Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=статутний капітал<.>
Загальна кількість знайдених документів : 13
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-13 
1.


    Романьок, Тетяна.
    Іноземне інвестування в банківському секторі України: стан та перспективи розвитку [Текст] / Тетяна Романьок // Банківська справа. - 2013. - № 1. - С. 110-121 : табл. - Бібліогр.: 16 назв.
Рубрики: Іноземні інвестиції в Україні--Банківський сектор
   Банківська система України--Іноземні інвестиції

Кл.слова (ненормовані):
банківські послуги -- іноземний капітал -- статутний капітал -- активи -- роздрібне кредитування
Анотація: Проаналізовано динаміку присутності іноземного капіталув банківській системі України, визначено ключові країни- інвестори іноземного капіталу ,визначено іноземн банківські групи, що згортають банківську діяльність на території України, та сформульовано основні причини їх виходу.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Ханієва, Фатіма.
    Порядок внесення вкладу до господарського товариства [Текст] / Фатіма Ханієва // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 12. - С. 69-74. - Бібліогр. 13 назв
Рубрики: Господарські товариства і об'єднання--Формування капіталу--Порядок внесення вкладів--Україна
Кл.слова (ненормовані):
статутний капітал -- збільшення капіталу -- діяльність товариства
Анотація: Ця стаття присвячена дослідженню порядку внесення вкладу до господарського товариства. Інколи на практиці статутному (складеному) капіталу не надають особливого значення у діяльності товариства, йому відводиться лише формальна роль. Натомість він виконує важливі функції, тому автор визначає порядок його формування, а саме: зміст порядку внесення вкладів, його особливості та складові елементи. Водночас досліджується порядок внесення вкладів як при формуванні, так і при збільшенні статутного (складеного) капіталу. У підсумку наводяться узагальненні міркування щодо порядку внесення вкладів, який складається з таких дій засновників/учасників: визначення допустимих предметів вкладів; встановлення необхідності їх грошової оцінки та визначення порядку такої оцінки; визначення механізму відчуження/передачі вкладів до господарського товариства; оформлення внесення вкладів до статутного (складеного) капіталу або в оплату акцій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Бернацький, Микита.
    Деякі питання набуття та здійснення права власності на житло юридичними особами приватного права [Текст] / Микита Бернацький // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 5. - С. 41-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Житлове право--Приватна власність--Юридичні особи--Україна
Кл.слова (ненормовані):
статутний капітал -- право власності -- приватизація
Анотація: Стаття присвячена деяким, харктерним виключно для юридичних осіб, особливостям набуття, здійснення та припинення права власності на житло.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Смірнов, Георгій.
    Корпоративні права: поняття та правова природа [Текст] / Георгій Смірнов // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 59-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративні права--Поняття--Правова природа
Кл.слова (ненормовані):
правомочності -- засновницьке право -- статутний капітал -- частка -- акції
Анотація: Стаття присвячена аналізу поняття та правової природи корпоративних прав. Автором досліджуються доктринальні підходи до розуміння об'єктивного та суб'єктивного корпоративного права, наводяться недоліки таких підходів та надаються власні визначення аналізованих понять. Наголошено на відмінностях у набутті корпоративних прав, що випливають із частки у статутному капіталі й акцій товариства.


Знайти схожі

5.


    Черненко, Олена.
    Правовий режим майна державних акціонерних товариств [Текст] / Олена Черненко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 130-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акціонерні товариства--Державна власність--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
статутний капітал -- корпоративні права
Анотація: У статті розглянуто проблемні питання, пов’язані з правовим режимом майна акціонерних товариств, власником яких є держава, які регулюються Господарським кодексом України, Цивільним кодексом України, Законом України «Про акціонерні товариства» та цілою низкою підзаконних нормативно-правових актів.


Знайти схожі

6.


    Гичка, Катерина.
    Особливості судового розгляду справ про встановлення факту батьківства та материнства (на матеріалах судової практики) [Текст] / Катерина Гичка // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 10. - С. 15-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Батьківство--Встановлення--Судова практика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
майнові відносини -- статутний капітал
Анотація: Стаття розкриває особливості судового розгляду справ про встановлення факту батьківства/материнства. Автор визначає суб’єктний склад цієї категорії справ та аналізує зміст заяви про встановлення факту батьківства. У статті проаналізовані обставини, які становлять предмет доказування у зазначеній категорії справ, та докази, які можуть належним чином посвідчити факт батьківства/материнства. Висновки автора базуються на вивчені доктринальних підходів, позицій законодавця, судової практики та досвіду країн ЄС

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Левченко, С. Г.
    Комунальні пароплавства - майбутнє флоту України [Текст] / С. Г. Левченко // Митна справа. - 2013. - № 6. - С. 164-165.
Рубрики: Морський транспортний комплекс --Україна
   Морська галузь України--Відродження

   Верховна Рада України--Законодавча підтримка

Кл.слова (ненормовані):
Місцеве самоврядування -- Спосіб управління -- Статутний капітал
Анотація: У статті аналізується створення комунального пароплавства - суб`єкта господарської діяльності комунального сектора економіки України. Підкреслено, що безпосередня участь членів териториальної громади у формуванні статутного капіталу і управлінні господарською діяльностю спільного комунального пароплавства є невід`ємним правом кожного члена териториальної громади.


Знайти схожі

8.


    Кужій, Л. М.
    Дивідендна політика банків [Текст] / Л.М. Кужій // Регіональна економіка. - 2008. - № 1. - С. 125-130. - Бібліогр.: 4 назви.
Рубрики: Фінансово-кредитні установи--Банки--Україна
   Банківський капітал--Аналіз прибутку--Україна, 2006 рік

Кл.слова (ненормовані):
Емітент -- Статутний капітал -- Відсоток -- Прибуток
Анотація: Розглянуто дивідендну політику, яку проводили банківські установи України у 2006 році. Проаналізовано залежність між кількістю акціонерів (юридичних і фізичних осіб), які сконцентрували у своїх руках переважну частку у статутному фонді банку, та нарахуванням і виплатою дивідендів, кількість банківських установ України, які нарахували та сплатили дивіденди.


Знайти схожі

9.


    Єрохін, К. Я.
    Передача майна юридичними особами без надлишкового оподаткування [Текст] / К.Я. Єрохін // Економіка АПК. - 2008. - № 2. - С. 68-70. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Власність--Правовий аспект--Україна
   Майно--Вартість--Оцінка

Кл.слова (ненормовані):
Статутний капітал -- ПДВ -- Субрахунок -- Кредит
Анотація: Розкрито проблеми оподаткування передачі майна у власність в Україні. Наголошено на мінливості податкової системи, що викликає постійний інтерес до цієї проблеми. З'ясовано також суть поняття "майнові права".


Знайти схожі

10.


    Козоріз, М. А.
    Основні напрями підвищення рівня капіталізації і ліквідності банківських установ [Текст] / М. А. Козоріз, І. М. Лис // Регіональна економіка. - 2009. - № 2. - С. 95-102. - Бібліогр.: с. 102 (11 назв).
Рубрики: Банківська система--Капіталізація
   Фінансовий сектор економіки--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Статутний капітал -- Інвестори -- Резерви -- Прибутки
Анотація: Висвітлено основні проблеми розвитку банківської системи України, пов'язані з необхідністю забезпечення прозорої та стабільної діяльності банків щодо підвищення рівня їх капіталізації та підтримання ліквідності на основі вдосконалення управління ризиками та проведення консолідації банківської системи.


Дод.точки доступу:
Лис, І. М.

Знайти схожі

 1-10    11-13 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)