Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (9)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=рейтинги<.>
Загальна кількість знайдених документів : 90
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Крючкова, Юлія.
    День єднання в Україні: пафосна радянщина у боротьбі за рейтинги чи згуртування людей? [Текст] / Юлія Крючкова // Українське слово. - 2022. - 9-22 лют. (№ 7-8). - С. 2, 13
Рубрики: День Єднання--Політичний аспект--Суспільство українське--Україна, 2022 р.


Знайти схожі

2.


    Григор’єв, Олексанр Юрійович.
    Методичні рекомендації з цифрового оцінювання соціальних показників підприємств [Текст] / Олексанр Юрійович Григор’єв, Наталя Ярославівна Петришин, Андрій Васильович Тодощук // Економіка. Фінанси. Право. - 2021. - № 4. - С. 10-15. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Підприємства--Рейтинги--Соціальний рейтинг
MeSH-головна:

Кл.слова (ненормовані):
рейтинг -- соціальний рейтинг -- рейтингування -- критерій -- показник -- рейтингова шкала
Анотація: У статті обгрунтовано ключові проблеми вітчизняної нормативно-методичної бази для визначення соціального рейтингу юридичної особи в умовах європейської інтеграції. Запропоновані методичні рекомендації з визначення соціального рейтингу юридичної особи на основі кредиту соціальної довіри, що застосовується в Китайській Народній Республіці та на основі досвіду провідних країн світу.


Дод.точки доступу:
Петришин, Наталя Ярославівна; Тодощук, Андрій Васильович

Знайти схожі

3.


    Селігей, П. О.
    Міжнародні та світові мови: критерії, рейтинги, прогнози [Текст] / П. О. Селігей // Мовознавство. - 2021. - № 5. - С. 17-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мова--Демографічна потужність--Впливовість--Мовні рейтинги
Анотація: У статті досліджуються критерії, на основі яких укладають рейтинги міжнародних мов і прогнозують їхнє майбутнє. Шанси мови стати міжнародною не надто залежать від її демографічної потужності, структурних переваг чи легкості для вивчення. Важить насамперед вплив, який носії мови справляють на інші народи. Критерії "міжнародності" мови фактично збігаються з критеріями її комунікативної цінності, суспільної престижності, соціолінгвістичної ваги.


Знайти схожі

4.


    Кірик, Тамара.
    Медична освіта України в контесті цінностей сталого розвитку [Текст] / Тамара Кірик // Вища освіта України. - 2020. - № 3. - С. 41-49. - Бібліогр.: 13 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Вища освіта--Медична освіта
Кл.слова (ненормовані):
світоглядна еволюція -- гуманізм -- неогуманізм -- трансгуманізм -- рейтинги впливу -- носфера -- ноонауки -- ноогуманізм -- медична освіта
Анотація: Стаття скерована на вивчення явища великого тренду переорієнтації діяльності всього світового науково-освітнього комплексу, що може прискоритися під впливом пандемії COVID-19. Досліджено витоки сучасної індустріальної освітньої парадигми зразка ХІХ ст. й пояснено причини застосування кількісних показників до оцінювання наукової продукції, університетів та інших ЗВО. Зазначено, що йде перехід до нового та "екологізованого" оцінювання, що спирається на зміну філософії освіти загалом і на ноогуманістичну орієнтацію цілей та методів діяльності універстетів. Запропоновано врахувати цю інновацію у створенні стратегії змін системи вищої освіти та ситеми оцінювання результатів діяльності науковців та викладачів України.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

5.


    Зайцев, В.
    Люди будущего [Текст] / В. Зайцев // Вокруг света : Ежемесячный познавательный журнал. Украинское издание. - 2019. - N 8. - С. 18-19 : цв. ил. . - ISSN 0041- 579
Рубрики: Інноваційні технології--рейтинги країн
Анотація: Інфографіка стану інноваційного розвитку країн світу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Корнилюк, Роман.
    Рейтингування банків на основі відкритих даних для оцінки системного ризику [Текст] / Р. В. Корнилюк, А. В. Корнилюк // Фінанси України. - 2019. - № 12. - С. 71-84. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банки--Рейтинги банків--Відкриті дані--Системний ризик--Україна
Анотація: У статті досліджено прогнозну здатність методологій рейтингування банків на основі скорингового підходу до аналізу відкритих даних про фінансові показники українських банків. Результати ретроспективного аналізу використані для вибору найбільш значущих фінансових показників імовірності дефолту та слугують основою оновленої методології рейтингування надійності банків і оцінки їх системної вразливості на базі актуальних даних у розрізі банків, регулярно оприлюднюваних Національним банком України.


Дод.точки доступу:
Корнилюк, Анна

Знайти схожі

7.


    Бабух, І. М.
    Інклюзивність розвитку регіонів України: оцінка, рейтинги та перспективи [Текст] / І. М. Бабух, С. М. Щегель // Регіональна економіка. - 2019. - № 4. - С. 36-52 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інклюзивний розвиток--Сільський розвиток--Науковий дискурс
Кл.слова (ненормовані):
інклюзивність -- регіональний розвиток -- цілі сталого розвитку -- економічне зростання -- рівність
Анотація: З метою наукового аналізу та формування цілісного розуміння інклюзивності як ключового пріоритету створення засад для нової якості економічного зростання України досліджено особливості інклюзивного розвитку економіки, а також можливості його досягнення у країнах з різним рівнем соціально-економічного розвитку. Акцентовано увагу на регіональних аспектах і тенденціях інклюзивного розвитку економіки. Представлено аналітичний огляд найбільш репрезентативних та актуальних міжнародних індексів і рейтингів, в які входить Україна, релевантних до тематики дослідження. Також представлено авторські підходи до оцінювання рівня інклюзивного розвитку регіонів України в контексті цілей сталого розвитку. Розроблено індекс інклюзивного розвитку регіонів України (ІРР), який дає можливість оцінити регіональні особливості розвитку за сімома основними соціоекономічними сферами. Визначено основні проблеми та обгрунтовано на цій основі напрями реалізації державної структурної політики для досягнення цілей інклюзивного розвитку, враховуючи регіональні особливості. Обгрунтовано висновки щодо просування регіонів у напрямі інклюзивності й сталості.


Дод.точки доступу:
Щегель, С. М.

Знайти схожі

8.


    Голуб, Андрій.
    Зміна позиції [Текст] : чим відрізняються президентські вибори-2014 від нинішньої компанії з огляду на заяви й обіцянки політиків / Андрій Голуб // Український тиждень. - 2018. - № 49. - С. 25-27
Рубрики: Вибори Президента--Політика--Рейтинги--Україна, 21 ст.


Знайти схожі

9.


    Загірняк, Михайло.
    Концептуальні засади створення національного рейтингу закладів вищої освіти України / М. Загірняк, С. Сергієнко, О. Троцко // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2018. - № 9. - С. 7-21 : табл. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Рейтинги ВНЗ
Кл.слова (ненормовані):
рейтинг -- заклад вищої освіти -- показники рейтингування -- національний рейтинг закладів вищої освіти
Анотація: У статті обгрунтовано необхідність створення національної рейтингової системи закладів освіти. Наведено класифікацію рейтингів за типами, структурами та джерелами даних, а також найбільш авторитетні міжнародні рейтинги. Проведено аналіз наявних найпоширеніших в Україні рейтингів: інтернет-ресурсу OSVITA.UA, "Топ-200 Україна", "Scopus", "Webometrics" тощо. Запропоновано принципи формування національної системи рейтингування закладів вищої освіти. Розкрито необхідність формування рейтингу за окремими аспектами вищої освіти на інституційному рівні з урахуванням регіональних і галузевих потреб. Обгрунтовано необхідність складання рейтингів закладів вищої освіти для удосконалення власних стратегій розвитку, якості та продуктивності.


Дод.точки доступу:
Сергієнко, Сергій; Троцко, Олег
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Зіньковський, Юрій.
    До концептуальних засад розробки національного рейтингу закладів вищої освіти / Ю. Зіньковський, Г. Мірських // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2018. - № 7/8. - С. 7-21 . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Рейтинги ВНЗ
Кл.слова (ненормовані):
рейтинг університетів -- оцінка діяльності університету -- види діяльності університету -- якість діяльності університету
Анотація: Наведені базові положення щодо визначення концепції побудови вітчизняної системи Національного рейтингу університетів, якому належить суттєва роль у створенні об’єктивних і загальновизнаних умов порівняння ЗВО і який має спонукати їх до підвищення якості й ефективності своєї діяльності. Основою пропонованої концепції є групування оцінюваних видів діяльності університету за трьома кластерами та запровадження двох критеріїв. Показано, що представлена концепція здатна забезпечити формування адекватної тотальної оцінки, сформулювати об’єктивні соціально значимі умови участі кожного вітчизняного університету в Національному рейтингу, підвищити їхню зацікавленість наближати якість своєї діяльності до рівнів, що властиві аналогічним за призначенням іноземним закладам.


Дод.точки доступу:
Мірських, Георгій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)