Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (129)Буковина (385)Бібліотека О.С.Романця (1)Шевченко Т. Г. (1)Бібліотека Я.Д.Кіршенблата (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=харчування<.>
Загальна кількість знайдених документів : 605
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Корзун, В. Н. [Текст] / В.Н. Корзун? // Екологічний вісник. - № 6?. - С. 10-14 : Рис.: 4. - Бібіліогр.: 17 назв.
Рубрики: Харчування--ЕКОЛОГІЧНО НЕСПРИЯТЛИВІ УМОВИ--Овруцький район (Жт)--Рокитнівський район (Рв)
Анотація: У ситуаціях підвищеного екологічного ризику нераціональне харчування розглядається як фактор, який знижує захисно-адаптаційні можливості організму.?


Знайти схожі

2.


    Hung, Chia-Jen
    A multicriteria evaluation model for flight catering supplier : a Taiwan-based study [Текст] / Chia-Jen Hung, Fu-Jin Wang // Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 10. - С. 470-479 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Харчова промисловість--Бортове харчування--Тайвань
   Економіка транспорту--Авіаперевезення пасажирські--Бортове харчування--Тайвань

Анотація: Стаття є внеском у покращення розуміння ключових факторів успіху індустрії бортового харчування. Використано методи Дельфі та аналітичної ієрархії для оцінювання можливостей 4 фабрик з підготовки бортового харчування на Тайвані. На першій стадії дослідження у літературі з питання було знайдено індикатори факторів успіху. Метод Дельфі використано для виокремлення факторів згідно вимог дослідження. Після досягнення консенсусу експертами на другій стадії визначено об'єми і зміст кожного з факторів успіху. Розраховано вагу кожного фактору методом аналітичної ієрархії. Оцінено діяльність фабрик за кожним фактором окремо. За результатами, ключовими факторами успіху для постачальників бортового харчування є: санітарні умови; робота в умовах надзвичайних обставин та терміновості; загальна підпорядкованість роботі авіаліній; гнучкість меню та процесів приготування; кадрові ресурси.


Дод.точки доступу:
Wang, Fu-Jin
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Wang, Jeng-Hwan.
    A study on key performance indicator for food service businesses in Taiwan [Text] / Jeng-Hwan Wang // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 7. - Р. 240-250 : табл. - Бібліогр.: 30 назв
Рубрики: Економіка підприємств громадського харчування--Ефективність діяльності підприємств--Тайвань
Анотація: У статті досліджено ключові показники ефективності (КПЕ) підприємств громадського харчування на Тайвані, визначено критерії кількісного оцінювання стійкого управління бізнесом. На базі існуючих досліджень і за допомогою модифікованого методу Дельфі встановлено КПЕ для громадського харчування, 4 виміри і 13 критеріїв оцінювання встановлено за допомогою аналізу ієрархій. Опитано керівників підприємств громадського харчування, експертів HACCP і споживачів. Ключові аспекти в одній з ієрархій аналізу – контроль безпеки і гігієни, якість роботи персоналу і відповідальність за якість, бізнес-досвід і загальний імідж підприємства, програмне забезпечення, апаратні засоби і логістичне забезпечення. Топ-5 критеріїв у наступній ієрархії – управління якістю сировини, практика співробітників по дотриманню стандартів роботи, впровадження стандартів роботи для виробничого устаткування і виробничих ліній, виконання зобов'язань по контрактах, розробка дієт і введення нових продуктів. Запропоновано шкалу оцінювання раціоналізації і ефективності діяльності на підприємствах громадського харчування для стійкого функціонування підприємства і вибору компаній громадського харчування для споживачів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Subhani, M. I.
    Brand activity survey: a case study of snacks industry in Pakistan [Text] / M. I. Subhani, A. Osman, S. A. Hasan // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 7. - P411-424 : табл. - Бібліогр.: 19 назв
Рубрики: Економіка Пакистану--Економіка торгівлі продуктами харчування--Маркетинг -- Бренд -- Активність бренду--Ринок снеків
Анотація: У статті проаналізовано рівень впізнаваності кукурудзяних чіпсів «Тікіт», рівень конкуренції в даному сегменті та рейтинг чіпсів на даному ринку. Порівняльне дослідження було проведене у м. Карачі (Пакистан), що включало в себе експеримент та опитування, проведене в Східному та Центральному районах міста. Описова статистика та графічне представлення проаналізованих даних були отримані у "SPSS". При виборі кукурудзяних або картопляних чіпсів споживачі насамперед враховують різновид смаку, загальні смакові характеристики, ціну та пакування. Більшість респондентів вважають телевізійну рекламу найбільш вдалим засобом для просування такого товару.


Дод.точки доступу:
Osman, A.; Hasan, S. A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Renee B. Kim
    Chinese consumers' choice for genetically modified (gm) food: implications for food risk policy in China [Текст] / Renee B. Kim, Haoran Chen // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 6. - С. 258-266 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка харчової промисловості--Маркетинг--Інформування--Генетично модифіковані продукти харчування --Китай
Анотація: У статті показано, що генетично модифіковані продукти харчування поширені в Китаї, проте не всі китайські споживачі інформовані про них в повній мірі. Розуміння ставлення китайських споживачів до ГМ продуктів є основою для розробки ефективної державної політики з управління харчовими ризиками і маркетингових стратегій для ГМ харчових продуктів. Порівняно відносну важливість 3 основних чинників – якості продукції, інформування споживачів і відповідної політики. Передбачено, в якому напрямі зацікавлені сторони повинні розвиватися в майбутньому для успішного маркетингу і управління ризиками генетично модифікованих харчових продуктів. Знання і обізнаність мають найбільший вплив на небажання споживачів зробити покупку, а передбачуваний ризик має вторинну дію.


Дод.точки доступу:
Haoran Chen
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Kim, R. B.
    Comparative analysis of chinese and korean consumers' response to credence goods / R. B. Kim // Актуальні проблеми економіки. - 2010. - № 12. - P238-248 : табл., рис. - Бібліогр.: 28 назв
Рубрики: Галузі право -- Цивільне право --Правові питання тогрівлі -- Захист прав споживачів--Безпека харчових продуктів--Генетично модифіковані продукти харчування--Китай--Корея
Кл.слова (ненормовані):
блага на довірі
Анотація: У статті доведено, що генетично иодифіковані продукти харчування є благами на довірі, які лишаються неперевіреними навіть після споживання. Самостійне визначення споживачами ризиків для здоров"я та власної безпеки від продуктів, які містять генетично модифіковані організми (ГМО) неможливе, тому вони належать до благ на довірі. У статті оцінюється реакція китайських та корейських споживачів на блага на довірі на прикладі продуктів харчування з ГМО. Китай та Корея мають різні показники поінформованості та стурбованості споживачів щодо продуктів з ГМО. Тому розробка маркетингової політики та стратегій щодо продуктів з ГМО для цих двох ринків має бути диференційована.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

7.


    Nieh, Fang-Pei.
    Correlations between brand equity, customer cognitive value, and customer loyalty (in quick service restaurant industry) [Text] / Fang-Pei Nieh, Ching-Yung Pong // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 3. - P425-435 : рис., табл. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Індустрія гостинності та туризму на Тайвані--Економіка громадського харчування--Маркетинг
Анотація: У статті показано, що сектор ресторанів швидкого харчування на Тайвані переживає стрімке зростання, пов'язане зі швидким зростанням національного доходу, зміною стилю життя, ростом працевлаштування жінок тощо – харчування поза домом набирає популярності. Ресторани швидкого харчування мають постійно забезпечувати клієнтів значною кількістю продуктів високої якості. Задоволення потреб клієнтів та закріплення в їхній свідомості високих стандартів сервісу – ключ до стійкої прибутковості бізнесу. Методом випадкової вибірки серед клієнтів ресторану швидкого харчування "Proroyal" було розповсюджено 300 анкет. 218 з них можна вважати дійсними, процент відгуку – 72,6%. Дані проаналізовано методами факторного та регресійного аналізів, а також за допомогою ієрархічної регресії. Результати аналізу виявили, що: 1) вартість бренду суттєво позитивно корелює з лояльністю клієнтів; 2) сприйняття цінності споживачами також суттєво і позитивно корелює з вартістю бренду; 3) особливо суттєва позитивна кореляція спостерігається між сприйняттям цінності споживачами та їх лояльністю; 4) сприйняття цінності має стримуючу дію на залежність між вартістю бренду та лояльністю клієнтів. Розроблено рекомендації та пропозиції для ресторанів швидкого харчування щодо вартості бренду та лояльності клієнтів.


Дод.точки доступу:
Pong, Ching-Yung
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Поташній, Юрій.
    CUSM! Інакше - масло без молока, а ковбаса без м’яса [Текст] / Юрій Поташній // Віче. - 2011. - № 9. - С. 54-56 : табл.
Рубрики: Продукти харчування--Безпека--Контроль
   Якість продукції--Харчова промисловість

Анотація: В статті йдеться про якість продуктів харчування в торговельних мережах та на ринках, недосконалу законодавчу та нормативну базу, що регулює сферу виробництва продуктів харчування. Наведено результати досліджень деяких продуктів харчування.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


    Kim, Renee B..
    Determinants of consumers' attitude towards food risk messages [Text] / Renee B. Kim // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 1. - P. 359-366 : рис., табл. - Бібліогр.: 34 назви
Рубрики: Економіка торгівлі продуктами харчування--Маркетинг--Захист прав споживачів--Відношення споживачів до інформації про безпеку продуктів
   Психологія торгівлі--Сприйняття ризику споживачами

Анотація: У статті показано, що споживачі стають все більш свідомими стосовно безпеки, екологічної чистоти і корисності продуктів харчування, оскільки у світі назріває продуктова криза і безпека продуктів стає глобальною проблемою. Погана репутація відносно донесення інформації про небезпечні продукти харчування може стримувати розвиток харчової промисловості і збільшувати недовіру споживачів. Сприйняття споживачами харчових ризиків тісно пов'язане з тим, як ЗМІ подають цю інформацію. Розглянуто вплив чинників сповіщення про ризики на клієнтське сприйняття, підкреслено важливість сповіщення про ризики, пов'язані з продуктами. Висновки дослідження дають уявлення про чинники, що визначають відгук споживачів на донесення інформації про небезпечні продукти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Ai, Huu Tran
    Factors of consumers acceptance of organic food [Text] / Huu Tran Ai // Актуальні проблеми економіки. - 2017. - № 3. - P150-157 : табл. - Бібліогр.: 25 назв
Рубрики: Економіка торгівлі -- Маркетинг--Органічні продукти харчування--Споживча поведінка--Споживче сприйняття--В'єтнам
Анотація: У статті досліджено роль особистісних, економічних та соціальних складових прогнозування ставлення в’єтнамських споживачів та їх намірів стосовно придбання органічних продуктів харчування. Результати аналізу демонструють, що ставлення до органічних продуктів пов’язане зі сприйняттям ризиків, довірою до ринкових агентів, інституціональними та суб’єктивними нормами поведінки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)