Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (36)Буковина (16)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=трансформації<.>
Загальна кількість знайдених документів : 707
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Яцишин, А. В.
    Особливості підготовки магістрів та майбутніх PhD для цифрової трансформації освіти і науки України [Текст] / А. В. Яцишин, І. І. Дейнега, В. О. Ковач // Педагогіка і психологія. - 2019. - № 3. - С. 14-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифровізація освіти--Магістри--Цифрова трансформація--Україна
Анотація: Розглянуто основні положення Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 рр. (зокрема щодо напрямів цифровізації освіти і науки), описано ініціативи з її реалізації. Залишаючись актуальними, процеси інформатизації і цифровізації мають вибудовувати нові підходи до підготовки фахівців нової генерації - магістрів та майбутніх PhD для цифрової трансформації освіти і науки. Наголошено, що освітній практиці потрібна модернізація освітньо-професійних та освітньо-наукових програм підготовки фахівців, зокрема щодо застосування інформаційно-комунікаційних технологій у повному обсязі, та їх постійне оновлення.


Дод.точки доступу:
Дейнега, І. І.; Ковач, В. О.

Знайти схожі

2.


    Яценко, В. М.
    Реструктуризація підприємств м'ясної промисловості в умовах ринкової трансформації [Текст] / В.М. Яценко // Економіка АПК. - 2004. - № 4. - С. 120-125. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: М'ясна промисловість України--Реструктуризація


Знайти схожі

3.


    Яценко, І. С.
    Деформація принципу поділу влади в республіці Польща після президентських та парламентських виборів 2015 р. як наслідок ризиків політико-правової трансформації [Текст] / І. С. Яценко // Юридична Україна. - 2017. - № 9/10. - С. 4-22. - Бібліогр. 70 назв
Рубрики: Державне управління--Трансформації--Польща, 2015 р.
Кл.слова (ненормовані):
криза поділу влади -- загроза авторизації
Анотація: Розглянуто ситуацію, що склалася в Республіці Польща після президентських та парламентських виборів 2015 р., коли законодавча та виконавча гілки влади в повному обсязі опинилися під фактичним контролем однієї політичної сили. Оскільки Республіка Польща ще знаходиться в періоді своєї політико-правової трансформації від посткомуністичної держави до розвиненої демократичної держави, це створило ризики деформації реалізації принципу поділу влади та загрози авторитаризації влади.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Ясько, Юлія.
    Економіка ХХІ ст.: трансформація ролі держави [Текст] / Юлія Ясько // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2019. - № 4. - С. 34-43 : табл. - Бібліогр.: с. 41-43
УДК
Рубрики: Економіка--Трансформації--Держава
Кл.слова (ненормовані):
державне регулювання економіки -- ринкове саморегулювання -- глобалізація -- конкурентоспроможність
Анотація: Досліджено основні теоретичні підходи до аналізу ролі держави в економіці. Розглянуто сучасні проблеми взаємозв'язку державного та ринкового регулювання економіки. Проаналізовано вплив ефективного державного втручання в економіку та її конкурентоспроможність. Доведено необхідність трансформації ролі держави в економіці в сучасних умовах господарювання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Ясінська, Марія.
    Театр на шляху трансформації дійсності : польський досвід (пролог) [Текст] / М. Ясінська // Український театр. - 2013. - № 5. - С. 48-51 : іл.
Рубрики: Міжнародні фестивалі--ГОГОЛЬFEST-2013--Україна
Анотація: У статті розповідається про відкриті лекції "Театр на шляху трансформації дійсності. Польський досвід", які проходили у рамках освітньої програми фестивалю ГОГОЛЬFEST.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Ярошовець, Володимир.
    Парадигмальні трансформації в освітньому процесі: "постболонські" реалії і викладання історії філософії [Текст] / В. Ярошовець // Освіта і управління. - 2009. - № 1. - С. 98-102.
Рубрики: Викладання історії філософії
   Філософія освіти

Анотація: Аналізуються проблеми зміни цілей та методів викладання історії філософії, співвідношення раціонального та ірраціонального у вивченні історії філософії. Аргументується необхідність запровадження нових стандартів та нових вимог щодо підготовки професійних кадрів з позицій викладу історико-філософських дисциплін.


Знайти схожі

7.


    Ярмоленко, Марія.
    Домінанти релігійно-церковного життя західного регіону України середини 1940-х - початку 1950-х рр. [Текст] / М. Ярмоленко // Київська старовина. - 2012. - № 3. - С. 54-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історія релігії--Етноконфесійні трансформації--Західна Україна, середина 1940- - початок 1950-х рр.
Анотація: Проаналізовано особливості етноконфесійних трансформацій у західних областях УРСР після Другої світової війни. У цьому регіоні, незважаючи на радянську релігійну політику, примусову уніфікацію церковного життя, рівень сакральної активності населення був високим.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Яременко, О. Л..
    Нові тенденції структурування суспільства в умовах посилення невизначеності соціально-економічного розвитку [Текст] / О. Л. Яременко // Економічна теорія. - 2018. - № 4. - С. 21-34. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Соціально-економічний розвиток--Трансформації--Дослідження
   Суспільство--Соціальні зміни

   Глобальные трансформации

Кл.слова (ненормовані):
середній клас -- медіум-клас -- опосередкована суб’єктність -- соціальна ентропія -- суспільне усереднення -- чистий позичальник
Анотація: Показано, що однією з нових тенденцій структурування суспільства в умовах посилення невизначеності соціально-економічного розвитку є становлення медіум-класу на підставах нового суспільного усереднення доходів та життєвого рівня, що має поставити межі небезпечного вимивання середнього класу і одночасно обмежуватиме соціальну, технологічну, фінансову та політичну владу нових елітних груп. Доведено, що однією з ознак переродження середнього класу у медіум-клас є його перетворення з чистого кредитора на чистого позичальника банківської системи. Формування медіум-класу задає вектор розвитку економічної системи, доокола якого можуть структуруватися соціальні елементи, яким потрібна нова визначеність, стабільність соціальних критеріїв та уподобань, можливість будувати середньострокові та довгострокові стратегії життєдіяльності, що сприятиме досягненню адекватного рівня стабільності у суспільстві та економіці.


Знайти схожі

9.


    Яременко, О. Л.
    Глобальні дисбаланси та новий протекціонізм: інституційна гіпотеза [Текст] / О. Л. Яременко // Економіка України. - 2017. - № 5/6. - С. 106–122
Рубрики: Транснаціональні корпорації--Глобальні трансформації
Анотація: Доведено закономірний характер змін у зовнішньоекономічному позиціонуванні США під впливом глобальних дисбалансів. Показано, що частина причин загострення торговельних, фінансових та геоекономічних дисбалансів і конфліктів лежить у ціннісно-інституційній площині. "Новий протекціонізм" трактується як спроба США відновити потенціал суб'єктності, що виглядає проявом історичного інстинкту самозбереження. Обгрунтовано висновок, що нова модель глобалізації продовжить процеси поглиблення позитивної взаємозалежності, але на основі суверенної ідентичності та соціальної відповідальності національних держав.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Янковський, М.
    Перспективи розвитку хімічної промисловості України [Текст] : рецензія / М. Янковський // Економіка України. - 2011. - № 7. - С. 92-94
Рец. на Шубін, О.О. Хімічна промисловість України: економічні трансформації та перспективи : монографія / О.О. Шубін. - Донецьк, 2010. - 627 с.

Рубрики: Хімічна промисловість--Персективи розвитку--Україна
   Рецензії на книги з економіки


Є примірники у відділах:
ЕП (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)