Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)Бібліотека І.Г.Чеховського (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=піратство<.>
Загальна кількість знайдених документів : 40
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40  
1.


    Колінько, О. В.
    Організація альтернативної компенсаційної системи за цифровий контент "Культурний Безліміт" із залученням державних структур [] / О. В. Колінько // Економіка та держава. - 2014. - № 7. - С. 84-86. - Бібліогр. с.86 (4 назви)
Рубрики: Медійна продукція--Цифрове піратство
Анотація: У статті пропонується метод вирішення проблеми нелегального розповсюдження цифрової продукції такої як музика, документальні та художні відео фільми, музичні кліпи, комп'ютерні ігри й програмне забезпечення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Кочина, Олександра.
    Поняття та види інтелектуального піратства в Україні [Текст] / Олександра Кочина // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 6. - С. 19-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Авторське право--Правопорушення--Піратство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
піратська діяльність -- контрафактна продукція -- піратська продукція
Анотація: Стаття присвячена з’ясуванню сутності та ознак піратства, його співвідношення з контрафактною продукцією. Досліджуються суб’єкти піратської діяльності. Наводиться класифікація піратських дій. Аналізуються наслідки піратства для споживачів такої продукції, законних творців та розповсюджувачів, а також держави.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Турская, В.
    Морской терроризм: современные тенденции развития и факторы противодействия [Текст] / В. Турская // Митна справа. - 2012. - № 6. - С. 143-151. - Библиогр.: с. 150 (15 назв.)
Рубрики: Морське піратство
   Безпека мореплавання

   Тероризм на морі--Засоби боротьби

Анотація: Статтю присвячено дослідженню явища морського тероризму, тенденціям та факторам його розвитку. Автором проаналізовані існуючі в сучасній правовій науці погляди різних вчених, які досліджували це питання. Дійдено висновку про те, що терористична війна диктує принципово нові правила бою та стає очевидним необхідність виходу заходів боротьби з морським тероризмом за національні та навіть регіональні рамки.


Знайти схожі

4.


    Турська, В.
    Реферовані статті [Текст] / В. Турська, Д. О. Нікіша // Митна справа. - 2012. - № 6. - С. 153-154.
Реф. : Настюк В. Я. Особливості державного управління щодо забезпечення митної безпеки України / В. Я. Настюк. - // Митна безпека. - 2010. - № 1. - С. 22-29.;
Лецик О. П. Характеристика заходів адміністративно-правового примусу у сфері митної справи / О. П. Лецик. - // Митна справа. - 2010. - № 4. - С. 39-44.;
Фрадинський О. А. Діяльність митних органів у сфері реалізації державної митної політики: досвід республіки Білорусь / О. А. Фрадинський. - // Митна безпека. - 2011. - № 1-2. - С. 38-42.;
Патола В. Б. Морське піратство: кримінологічні особливості та аспекти розробки шляхів протидії / В. Б. Патола. - // Боротьба з організованою злочинністю і корупцією (теорія і практика). - 2009. - № 22. - С. 67-74.

Рубрики: Митна безпека
   Митна сфера--Адміністративні правопорушення

   Митна служба--Республіка Білорусь

   Піратські напади

Анотація: Статті присвячені розгляду проблеми забезпечення митної безпеки України в сучасних умовах; заходам адміністративно-правового примусу, як методу впливу на свідомість і поведінку людей; місцю митної служби серед органів виконавчої влади Республіки Білорусь; питанню необхідності розробки комплексної державної програми протидії піратству.


Дод.точки доступу:
Нікіша, Д. О.

Знайти схожі

5.


    Рудник, Тетяна.
    Проблеми захисту права інтелектуальної власності в Україні: теоретичний аспект / Тетяна Рудник, Галина Закорецька // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2012. - № 8. - С. 8-10
Рубрики: Інтелектуальна власність--Авторське право--Піратство--Захист прав
Анотація: Висвітлюються теоретичні та практичні проблеми прав інтелектуальної власності.


Дод.точки доступу:
Закорецька, Галина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Панфілова, Юлія.
    Основні елементи формування сучасного механізму боротьби з проявами піратства на морі / Юлія Панфілова // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2012. - № 10. - С. 3-7
Рубрики: Піратство--Правові акти--Формування
Анотація: Розглядаються міжнародно-правові проблеми у сфері формування механізму боротьби з піратством.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Симонян, Ю. Ю.
    Щодо визначення термінів "піратство" і "контрафакція" [Текст] / Ю. Ю. Симонян // Митна справа. - 2012. - № 5. - С. 85-91. - Библиогр.: с. 90 (14 назв.)
Рубрики: Інтелектуальна власність--Законодавство України--Міжнародні норми
   Митний кодекс України--Контрафактні товари

   Новітні інформаційні технологіі--Авторські права--Суміжні права

   Митна територія України

Кл.слова (ненормовані):
Комерційна вигода -- Правовласник
Анотація: Стаття присвячена аналізу термінів "піратства" і "контрафакція" за міжнародними документами та законодавством України. Обгрунтовано, що ці поняття не є тотожними, але є близькими за змістом і мають спільні риси. Автор зазначає, що спільним для термінів "піратства" і "контрафакція" є те, що інтелектуальна власність інших осіб використовується без дозволу, при цьому основною метою такого використання є отримання прибутку і саме в цих двох випадках це є незаконною діяльністю.


Знайти схожі

8.


    Бражнікова, Лідія.
    Основні напрями співробітництва ЄС із НАТО: питання морської безпеки [Текст] / Лідія Бражнікова // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 343-347. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський Союз--НАТО--Міжнародне співробітництво --Морська безпека--Середземне море
Кл.слова (ненормовані):
піратство -- транснаціональні відносини -- Берлін плюс -- морські операції
Анотація: Морське співробітництво між Європейським Союзом і Північноатлантичним Альянсом має вагоме значення для узгодженого реагування на різноманітні середземноморські проблеми, включаючи терористичні загрози, затяжні конфлікти на Близькому Сході та у Північній Африці й надзвичайні ситуації з біженцями. Досліджено та проаналізовано питання транснаціонального характеру, а саме нинішні загрози в морській галузі, які включають у себе проблеми тероризму, піратство, незаконну міграцію, торгівлю людьми та наркотиками.


Знайти схожі

9.


    Панфилова, Юлия.
    Развитие правовых элементов пиратства как международного сподарство і право [Текст] / Юлия Панфилова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 361-366. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Піратство--Міжнародно-правова кваліфікація
Кл.слова (ненормовані):
Світовий океан -- морське право -- універсальна юрисдикція
Анотація: Увага до проблеми морського піратствапов'язана з його впливом на такі сфери діяльності, як міжнародна економіка і мореплавання, морське і міжнародне право, питання безпеки, геополітика і міжнародні відносини. Даная стаття присвячена розвитку правових елементів піратства як злочину за загальним міжнародним праву. Проводяться обмеження в кваліфікації цього виду злочину міжнародного характеру; зв'язок правової кваліфікації з реальною міжнародною обстановкою; дається оцінка існуючої міжнародної правової бази про піратство.


Знайти схожі

10.


    Філіппов, Артем.
    Незаконні акти стосовно цивільної авіації: сучасна концепція в міжнародному праві [Текст] / Артем Філіппов // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 4. - С. 201-205. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільна авіація--Міжнародно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
акти незаконного втручання -- викрадення -- незаконне захоплення повітряного судна -- піратство
Анотація: У статті проводиться порівняльний аналіз концепції акту незаконного втручання в діяльність цивільної авіації в міжнародному та вітчизняному праві, робиться висновок про відсутність єдиного підходу до розуміння цього поняття. На основі аналізу новел міжнародного права автор пропонує власне визначення поняття актів незаконного втручання в діяльність цивільної авіації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)