Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (75)Каталог журналів (6)Буковина (170)Бібліотека О.С.Романця (3)Шевченко Т. Г. (3)Бібліотека В.Д.Бялика (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=часопис<.>
Загальна кількість знайдених документів : 686
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


    Євгеньєва, Анжела Миколаївна.
    Державна політика у сфері повернення знецінених заощаджень громадян [Текст] / А. Євгеньєва // Часопис Парламент. - 2004. - № 4. - С. 15-25
Рубрики: Заощадження громадян--Повернення


Знайти схожі

2.


    Євстігнєєв, А. С.
    Правове забезпечення пожежної безпеки в лісах України як складової екологічної безпеки [Текст] / А. С. Євстігнєєв // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 341-344. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Екологічна безпека--Лісові пожежі
Кл.слова (ненормовані):
відомча пожежна охорона -- державна пожежна охорона -- Державна служба України з надзвичайних ситуацій
Анотація: У статті проведено аналіз окремих аспектів правового забезпечення пожежної безпеки в лісах України як складової екологічної безпеки на прикладі лісових пожеж вЖитомирській та Київській областях навесні 2020 р. Проаналізовано в законодавче регулювання субординації і координації підрозділів державної та відомчої пожежної охорони щодо попередження та ліквідації лісових пожеж, виявлено окремі недоліки правового регулювання у відповідній сфері. Зроблено висновок, що для посилення ефективності протидії лісовим пожежам необхідно удосконалити окремі нормативно-правові приписи щодо взаємодії пожежних підрозділів різного відомчого підпорядкування, посилення їх технічного забезпечення для своєчасного виявлення пожеж та їх швидкого гасіння.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

3.


    Євстігнєєв, А. С.
    Судовий захист окремих законних екологічних інтересів як засіб попередження порушень екологічної безпеки [Текст] / А. С. Євстігнєєв // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 1. - С. 250-252. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Екологічне право--Екологічні інтереси--Захист
Анотація: У статті проведено аналіз стану й перспектив судового захисту екологічних законних інтересів, проаналізовано положення чинного процесуального законодавства з відповідних питань, запропоновано формулювання двох екологічних інтересів, захист яких може дати змогу попереджувати порушення екологічної безпеки. Зроблено висновок, що повноцінне здійснення судового захисту виділених екологічних законних інтересів як ефективний засіб превентивного характеру в досліджуваній сфері може здійснюватися за чинної редакції процесуального законодавства.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Євстігнєєв, Андрій Сергійович.
    Правові проблеми здійснення державного нагляду (контролю) за забезпеченням екологічної безпечності спеціального надрокористування в Україні [Текст] / А. С. Євстігнєєв // Часопис Київського університету права. - 2014. - № 2. - С. 253-256. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Надрокористування--Правове регулювання--Україна


Знайти схожі

5.


    Єгоров, П. В.
    Змішана форма надання безоплатної юридичної допомоги: моделі та зарубіжний досвід [Текст] / П. В. Єгоров // Часопис Київського університету права. - 2021. - № 2. - С. 47-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правова допомога--Безоплатна
   Юридична допомога--Безоплатна--Зарубіжний досвід

Кл.слова (ненормовані):
модель державних захисників -- моделі юридичної допомоги
Анотація: У статті досліджено основні моделі безоплатної юридичної допомоги змішаної форми крізь призму зарубіжного досвіду. Моделі надання безоплатної правової допомоги в змішаній формі поділено на три категорії: judicare, модель державних захисників, приватно-державна модель.

Є примірники у відділах:
(19.01.2022р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Єфремова, М.
    Виборча система як фактор впливу на представницьку функцію українського парламенту [Текст] / М. Єфремова // Часопис Парламент. - 2010. - № 3. - С. 39-42
Рубрики: Виборча система--Парламентаризм--Україна


Знайти схожі

7.


    Іванець, Олексій Олегович.
    Порівняльний аналіз правового статусу президента у Французькій Республіці та Україні [Текст] / О. О. Іванець // Часопис Київського університету права. - 2014. - № 1. - С. 355-359. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Президент--Правовий статус--Франція
   Президент--Правовий статус--Україна



Знайти схожі

8.


    Івахів, Ю. О.
    Питання оцінки в бухгалтерському обліку: термінологічний аспект [Текст] / Ю. О. Івахів // Економічний часопис- XXI. - 2012. - № 1-2. - С. 70-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Оцінка


Знайти схожі

9.


    Ізарова, Ірина Олександрівна.
    Зближення та гармонізація як основні тенденції розвитку цивільного процесуального права [Текст] / І. О. Ізарова // Часопис Київського університету права. - 2014. - № 2. - С. 182-187
Рубрики: Цивільне процесуальне право


Знайти схожі

10.


    Ільїна, О. В.
    Зміст виправних робіт та проблемні питання їх застосування [Текст] / О. В. Ільїна // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 1. - С. 307-311. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Покарання--Виправні роботи
Анотація: У статті розглянуто історико-правовий аналіз такого виду покарання, як виправні роботи. Визначається місце виправних робіт у системі видів покарання України, коло осіб, до яких це покарання може бути застосоване, а також категорії осіб, до яких воно не застосовується. У статті порушується питання про подальше існування покарання у вигляді виправних робіт. Теоретичні та практичні передумови свідчать про необхідність виключення даного виду покарання з системи покарань. Реальною альтернативою виправних робіт у санкціях статей Особливої частини КК України цілком можуть стати штраф і громадські роботи.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

11.


    Ірклієнко, А. І.
    Двопалатний парламент в умовах формування конституційної демократії [Текст] / А. І. Ірклієнко // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 1. - С. 136-139. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Парламент--Двопалатний
Анотація: У статті здійснено аналіз особливостей становлення двопалатного парламенту в умовах конституційної демократії. Встановлено, що парламентаризм, теоретичні витоки якого беруть початок в навчаннях про народний і національний суверенітети, цілком логічно пов’язаний з утвердженням принципів верховенства права і демократизму в суспільстві і державі, впровадженням ефективних механізмів гарантування конституційних прав людини, а також формуванням таких інститутів держави, які б забезпечували найбільш повне і всебічне здійснення його функцій та реалізацію потреб суспільства.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

12.


    Ірклієнко, А. І.
    Конституційно-правовий статус Конституційної ради Франції [Текст] / А. І. Ірклієнко // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 138-140. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конституційний контроль--Конституційна рада--Франція
Кл.слова (ненормовані):
конституційний статус
Анотація: Конституційна рада Франції – орган конституційного контролю, заснований Конституцією 1958 р. Конституційна рада не є єдиним органом, що здійснює контроль конституційності. Своєрідністьконституційного контролю у Франції полягає в тому, що він має подвійну природу і виходить за рамки відомих моделей конституційного контролю. Конституційність актів, які виходять від Парламенту, розглядається Конституційною радою, а від органів виконавчої влади – Державною Радою. Незважаючи на те, що Конституційна рада не іменована судом, її рішення є, по суті, судовими актами і, подібно рішенням Конституційного Суду України, наділені властивістю обов’язковості. Вони обов’язкові для всіх адміністративних і судових органів і не підлягають перегляду. Однак слід враховувати, що крім обов’язкових рішень, Конституційна рада «висловлює думки», які мають консультативний характер.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

13.


    Ісаєва, Н. К.
    Деякі питання правового регулювання державних фондів в Україні як основи фінансової діяльності держави у сучасний період [Текст] / Н. К. Ісаєва // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 97-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні фонди--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
спеціальний фонд бюджету -- фінансова діяльність держави -- бюджетне законодавство України
Анотація: У статті розглядаються актуальні проблеми правового регулювання державних фондів в Україні як основи фінансової діяльності держави в сучасний період, який відзначається динамічним розвитком суспільних відносин та гострими кризовими явищами. Характеризуються особливості розвитку фінансової діяльності держави, її зміст та значення. Здійснено аналіз порядку створення та використання спеціального фонду бюджету і цільових державних фондів.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

14.


    Абдуллаева, С.
    Международно-правовая защита социальных прав детей с ограниченными возможностями [Текст] / С. Абдуллаева // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 469-472. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Діти-інваліди--Захист прав
Кл.слова (ненормовані):
соціальні права -- Європейський суд
Анотація: Определена нормативная и практическая полезность закрепления социальных прав детей в международноправовых актах. Был принят ряд международно-правовых документов о правах детей с ограниченными возможностями. Наряду с правовыми документами деятельность международных судебных органов и различных комитетов по защите социальных прав этой категории детей можно обобщить как деятельность международных механизмов в соответствующей области.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

15.


    Аблязов, Д. Е.
    Поняття та законодавче забезпечення конституційного права людини на самозахист [Текст] / Д. Е. Аблязов // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 79-82. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права людини--Право на самозахист
Кл.слова (ненормовані):
природне право людини
Анотація: Захист життя та здоров’я людини – основне завдання держави, що закріплене у Конституції України. Держава не має достатньо ресурсів для своєчасного реагування на кожне посягання на життя людини, тому останній гарантується право на самозахист від протиправних посягань, що закріплено у низці національних та міжнародних нормативно-правових актів. Право людини на самозахист є одним із природних невід’ємних прав людини і може бути визначене наступним чином: право людини на самозахист – це невідчужуване природне право людини, яким особа наділена протягом всього життя, гарантоване Конституцією та міжнародними нормативно-правовими актами, вчинювати правомірні дії, спрямовані на захист власних основоположних прав, свобод та законних інтересів від протиправних посягань, що не суперечить моральним та юридичним нормам.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

16.


    Адамович, Віктор.
    Роль та місце компаній зі страхувавання життя у здійсненні пенсійної реформи в Україні [Текст] / Віктор Адамович // Економічний часопис. - 2004. - № 11-12. - С. 10-13
Рубрики: Пенсійна реформа в Україні
   Пенсійні фонди--Недержавні--Україна



Знайти схожі

17.


    Акуленко, Д. Ю.
    Функціонування та розвиток громадянського суспільства відповідно до конституційних засад [Текст] / Д. Ю. Акуленко // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 1. - С. 80-82. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Громадянське суспільство--Держава--Правове регулювання
Анотація: У статті висвітлено правові упущення чинного законодавства стосовно громадянського суспільства. Проаналізовано проблему правововго нігілізму. Особливу увагу приділено пошуку вирішення ключових проблем, які заважають імплементації вже існуючих конституційних доктрин у життя.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

18.


    Алисой, Халида.
    Развитие права на социальное обеспечение: опыт европейских стран [Текст] / Халида Алисой // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 54-58. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Соціальне забезпечення--Правовий аспект--Зарубіжний досвід--Країни Європи
Кл.слова (ненормовані):
национальное законодательство -- социальная справедливость -- социальная модель -- социальное страхование -- пенсионное обеспечение
Анотація: Автор статьи анализирует тенденции развития права социального обеспечения в практике развитых европейских стран. Исследовалось право касательно социального обеспечении некоторых экономически развитых государств Западной Европы (Германия, Франция, Великобритания). Главной целью исследования представляется обнаружение соотношения законодательства касательно социального обеспечения данных государств международному праву, а также формулировка перспектив извлечения выгоды с позитивного опыта данных государств в целом

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

19.


   
    Аналіз впливу на ВВП та державні фінанси захворюваності на рак передміхурової залози та якості його лікування в Україні [Текст] / Г. Кукуруза, М. Кухар, М. Лесик, О. Любченко // Український медичний часопис. - 2023. - № 5. - С. 9-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Захворюванність населення--Рак передміхурової залози--Державні фінансування


Дод.точки доступу:
Кукуруза, Г.; Кухар, М.; Лесик, М.; Любченко, О.

Знайти схожі

20.
2
Р 368


    Ангелова, Ангеліна.
    Старість у традиціях та ритуалах вайшнавізму [Текст] / Ангеліна Ангелова // Релігія та Соціум : міжнародний часопис. - Чернівці : ЧНУ, 2012. - № 2. - С. 115-122. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Нехристиянські релігії--Індуїзм

Є примірники у відділах:
1 (30.09.2013р. Інв.В 73966 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)