Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (5)Буковина (27)Бібліотека О.С.Романця (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=суддя<.>
Загальна кількість знайдених документів : 77
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Іванець, Ольга.
    Новації стосовно дисциплінарної відповідальності суддів як гарантії дотримання меж судової влади [Текст] / Ольга Іванець // Вісник прокуратури. - 2015. - № 5. - С. 87-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судді--Дисциплінарна відповідальність--Порядок притягнення
Кл.слова (ненормовані):
суддя -- дисциплінарна відповідальність -- дисциплінарне стягнення -- межі судової влади
Анотація: Розкрито особливості притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності відповідно до нового Закону України "Про забезпечення права на справедливий суд". Зокрема, розглянуто підстави та порядок притягнення суддів до даного виду відповідальності, а також види дисциплінарних стягнень, які можуть бути застосовані до судді. Окрему увагу зосереджено на новелах законодавства України стосовно дисциплінарної відповідальності суддів як гарантії дотримання меж здійснення судової влади.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Іванець, Ольга.
    Удосконалення меж судової влади в рамках сучасної судової реформи [Текст] / Ольга Іванець // Вісник прокуратури. - 2015. - № 4. - С. 75-85. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судова влада--Реформування
Кл.слова (ненормовані):
суддя -- суд -- межі судової влади -- комісія суддів -- судова реформа
Анотація: Проаналізовано законодавчі новації стосовно меж здійснення судової влади. Зокрема, розкрито особливості утворення та діяльності судів, у тому числі Верховного Суду України, незалежного оцінювання професійного рівня судді, висвітлено гарантії незалежності та недорканності судді. Окрему увагу зосереджено на змінах в організації діяльності Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Іваничук, А. А.
    Кадрове забезпечення діяльності судової гілки влади [Текст] / А. А. Іваничук // Вісник господарського судочинства. - 2013. - № 5. - С. 49-52. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Судді--Працівники юстиції--Судові рішення--Цивільний процес--Україна
Кл.слова (ненормовані):
суддя, справедливість, підбір суддів, кадрове забезпечення
Анотація: У статті розглянуто проблемні питання кадрового забезпечення судової гілки влади, окреслено чинники, які мають вплив на кадрове забезпечення, та запропоновано методи удосконалення кадрового забезпечення діяльності судової гілки влади.


Знайти схожі

4.


    Ігонін, Руслан Владиславович.
    Проблеми функціонування органів суддівського самоврядування у сфері адміністративно-правового забезпечення діяльності судів загальної юрисдикції [Текст] / Р. В. Ігонін // Держава і право. - 2011. - Вип. 51. - С. 263-268. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Судоустрій--Органи місцевого самоврядування
   Регіональні суди--Місцеве самоврядування

Кл.слова (ненормовані):
органи суддівського самоврядування, суд, суддя
Анотація: Розглядається система органів суддівського самоврядування.


Знайти схожі

5.


    Аленін, Юрій.
    Проблемні питання продовження строку досудового розслідування слідчим суддею [Текст] / Юрій Аленін, Ольга Малахова // Право України. - 2018. - № 8. - С. 60-71. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Досудове розслідування--Продовження строку--Слідчий суддя
Анотація: Розроблено пропозиції вдосконалення процедури продовження строку досудового розслідування слідчим суддею через призму забезпечення балансу публічних і приватних інтересів.


Дод.точки доступу:
Малахова, Ольга

Знайти схожі

6.


    Баулін, Олег.
    Порядок та межі застосування примусу під час освідування особи у кримінальному провадженні [Текст] / Олег Баулін, Ганна Ганова // Вісник прокуратури. - 2015. - № 3. - С. 40-50. - Бібліогр. 11 назв
Рубрики: Кримінальний процес--Освідування особи--Застосування примусу--Межі застосування
Кл.слова (ненормовані):
досудове розслідування -- кримінальне провадження -- слідчий суддя -- примус -- заходи психічного впливу -- заходи фізичного впливу -- спеціальні засоби -- процесуальний порядок -- освідування особи
Анотація: Сформульовано пропозиції щодо визначення механізму і ступеня застосування примусу при освідуванні особи у кримінальному провадженні. Запропоновано зміни до КПК України з метою удосконалення регулювання порядку примусового освідування особи у кримінальному провадженні. Обґрунтовується доцільність закріплення на законодавчому рівні обов'язку слідчого, прокурора проводити примусово цю слідчу (розшукову) дію тільки за ухвалою слідчого судді, із застосуванням відеозапису ходу її проведення за умов відсутності понятих і виключно у випадках, якщо відомості про кримінальне правопорушення та особу, яка його вчинила, неможливо отримати в інший спосіб.


Дод.точки доступу:
Ганова, Ганна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Баулін, Олег.
    Суб'єкти, уповноважені призначати і здійснювати освідування у кримінальному провадженні [Текст] / Олег Баулін, Ганна Ганова // Вісник прокуратури. - 2016. - № 1. - С. 56-64. - Бібліогр. 14 назв
Рубрики: Кримінальний процес--Освідування--Уповноважені суб'єкти--Процесуальний порядок
Кл.слова (ненормовані):
судовий розгляд -- суддя -- прокурор
Анотація: Розглядаються суб'єкти, уповноважені призначати і проводити освідування у кримінальному провадженні. Проаналізовано положення кримінального процесуального законодавства України та інших держав, у яких закріплені повноваження суду, прокурора та інших владних учасників кримінального провадження і порядок проведення освідування. Обґрунтовано недоцільність спеціального закріплення в КПК України процедури проведення освідування в судовому засіданні. Запропоновано за необхідності під час судового розгляду встановити наявність або відсутність на тілі обвинуваченого, потерпілого, свідка слідів злочину чи особливих прикмет (без потреби провадження судово-медичної експертизи) доручати це за рішенням суду органу досудового розслідування.


Дод.точки доступу:
Ганова, Ганна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Божук, Ірина.
    Судова практика застосування альтернативних способів врегулювання спорів [Текст] / Ірина Божук, Сергій Дяченко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 11-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судові спори--Альтернативне врегулювання
Кл.слова (ненормовані):
правовий інститут -- цивільний процес -- практичне застосування -- суддя
Анотація: Статтю присвячено дослідженню інститутів медіації, мирової угоди та врегулюванню спорів за участю судді у цивільному процесі України. Охарактеризовано актуальність та необхідність дослідження даного питання для покращення механізмів захисту цивільних прав та інтересів. Визначено необхідність застосування альтернативних способів урегулювання спорів як однієї з ознак громадянського суспільства та демократичності держави.


Дод.точки доступу:
Дяченко, Сергій

Знайти схожі

9.


    Бойко, В.
    Суддя як центральна фігура в судовій реформі [Текст] / В.Бойко // Вісник Верховного Суду України. - 2002. - №4. - С. 2-5
Рубрики: Суддя


Знайти схожі

10.


    Бортун, М. І.
    Забезпечення ефективності досудового розслідування в контексті останніх змін до КПК України [Текст] / М. І. Бортун // Юридична Україна. - 2018. - № 5/6. - С. 32-39. - Бібліогр. 39 назв
Рубрики: Кримінально-процесуальний кодекс України--Досудове розслідування
Кл.слова (ненормовані):
слідчий -- прокурор -- слідчий суддя
Анотація: Розглянуто правову основу, форми та особливості визначення ефективності досудового розслідування та способи її забезпечення. Метою даної статті є дослідження теоретичних аспектів ефективності досудового розслідування в контексті останніх змін до КПК України через призму функціональних особливостей прокурора, слідчого та слідчого судді. У ході дослідження автором зроблено висновок, що без концептуального вирішення основних засад правоохоронної діяльності в рамках розслідування кримінальних правопорушень достатньо проблематичним виглядає перспектива винаходу оптимальної моделі досудового розслідування в Україні, а отже, і визначення повноважень органів сторони обвинувачення та слідчого судді, які впливають на його ефективність.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)