Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=рішення суду<.>
Загальна кількість знайдених документів : 13
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-13 
1.


    Семенюк, І. М.
    Досвід Європейського Суду з прав людини щодо обґрунтування відповідних рішень в аспекті положень про звільнення засуджених від покарання [Текст] / І. М. Семенюк // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 309-312. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінологія--Засуджені--Звільнення від покарання
   Покарання--Звільнення від покарання--Зарубіжний досвід--Європейський Союз

Кл.слова (ненормовані):
рішення суду -- правосуддя
Анотація: У статті здійснено дослідження особливостей застосування практики Європейського Суду з прав людини щодо обґрунтування відповідних рішень в аспекті положень про звільнення засуджених від покарання. Вказано фактори, що створюють перешкоди ефективності впливу практики ЄСПЛ на здійснення національного правосуддя. Визначено, що дотримання норм Конвенції про захист прав і основоположних свобод суб’єктами здійснення правосуддя апріорі неможливе без урахування існуючої практики Європейського Суду з прав людини.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Андронов, Ігор.
    Сутність рішення суду в цивільному процесі [Текст] / Ігор Андронов // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 11. - С. 5-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний процес--Судові рішення
Кл.слова (ненормовані):
правосуддя -- судочинство -- цивільний процес -- акт правосуддя -- рішення суду
Анотація: Стаття присвячена аналізу сутності рішення суду як підсумкового акта правосуддя в цивільному процесі, яким закінчується судовий розгляд та вирішується по суті цивільна справа. На основі аналізу наявних наукових концепцій визначено сутнісні характеристики рішення суду. Запропоновано комплексний підхід до визначення сутності рішення суду, тобто через взаємодію його матеріально-правового та процесуального складників.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Прохоров, Павло.
    Нарадча кімната: сучасна необхідність чи «рудимент» минулого? [Текст] / Павло Прохоров // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 9. - С. 54-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судовий процес--Процесуальні рішення
Кл.слова (ненормовані):
процедурне питання -- ухвала суду -- рішення суду
Анотація: У статті в теоретичному та практичному аспектах автором розглянуті питання доцільності видалення суду до нарадчої кімнати для прийняття процедурного або остаточного процесуального рішення в процесі розгляду справ, віднесених до категорії цивільної юрисдикції.


Знайти схожі

4.


    Кириченко, Тетяна.
    Правові проблеми незаконного вивезення дитини з країни постійного місця проживання [Текст] / Тетяна Кириченко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 4. - С. 27-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Діти--Вивезення за кордон--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
рішення суду -- згода одного з батьків -- спрощене позовне провадження
Анотація: Автором під час аналізу міжнародних положень і норм чинного цивільного законодавства, які регламентують порядок вивезення дитини з країни постійного місця проживання, надано характеристику категорії незаконного вивезення дитини з постійного місця проживання, а також виявлено низку неточностей, що на практиці може призвести до прийняття судом необґрунтованих рішень про дозвіл на вивезення дитини за кордон.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Шапула, Віталія.
    Цільове призначення касаційного провадження у системі стадій кримінального процесу [Текст] / Віталія Шапула // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 5. - С. 246-250. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Стадії--Касаційне провадження
Кл.слова (ненормовані):
апеляційне провадження -- суд касаційної інстанції -- рішення суду
Анотація: У статті з’ясовано сутність цільового призначення касаційного провадження у системі стадій кримінального процесу України, розкрито проблеми правового регулювання в даній сфері, проаналізовано позиції вітчизняних і зарубіжних науковців, розроблено науково обґрунтовані рекомендації для вдосконалення чинного законодавства України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Майданик, Роман.
    Судовий прецедент в країнах континентального права [Текст] / Роман Майданик // Юридична Україна. - 2013. - № 2. - С. 44-49. - Бібліогр. в примітках: с. 48-49
Рубрики: Прецедентне право--Європа
Кл.слова (ненормовані):
рішення суду -- джерело права -- судова практика
Анотація: Розглядаються питання, пов'язані з визначенням місця і ролі судового прецеденту у правових системах країн континентальної Європи, деякі особливості відповідних правових доктрин Франції, Німеччини і Росії.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Ятченко, Євген Олександрович.
    Делегація та цесія як підстави правонаступництва у виконавчому провадженні [Текст] / Є. О. Ятченко // Держава і право. - 2012. - Вип. 57. - С. 338-344. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Виконавче провадження--Судові рішення--Україна
   Судові рішення--Цивільний процес--Україна

Кл.слова (ненормовані):
виконавчі правовідносини -- рішення суду -- державний виконавець -- підстава передачі прав -- правочин
Анотація: Досліджуються підстави і процедури заміни боржника та стягувача при виконанні судових рішень майнового характеру в Україні.


Знайти схожі

8.


    Скіченко, Альона.
    Розгляд судом справ про усиновлення: порівняльний аналіз цивільного процесуального законодавства України та Франції / Альона Скіченко // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 16-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Всиновлення та удочеріння--Цивільне процесуальне законодавство--Порівняльний аналіз--Україна--Франція
Кл.слова (ненормовані):
рішення суду -- цивільний процес -- сім’я -- підсудність
Анотація: У статті досліджуються проблемні питання процесуальної регламентації усиновлення, визнання усиновлення недійсним, скасування усиновлення за законодавством України в порівнянні з відповідним законодавством Франції. Робиться спроба відшукати спільні та відмінні ознаки в нормативному регулюванні усиновлення.


Знайти схожі

9.


    Руденко, Микола.
    Деякі проблеми виконавчого провадження та можливі шляхи їх вирішення [Текст] / Микола Руденко // Юридична Україна. - 2014. - № 5. - С. 67-71. - Бібліогр. в примітках: с.
Рубрики: Виконавче судочинство--Реформування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
рішення суду -- Державна виконавча служба -- державний виконавець -- ефективність
Анотація: У статті аналізуються питання вдосконалення механізму примусового виконання судових рішень, головним чинником якого має стати налагаодження ефективної дяльності Державної виконавчої служби України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Тімашов, Віктор.
    Правове регулювання банківської таємниці [Текст] / Віктор Тімашов, Олена Севастьяненко // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 11. - С. 130-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська таємниця--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
нормативно-правове забезпечення -- органи державної влади -- вимога на отримання інформації -- банківські рахунки -- рішення суду
Анотація: Стаття присвячена аналізу нормативно-правових аспектів взаємодії органів державної влади з банками у сфері організаційної та документальної діяльності щодо отримання банківської таємниці, а також формулюванню висновків і пропозицій, спрямованих на вдосконалення чинного законодавства в зазначеному напрямі.


Дод.точки доступу:
Севастьяненко, Олена
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-13 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)