Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (6)Буковина (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=реструктуризація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 221
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Богдан, Тетяна.
    Державний борг і позики під час війни та методи їх поствоєнного врегулювання [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2022. - № 4. - С. 27-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний борг--Позики під час війни--Реструктуризація
Анотація: Стаття виявляє ключові тенденції боргового фінансування бюджету в період воєнного стану та ризиків надмірного боргового навантаження, узагальнення міжнародного досвіду врегулювання боргових проблем у країнах, постраждалих від збройних конфліктів, формування пропозицій тощо перспективних методів реструктуризації зовнішнього державного боргу в поствоєнний період.


Знайти схожі

2.


   
    Про затвердження Змін до Положення про порядок проведення реструктуризації кредитної заборгованості фізичних осіб (крім фізичних осіб - підприємців) за кредитними договорами, виконання зобов'язань за якими забезпечене іпотекою, перед банками, процедура ліквідації яких здійснюється Фондом гарантування вкладників фізичних осіб [Текст] / Рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 30 листопада 2020 року № 2031 // Офіційний вісник України. - 2021. - № 1. - С. 433
Рубрики: Фонд гарантування вкладів фізичних осіб--Рішення, 2020 р.
   Кредитна заборгованість--Реструктуризація



Знайти схожі

3.


   
    Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації вугільної галузі [Текст] : постанова Кабінету Міністрів України від 6 трав. 2020 р. № 344 // Урядовий кур'єр. - 2020. - 8 трав. (№ 87). - С. 7 ; Офіційний вісник України. - 2020. - № 39. - С. 43-44
Рубрики: Кабінет Міністрів України--Постанова, 2020
   Вугільна промисловість--Реструктуризація--Україна




Знайти схожі

4.


    Крахмальова, Н. А.
    Фінансова реструктуризація підприємств як фактор зміцнення їх фінансового потенціалу [Текст] / Н. А. Крахмальова, П. В. Пузирьова // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 2. - С. 51-58. - Бібліогр.: с. 56-58 (18 назв)
Рубрики: Фінанси підприємств
   Підприємства--Стратегічне управління

Анотація: В результаті написання статті було встановлено, що проведення фінансової реструктуризації щодо зміцнення фінансового потенціалу підприємства дозволить утримувати рівень фінансового потенціалу підприємства на достатньому рівні, оптимізувати прибуток та структуру капіталу підприємства, покращити механізм корпоративного управління підприємством, збільшити прозорість фінансово-економічного стану підприємства для його стейкхолдерів. Також доведено, що важливою складовою діяльності підприємства при проведені фінансової реструктуризації є досягнення оптимального, або підтримка існуючого, рівня фінансового потенціалу, оскільки він є підґрунтям створення й розвитку стійких конкурентних переваг підприємства в подальшому, що забезпечить безперебійне і стабільне функціонування підприємства в майбутньому. При цьому забезпечується розвиток виробництва чи інших сфер діяльності на основі зростання прибутку й активів, при збереженні платоспроможності та кредитоспроможності.


Дод.точки доступу:
Пузирьова, П.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Підмурняк, О. О.
    Організаційні зміни як головні складові у процесі організаційно-управлінської реструктуризації підприємств автомобільної галузі України [Текст] / О. О. Підмурняк, Д. О. Баюра // Економіка та держава. - 2020. - № 5. - С. 81-87 : табл. - Бібліогр. с. 86-87 (14 назв)
Рубрики: Автотранспортні підприємства--Реструктуризація
Анотація: У статті розглядається використання понять організаційних змін у контексті процесу реструктуризації підприємств та періоду їх діяльності після впровадження змін. У ній також розглядаються основні підходи до трактування поняття реструктуризація, визначення необхідності впровадження змін на підприємстві, можливості та загрози, з якими підприємство зіштовхується в процесі реструктуризації. Для реалізації успішної стратегії організаційних змін повинні бути поставлені і вирішені актуальні завдання, що дозволяють продемонструвати економічний сенс ефективності змін кожного елемента системи, а також отримати найбільш повне уявлення про теоретичні підходи, практичні інструменти і технології організаційних змін, які є актуальними для застосування на підприємствах автомобільної галузі України. Організаційно-управлінська реструктуризація на підприємствах автомобільної галузі є процесом складних кардинальних змін, з широкою системою критеріїв оцінювання, методів організації управління підприємством, та процесами, без правильного налаштування яких автомобільне підприємство не зможе ефективно та прибутково функціонувати свою господарську діяльність у сучасних умовах.


Дод.точки доступу:
Баюра, Д.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Гмирко, Валерій.
    Діяльнісний концепт доведення в суді у реструктуризованому кримінальному процесі (методологічні тези-рефлексії на тему частин 1-2 статті 17 Кримінального процесуального кодексу України) [Текст] / Валерій Гмирко // Право України. - 2019. - № 9. - С. 31-49. - Бібліогр. в кінці ст. та підрядк. прим.
Рубрики: Кримінальний процес--Реструктуризація--Доведення в суді
Анотація: У статті зазначається, що в пострадянській доктрині починає формуватися концептуальна методологічна гіпотеза про потребу реструктуризації кримінального процесу шляхом виведення підсистеми досудового провадження із загальної структури кримінального судочинства (кримінального процесу). Феномен кримінального процесу пропонується розглядати як винятковий атрибут судової влади, оскільки "процес є лише там, де є обвинувачення та суд".


Знайти схожі

7.


    Богдан, Іван.
    Реструктуризація зовнішнього державного боргу 2015 року та її наслідки для фіскального простору України [Текст] / І. В. Богдан, А. О. Свиридовська // Фінанси України. - 2019. - № 7. - С. 52-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний борг--Фіскальний простір--Реструктуризація
Анотація: Стаття присвячена проблематиці фіскального простору в контексті ризиків його звуження, пов'язаних із державними деривативами (ВВП-варантами). Узагальнено боргові фіскальні правила в країнах із ринками, що формуються. Досліджено проблеми подання інформації про державний борг України в плані її відповідності міжнародним стандартам GFSM-2014, PSDS-2013. Доведено необхідність реформування системи прийняття рішень у сфері державних фінансів у контексті розширення інструментів діагностики та збільшення відповідальності держслужбовців задля запобігання завданню збитків країні, що звужують фіскальний простір і загрожують макроекономічній стабільності.


Дод.точки доступу:
Свиридовська, Анастасія

Знайти схожі

8.


    Підгрушний, Григорій.
    Трансформаційні процеси на виробничих територіях Києва: сучасні проблеми та тенденції [Текст] / Г. Підгрушний // Екологічний вісник. - 2019. - № 5. - С. 26-27
Рубрики: Міста українські--Промислові об'єкти--Реструктуризація--Київ, місто
Анотація: Деіндустріалізацією на виробничих територіях Києва реалізується складний комплекс трансформаційних процесів різної інтенсивності та спрямованості. В основі деструктивних трансформацій виробничих територій міста лежить неможливість набуття ними нових функцій чи відновлення старих після закриття підприємств, які тут функціонували. Внаслідок цього з'являються значні ділянки, зайняті невикористовуваними та закинутими виробничими будівлями, технологічними спорудами та іншими об'єктами. Такі ділянки часто характеризуються високим рівнем забруднення і потребують значних інвестицій на рекультивацію та відновлення прибуткового використання. Розуміння сутності процесів трансформації міського простору на сьогоднішній день не є усталеним і перебуває на стадії формування. За своєю спрямованістю трансформація виробничих територій міст може мати прогресовизначальний, адаптивний та деструктивний характер.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Корнілова, Людмила.
    Правове регулювання іпотечних правовідносин в контексті банкрутства фізичних осіб [Текст] / Людмила Корнілова // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 8. - С. 16-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банкрутство--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
платоспроможність фізичної особи -- іпотека -- іпотечний кредит -- заборгованість -- реструктуризація
Анотація: Стаття присвячена аналізу ключових моментів Кодексу України з процедур банкрутства в аспекті законодавчого реформування кредитно-фінансових відносин в Україні. Розглянуто питання щодо змін, які очікують законодавство після введення в дію Кодексу України з процедур банкрутства. Автор звернув увагу на новий інститут, який став новелою сучасного законодавства – банкрутство фізичних осіб, а також відновлення платоспроможності фізичних осіб. Такий інститут вже давно існує в розвинутих країнах, зокрема і ЄС, а тому запровадження його в Україні стало суттєвим кроком в євроінтеграції національного законодавства. Передбачається, що саме він покликаний вирішити довготривалу проблему непогашених боргів, передусім повернення кредитів та дозволить боржникам потрапити під судовий захист. Також автором досліджено нові механізми урегулювання проблемних питань іпотечного кредитування в іноземній валюті. Детально описано механізм реструктуризації заборгованості за кредитом в іноземній валюті, який забезпечений іпотекою квартири або житлового будинку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Бондар, В. С.
    Лібералізація ринку цукру в країнах ЄС - як виклик цукровиробникам України [Текст] / В. С. Бондар // Цукрові буряки. - 2018. - № 1. - С. 8-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ринок цукру--Світовий
Кл.слова (ненормовані):
індекс цін -- загострення конкуренції -- реформа галузі в ЄС -- реструктуризація виробництва
Анотація: Значний профіцит цукру і перехід країн ЄС до вільного цукрового ринку спонукають Україну до модернізації власної цукрової галузі, нарощування виробництва і підвищення якості продукції, зменшення її собівартості та розширення асортименту, удосконалення законодавства у напрямку переходу до вільного ринку.

Є примірники у відділах:
(08.12.2018р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)