Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (5)Буковина (27)Бібліотека О.С.Романця (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=суддя<.>
Загальна кількість знайдених документів : 77
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Гловюк, І.
    Окремі аспекти доказування при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження слідчим суддею [Текст] / І. Гловюк // Право України. - 2014. - № 10. - С. 97-105. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Слідчий суддя
   Кримінальний процес--Докази

Анотація: У статті досліджується проблематика доказової діяльності при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження слідчем суддею.


Знайти схожі

2.


    Конєв, Ян.
    Суддя Станкевич і терези Феміди : 1600 рік [Текст] / Я. Конєв; Пер. з білоруської В. Даниленко // Київ. - 2014. - № 2 : портр
Рубрики: Проза--Оповідання--Білорусія, 21 століття


Дод.точки доступу:
Даниленко, В. \пер. з білоруської.\; Конєв, Ян (білоруський поет ; 21.12.1970 -) \про нього\

Знайти схожі

3.


    Кравчук, О. Л.
    Інститут присяги в різних галузях права: порівняльний аналіз [Текст] / О. Л. Кравчук // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 66-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Держава і право--Інститут присяги
   Норми права--Інститут присяги

Кл.слова (ненормовані):
державна служба -- держслужбовець -- Президент -- народний депутат -- суддя -- адвокат -- нотаріус
Анотація: У статті досліджено інститут присяги в різних галузях права, здійснено його порівняльний аналіз. Наголошено, що назаконодавчому рівні слід визначити єдиний підхід до регулювання присяги щодо всіх публічних службовців, а саме уніфікувати зміст присяги, правове регулювання, визначити порядок її прийняття та юридичну відповідальність за порушення для усунення колізій у чинному законодавстві й підвищення авторитету публічної служби загалом. Зазначено, що в присязі згадуються обов’язки морального характеру: сумлінність, гідність та вірність. Через це текст присяги і створює подвійну відповідальність за порушення, невиконання основних зобов’язань – моральну та юридичну. Тому під час аналізу змісту присяги стає зрозуміло, що вона є нечіткою й абстрактною, наділена невизначеними й оціночними поняттями. для суб’єктів, котрі присягають, юридичним наслідком складення присяги є набуття з тієї миті відповідного статусу та повноважень. Присяга для проаналізованих категорій суб’єктів має різний зміст і характер. Для одних – це тільки формальний обов’язок її прийняти, для інших – юридично значущий. Відповідно, різними є і правові наслідки, які виникають через порушення прийнятої присяги.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Черненко, Олена.
    Емоційна складова судового рішення [Текст] / Олена Черненко // Право України. - 2020. - № 7. - С. 120-130. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Суддя--Внутрішнє переконання--Емоції--Судові рішення
Анотація: У статті аналізується вплив внутрішньопсихологічних чинників на ухвалення суддею рішень у справі.


Знайти схожі

5.


    Шаренко, Світлана.
    Проблемні питання діяльності слідчого судді при здійсненні судового контролю щодо захисту прав людини [Текст] / Світлана Шаренко // Право України. - 2020. - № 9. - С. 256-270. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Слідчий суддя--Захист пра людини--Затримання--Компетенція
Анотація: Стаття вивчає виділення проблемних питань реалізації ст. 206 Кримінального процесуального кодексу України при здійсненні захисту у кримінальних провадженнях, виявлення особливостей доказування при реалізації досліджуваних повноважень слідчого судді, виділення проблемних питань нормативної регламентації повноважень слідчого судді.


Знайти схожі

6.


    Самойленко, О. О.
    Біля витоків ювенальної юстиції – життя та доля Валерія Михайловича Левитського [Текст] / О. О. Самойленко // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 45-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судді України--Для малолітніх
Кл.слова (ненормовані):
Товариство Київський Патронат -- Київський суд для малолітніх -- додатковий мировий суддя -- Білий рух -- еміграція
Анотація: У статті розглядаються основні віхи життєвого і творчого шляху Валерія Михайловича Левитського, одного із активних учасників Товариства Київського Патронату, мирового судді, першого судді київського суду для малолітніх, журналіста – у контексті суспільно-політичних процесів першої половини ХХ ст. Представлено його наукову, політичну та громадську позиції до і після 1917 р.


Дод.точки доступу:
Левитський, Валерій Михайлович (київський суддя для малолітніх, громадський діяч, відомий кадет ; 1886-1946) \про нього\
Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


    Бусуйок, Д. В.
    Види медіації як форми вирішення земельних спорів [Текст] / Д. В. Бусуйок // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 268-271. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельне право--Земельні спори--Медіація
Кл.слова (ненормовані):
суд -- суддя -- процес
Анотація: У статті проведено дослідження етапів становлення законодавчого забезпечення вирішення земельних спорів у формі медіації та можливих видів медіації як форми вирішення земельних спорів.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

8.


    Тацій, Л.
    Етика судді та особливості її нормативної регламентації [Текст] / Л. Тацій // Вісник Національної академії правових наук України. - 2014. - № 1. - С. 75-85. - Бібліогр.: 20 назв.
Рубрики: Професійна етика--Суддя
   Судова етика--Суддя

Кл.слова (ненормовані):
міжнародні стандарти -- судова система -- довіра
Анотація: У статті вказуються основні етапи формування судової етики та її співвідношення з етикою судді, визнвчаються сновні міжнародні стандарти суддівської етики та поведінки з урахуванням практики Європейського суду з прав людини, аналізуються універсальні та європейські міжнародно-правові документи, що їх закріпляють, ступінь їх обов’язковості та адресати, характеризуються особливості нормативної регламентації вимог суддівської етики на національному рівні, пропонується виокремлювати етико-правові норми як самостійний різновид у системі соціального регулювання.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


    Кравчук, В.
    Порядок призначення та обрання суддів на посаду як елемент їх конституційно-правового статусу [Текст] / В. Кравчук // Юридичний вісник. - 2014. - № 3. - С. 30-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судді--Процедура призначення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
суддівський корпус -- суддя -- судова влада
Анотація: Досліджено поняття конституційного та законодавчого забезпечення процедури призначення та обрання суддів на посади в Україні. Визначено порядок призначення та обрання суддів на посади як елемент їх конституційно-правового статусу.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

10.


    Яновська, О.
    Модель мирового суду в Україні [Текст] / О. Яновська, Н. Дика // Юридичний вісник. - 2014. - № 2. - С. 100-104. - Бібліогр.:13 назв.
Рубрики: Суд в зарубіжних країнах--Мировий суд
Кл.слова (ненормовані):
мировий суддя -- модель мирового суду
Анотація: Стаття присвячена дослідженню мирових судів у зарубіжних країнах та доведенню необхідності запровадження цієї судової інстанції в Україні. У статті наведена можлива модель мирового суду в Україні із зазначенням ключових засад його функціонування.


Дод.точки доступу:
Дика, Н.
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)