Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (13)Буковина (3)Шевченко Т. Г. (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ядра<.>
Загальна кількість знайдених документів : 29
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-29 
1.


    Яцентюк, Ю. В.
    Національні природні ядра екомережі Вінницької області [Текст] / Ю. В. Яцентюк // Український географічний журнал. - 2011. - № 2. - С. 48-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Екологія України
Анотація: Розглянуто національні природні ядра екосистеми Вінницької області, особливості їх біотичного і ландшафтного різноманіття.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Ярмошевич, Оксана.
    Урок на тему: "Основні компоненти ядра. Біологічна роль ядра" [Текст] / Оксана Ярмошевич // Біологія і хімія в школі. - 2010. - № 6. - С. 31-32.
Рубрики: Розробки уроків--Біологія
Анотація: В статті подана розробка уроку на тему: "Основні компоненти ядра. Біологічна роль ядра". Мета уроку: розширити і поглибити знання учнів про будову ядра та його функції, закріпити знання про ядро як інформаційну систему еукаріотичних клітин, розвивати вміння встановлювати функціональний взаємозв'язок між ядром та іншими компонентами клітини.


Знайти схожі

3.


    Шульга, Микола Федорович.
    85 років розщепленню атомного ядра у Харкові [Текст] / Микола Федорович Шульга // Вісник Національної академії наук України. - 2018. - № 5. - С. 45-48 : фот.
Рубрики: Ядерна фізика--Історія розвитку галузі
   Ядерна медицина

Анотація: Микола Федорович Шульга у своїй доповіді коротко розповів лише про один із наукових напрямів, які розвиваються в ННЦ ХФТІ. Також привернув увагу до деяких проблем, з якими вони постійно стикаються.


Знайти схожі

4.


    Шевченко, Я.
    Поняття приватного права як ядра правопорядку, заснованого на ринковій організації економіки [Текст] / Я. Шевченко // Право України. - 2009. - № 8. - С. 4-7
Рубрики: Приватне право
Анотація: Питання методолії приватного права України. Взаємозв'ок права і економіки.


Знайти схожі

5.


    Чурюмов, Клим.
    Природа комет і проект тисячоліття: космічна місія "Розетта" до ядра комети 67р/Чурюмова - Герасименко / К. Чурюмов // Фізика та астрономія в сучасній школі. - 2012. - № 8. - С. 16-20 : фото. - Бібліогр.: в кінці ст.
Рубрики: Вивчення астрономії
Кл.слова (ненормовані):
космічна місія, астрономія
Анотація: Дана статя про космічний апарат "Розета" стартував 2 березня 2004 р. з космодрому Куру у напрямку до ядра короткоперіодичної комети Чурюмова - Герасименко. Назва місії - це абревіатура назви проекту англійською мовою, яка вдало збігається з назвою стародавнього міста Розетта.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Чурюмов, Клим.
    Природа комет і проект тисячоліття: космічна місія "Розетта" до ядра комети 67р/ Чурюмова- Герасименко / К. Чурюмов // Фізика та астрономія в сучасній школі. - 2012. - № 7. - С. 20-25 : фото
Рубрики: Вивчення астрономії
Кл.слова (ненормовані):
комета, астрономія
Анотація: У статті йдеться про історію, природу комет і деякі результати, що їх отримали космічні місії до ядер декількох періодичних комет.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Чурюмов, Клим.
    Наукові результати космічної місії "Розетта" до ядра комети Чурюмова-Герасименко [Текст] / Клим Чурюмов // Фізика та астрономія в рідній школі. - 2015. - № 6. - С. 30-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Космічні літальні апарати--"Розетта"
Анотація: Про космічний апарат "Розетта", запущений Європейським космічним агентством 2 березня 2004 року. Мета польоту – дослідження комети Чурюмова-Герасименко, яку було відкрито 23 жовтня 1969 року Климом Чурюмовим у Києві.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Чупордя, В. А.
    Про структуру алгебр Лейбніца, усі підалгебри яких є ідеалами або вільними від ядра [Text] / В. А. Чупордя, Л. А. Курдаченко, М. М. Семко // Доповіді Національної академії наук України. - 2020. - № 7. - С. 17-21. - текст ст. англ. мов. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Математика--Алгебра--Загальна алгебра--Вільні алгебри
Кл.слова (ненормовані):
Алгебра Лі -- Ідеал -- Монолітична алгебра
Анотація: Розглянуто алгебри Лейбніца, усі підалгебри в яких є ідеалами або вільними від ядра.


Дод.точки доступу:
Курдаченко, Л. А.; Семко, М. М.

Знайти схожі

9.


    Чернобаєв, І. І.
    Каталітичне селективне хлорування хлоробензолу в пара-положення ароматичного ядра при дії композицій: каталізатор Льюїса - дифенілдисульфід [Текст] / І. І. Чернобаєв, Ю. О. Сергучов // Хімічна промисловість України. - 2013. - № 5. - С. 22-25 : табл., рис. - Бібліогр.: с. 25
Рубрики: Хіміко-технологічні процеси--Органічні сполуки
Кл.слова (ненормовані):
кислотні каталізатори -- каталітичні композиції -- бензольні кільця -- фенілдихлоросульфоній гексахлороантимонат
Анотація: При хлоруванні хлоробензолу з використанням каталітичних композицій FeCl3 - дифенілдисульфід і SbCl5 - дифенілдисульфід з різним складом компонентів знайдено, що найбільше співвідношення пара/орто-дихлоробензолів спостерігається в разі використання каталітичної композиції "каталізатор Льюїса - дифенілдисульфід" з мольним відношенням 2:1. Показано, що селективним хлоруючим реагентом є фенілдихлоросульфоній гексахлороантимонат, який утворюється під час перебігу реакції.


Дод.точки доступу:
Сергучов, Ю. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Хомчик, М. А.
    Кам’яні ядра для метальних машин з Ольвії [Текст] / М. А. Хомчик, В. А. Каганюк // Археологія : науковий журнал з проблем археології та давньої історії. - 2017. - № 2. - С. 54-56 : рис. - Бібліогр.: с. 55 . - ISSN 0235-3490
Рубрики: Археологія--Антична цивілізація в Північному Причорномор’ї--Античні держави Північного Причорномор’я в римський період, друга половина І ст. до н.е. - третя чверть ІІІ ст. н.е.
Кл.слова (ненормовані):
Ольвія -- "Лапідарій" -- кам’яні снаряди -- каменеметальні машини
Анотація: Статтю присвячено публікації кам’яних снарядів (ядер) вагою від 3,5 кг до 10,1 кг, які були занйдені в античному місті Ольвія наприкінці ХХ - на початку ХХІ ст.


Дод.точки доступу:
Каганюк, В. А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-29 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)