Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (11)Буковина (10)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=стадії<.>
Загальна кількість знайдених документів : 179
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Булигін, С. Ю.
    Пряма сівба - no-till: агрофізична експертиза стадії переходу [Текст] / С. Ю. Булигін, С. В. Вітвіцький, Д. О. Антонюк // Вісник аграрної науки. - 2019. - № 6. - С. 13-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сівба--Макроструктура--Елементарні грунтові частки
Анотація: В статті проводиться агрофізична експертиза чорнозема типового надглибокого малогумусного легкосуглинкового Лівобережного Лісостепу України за показниками структурно-агрегатного та гумусного станів у період переходу від прямої сівби на систему землеробства no-till.


Дод.точки доступу:
Вітвіцький, С. В.; Антонюк, Д. О.

Знайти схожі

2.


    Бурлай, Т. В.
    Міжнародна економічна інтеграція та європейські інтеграційно-конвергенційні процеси : Тема 38 [підручник] : макроекономіка / Т. В. Бурлай // Економічна теорія. - 2018. - № 4. - С. 93-111. - Зміст: 38.1. Поняття міждержавної та регіональної економічної інтеграції ; 38.2. Економічна інтеграція в глобалізаційному контексті ; 38.3. Основні теорії та сучасні концепції європейської інтеграції ; 38.4. Характерні форми, рівні, стадії та моделі євроінтеграції ; 38.5. Основні критерії вступу до ЄС та його сучасна інтеграційна політика ; 38.6. Взаємозв’язок інтеграційних та конвергенційних процесів ; 38.7. Переваги та недоліки регіональної інтеграції як одного з основних механізмів конвергенції
Рубрики: Макроекономіка--Навчальні видання
   Економічна інтеграція--Європейська інтеграція--Глобалізація--Економічний розвиток

   Міжнародна економіка--Інтеграція



Знайти схожі

3.


    Турило, А. М.
    Показники і критерії оцінки якості прибутку на стадії його формування в системі менеджменту підприємства [Текст] / А. М. Турило, О. А. Зінченко // Фінанси України. - 2008. - № 10. - С. 106-115
Рубрики: Фінанси підприємства--Управління
Анотація: Розроблено систему показників і критеріїв, що характеризують якість прибутку підприємства при його формуванні. Удосконалено визначення сутності поняття "якість прибутку підприємства". Запропоновано теоретичні підходи до трактування поняття "інноваційний прибуток".


Дод.точки доступу:
Зінченко, О.А.

Знайти схожі

4.


    Чернадчук, Віктор Дмитрович.
    Особливості бюджетно-контрольних правовідносин залежно від стадії бюджетного процесу [Текст] / В. Д. Чернадчук // Держава і право. - 2008. - Вип. 39. - С. 432-439. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджет--Фінансові правовідносини--Фінансове право--Україна
Анотація: Метою дослідження є аналіз видів та форм бюджетного контролю, а також встановлення особливостей бюджетно-контрольних правовідносин залежно від стадії бюджетного процесу.


Знайти схожі

5.


    Кот, Олексій Олександрович.
    Захист суб’єктивних цивільних прав у механізмі правового регулювання [Текст] / Олексій Олександрович Кот // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 2. - С. 83-98. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільно-правові відносини--Процесуальні гарантії
   Приватне право України--Приватне життя

Кл.слова (ненормовані):
норми права -- захист суб’єктивних цивільних прав -- способи захисту права -- суб’єктивне цивільне право -- правове регулювання -- стадії правового регулювання
Анотація: У статті здійснено спробу дослідити способи захисту суб’єктивних прав у механізмі правового регулювання. Розкрито поняття механізму правового регулювання, вивчено підходи до його тлумачення. У процесі дослідження було виділено стадії правового регулювання та окреслено елементи, характерні для кожної з цих стадій. Проаналізовано законодавство України стосовно визначення правових норм і способів здійснення суб’єктивних прав, розглянуто конкретні випадки з окресленої теми в українському судочинстві. Визначено, що захист суб’єктивних прав залежить від стадії здійснення цих прав та виконання обов’язків. Зроблено висновок про те, що судова влада має вирішальне значення для формування практики забезпечення ефективного захисту цивільних прав і законних інтересів.


Знайти схожі

6.


    Бездоля, Ю.
    Позовне провадження та його стадії: аналіз положень проекту Господарського процесуального кодексу України [Текст] / Ю. Бездоля // Право України. - 2017. - № 9. - С. 154-161. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарський процесуальний кодекс України--Позовне провадження
Анотація: Стаття присвячена аналізу проекту Господарського процесуального кодексу України в частині стадій позовного провадження, дослідженню нових для господарського процесу інститутів, запозичених у порядку уніфікації цивільного, господарського та адміністративного процесуального законодавства та з метою наближення норм національного законодавства до міжнародних стандартів. Окремо визначені можливі проблеми застосування запропонованих законодавчих змін у частині стадій позовного провадження на практиці та запропоновані шляхи їх мінімізації.


Знайти схожі

7.


    Мельник, Л. Г.
    Четвёртая промышленная революция: предпосылки и содержание [Текст] / Л. Г. Мельник // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 9. - С. 26-30. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Економічна теорія--Стадії економічного розвитку -- Економіка постіндустріального суспільства--Четверта промислова революція--"Інтернет речей"
Анотація: У статті розкрито мету реалізації Четвертої промислової революції, спрямованої на створення кіберфізичних систем – виробничих ліній і вироблених речей. Сформульовано ключові функції, які мають виконуватися цими системами. Досліджено передумови Четвертої промислової революції, що забезпечуватимуть самоорганізацію систем та їх комунікацію. Проаналізовано зміст ключових комунікацій в межах «Інтернету речей» як базового ядра Четвертої промислової революції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Гулько, Борис.
    Про практику застосування Верховним Судом інституту малозначних справ на стадії касаційного перегляду [Текст] / Борис Гулько // Право України. - 2018. - № 10. - С. 102-113. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Верховний Суд--Касаційне провадження
Анотація: Аналізуються дієвості застосування на стадії касаційного перегляду такої новели цивільного процесуального права, як відмова у відкритті касаційного провадження у зв'язку з поданням касаційної скарги на судові рішення у малозначних справах, виявляються проблемні питання правозастосування та шляхи їх вирішення.


Знайти схожі

9.


    Політанський, В’ячеслав Станіславович.
    Новаційно-правові погляди стосовно стадій розвитку електронного урядування [Текст] / В’ячеслав Станіславович Політанський // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 1. - С. 162-176. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронне урядування--Електронні звернення--Правовий аспект
Кл.слова (ненормовані):
електронне урядування -- стадії -- інформація -- держава -- інформаційно-комунікаційні технології -- Інтернет
Анотація: На основі дослідження та узагальнення масиву даних від провідних закордонних та вітчизняних науковців у статті розглядаються стадії розвитку електронного урядування в Україні та світі, здійснюється їхній загальнотеоретичний аналіз і пропонується авторський новаційно-правовий підхід з опрацювання даного питання. Встановлено, що електронне урядування (як і інші складні соціальні системи) характеризується складним процесом створення, впровадження та розвитку, який передбачає наявність певної послідовності стадій. Для реалізації кожної з цих стадій характерні: специфічна мета, сукупність критеріїв її досягнення, завдання, часові рамки та ресурси, що були задіяні; для усіх цих факторів спільними є кінцева мета системи та збереження її цілісності. Можна зробити висновок, що навіть поверховий огляд стадій розвитку електронного урядування говорить про те, що цьому питанню приділяється особлива увага – як в Україні, так і в інших країнах, – а тому перш за все необхідно усвідомлювати, що мова йде про інформатизацію органів державної влади: усіх її рівнів та усіх управлінських процесів.


Знайти схожі

10.
67.9(4Укр)411.204
В71


    Вольниченко, К.
    Новий вид доказів у кримінальному процесі: Протоколи оперативно-розшукових заходів з відповідними додатками, складеними уповноваженим органом: значення, практика та проблеми використання [Текст] / К. Вольниченко // Вісник прокуратури. - 2007. - №4. - С. 52-57
ББК 67.9(4Укр)411.204
Рубрики: Право України--Галузі права
   Кримінальний процес--Стадії--Досудове слідство

Кл.слова (ненормовані):
ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)