Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (5)Буковина (27)Бібліотека О.С.Романця (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=суддя<.>
Загальна кількість знайдених документів : 77
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Дьомін, Ю. М.
    Окремі аспекти використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій [Текст] / Ю. М. Дьомін // Юридична Україна. - 2018. - № 8. - С. 31-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Слідчі дії
Кл.слова (ненормовані):
слідчий суддя -- прокурор
Анотація: У статті розглядаються проблеми, що виникають у ході організації та здійснення прокурорами процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій в інших цілях або передання здобутої інформації, з дотриманням режиму таємності усіма суб’єктами, які задіяні на цьому етапі кримінального процесу, пропонуються шляхи їх вирішення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Терещук, Сергій.
    Окремі аспекти повернення предметів та речей, які було визнано речовими доказами, після набрання вироком суду законної сили [Текст] / Сергій Терещук // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 1. - С. 219-222. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Речові докази--Правова регламентація--Україна
Кл.слова (ненормовані):
КПК України -- кримінальне провадження -- процесуальний керівник -- начальник слідчого підрозділу -- прокурор -- слідчий суддя -- доказування -- сторона обвинувачення
Анотація: У статті розглянуто чинне законодавство і правозахисна діяльність, що регулює питання практики правозастосування речових доказів та процесуальний порядок їх повернення володільцю після набрання вироком суду законної сили. Викладено конкретні пропозиції та рекомендації щодо внесення деяких уточнень у чинний КПК України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Овсяннікова, Ольга.
    Професійна етика суддів та працівників суду як чинник, що впливає на формування громадської думки [Текст] / Ольга Овсяннікова // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 8. - С. 196-200. - Бібліогр. 5 назв
Рубрики: Юридична деонтологія--Професійна етика--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
суддя -- працівник суду -- етика -- суддівська етика -- громадська думка
Анотація: Стаття присвячена аналізу стандартів професійної етики суддів та працівників суду, дотри- мання яких має безпосередній вплив на формування громадської думки. У статті розглядаються питання визначення поняття «суддівська етика», аналізуються міжнародні стандарти та національне законодавство з вказаної проблеми. Визначаються основні вимоги, яких мають дотримуватися представники судової гілки влади як під час виконання своїх професійних обов’язків, так і у своєму повсякденному житті.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Коваленко, Андрій.
    До питання про порядок призначення ревізій та перевірок під час проведення досудового розслідування [Текст] / Андрій Коваленко // Вісник прокуратури. - 2016. - № 7. - С. 48-54. - Бібліогр. 23 назви
Рубрики: Кримінальний процес--Досудове слідство
Кл.слова (ненормовані):
перевірка -- ревізія -- слідчий суддя -- сторона обвинувачення -- клопотання прокурора
Анотація: Проаналізовано законодавчі зміни щодо призначення перевірок і ревізій у кримінальному провадження та судову практику з цього питання. З урахуванням підстав і порядку використання контрольних повноважень органами виконавчої влади сформульовано пропозицію доповнити КПК України положеннями про суб'єктів ініціювання та проведення перевірок, їхні права і обов'язки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Корчева, Т.
    Чи був справедливим вирок жінці-покритці тогочасного суспільства? [Текст] : за поемою Т. Г. Шевченка "Катерина" : інтегрований урок : українська література-правознавство : 9 клас / Тамара Корчева, Ганна Гінкул // Українська мова і література в школах України. - 2016. - № 11. - С. 34-42. - Бібліогр.: 7 назв. - Зміст: "Катерина" (фрагмент) / Т. Шевченко.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Шевченко Тарас Григорович (1814-1861 рр.)
   Українська література--Інтегрований урок

   Українська література--Комп'ютерне і програмоване навчання

Кл.слова (ненормовані):
урок-суд -- судова справа -- покритка -- рольова гра -- суддя -- адвокат -- відповідач -- доля Катерини -- відповідальність батьків -- законодавство України
Анотація: Подано конспект інтегрованого уроку у формі засідання суду, який має на меті наступне: ознайомити учнів із звичаєвими правами і обов'язками жінки тогочасного суспільства і порівняти їх із сучасними; розкрити образ Катерини; показати, як би вирішив сучасний суд долю Катерини; визначити особливості відповідальності батьків стосовно своїх дітей відповідно до норм сучасного законодавства. Заняття має сприяти формуванню комунікативних умінь, навичок аналізу літературного твору та правових джерел, вихованню поваги до законодавства України, відповідальності за долю своїх дітей.


Дод.точки доступу:
Гінкул, Г.
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

6.


    Поліщук, Арсен.
    Кримінологічна характеристика особи корупціонера у системі правосуддя: соціально-демографічні ознаки [Текст] / Арсен Поліщук // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 10. - С. 144-149. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочинці--Кримінологічна характеристика
Кл.слова (ненормовані):
особа злочинця, -- корупціонер -- суддя-корупціонер -- структура особи
Анотація: У статті розглянуто і проаналізовано соціально-демографічні ознаки осіб, які вчиняють корупційні злочини у системі правосуддя, з’ясовано поняття особи злочинця та проаналізовано дискусії про біологічні і соціальні властивості особи злочинця. Також розглянуто і проаналізовано вплив інтелектуального та освітнього рівня, віку, місця проживання, статі на вчинення корупційних злочинів у системі правосуддя.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Жидков, Валерій.
    Проведення тимчасового доступу до речей і документів детективами Національного антикорупційного бюро [Текст] / Валерій Жидков // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 5. - С. 226-230. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національне антикорупційне бюро України--Кримінальні провадження--Досудове слідство
Кл.слова (ненормовані):
тимчасовий доступ до речей і документів -- детектив -- особа, у володінні якої знаходяться речі і документи -- ухвала -- слідчий суддя
Анотація: Досліджено питання проведення тимчасового доступу до речей і документів детективами Національного антикорупційного бюро та невирішені проблемні питання в кримінально процесуальному законодавстві України, що виникають під час практичного застосування вказаного інституту.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Прут, Юлія.
    Процесуальний інститут відводу секретаря судового засідання в цивільному судочинстві [Текст] / Юлія Прут // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 2. - С. 33-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний процес--Учасники--Секретар--Інститут відводу--Україна
Кл.слова (ненормовані):
підстави відводу -- суддя -- судове рішення -- цивільне судочинство -- цивільне процесуальне законодавство
Анотація: У статті проаналізовано підстави та порядок для відводу (самовідводу) секретаря судового засідання та запропоновано зміни до Цивільно-процесуального кодексу України з метою вдосконалення цивільного процесуального законодавства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Жупіна, Олександр.
    Проблеми правової регламентації забезпечення таємниці досудового розслідування [Текст] / Олександр Жупіна, Ольга Мала // Вісник прокуратури. - 2015. - № 8. - С. 64-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Досудове слідство--Збереження таємниці--Зміни до законодавства
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне провадження -- досудове розслідування -- прокурор -- слідчий суддя -- клопотання -- негламсні слідчі дії
Анотація: На підставі наукового аналізу положень чинного Кримінального процесуального кодексу України розглянуто проблему правової регламентації забезпечення таємниці досудового розслідування. Запропоновано внесення змін до кримінального та кримінального процесуального законодавства України з метою збереження таємниці досудового розслідування.


Дод.точки доступу:
Мала, Ольга
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Іванець, Ольга.
    Новації стосовно дисциплінарної відповідальності суддів як гарантії дотримання меж судової влади [Текст] / Ольга Іванець // Вісник прокуратури. - 2015. - № 5. - С. 87-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судді--Дисциплінарна відповідальність--Порядок притягнення
Кл.слова (ненормовані):
суддя -- дисциплінарна відповідальність -- дисциплінарне стягнення -- межі судової влади
Анотація: Розкрито особливості притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності відповідно до нового Закону України "Про забезпечення права на справедливий суд". Зокрема, розглянуто підстави та порядок притягнення суддів до даного виду відповідальності, а також види дисциплінарних стягнень, які можуть бути застосовані до судді. Окрему увагу зосереджено на новелах законодавства України стосовно дисциплінарної відповідальності суддів як гарантії дотримання меж здійснення судової влади.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)