті розглянуто рецензію на монографію Романюка С. А. "Розвиток регіонів у відкритій економіці: теорія, політика, практика", у якій висвітлюються проблеми територіального розвитку на грунтовній теоретичній та методологічній основі, з використанням значного обсягу аналітичного і статистичного матеріалу.


Знайти схожі

4.


    Толстенко, Володимир.
    Поєднання правових і політичних форм держави в сучасній державотворчій практиці [Текст] / Володимир Толстенко // Юридична Україна. - 2014. - № 4. - С. 21-28. - Бібліогр. в примітках: с. 27-28
Рубрики: Держава--Форми держави--Теоретико-методологічні засади
Кл.слова (ненормовані):
теорія держави і права -- інституалізація -- правова держава -- соціальна держава -- ліберальна держава -- функції держави -- національне законодавство
Анотація: У статті досліджено специфіку сполучення правових і політичних форм, держави в сучасній державотворчій практиці в Україні та інших країнах. Автор аналізує теоретичні моделі сполучення цих форм держави на основі теорій правової держави, соціальної держави та ліберальної держави, а також практику їх забезпечення у сучасному світі. Особлива увага надається обґрунтуванню ролі системи національного законодавства в процесі інституціоналізації цих форм держави, а також визначенню перспектив їх удосконалення в сучасній Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Тимченко, М. М.
    Екологічні політичні рухи сучасної україни: проблеми інституціоналізації [Текст] / М. М. Тимченко // Регіональні студії. - 2021. - № 27. - С. 34-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Екологізм--Зелений політичний рух--Політичні партії--Інституалізація
Анотація: У статті автор аналізує особливості розвитку екологічних рухів в Україні та проблеми їх інституціоналізації на сучасному етапі. Розглядаючи європейський досвід, можна побачити, що політичні рухи екологістського спрямування у різні часи переживали як піднесення, так і гострі ідеологічні й організаційні кризи, але згодом вони виробили власну ідеологічну доктрину, яку окреслили "третім" шляхом і зайняли власну ідеологічну нішу. Сьогодні екологістські політичні партії мають парламентські представництво у багатьох країнах Європи та мають свою фракцію у Європарламенті.


Знайти схожі

6.


    Тарасевич, В. М.
    Інноваційний вимір інституціалізації фінансового господарства України [Текст] / В. М. Тарасевич, О. О. Завгородня // Економіка України : Науковий журнал. - 2014. - № 3. - С. 94-96
Рец. на Голубка C. M. Інституалізація фінансового господарства України : (історична ретроспектива) / C. M. Голубка. - К. : ДННУ "Акад. фін. упр.", 2013. - 453 с.

Рубрики: Фінанси України--Інституалізація--Рецензії на книги


Дод.точки доступу:
Завгородня, О. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Сітарський, С. М.
    Інституалізація діяльності органів державної влади в контексті врегулювання політичних конфліктів [] / С. М. Сітарський // Економіка та держава. - 2014. - № 9. - С. 117-123. - Бібліогр. с.122-123 (32 назви)
Рубрики: Органи державної влади--Інституалізація
Анотація: У статті розглянуто інституалізацію діяльності органів державної влади щодо врегулювання політичних конфліктів, етапи та елементи цього процесу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Перегуда, Є. В.
    Інституалізація державної та місцевої влад як чинник політичного плюралізму [Текст] / Є.В. Перегуда // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2014. - № 3. - С. 117-123. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Політичний плюралізм--Політичні інститути--Парламентаризм--Місцеве самоврядування
Анотація: Політичний плюралізм передбачає певне співвідношення між органами публічної влади. Об`єктом дослідження є плюралістична політична система, предметом - розвиток інститутів публічної влади у 1990-ті рр. як чинник становлення політичного плюралізму в Україні.


Знайти схожі

9.


    П'ятаченко, Г. О.
    Дослідження проблем інституціалізації фінансового господарства України [Текст] : рецензія / Г. О. П'ятаченко // Фінанси України. - 2014. - № 1. - С. 123-125
Рец. на Голубка С.М. Інституціалізація фінансового господарства України (історична ретроспектива) / С.М.Голубка; ДННУ "Акад. фін. управління". - К., 2013.- 453 с.

Рубрики: Фінансове господарство--Інституалізація--Історія--Україна


Знайти схожі

10.


    Опітц, П.
    Інституалізація завдань регулюючого органу в електроенергетичному секторі- міжнародний досвід [Текст] / П.Опітц // Енергетика та ринок. - 2001. - № 2. - С. 35-39
Рубрики: Електроенергетичний комплекс України--Міжнародний досвід


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)