Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=художній твір<.>
Загальна кількість знайдених документів : 24
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-24 
1.


    Богосвятська, А. -М.
    Педагогічний інструментарій учителя зарубіжної літератури [Текст] / Анна-Марія Богосвятська // Всесвітня література та культура в навчальних закладах України. - 2016. - № 9. - С. 2-10. - Бібліогр.: 6 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Зарубіжна література--Методика
Кл.слова (ненормовані):
педагогічний інструментарій -- особистість учителя -- особистісно-соціальна модель формування свідомості -- культура мови -- техніка мовлення -- художній твір -- технологічна карта уроку -- підручник зарубіжної літератури -- мультимедійні засоби навчання -- інноваційна технологія навчання -- педагогічні методи і прийоми -- закони психіки людини
Анотація: У статті докладно охарактеризовано педагогічний інструментарій - сукупність способів діяльності, професійних умінь і прийомів, якими повинен володіти педагог і які він використовує у процесі навчання. Зокрема, приділено особливу увагу інструментарію учителя зарубіжної літератури, його професійним якостям, особливостям методики проведення уроку, використанню сучасних методів та засобів навчання.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

2.


    Бондаренко, Ю.
    Комбінована структура шляхів аналізу літературного твору в школі [Текст] / Ю. Бондаренко // Українська мова і література в школах України. - 2017. - № 12. - С. 20-25. - Бібліогр.: 7 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Усна і письмова мова
Кл.слова (ненормовані):
художній твір -- навчальна схема -- урок української мови -- синкретизм
Анотація: Автор статті розкриває синкретизм у структурі шкільних шляхів вивчення літературного матеріалу. Він підкреслює, що будь-який шлях аналізу виступає лише загальною схемою роботи і передбачає сумарне використання інших шляхів, які забезпечують його ефективність.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

3.


    Вашуленко, О.
    Емоційно-ціннісна складова у структурі читацької компетентності молодшого школяра [Текст] / Оксана Вашуленко // Початкова школа. - 2013. - № 1. - С. 13-17. - Бібліогр.: 7 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Навчання читання
Кл.слова (ненормовані):
емоційно-ціннісний розвиток -- ціннісна орієнтація -- цінності -- емоції -- почуття -- читацькі емоції -- оцінні судження -- художній твір
Анотація: У статті розглядається актуальна проблема - формування емоційно-ціннісної складової читацької компетентності молодшого школяра, зосереджено увагу на напрямах роботи щодо вирішення цієї проблеми.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

4.
CUKK-VDPU
Г75


    Градовський, А. В.
    Сприймання художнього твору учнями як методична проблема [Текст] / А. В. Градовський // Всесвітня література та культура в навчальних закладах України. - 2007. - № 5. - С. 4-7.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Літературознавство--Текст
Кл.слова (ненормовані):
художній твір -- художнє сприймання -- літературний текст -- художня комунікація
Анотація: Аналізується складний процес творення і сприймання художнього твору. Наводяться формула і схема сприймання його деталей.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)

Знайти схожі

5.


    Дедюєва, Н.
    Як можна вивчати світову літературу / Н. Дедюєва // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2011. - № 5. - С. 49-51
Рубрики: Зарубіжна література--Методика викладання
Кл.слова (ненормовані):
читацька компетентність -- самоосвітня компетентність -- художній твір -- робота над художнім твором
Анотація: В статті висвітлено питання мотивації до самостійного навчання, розглянуто процес формування читацької компетентності в рамках шкільної літературної освіти.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)

Знайти схожі

6.


    Жулинський, М.
    "Ну що б, здавалося, слова..." [Текст] / М.Жулинський // Дивослово. - 2002. - № 8. - С. 19-20
Рубрики: Українська література--Програма--Відгук
Кл.слова (ненормовані):
Художнє слово -- Художній твір


Знайти схожі

7.


    Котляренко, Світлана.
    Особливості читання художніх творів / Світлана Котляренко // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2019. - № 10. - С. 6-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Художнє читання--Особливості
Кл.слова (ненормовані):
художній твір -- виразне читання -- "оживлення тексту" -- підтекст
Анотація: Йдеться про виразне читання на уроках як один із основних методів вивчення літератури. Наголошується на вмінні «оживляти текст», поняттях підтекст, діалог, мова автора, мова дійових осіб, на особливостях читання творів різних жанрів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Кузнецов, Юрій.
    Феномен художньої деталі: методологічні виміри пізнання [Текст] / Ю. Кузнецов // Психологія і суспільство : укр. теорет.-метод. соціогуманіт. часоп. - 2017. - № 3. - С. 7-29 . - ISSN 1810-2131
Рубрики: Українська література, ХІХ-ХХ ст.
   Психологія творчості

Кл.слова (ненормовані):
художній твір -- художня деталь
Анотація: Міждисциплінарне дослідження обґрунтовує методологічну концепцію художньої деталі як системо-утворювального явища будь-якої мислительної творчості, починаючи від наукової, раціонально зорієнтованої й завершуючи поетичною, спонтанно екзистенційною. Рефлексивна траєкторія дослідницького шляху художньої деталі охоплює такі тематизми: місце і роль аналітичного деталювання у розвитку літератури, деталь художнього твору як предмет вивчення, типологія художніх деталей, рівні та особливості їх функціонування у сприйнятті твору читачем, художня деталь як засіб образного освоєння дійсності у творчості Михайла Коцюбинського, значення деталі у розкритті психологічних особливостей характеру героїв, композиційна функція художніх деталей та ін. Епічне осереддя методологування становить новелістика талановитого майстра українського слова Михайла Михайловича Коцюбинського (1864–1913) й у її контексті еволюція деталі у його творчості як засобу художнього узагальнення. Логічно аргументований вибір об’єктного простору наукової миследіяльності спричинений кількома моментами, що у взаємодоповненні утворюють предметне поле даного дослідження: по-перше, особливою увагою письменника до внутрішнього світу людини, до найтонших порухів її душі; по-друге, постійним пошуком адекватних художніх форм для цього і, по-третє, особливістю його творчої манери. Доведено, що ретельне вивчення новел М. Коцюбинського дає цілісне уявлення як про сутнісну мозаїку художнього деталювання, так і про своєрідність майстерності зображення деталей у його творчості в цілому.

Перейти к внешнему ресурсу: http://psm2000.ucoz.ua/load/psikhologija_i_suspilstvo_3_2017/1-1-0-83

Дод.точки доступу:
Коцюбинський, Михайло Михайлович (укр. письм., громад. діяч, голова Просвіти в Чернігові ; 1864-1913) \про нього\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Лісовський, Антон.
    Аксіоми методики [Текст] / А. Лісовський // Українська мова і література в школі. - 2009. - № 1. - С. 32-35.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Література--методологія науки
Кл.слова (ненормовані):
мистецтво слова -- літературний твір -- художній образ -- художній твір
Анотація: Стаття про викладання літератури, як науку про завдання, зміст і закономірності здійснення шкільної літературної освіти.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

10.


    Міщенко, Оксана
    Формування предметної компетентності старшокласників у процесі хронотопного аналізу епічного твору на уроках української літератури в профільній школі [Текст] / Оксана Міщенко // Українська мова і література в школі. - 2019. - № 1. - С. 14-16. - Бібліогр.: 6 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Профільне навчання
Кл.слова (ненормовані):
предметна компетентність -- профільна школа -- художній твір -- літературний твір -- аналіз художнього твору
Анотація: У статті розкрито аспекти шкільного дослідження літературного твору. Запропоновано різні види аналізу: антропоцентричний, хронотопний і концептуальний. Представлено комплекс взаємопов'язаних знань і вмінь школярів, послідовність навчальної діяльності на етапах теоретичної, читацької, аналітико-синтетичної роботи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-24 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)