Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=юридичні особи<.>
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-12 
1.


    Окунєв, Ігор Сергійович.
    Проблема правосуб’єктності як складова теорії правового суб’єкта права [Текст] : общественно-политическая литература / І.С. Окунєв // Держава і право. - 2007. - Вип. 37. - С. 58-65. - Бібліогр.: 22 назви.
Рубрики: Правовідносини--Суб’єкти права--Цивільне право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
юридичні особи -- фізичні особи -- суспільні відносини
Анотація: Метою статті є розкриття проблеми правосуб’єктності як складової теорії правового статусу суб’єкта права.


Знайти схожі

2.
67.9(4Укр)402.231
К64


    Конишев, Г. А.
    Місце адвокатури в системі оподаткування [Текст] / Г.А. Конишев // Адвокат. - 2007. - №2. - С. 13-16. - Библиогр. в конце ст.: 13 назв.
ББК 67.9(4Укр)402.231
Рубрики: Право України--Галузі права
   Фінансове право--Податки

Кл.слова (ненормовані):
ЮРИДИЧНІ ОСОБИ -- ПОДАТКИ


Знайти схожі

3.


    Палійчук, М. В.
    Функціонування інфраструктури регіонального розвитку на основі віртуальної організаційної структури матричного типу [Текст] / М. В. Палійчук, В. В. Шкварилюк, В. В. Попович, В. П. Петренко // Регіональна економіка. - 2008. - № 4. - С. 24-31. - Бібліогр.: 16 назв.
Рубрики: Територіальний розвиток--Україна
   Івано-Франківська область--Економічний розвиток
Кл.слова (ненормовані):
Юридичні особи -- Інтеграція -- Управління
Анотація: Розглянуто і проаналізовано стан, завдання, проблеми і перспективи функціонування мережі агентств регіонального розвитку (АРР) та функціонально адекватних структур в областях і містах України. На прикладі досвіду, отриманого в Івано-Франківській області, запропоновано варіант єдиного ідеологічного і методичного забезпечення створення і організації ефективної роботи АРР регіонального рівня у вигляді віртуальної організаційної структури матричного типу за участю всіх учасників процесу економічного розвитку регіону на основі концепції інтелектокористування.


Дод.точки доступу:
Шкварилюк, В. В.; Попович, В. В.; Петренко, В. П.

Знайти схожі

4.


    Козоріз, Г. Г.
    Проблеми реалізації соціальних функцій страхування в Україні [Текст] / Г. Г. Козоріз // Регіональна економіка. - 2011. - № 2 . - С. 137-142 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Страховий ринок України--Розвиток
Кл.слова (ненормовані):
страховий захист -- соціальні функції страхування -- юридичні особи
Анотація: Визначені проблеми розвитку вітчизняного страхового ринку, обгрунтована необхідність посилення соціальних функцій страхування, спрямованих на задоволення потреб населення і юридичних осіб у страховому захисті. Основна увага приділена визначенню сутності соціальних функцій страхування та їх впливу на розвиток національної економіки, суспільний розвиток загалом. В окремий блок виділені питання, пов'язані із забезпеченням страхового захисту окремих громадян, груп населення в результаті реалізації соціальних функцій страхування в Україні.


Знайти схожі

5.


    Безкровний, Є.
    Особливості в діяльності органів прокуратури України із забезпечення права на звернення на шляху інтеграції держави в європейську спільноту [Текст] / Є. Безкровний // Юридичний вісник. - 2013. - № 2. - С. 85-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Прокуратура України--Права на звернення
Кл.слова (ненормовані):
громадяни -- юридичні особи -- свободи -- законні інтереси
Анотація: У статті розкрита актуальність роботи органів прокуратури України із забезпечення права громадян та юридичних осіб на звернення.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Лісовська, Ю. П.
    Адміністративно-правові засоби захисту інформаційної безпеки в сфері комерційної реклами [Текст] / Ю. П. Лісовська // Держава і право : збірник наук. праць. - 2014. - Вип. 63. - С. 86-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Реклама--Інформаційна безпека--Адміністративно-правовий захист
Кл.слова (ненормовані):
рекламні правовідносини -- авторське право -- виробник реклами -- юридичні особи -- рекламодавець
Анотація: Розглянуто питання захисту інформаційної безпеки в сфері комерційної реклами через об'єкт дослідження, - суспільні відносини, що виникають з приводу збирання, обробки, зберігання та розповсюдження рекламної інформації. Зокрема, визначено юридичний зміст і співвідношення основних правових понять з теми дослідження. Зроблено узагальнення і висновки щодо формування збалансованої державної політики та ефективного проведення комплексу узгоджених заходів щодо захисту інтересів споживачів, виробників та авторів реклами. Прогнозується розробити рекомендації щодо захисту суспільства та окремих громадян при створенні, розповсюдженні та споживанні реклами.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Пашков, Віталій.
    Особливості забезпечення діяльності суб'єктів господарювання на фармацевтичному ринку [Текст] / Віталій Пашков // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 8. - С. 32-36
Рубрики: Підприємництво--Фармацевтична галузь--Господарська діяльність
Кл.слова (ненормовані):
митні пільги -- податкові пільги -- приватне право -- юридичні особи
Анотація: Досліджується класифікація суб'єктів господарювання за різними критеріями.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Коструба, Анатолій.
    Держава в системі суб'єктів цивільного права України [Текст] / Анатолій Коструба // Вісник Національної академії правових наук України. - 2017. - № 4. - С. 67-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне право України
Кл.слова (ненормовані):
дієздатність -- юридичні особи -- органи державної влади -- правосуб’єктність -- публічне право
Анотація: Основна мета роботи полягає в аналізі питань щодо держави в системі суб’єктів цивільного права України. Автором доведено, що оскільки держава – це союз інтересів осіб, об’єднаних в єдиний соціальний організм з метою забезпечення їх реалізації, то юридична особа логічно синтезує в собі не тільки ознаки присутні корпорації, але й ознаки, які присутні державі як суб’єкту права. Автором наводено аргументацію про те, що держава, в якості суб’єкта цивільного права, не може мати самостійного статусу.

Є примірники у відділах:
(08.12.2018р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


    Кучаковська, Наталія.
    Особливості суб'єктного складу зовнішньоекономічних правовідносин [Текст] / Наталія Кучаковська // Юридична Україна. - 2017. - № 2/3. - С. 49-57. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зовнішньоекономічні відносини--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
фізичні особи -- правосуб’єктність -- зовнішньоекономічна діяльність -- юридичні особи -- суб’єкт господарювання -- суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності -- представництво іноземного суб’єкта господарювання
Анотація: Стаття присвячена дослідженню суб’єктного складу зовнішньоекономічних правовідносин, Визначено коло суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та їх правосуб’єктність. Запропоновано внести зміни до законодавства України з метою узгодження його норм щодо визначення суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Крупник, Роман.
    Законодавче регулювання статусу суб’єктів права постійного користування земельною ділянкою / Роман Крупник // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 11. - С. 154-160. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні ділянки--Право постійного користування
Кл.слова (ненормовані):
юридичні особи -- фізичні особи -- державний акт -- землекористування -- правонаступник -- фермерське господарство -- спадкування
Анотація: Автор шляхом аналізу чинного законодавства України та судової практики доходить висновку, що незважаючи на положення ст. 92 Земельного кодексу України, до суб’єктів права постійного землекористування належать не лише юридичні особи, котрі передбачені цією статтею, але й інші юридичні та фізичні особи, які отримали земельну ділянку в постійне користування до 01.01.2002 року. Також у статті досліджується проблематика диференційованого підходу в практиці судів до вирішенні питання щодо переходу права постійного користування в порядку правонаступництва до юридичних осіб та фізичних осіб.


Знайти схожі

 1-10    11-12 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)