Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)Буковина (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=трубопроводи<.>
Загальна кількість знайдених документів : 34
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-34 
1.


    Абрашкевич, Ю. Д.
    Досвід роботи галузевого інституту "НДІМЕХМОНТАЖ" у ринкових умовах [Текст] / Ю.Д. Абрашкевич, А.В. Сидоренко // Будівництво України. - 2005. - № 2. - С. 31-34
Рубрики: Будівельне обладнання
   Будівельне обладнання--Круги

   Будівництво--Нові технології

   Будівництво--Трубопроводи

Анотація: Йдеться про основні напрямки діяльності інституту "НДІМЕХМОНТАЖ": створення технологій для монтажу пластмасових трубопроводів, виготовлення і застосування спеціального абразивного інструмента, монтажу металургійного і гірничорудного устаткування


Дод.точки доступу:
Сидоренко, А.В.

Знайти схожі

2.


   
    Восстановительная термообработка паропроводов и их сварных соединений [Текст] / В. В. Дмитрик [и др.] // Автоматическая сварка. - 2019. - № 1. - С. 18-22. - Библиогр.: с. 20-21 (23 назви)
Рубрики: Трубопроводи--Ремонт--Термічна обробка
Анотація: Розглянуто стан і ключові напрямки розвитку технологій відновлювальної термообробки зварних з'єднань труб паропроводів. Представлено технології термообробки та їхні переваги й недоліки. У першій частині огляду представлено коротку інформацію щодо розвитку відновлювальної термообробки. Сформульовано та обѓрунтовано найбільш перспективні, на думку авторів, напрямки розвитку відновлювальної термообробки зварних з'єднань для продовження ресурсу експлуатації паропроводів. Обѓрунтовано можливості застосування термічної обробки тривало експлуатованих елементів паропроводів з деградованою структурою та наявністю пошкоджуваності, а також отримання металу паропроводу зі структурним станом і властивостями, що задовольняють експлуатаційні вимоги.


Дод.точки доступу:
Дмитрик, В.В.; Гаращенко, Е.С.; Глушко, А.В.; Соколова, В.Н.; Сыренко, Т.А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Вплив параметрів імпульсно-дугового зварювання на формування металу зварного шва та мікроструктуру зони термічного впливу сталі 09Г2С [Текст] / С.Ю. Максимов [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2022. - № 3. - С. 11-18 : рис. - Бібліогр.: 16 с.
Рубрики: Магістральні трубопроводи--Зварне з'єднання
   Зварювання--Зварні шви

Анотація: Одним з перспективних шляхів розв'язання питання підвищення строку експлуатації зварних конструкцій є розробка методів зварювання, заснованих на використанні імпульсного керування енергетичними параметрами процесу. Імпульсний режим зварювання дозволяє здійснювати регульоване тепловкладення в зону зварного з'єднання, керувати режимом плавлення електродного металу, формуванням структури металу шва і зони термічного впливу (ЗТВ). Встановлено, що зі збільшенням частоти імпульсно-дугового зварювання вдається знизити ширину ЗТВ та ділянки крупного зерна. Таким чином, у разі зварювання низьколегованих сталей за рахунок застосування технології з імпульсним процесом є перспектива зменшити ширину ділянки перегріву, що важливо для випадків ремонту стоншень стінок труб під час заплавлення дефектів на діючому трубопроводі механізованим способом.


Дод.точки доступу:
Максимов, С.Ю.; Кражановський, Д.М.; Шепелюк, Ю.А.; Осинська, С.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Дядін, В. П.
    Вплив деформацій від статичних навантажень на ударну в’язкість і в’язкість руйнування циліндричних оболонок [Электронный ресурс] / В. П. Дядін, Є. О. Давидов, Р. І. Дмитрієнко. - Електрон. журн. // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 9. - С. 24-30
Рубрики: Трубопроводи--Експлуатація--Ремонт
Анотація: В роботі вивчається вплив накопичення пластичної деформації в основному металі трубопроводу від дії внутрішнього тиску на зміну ударної в’язкості зразків Шарпі, виготовлених у поздовжньому та кільцевому напрямках. Дослідження в цьому напрямку проведені на зразку, виготовленому з електрозварної прямошовної труби 630?8 зі сталі 17Г1С. Одержані результати випробування дозволяють скорегувати вимоги до питомої роботи ударних зразків з урахуванням її можливого зниження в залежності від прогнозованого пластичного деформування елемента конструкції та анізотропних властивостей матеріалу.

Полный текст/внешний ресурс   скачать: Дядін В.П. та ін. 

Дод.точки доступу:
Давидов, Є.О.; Дмитрієнко, Р.І.

Знайти схожі

5.


    Жеманюк, П. Д.
    Результаты внедрения орбитальной сварки при изготовлении и ремонте тонкостенных трубопроводов [Текст] / П. Д. Жеманюк, И. А. Петрик, С. Л. Чигилейчик // Автоматическая сварка. - 2017. - № 9. - С. 48-51. - Библиогр. с. 51 (5 назв)
Рубрики: Авіаційні двигуни--Трубопроводи--Ремонт
Анотація: Проаналізовано способи отримання нероз'ємногоного з'єднання тонкостінних трубопроводів авіаційних газотурбінних двигунів. Відмічені особливості використання механізованих і автоматизованих технологій з'єднання. Виконано експериментальні роботи по обробці технології орбітального зварювання неповоротних стиків труб з товщиною стінки від 0,5 до 1 мм, що забезпечує високу якість з'єднань і продуктивність зварювання. Розроблена технологія орбітального зварювання труб без використання підкладки застосовується в серійному виробництві в АТ "Мотор Січ".


Дод.точки доступу:
Петрик, И. А.; Чигилейчик, С. Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Касьяненко, Тетяна.
    Кому довірити свою безпеку ? [Текст] / Тетяна Касьяненко // Охорона праці. - 2019. - № 5. - С. 12-13
Рубрики: Гази--Газопостачання--Зріджені гази--Безпека праці--Україна
   Газопостачання--Гази--Санітарно-технічне будівництво--Системи газопостачання

Кл.слова (ненормовані):
газопроводи -- трубопроводи -- газові мережі
Анотація: З початку 2019 року (станом на 10 квітня) в Україні сталося 35 аварій, пов‘язаних з використанням газу у побуті, унаслідок яких постраждали 73 особи, 30 із них померли.


Знайти схожі

7.


    Киричок, В. В.
    Інженерний підхід до визначення коефіцієнта інтенсивності напружень та параметрів росту осьової тріщини в кільцевому зварному шві трубопроводу [Текст] / В. В. Киричок, В. М. Тороп // Автоматическая сварка. - 2017. - № 9. - С. 63-66. - Библиогр. с. 65-66 (65 назв.)
Рубрики: Магістральні трубопроводи--Зварювання
Анотація: Розглянуто проблему оцінки коефіцієнтів інтенсивності напружень в області зони залишкових зварювальних напружень. Запропоновано спільне застосування програмних комплексів Ansys Workbench та Abaqus/CAE і компілятора Python для точного визначення параметрів тріщиностійкості трубопроводів та посудин тиску. На прикладі трубного зразка 133x13 мм проведено моделювання процесу зварювання та наступного розкриття напівеліптичної тріщини в зоні залишкових напружень. Проведено аналіз можливого підростання дефекту від дії циклічних навантажень в області зварного шва та виявлено найбільш небезпечні зони по розташуванню осьових тріщин.


Дод.точки доступу:
Тороп, В. М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Колесник, Сергій.
    Нарядно-допускна система – в пріоритеті [Текст] / Сергій Колесник // Охорона праці. - 2019. - № 12. - С. 38-40
Рубрики: Праця--Працездатність--Трудове право--Трудові ресурси--Україна
   Трубопроводи--Магістральні трубопроводи--Трубоукладачі--Спеціальні вантажопідйомники--Україна

Кл.слова (ненормовані):
трубопроводи -- роботи підвищеної небезпеки -- нарядно-допусна система -- безпека праці
Анотація: Слабкі місця нарядно-допускної системи – це недостатня мотивація персоналу до безпечного виконання робіт, погана їх організація та слабкий контроль за безпекою з боку керівників. А ще – брак власне проєктів виконання робіт.


Знайти схожі

9.


    Колесник, Сергій.
    Не зупинять ні пандемія, ні бойові дії [Текст] / Сергій Колесник // Охорона праці. - 2021. - № 4. - С. 29-31
Рубрики: Водопостачання--Водні ресурси--Водозабірні споруди--Трубопроводи
   Водопровідні мережі--Водогінні мережі--Безпека праці--Україна

Кл.слова (ненормовані):
водопостачання -- працівники -- безпека праці -- травмування -- нещані випадки
Анотація: Воєнний чинник найбільше загрожує працівникам Компанії ”Вода Донбасу”. Проведення ремонтних робіт водоводів у небезпечній ”сірій” зоні Компанія погоджує зі сторонами конфлікту під гарантію безпеки та умови дотримання режиу тиші.


Знайти схожі

10.


   
    Комплексний підхід до проблеми діагностики технічного стану магістральних трубопроводів та усунення їх пошкоджень [Текст] / Анатолій Олексійович Камінський [та ін.] // Вісник Національної академії наук України. - 2015. - № 1. - С. 49-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Магістральні трубопроводи--Діагностика технічного стану
   Енергетична безпека--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Лінійна частина -- Безпека експлуатації
Анотація: У статті розглянуто комплексний підхід до розроблення засобів експрес-діагностики технічного стану лінійної частини магісральних трубопроводів, який включає застосування експерементальних і розрахункових методів визначення напружно-деформованого стану трубороводів на небезпечних ділянках, у тому числі за наявності дефектів типу тріщин, та до оцінки ймовірності виникнення аварійної ситуації. Така оцінка дає можливість оперативно приймати обгрунтовані рішення щодо продовження експлуатації трубопроводу або його зупинки для виконання ремонтних робіт. Запропонований підхід грунтується на використанні сучасних вимірюваних пристроїв та застосуванні положень теорії тонких оболонок, механіки матеріалів і механіки руйнування. Наведено приклади усунення деяких найпоширеніших пошкоджень у вигляді поздовжніх тріщин.


Дод.точки доступу:
Камінський, Анатолій Олексійович; Бастун, Володимир Миколайович; Фомічов, Сергій Констянтинович; Беспалова, Олена Іванівна; Урусова, Галина Петрівна; Богданова, Ольга Станіславівна; Мінаков, Сергій Миколайович

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-34 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)