Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=таргетування<.>
Загальна кількість знайдених документів : 39
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-39 
1.


    Пасічник, Ірина Володимирівна.
    Механізм реалізації режиму таргетування інфляції як спосіб стабілізації та переходу до економічної стабільності [Текст] / Ірина Володимирівна Пасічник, Юлія Петрівна Галушко // Економіка. Фінанси. Право. - 2013. - № 1. - С. 10-14 : табл. - Бібліогр.: 14 назв.
Рубрики: Монетарна політика--Інфляція--Україна
   Інфляція--Індекс споживчих цін--Прогнозування--Регресійна модель--Україна

Кл.слова (ненормовані):
інфляційне таргетування -- центральний банк
Анотація: У статті розраховано регресійну модель прогнозування індексу споживчих цін (ІСЦ) як основного індикатора інфляції в Україні. Використання отриманих результатів у подальших дослідженнях сприятиме підвищенню ефективності оргпнізаційних структур і результативності управління інфляційним процесом в країні.


Дод.точки доступу:
Галушко, Юлія Петрівна
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Бандура, Олександра.
    Ефективність монетарної (регуляторної) політики та стале зростання [Текст] / О. Бандура // Економічна теорія. - 2017. - № 1. - С. 77-93. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Макроекономіка--Дослідження
   Грошово-кредитна політика--Монетарна політика--Україна--США

Кл.слова (ненормовані):
монетарна політика -- таргетування -- бізнес цикл -- рецесія -- макроекономічна динаміка
Анотація: Розглядаються основні проблеми, що заважають підвищенню ефективності регуляторної політики. запропоновано шляхи їх вирішення на базі авторської СМІ-моделі економічного циклу. Показано кількісний взаємозв’язок між ефективністю регуляторної політики та забезпеченням сталого економічного зростання. надаються рекомендації для підвищення ефективності монератної політики в Україні з метою забезпечення прискореного зростання її економіки.


Знайти схожі

3.


    Дзюблюк, Олександр.
    Монетарна політика як ключовий важіль реалізації антикризових заходів в економіці [Текст] / Олександр Дзюблюк // Банківська справа. - 2017. - № 2. - С. 3-26 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Монетарна політика України--Зарубіжний досвід
   Банківський сектор--Україна

   Антикризове управління--Банки

Кл.слова (ненормовані):
центральний банк -- антикризове регулювання -- економічне зростання -- інфляційне таргетування -- банківська система -- реальний сектор -- кредитування
Анотація: Розглядаються можливості якісно нового наповнення монетарної політики щодо підпорядкування більш широкому спектру завдань з позицій реалізації антикризових заходів. Аналізується досвід грошово-кредитного регулювання провідних центральних банків світу у контексті розширення кола їх цілей і застосування нетрадиційних інструментів монетарної політики. Визначаються основні аспекти суперечностей чинного мандату Національного банку України із підтримання виключно цінової стабільності. Обгрунтовується необхідність застосування комплексного підходу до визначення цілей монетарної політики як головної складової антикризового регулювання у вигляді забезпечення стабільності національної валюти, фінансової стійкості банківського сектору та сприяння економічному зростанню.


Дод.точки доступу:
Національний банк України \про нього\
Є примірники у відділах:
(28.09.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Мойсеєнко, Б. І.
    Інфляційне таргетування: міжнародний досвід та українські перспективи [Текст] / Б. І. Мойсеєнко // Наука та інновації. - 2011. - № 1. - С. 45-52. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Грошово-кредитна політика
   Інфляція



Знайти схожі

5.


    Козюк, Віктор.
    Таргетери і не-таргетери інфляції у багатих на ресурси економіках: чи є між ними структурні відмінності? [Текст] / Віктор Козюк // Банківська справа. - 2018. - № 3-4. - С. 3-21 : табл.; рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Експорт--Сировинна структура--Цінова стабільність
Кл.слова (ненормовані):
сировинні економіки -- структурні характеристики -- таргетування інфляції -- політичні режими
Анотація: Сировинна структура експорту часто розглядається як перешкода для підтримання цінової стабільності. Однак багаті на ресурси країни не є однорідними за багатьма параметрами, зокрема за монетарним режимом. Із 68 обраних для аналізу багатих на ресурси країн у 21 з них здійснюється інфляційне таргетування. Попри те, що частка непромислового експорту перебуває в оберненому зв'язку з індексами економічної складності, фіінансової глибини та демократії, за країнами-таргетерами інфляції і не-таргетерами характер зв'язку відрізняється на користь перших. При цьому для обох груп країн не простежується однозначного зв'язку між часткою непромислового експорту і параметрами цінової стабільності. Можна зробити висновок, що сировинне багатство не є визначальним фактором цінової стабільності.

Є примірники у відділах:
(04.07.2019р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Макаренко, М. І.
    Інфляційне таргетування і макроекономічна динаміка: посткризовий аналіз [Текст] / М. І. Макаренко // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 11. - С. 73-79 : табл., рис. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Фінанси країн світу--Банківська система--Центральні банки--Грошово-кредитна політика центральних банків
Анотація: У статті проведено аналіз динаміки реального ВВП та інфляції під час останньої кризи в країнах, що запровадили інфляційне таргетування в практику реалізації грошово-кредитної політики своїх центральних банків. Зроблено попередній висновок щодо недостатньої ефективності стратегії інфляційного таргетування як автономного чинника протидії глибоким кризовим процесам.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Міщенко, В. І.
    Удосконалення дії каналів трансмісійного механізму грошово-кредитної політики в Україні в умовах переходу до таргетування інфляції [Текст] / В. І. Міщенко, С. В. Міщенко // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 1. - С. 421-428 : рис. - Бібліогр.: 13 назв
Рубрики: Грошово-кредитна система України--Грошово-кредитна політика
Анотація: У статті досліджено особливості функціонування та взаємодії каналів трансмісійного механізму грошово-кредитної політики та обґрунтовано пропозиції щодо активізації дії його каналів з метою підвищення ефективності грошово-кредитної політики в умовах реформування банківської системи та запровадження таргетування інфляції.


Дод.точки доступу:
Міщенко, С. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Крилова, Віра.
    Таргетування в умовах макроекономічної нестабільності [Текст] / В. Крилова, О. Малютін // Вісник Національного банку України. - 2015. - № 3. - С. 16-20. - Бібліогр.: с. 20 (8 назв)
Рубрики: Монетарна політика
   Інфляція

Анотація: Розглядаються особливості переходу до режиму інфляційного таргетування, зумовлені реаліями економічної ситуації в Україні, які характеризуються турбулентними явищами в національній економіці. Акцент зроблено на встановленні взаємозв'язку цілей монетарної та макрокропруденційної політики при забезпеченні стабільного економічного зростання.


Дод.точки доступу:
Малютін, Олександр

Знайти схожі

9.


    Іванов, В. В.
    Міжнародний досвід інфляційного таргетування: модель успіху для України [Текст] / В. В. Іванов, В. І. Міщенко, О. К. Малютін // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 4. - С. 414-425 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 17 назв
Рубрики: Грошово-кредитна система країн світу -- Монетарна політика--Грошовий обіг--Інфляція--Інфляційне таргетування
   Математичні методи і моделі в економіці

Анотація: У статті досліджено умови та особливості запровадження інфляційного таргетування в окремих країнах світу, побудовано систему регресійних моделей для порівняльного аналізу взаємозв’язків між основними макроекономічними показниками для країн, що здійснюють таргетування інфляції, та для України. Обґрунтовано пропозиції щодо підвищення ефективності грошово-кредитної політики центрального банку в умовах переходу до монетарного режиму, що ґрунтується на таргетуванні інфляції.


Дод.точки доступу:
Міщенко, В. І. ; Малютін, О. К.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Дзюблюк, Олександр.
    Стратегічні орієнтири монетарної політики в умовах фінансової глобалізації [Текст] / Олександр Дзюблюк // Банківська справа. - 2015. - № 3. - С. 3-21 : табл. - Бібліогр.: 8 назв
Рубрики: Світова економіка--Економічний розвиток--Фінансова глобалізація
   Монетарна політика--Таргетування

   Грошово-кредитна політика--Інфляційне таргетування--Україна

Кл.слова (ненормовані):
валютний курс -- фінансова криза
Анотація: Розглядаються основні аспекти впливу фінансової глобалізації на національну економіку з позиції можливостей регулювання економічних процесів. Аналізуються проблеми, пов’язані з вибором стратегічних цілей монетарної політики, а також переваги і недоліки різних режимів таргетування. Аналізуютьтся особливості і наслідки запровадження режиму інфляційного таргетування в Україні. Обгрунтовано необхідність забезпечення курсової стабільності як головного пріоритету монетарної політики в умовах внутрішньої нестабільності на ринку, високого рівня відкритості національної економіки та потреби протистояти зовнішнім ризикам

Є примірники у відділах:
(10.08.2015р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-39 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)