Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (10)Буковина (15)Бібліотека О.С.Романця (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=статут<.>
Загальна кількість знайдених документів : 76
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Ткачук, В.
    Історичні аспекти (порівняльний аналіз) вирішення проблем виконання кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавлення волі [Текст] / В. Ткачук // Підприємництво, господарство і право. - 2010. - № 7. - С. 26-29. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Кримінально-правові санкції--Руська Правда--Литовський статут--Судебник--Соборне Уложення--Історичний аспект
Кл.слова (ненормовані):
історія держави і права
Анотація: У статті розглянуто історичні аспекти юридичної практики застосування кримінальних покарань, не пов'язаних позбавлення волі. На основі даних досліджень запропоновано внести певні зміни у вітчизняне кримінальне законодавство.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

2.


    Шепітько, Михайло.
    Вплив міжнародно-правових актів на зміст злочинів проти правосуддя [Текст] / Михайло Шепітько // Вісник Національної академії правових наук України. - 2017. - № 4. - С. 30-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочини--Проти правосуддя
Кл.слова (ненормовані):
Римський статут Міжнародного кримінального суду -- практика Європейського суду з прав людини -- судова інституція -- юрисдикція -- кримінальне правопорушення
Анотація: Автором було вивчено роль міжнародно-правових актів на сутність злочинів проти правосуддя. Він вказує на наявність агресивних дій проти України в контексті анексії і подальшої окупації Автономної Республіки Крим, а також частин Донецької і Луганської областей. У зв'язку з цим розглядається необхідність ратифікації Україною Римського статуту Міжнародного кримінального суду. На думку автора, ратифікація даного міжнародно-правового акту призведе до необхідності кримінально-правової охорони Міжнародного кримінального суду шляхом включення в злочини проти правосуддя окремих суспільно-небезпечних діянь, що посягають на його діяльність. Окрему увагу приділено важливості ратифікації Конвенції Ради Європи щодо захисту прав людини і основоположних свобод (1950). Автор вказує, що її ратифікація призвела до того, що Україна визнала рішення (практику) Європейського суду з прав людини джерелом права. Такий підхід дозволяє розширено тлумачити окремі ознаки злочинів проти правосуддя.

Є примірники у відділах:
(08.12.2018р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Виговська, Ольга
    Діяльність асоціації "Відроджені гімназії України" як альтернативна форма підвищення кваліфікації керівників шкіл [Текст] / Ольга Виговська // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2013. - № 6. - С. 98-111 : фот.: 4 обкл. - Зміст: Громадська ініціатива свідомого освітянина: тернистий шлях реалізації однієї ідеї-мрії / Ярослав Турянський ; інтерв'ю Ольга Виговська. Історія Асоціації "Відроджені гімназії України" (1992-2013) ; Статут асоціації керівників закладів освіти України "Відродження гімназії України" ; Хроніка та особливості IV літньої управлінської школи ; Програма управлінської школи ; Вправа "Один день із життя директора: організація робочого часу" ; Незабутні навчання в ІV літній управлінській школі (відгук учасників) / І. Забєйворота, О. Апостолова-Возниця. Асоціація "Відроджені гімназії України"
Рубрики: Загальна середня освіти--Керівники шкіл--Підвищення кваліфікації
Кл.слова (ненормовані):
відроджена гімназія -- започаткування асоціації -- освітянські ініціативи -- стратегія розвивального поступу -- українська школа -- директор середнього навчального закладу -- освітній простір України
Анотація: Загальновизнано, що керівник школи, ліцею, гімназії - найцентральніша фігура в освітянському просторі країни. На нього сподіваються всі: від батьків і дітей до урядовців. А хто допомагає йому, де він черпає сили натхнення, де і чого, коли й у кого навчається сам? У цьому контексті привертає на себе увагу Асоціація для керівників шкіл України. Як і що робиться, що ускладнює, а що сприяє діяльності асоціації "Відроджені гімназії України" прослідковується за даною статтею, яку укладено на основі вивчення уставних документів асоціації, напрямів її діяльності, безпосередньої участі в різних її заходах, проведення інтерв'ю з членами асоціації та учасниками її заходів, а також з ініциатором й організатором Асоціації. Перед читачем постає весь шлях реалізації однієї з ідей відродження національної школи: від бажання до сучасної трансформації з усіма можливими сприяннями та перешкодами. Лідеру освіти стає вочевидь, що вже зроблено та що робити далі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Гіда, Євген.
    Деонтологічні засади діяльності радянської міліції 60-80-х років XX ст.: характеристика нормативних актів / Є. Гіда // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2012. - № 7. - С. 79-82
Рубрики: Міліція--Дисциплінарний статут--Законність--Правопорядок
Анотація: Аналізуються нормативні акти, що були прийняті у 60-80-х роках 20 ст. і містять деонтологічні засади діяльності міліції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Тімашов, Віктор.
    Дисциплінарні провадження як один із видів конфліктних проваджень в адміністративному процесі / В. Тімашов // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2011. - № 12. - С. 141-144
Рубрики: Державні службовці--Дисциплінарне провадження--Органи внутрішніх справ--Дисциплінарний статут
Кл.слова (ненормовані):
судді -- конфліктні провадження -- дисциплінарний проступок -- адміністративний процес
Анотація: У статті розглядаються поняття дисциплінарного провадження, суб'єкти які здійснюють провадження й об'єкти, стосовно яких воно здійснюється, а також джерела, що регулюють діяльність дисциплінарних проваджень.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Волинець, Руслан.
    До питання ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду [Текст] / Руслан Волинець // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 289-293. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародний кримінальний суд--Римський статут--Ратифікація--Україна
Кл.слова (ненормовані):
міжнародні злочини -- геноцид -- злочини проти людяності -- воєнні злочини
Анотація: Проаналізовано та підтримано позицію, висловлену в юридичній літературі, згідно з якою ратифікація Римського статуту потребує комплексних змін Особливої частини Кримінального кодексу України, до якої необхідно внести низку поправок щодо визначення понять злочинів, які передбачені цим Статутом (злочини геноциду, злочини проти людяності, воєнні злочини й злочини агресії), та закріплення їх вичерпного переліку. Також у статті звернуто увагу на один із аспектів на користь цієї позиції.


Знайти схожі

7.


    Нелін, Олександр.
    До питання спадкового права за статусом Великого князівства Литовського 1566 р. [Текст] / Олександр Нелін // Підприємництво, господарство і право. - 2006. - № 2. - С. 63-65. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Історія України--Литовський Статут, 1566 р.
   Спадкове право--За Литовським Статутом, 1566 р.

Анотація: Метою цієї статті є дослідження становлення спадкового права за Литовським Статутом 1566 р., його закономірностей і характерних ознак.


Знайти схожі

8.
061
Ч 492


    Кульчицька, Олена.
    Долучення української делегації до розробки статуту ООН [Текст] / Олена Кульчицька // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2014. - Вип. 684/685: Історія. Політичні науки. Міжнародні відносини. - С. 105-108. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Міжнародні організації--Організація Об'єднаних Націй
Кл.слова (ненормовані):
Українська РСР -- Статут ООН -- конференція ООН

Є примірники у відділах: всього 1 : 1 (1)
Вільні: 1 (1)

Знайти схожі

9.


    Нагребельний, В. П.
    Законодавче врегулювання організації та діяльності Національної академії наук України - вимога часу [Текст] / В. П. Нагребельний // Вісник Національної академії наук України. - 2013. - № 12. - С. 50-57
Рубрики: Академії наук України
   Науково-технічна діяльність--Державне регулювання

   Наука в Україні--Нормативно-правове регулювання

Кл.слова (ненормовані):
НАН України -- Статут -- правове регулювання -- правовий статус -- науково-технічна діяльність
Анотація: У статті на основі аналізу чинного законодавства України про наукову і науково-технічну діяльність та практики його застосування висвітлено проблемні питання вдосконалення правового статусу НАН України на сучасному етапі. Обгрунтовано необхідність прийняття спеціального закону про НАН України та наведено його основні концептуальні положення.


Знайти схожі

10.


    Пилипенко, Володимир.
    Застосування норм міжнародного гуманітарного права до збройних конфліктів міжнародного й неміжнародного характеру в контексті воєнних злочинів [Текст] / Володимир Пилипенко // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 3. - С. 317-323. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Збройні конфлікти--Міжнародно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
Римський статут -- звичаєві норми міжнародного гуманітарного права
Анотація: Розкривається зміст таких юридичних категорій та понять, як «війна», «збройний конфлікт», «збройний конфлікт міжнародного характеру», «збройний конфлікт неміжнародного характеру», та аналізуються питання застосовності норм міжнародного гуманітарного права в договірному, звичаєвому праві, а також у вітчизняній та зарубіжній міжнародно-правовій доктрині. Окрема увага приділяється аналізу питань імплементації норм міжнародного гуманітарного права та міжнародного кримінального права в чинне законодавство України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)