Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)Буковина (263)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=студенти<.>
Загальна кількість знайдених документів : 328
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


    Asif Кhan, M.
    An empirical study of students' perception of ethical behaviour in higher education institutions in Pakistan [Text] / M. Asif Khan // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 6. - P328-338 : табл. - Бібліогр.: 33 назви
Рубрики: Психологія освіти--Студенти вищих навчальних закладів--Етична поведінка
Анотація: У статті емпірично досліджено студентське сприйняття етичної поведінки у вищих навчальних закладах Пакистану. Для збору первинної інформації проведено структуроване опитування 670 студентів. Результати дослідження показали, що ступінь толерантності студентів підвищується у такій послідовності: списування, порушення загальних правил університету; порушення комп'ютерної етики; використання у корисливих цілях. Жодної суттєвої різниці за всіма позиціями за змінними віку, статі, спеціалізації, кваліфікаційного рівня та року навчання не виявлено. Розроблено рекомендації для адміністрації університетів щодо відповідних політик закладів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Depta, А.
    Factors determining the quality of students life [Text] / A. Depta, I. Staniec // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 7. - P270-281 : рис., табл. - Бібліогр.: 23 назви
Рубрики: Економіка та організація вищої освіти в Польщі--Студенти університетів--Якість життя--м. Лодзь
   Соціальний захист окремих категорій населення в Польщі

Анотація: У статті визначено фактори, що впливають на якість життя студентів університетів у м. Лодзь (Польща). Для отримання первинних даних у першому кварталі 2013 г. було проведено опитування студентів, до вибірки увійшли студенти денної форми останнього року навчання. Головні фактори впливу було виявлено за допомогою кореляційного аналізу. Єдиний об’єктивний чинник, що впливає на якість життя студентів, – це сімейний стан, при цьому найсильніший вплив мають змінні «незаміжня/не одружений» та «є діти». Суб’єктивні чинники, що суттєво та позитивно впливають на сприйняття якості життя, виділено такі: задоволеність особистими життєвими обставинами, відносини із зовнішнім світом, наміри відносно майбутньої роботи, фізичне та розумове благополуччя.


Дод.точки доступу:
Staniec, I.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Maksymenko, Ol'ha.
    The influence of home environment on the characteristics and level of development of environmental consciousness in students [Текст] / Ol'ha Maksymenko // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2017. - № 3. - P135-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Студенти--Свідомість--Фактори формування
Анотація: The three basic types of environmental consciousness (anthropocentrie, biocentric, ecocentric) allowing for a person’s attitude towards nature and his/her activity in the natural environment have underlain a more detailed classification, which includes ten subtypes of environmental consciousness (EC). These subtypes are defined as follows: anthropocentric-contemplative, anthropocentric-pragmatic, anthropocentric-destruc- tive, anthropocentrie-preserving, biocentric-altruistic, biocentric-syncretic, biocentric- aggressive, ecocentric-rational, ecocentric-constructive and ecocentric-oppositional. The author underscores the necessity of forming an ecocentric type of EC among the younger generation since it is the first step to overcoming global environmental crisis and ensuring sustainable development of the society. Family education is thought to play an important role in the development of a person’s environmental consciousness as a whole and its related components as well (environmental awareness, environmental responsiveness, readiness for protecting nature, environmentally friendly consumption, etc.).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Shelia, M. G.
    Reproductive Behavior of Students in Georgia [Текст] / M. G. Shelia // Демографія та соціальна економіка. - 2018. - № 2. - С. 94-102. - Бібліогр.: с. 102 (24 назви)
Рубрики: Сімейно-шлюбна сфера--Грузія
   Студенти--Шлюб--Грузія

Анотація: Праця заснована на результатах вибіркового соціологічного дослідження, виконаного протягом кількох останніх років Інститутом демографії та соціології з метою вивчення закономірностей і особливостей соціально-демографічної модернізації сім'ї. Виявлено, що у пострадянському періоді в Грузії поряд з економічним фактором на репродуктивну поведінку студентів справило значний вплив продовження навчання. Підтверджено, що традиційне ставлення до сім'ї і шлюбних стосунків міцно вкорінене у свідомості наймолодшої інтелектуальної частини суспільства, виявилено різко негативне ставлення до народження дитини поза шлюбом, дошлюбних стосунків. Молодь вважає, що сім'я повинна бути створена тільки на основі любові, не на розрахунку, а навчання, прагнення до кар'єрного росту і шлюб несумісні. Відповідно, незначна частка студентів бажає взяти шлюб у найближчі п'ять років. Для більшості утримання від шлюбу пов'язано зі складністю вибору партнера, що обумовлено бажанням досягти економічної незалежності і психологічною незрілістю до створення сім'ї. Визначено, що це результат недоліків родинного виховання та освітньої системи. Зокрема, орієнтуючи молодь на навчання її не готують до сімейних відносин. Цей факт потрібно врахувати під час визначення заходів сімейної політики та складання освітніх програм. Значну роль тут можуть відіграти засоби масової інформації. Студенти, на відміну від покоління їхніх батьків, планують мати більше дітей. При визначенні статі дитини не спостерігається гендерної тенденційності. Почуття обов'язку до старшого покоління не зникло, але вплив батьків на рішення щодо шлюбу і кількості дітей різко поменшав. Виявлено, що на тлі інтенсивного процесу глобалізації та широкі можливості пересування за межами країни, інтенсивне ознайомлення з різними культурами посилило почуття етнічної ідентичності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Shevniuk, Olena Leonidivna.
    Menhods of control and evaution of akademic performance of students in fine arts : Методи контролю та оцінювання успішності студентів з образотворчого мистецтва [Text] / O. L. Shevniuk // Мистецтво та освіта. - 2019. - № 2. - P2-6
Рубрики: Оцінювання знань--Мистецтво--Студенти
Кл.слова (ненормовані):
опитування -- контрольні роботи -- тестування -- тексти -- творча діяльність -- художники
Анотація: У статті виокремлено ефективні репродуктивні та продуктивні методи контролю й оцінювання навчальної успішності студентів з образотворчого мистецтва.


Дод.точки доступу:
Шевнюк О. Л.

Знайти схожі

6.


    Єжова, О.
    Здоров‘я у системі життєвих цінностей студентів [Текст] / О. Єжова // Рідна школа. - 2020. - № 1. - С. 16-19. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Здоров'язбережувальна поведінка--Студенти--Медики
Анотація: У статті розглянуто місце здоров‘я у системі життєвих цінностей студентів першого курсу медичного інституту та деякі риси їх здоров‘язбережувальної поведінки. Показано, що в умовах глобальної загрози здоров‘ю людства цінність здоров‘я набуває першочергового значення.


Знайти схожі

7.


    Єрмак, Інга Олександрівна.
    Створення і застосування дидактичних матеріалів для навчання майбутніх дизайнерів з використанням цифрових технологій / І. О. Єрмак, А. П. Дубрівна // Комп’ютер у школі та сім’ї : наук.-метод. журн. - 2019. - № 1. - С. 27-34
Рубрики: Інформаційні технології--У вищій школі
Кл.слова (ненормовані):
дизайн -- навчання -- зображення -- цифрова форма -- обробка зображень -- дидактичні матеріали -- студенти
Анотація: У статті подано результати досліджень, спрямованих на вдосконалення процесу навчання майбутніх дизайнерів. Показано, що використання інформаційних технологій та відповідних засобів в освітньому процесі має здійснюватися не тільки з використанням інформаційних технологій та відповідних засобів в освітньому процесі має здійснюватися не тільки з використанням їх в якості компонентів навчального середовища, а й засобів майбутньої діяльності, в тому числі професійної.


Дод.точки доступу:
Дубрівна, Антоніна Петрівна

Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)

Знайти схожі

8.
061
Ч-492


    Іванишин, Галина.
    Методика навчання професійно-зорієнтованого діалогічного мовлення іноземних студентів медичних спеціальностей у процесі вивчення української мови [Текст] / Галина Іванишин // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2012. - Вип. 635: Педагогіка та психологія. - С. 109-115. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Методика вивчення--Українська мова--Студенти-іноземці

Є примірники у відділах:
1 (09.12.2013р. Інв.Б 547801 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


    Іздебська В.
    Елемент ідеалу в соціокультурних орієнтаціях сучасного студенства як рівень духовного розвитку [Текст] / Іздебська В. // Вісник Книжкової палати. - 2006. - № 1. - С. 32 - 34. - Бібліогр. с. 34 ( 8 назв )
Рубрики: Соціологія--Соціокультура особистості--Студенти вищих навчальних закладів
Анотація: Дано аналіз проведення соціологічних досліджень серед студентів вищих учбових закладів про ціннісні орієнтації.


Знайти схожі

10.


    Ільюк, О. О.
    Психокорекційна робота щодо зниження тривожності у студентів у контексті психотерапії методом символдрами [Текст] / О. О. Ільюк // Габітус. - 2021. - Вип. 30. - С. 123-127. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Студенти--Зниження тривожності--Психокорекційна робота--Символдрама


Знайти схожі

11.


    Ісаков, С. Г.
    Українські студенти в Тартуському університеті ХІХ - початку ХХст. [Текст] / С.Г. Ісаков // Український історичний журнал. - 2005. - № 1. - С. 70-82.
Рубрики: Історія України
   Вища освіта--Тартуський університет, ХІХ- початок ХХ ст.



Знайти схожі

12.


    Іщенко, О. А.
    Формування креативної особистості засобами театрального мистецтва [Текст] / О. А. Іщенко // Педагогічна майстерня. - 2018. - № 5. - С. 9-11
Рубрики: Креативність--Театральне мистецтво--Студенти-актори
Анотація: У статті висвітлюються яскраві постанови за класичними й авторськими творами, театральні експерименти, дивна атмосфера відвертості, щирості, добролзичливості, взаємовиручки, творчості й натхнення - усе це студентський театр "Доля". Майже 25 років цей колектив діє на базі Дніпровського індустріального коледжу, для багатьох нинішніх і колишніх студентів різних курсів та спеціальностей він став другою домівкою. Робота театру спрямована на формування у студентів умінь та навичок сценічного мовлення і руху, удосконалення виразного читання, виховання естетичних почуттів, розвиток творчої фантазії й уяви, виховання гуманістичних загальнолюдських цінностей.


Знайти схожі

13.


    Аверіхіна, Тетяна Володимирівна.
    Сутність, роль основних підходів до формування інтелектуального капіталу ВНЗ, зарубіжний досвід [Текст] / Т. В. Аверіхіна, О. Б. Коломіна, О. О. Нікульча // Економіка. Фінанси. Право. - 2019. - № 5. - С. 6-9. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Автори і винахідники--Наукові відкриття--Молодь--Україна
   Вища освіта--Вищі навчальні заклади--Студенти--Творчі здібності

Кл.слова (ненормовані):
інтелектуальний капітал -- людський капітал -- структурний капітал -- гранти
Анотація: У статті досліджені питанння пов‘язані з основними підходами до формування інтелектуального капіталу вузу, основні форми його підтримки на прикладі зарубіжного досвіду. Запропоновано різні підходи до трактування поняття інтелектуального капіталу. Основним орієнтиром, використовуючи зарубіжний досвід, є реформування системи вищої освіти в Україні.


Дод.точки доступу:
Коломіна, Ольга Борисівна; Нікульча, Олександра Олександрівна

Знайти схожі

14.


    Авраменко, Н. Л.
    Роль студентських науково-практичних конференцій у формуванні знань з безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та охорони праці / Н. Л. Авраменко; Н.Г. Лутак // Безпека життєдіяльності. - 2012. - № 5. - С. 12-14
Рубрики: Безпека життєдіяльності--Навчальні заклади
Кл.слова (ненормовані):
конференція, студенти
Анотація: В даній статті висвітлено роль студентських науково-практичних конференцій у формуванні знань з безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та охорони праці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

15.


    Антіпова, Жанна.
    Нові підходи у застосуванні оздоровчої гімнастики на заняттях з фізичного виховання зі здобувачами вищої освіти [Текст] / Жанна Антіпова, Людмила Шурхал // Acta Paedagogiсa Volynienses. - 2021. - Вип. 3. - С. 186-191. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фізичне виховання--Студенти--Оздоровча гімнастика--Підготовча медична група
Анотація: Стаття присвячена результатам розробки та експериментального застосування комплексів оздоровчої гімнастики в системі фізичного виховання для здобувачів вищої освіти, що належать за станом здоров’я до підготовчої медичної групи. Наукова розробка комплексів розкриває ефективні методи проведення занять з оздоровчої гімнастики, які сприяють залученню студентів до активного засобу життя в період навчання в закладах вищої освіти.


Дод.точки доступу:
Шурхал, Людмила

Знайти схожі

16.


    Антонова, Н. О.
    Дослідження взаємозв‘язку особистей темпераменту та показників особистісної зрілості студентів - психологів : (з використанням нових авторських методик дослідження) [Текст] / Н. О. Антонова, Л. І. Рибачук // Практична психологія та соціальна робота. - 2012. - № 12. - С. 1-25 : табл.
Рубрики: Студенти--Психологи
   Психологія вищої школи--Студенти - психологи--Особистісна зрілість

Анотація: У статті запропонована оригінальна концепція психологічної зрілості особистості й темпераментальних її властивостей, а також новий підхід до визначення типу темпераменту людини ; представлені авторські методики і результати емпіричного дослідження взаємоз'язку між показниками психологічної зрілості й темпераментальних властивостей особистості майбутніх психологів.


Дод.точки доступу:
Рибачук, Л. І.

Знайти схожі

17.


    Атаманчук, Ю.
    Концептуальні засади управління якістю професійної підготовки студентів у ВНЗ [Текст] / Ю. Атаманчук // Вісник: Видавництво КІБіТ. - 2010. - № 3 (13). - С. 193-196. - Библиогр.: с. 196 (10 назв)
Рубрики: Студенти--Вищі навчальні заклади--Управління якістю


Знайти схожі

18.


    Атаманчук, Ю.
    Стан організації самостійної роботи студентів ВНЗ [Текст] / Ю. Атаманчук // Рідна школа. - 2008. - № 6. - С. 46-48. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Самостійна робота--Студенти
Анотація: Стан організації самостійної роботи студентів в українських ВНЗ здійснювалося за спеціальною експериментальною програмою, яка б надавала можливість не лише аналізувати й співставляти факти, а й порівнювати між собою різні підходи до організації СРС з метою виділення найбільшраціональних у конкретних умовах споріднених ВНЗ.


Знайти схожі

19.


    Афанасьєв, А.
    Проблеми формування ідеалів патріотичного виховання та ціннісних орієнтацій студентів на сучасному етапі [Текст] / А. Афанасьєв // Рідна школа. - 2009. - № 12. - С. 18-21. - Бібліогр. : 5 назв
Рубрики: Патріотичне виховання--Студенти
Анотація: Обгрунтовано поняття "ідеали патріотичного виховання" і "ціннісні орієнтації" студентів.


Знайти схожі

20.


    Бєляєв, Юрій.
    Міжнародні зв'язки як важливий напрям удосконалення управління університетом в умовах європейської освітньої інтеграції [Текст] / Юрій Бєляєв // Вища школа. - 2010. - № 7/8. - С. 18-22. - Бібліогр.: в кінці статті
Рубрики: Вища освіта--Управління ВНЗ
   Вища освіта--Міжнародні зв'язки

Кл.слова (ненормовані):
кредитно-модульна технологія -- навчання -- міжнародні зв'язки -- управління -- Фулбрайт -- економіка -- менеджмент -- обмін -- студенти
Анотація: Розвиток міжнародних зв'язків у галузі науки, освіти та культури розглядається як пріоритерне завдання реформування й удосконалення організації і змісту навчального процесу, основний напрям статутної діяльності сучасного ВНЗ.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)