Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (5)Буковина (27)Бібліотека О.С.Романця (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=суддя<.>
Загальна кількість знайдених документів : 77
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Мельник, Галина.
    Іван тепер суддя : [про документальний роман Мирослава Лазарука "Чорторийські марева-видіння"] [Текст] / Галина Мельник // Буковинський журнал. - 2020. - № 1. - С. 300-301
Рубрики: Режисери--Миколайчук І.
   Актори--Миколайчук І.



Дод.точки доступу:
Лазарук, Мирослав \про твір\; Миколайчук, Іван Васильович (український актор, сценарист, режисер ; 15.06.1941-03.08.1987) \про нього\; чернівецький автор, про Чернівці (Чернівецьку область)

Знайти схожі

2.


    Кравчук, О. Л.
    Інститут присяги в різних галузях права: порівняльний аналіз [Текст] / О. Л. Кравчук // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 66-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Держава і право--Інститут присяги
   Норми права--Інститут присяги

Кл.слова (ненормовані):
державна служба -- держслужбовець -- Президент -- народний депутат -- суддя -- адвокат -- нотаріус
Анотація: У статті досліджено інститут присяги в різних галузях права, здійснено його порівняльний аналіз. Наголошено, що назаконодавчому рівні слід визначити єдиний підхід до регулювання присяги щодо всіх публічних службовців, а саме уніфікувати зміст присяги, правове регулювання, визначити порядок її прийняття та юридичну відповідальність за порушення для усунення колізій у чинному законодавстві й підвищення авторитету публічної служби загалом. Зазначено, що в присязі згадуються обов’язки морального характеру: сумлінність, гідність та вірність. Через це текст присяги і створює подвійну відповідальність за порушення, невиконання основних зобов’язань – моральну та юридичну. Тому під час аналізу змісту присяги стає зрозуміло, що вона є нечіткою й абстрактною, наділена невизначеними й оціночними поняттями. для суб’єктів, котрі присягають, юридичним наслідком складення присяги є набуття з тієї миті відповідного статусу та повноважень. Присяга для проаналізованих категорій суб’єктів має різний зміст і характер. Для одних – це тільки формальний обов’язок її прийняти, для інших – юридично значущий. Відповідно, різними є і правові наслідки, які виникають через порушення прийнятої присяги.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Шевченко, Анна.
    Адміністративно-правове регулювання конкурсного відбору суддів України [Текст] / Анна Шевченко // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 10. - С. 183-188. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судді--Конкурсний відбір--Адміністративно-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
конкурсі процеси -- кадровий менеджмент -- кадрові функції -- суддя -- персонал суду
Анотація: Стаття присвячена розгляду питання конкурсного відбору як особливого елементу адміністративно-судової реформи.


Знайти схожі

4.


    Мельник, Оксана.
    Актуальні питання застосування запобіжних заходів [Текст] / Оксана Мельник // Вісник прокуратури. - 2015. - № 9. - С. 78-86. - Бібліогр. 12 назв
Рубрики: Кримінально-процесуальне право--Запобіжні заходи--Застосування
Кл.слова (ненормовані):
суд -- слідчий -- суддя
Анотація: Стаття присвячена визначенню актуальних питань застосування запобіжних заходів та виробленню пропозиції з оптимізації такої діяльності. Автор доходить висновку, що підвищенню ефективності та обґрунтованості застосування запобіжних заходів сприятимуть зменшення кількості оціночних положень у чинному КПК України, а також вивчення практики Європейського суду з прав людини під час застосування таких заходів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Самойленко, О. О.
    Біля витоків ювенальної юстиції – життя та доля Валерія Михайловича Левитського [Текст] / О. О. Самойленко // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 45-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судді України--Для малолітніх
Кл.слова (ненормовані):
Товариство Київський Патронат -- Київський суд для малолітніх -- додатковий мировий суддя -- Білий рух -- еміграція
Анотація: У статті розглядаються основні віхи життєвого і творчого шляху Валерія Михайловича Левитського, одного із активних учасників Товариства Київського Патронату, мирового судді, першого судді київського суду для малолітніх, журналіста – у контексті суспільно-політичних процесів першої половини ХХ ст. Представлено його наукову, політичну та громадську позиції до і після 1917 р.


Дод.точки доступу:
Левитський, Валерій Михайлович (київський суддя для малолітніх, громадський діяч, відомий кадет ; 1886-1946) \про нього\
Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Бусуйок, Д. В.
    Види медіації як форми вирішення земельних спорів [Текст] / Д. В. Бусуйок // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 268-271. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельне право--Земельні спори--Медіація
Кл.слова (ненормовані):
суд -- суддя -- процес
Анотація: У статті проведено дослідження етапів становлення законодавчого забезпечення вирішення земельних спорів у формі медіації та можливих видів медіації як форми вирішення земельних спорів.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


    Колесник, Сергій.
    Вогонь - суддя легковажності людей [Текст] / Сергій Колесник // Охорона праці. - 2018. - № 12. - С. 32-37
Рубрики: Безпека--Пожежна безпека--Автозаправні станції--Україна
   Палива--Автомобільні палива--Нафтопродукти

Кл.слова (ненормовані):
вибухи -- пожежі -- експлуатація АЗС
Анотація: Автозаправні станції належать до потенційно небезпечних об‘єктів, що загрожують виникненням надзвичайної ситуації техногенного характеру. Порушення під час ведення господарської діяльності на них може призвести до аварій та нещасних випадків з непоправними наслідками.


Знайти схожі

8.


    Ярош, Ярослав.
    Врегулювання спору за участю судді як самостійний вид примирювальної процедури у господарському судочинстві [Текст] / Ярослав Ярош // Право України. - 2022. - № 6. - С. 149-166. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Господарське судочинство--Спори (юрид.)--Примирювальна процедура--Суддя
Анотація: У процесі розвитку правової системи людство дійшло висновку, що врегулювання спорів, без яких неможливо уявити суспільство, за допомогою судових процедур не завжди є доцільним. Поряд із перевагами судового розгляду спорів, можна говорити й про зростаючу кількість його недоліків. Метою статті є обгрунтування положень теоретико-правових засад врегулювання спору за участю судді як самостійного виду примирювальної процедури у господарському судочинстві.


Знайти схожі

9.


    Левандовська, Ірина.
    До питання визначення категорії "окрема думка судді" у сучасному конституційному праві [Текст] / Ірина Левандовська // Право України. - 2021. - № 9. - С. 163-181. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Конституційне право--Суддя--Окрема думка--Конституційне провадження
Анотація: У статті за допомогою компаративного методу визначено основні засади впровадження окремих думок в органах конституційного контролю Сполучених Штатів Америки, Європейського Союзу та в міжнародних судових органах.


Знайти схожі

10.


    Коваленко, Андрій.
    До питання про порядок призначення ревізій та перевірок під час проведення досудового розслідування [Текст] / Андрій Коваленко // Вісник прокуратури. - 2016. - № 7. - С. 48-54. - Бібліогр. 23 назви
Рубрики: Кримінальний процес--Досудове слідство
Кл.слова (ненормовані):
перевірка -- ревізія -- слідчий суддя -- сторона обвинувачення -- клопотання прокурора
Анотація: Проаналізовано законодавчі зміни щодо призначення перевірок і ревізій у кримінальному провадження та судову практику з цього питання. З урахуванням підстав і порядку використання контрольних повноважень органами виконавчої влади сформульовано пропозицію доповнити КПК України положеннями про суб'єктів ініціювання та проведення перевірок, їхні права і обов'язки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)