Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)Буковина (8)Хотинська бібліотека (1)Бібліотека Я.Д.Кіршенблата (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=трансплантація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 32
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-32 
1.


    Шкурко, Т.
    Тривалість розвитку телят-ембріотрансплантантів голштинської породи [Текст] / Т. Шкурко, О. Іванов // Тваринництво України. - 2014. - № 5. - С. 17-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Генетика тварин--Скотарство--Трансплантація ембріонів
   Скотарство молочне--Телята--Племінна робота

Кл.слова (ненормовані):
жива маса -- ембріогенез


Дод.точки доступу:
Іванов, О.
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Антонов, С.
    Кримінальна відповідальність за порушення встановленого законом порядку трансплантації органів або тканин людини [Текст] / С. Антонов // Право України. - 2015. - № 12. - С. 123-130. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трансплантація органів--Правове регулювання
Анотація: У статті здійснюються аналіз і оцінка чинної диспозиції статті Кримінального кодексу України, що регулює кримінально-правові відносини у сфері трансплантації органів, тканин людини та інших біоматеріалів. На основі аналізу українського та міжнародного юридичного і медичного досвіду обгрунтовується необхідність удосконалення формулювань, за якими здійснюється кваліфікація відповідних злочинів. Наводяться пропозиції стосовно конкретних дієвих механізмів вирішення проблеми незаконної трансплантації в Україні.


Знайти схожі

3.


   
    Перспективи розвитку клітинних технологій у ветеринарній медицині [Текст] / А. Й. Мазуркевич, М. О. Малюк [и др.] // Вісник аграрної науки. - 2017. - № 4. - С. 34-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ветеринарна медицина--Трансплантація --Стовбурові клітини--Регенеративна медицина
Анотація: Запроваджено науково обгрунтовану систему використання стовбурових клітин у ветеринарній клітинній регенеративній медицині з урахуванням світового досвіду та досягнень вітчизняної біології ї ветеринарної медицини.


Дод.точки доступу:
Мазуркевич, А.Й.; Малюк, М. О.; Данілов, В. Б.; Ковпак, В. В.; Харкевич, Ю. О.

Знайти схожі

4.


    Яковуник, К. В.
    Діяльність осіб з незаконної трансплантації органів або тканин людини як криміналістичний елемент механізмів злочинів [Текст] / К. В. Яковуник // Держава та регіони. Серія: Право. - 2012. - № 2. - С. 223-226. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Криміналістика--Трансплантація органів


Знайти схожі

5.


    Шульга, В.
    Становлення та розвиток державного регулювання трансплантації в Україні [Текст] / В. Шульга // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2012. - № 1. - С. 153-160. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державне регулювання--Трансплантація--Історичний розвиток--Україна
Анотація: У статті проведено аналіз становлення й розвитку державного регулювання трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів. Визначено нормативні першоджерела, запропоновано власну періодизацію історичного розвитку правового регулювання трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині в Україні.


Знайти схожі

6.


    Петруня, А.
    Реформування законодавства в галузі трансплантації: медичні та правові аспекти [Текст] / А. Петруня, Т. Коваленко // Право України. - 2013. - № 7. - С. 312-318. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трансплантація органів--Правове регулювання
Анотація: У статті проводиться аналіз чинного законодавства України в галузі трансплантації.


Дод.точки доступу:
Коваленко, Т.

Знайти схожі

7.


    Кузьмич, І. І.
    Правовий статус класифікаційної мутації біомедінтелектпродукту [Текст] / І. І. Кузьмич // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 323-329. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Біотехнології
Кл.слова (ненормовані):
патентування -- класифікація -- мутації штамів -- біосиміляри -- трансплантація -- клонування -- біороботи
Анотація: Стаття присвячена правовій ідентифікації біомедінтелектпродукту, його змістовності як об’єкту інтелектуальної власності. Вказано, на прикладі штамів та біосимілярів, на унікальну індивідуальну мінливість властивостей та схильної до постійної мутації змістовності біотехнологій, як об’єтів інтелектуальної власності, що безпосередньо може впливати на забезпечення охорони та захисту біопатентів. Детально обґрунтовано представлені ризики використання постпатентних непорівнюваних біотерапевтичних препаратів, не ідентичні оригінальним біотеехнологічним препаратам у трьох напрямах: якість, безпека, ефективність, як приклад необхідного законодавчого контролю.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

8.


    Пасховер, Александр.
    От сердца и почек [Текст] / Александр Пасховер // Новое время страны. - 2021. - № 19. - С. 37-40
Рубрики: Трансплантація органів--Розвиток--Правове регулювання--Україна
Анотація: Нове покоління українських транспантологів скорочують вікову відсталість від світу, в якому посмертне донорство та операції по пересаці органів вже давно найдіючий спосіб врятування тисяч безнадійних пацієнтів. Потреба в транслантації в Україні величезна.


Знайти схожі

9.


    Павлов, А. І.
    Клітинна трансплантація: історія розвитку, біоетичні та правові аспекти, перспективи в ікуванні черепно-мозкової травми [Текст] / А. І. Павлов, М. В. Каджая, О. С. Готів // Ukrainian Neurosurgical Journal. - 2021. - № 3. - С. 17-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Клітинна трансплантація--Історія розвитку--Перспективи--Черепно-мозкові травми


Дод.точки доступу:
Каджая, М. В.; Готів, О. С.

Знайти схожі

10.


    Дзіцюк, В. В.
    Особливості каріотипової мінливості дочок бугаїв-ембріотрансплантантів [Текст] / В. В. Дзіцюк, М. М. Передрій // Вісник аграрної науки. - 2017. - № 7. - С. 43-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Тваринництво--Велика рогата худоба--Трансплантація ембріонів--Цитогенетичні характеристики корів
Анотація: Досліджено цитогенетичні характеристики корів, які походять від бугаїв-плідників, отриманих методом ембріопересадок і корів-потомків бугаїв, народжених від штучного осіменіння.


Дод.точки доступу:
Передрій, М. М.

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-32 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)