Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)Буковина (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=потерпілий<.>
Загальна кількість знайдених документів : 44
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-44 
1.


    Аленін, Ю.
    Потерпілий у кримінальному провадженні: деякі питання [Текст] / Ю. Аленін, І. Гловюк // Право України. - 2013. - № 11. - С. 112-119. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Потерпілий
   Кримінальний процесуальний кодекс України

Анотація: Стаття присвячена дослідженню кримінально-процесуального статусу потерпілого на основі положень КПК України 2012 р. Розглянуто порядок набуття процесуального статусу потерпілого, виокремлено проблемні аспекти цього порядку. Детально розглянуто порядок реалізації деяких прав потерпілого, зокрема у досудовому провадженні.


Дод.точки доступу:
Гловюк, І.

Знайти схожі

2.


    Антонюк, Ірина.
    Особливості допиту в кримінальних провадженнях щодо шахрайства у сфері надання послуг із посередництва у працевлаштуванні [Текст] / Ірина Антонюк // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 9. - С. 219-223. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Шахрайство--Кримінальне провадження--Проведення допиту
Кл.слова (ненормовані):
працевлаштування -- послуги із посередництва -- ринок праці -- слідча (розшукова) дія -- потерпілий -- підозрюваний
Анотація: Розглянуто поняття, процесуальні та тактичні особливості допиту різної категорії осіб під час розслідування шахрайства у сфері надання послуг із посередництва у працевлаштуванні. Наголошено, що специфіку допиту визначає предмет даної слідчої (розшукової) дії, що залежить не тільки від процесуального становища допитуваного та інформації, якою він володіє, а й від способу вчинення шахрайства і характеру слідчої ситуації. Визначено організаційно-тактичні особливості проведення допитів у провадженнях даної категорії, окреслено обставини, що підлягають встановленню, та наведено перелік питань, які визначають специфіку шахрайства у сфері надання послуг із посередництва у працевлаштуванні.


Знайти схожі

3.


    Бєсєда, Сергій.
    Відшкодування потерпілому шкоди, заподіяної злочином, як завдання кримінального провадження [Текст] / Сергій Бєсєда, Олександр Мітцель // Вісник прокуратури. - 2015. - № 2. - С. 42-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінально-процесуальне право--Потерпілі--Відшкодування шкоди
   Кримінально-процесуальний кодекс--Стаття 7--Доповнення

Кл.слова (ненормовані):
потерпілий -- гарантії держави -- захист прав -- злочин
Анотація: Розглядаються існуючі та розроблені нові методи відшкодування шкоди потерпілому від злочину. Пропонується запровадження нових інститутів відшкодування шкоди та доповнення ст. 7 Кримінального процесуального кодексу України.


Дод.точки доступу:
Мітцель, Олександр
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Борисов, В.
    Потерпілий від злочину як соціальний суб'єкт кримінально-правової охорони [Текст] / В. Борисов // Право України. - 2017. - № 2. - С. 100-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінально-правова охорона --Злочин
Анотація: У статті висвітлено проблему визначення поняття потерпілого у кримінальному праві. Наведено доктринальні підходи до розуміння цього поняття. Сформульовано його авторське визначення. Роглянуто місце потерпілого в системі елементів складу злочину. Визначено зміст шкоди, заподіяної злочином, як ознаки поняття потерпілого.


Знайти схожі

5.


    Борисов, Вячеслав.
    Склад злочину та місце потерпілого в його структурі [Текст] / В. Борисов // Право України. - 2020. - № 2. - С. 138-150. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочини--Потерпілий
Анотація: Характеристика поняття "склад злочину" як правового явища- продукту розумової діяльності суб'єкта пізнання, що має вихідним матеріалом реально існуючу систему ознак, яка пізнається і використовується у практичній діяльності.


Знайти схожі

6.


    Буртовий, М.
    Актуальні проблеми захисту прав і законних інтересів потерпілого в аспекті вдосконалення чинного Кримінально-процесуального кодексу України [Текст] / М. Буртовий // Підприємництво, господарство і право. - 2008. - № 10. - С. 162-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Кримінально-процесуальний кодекс--Потерпілий--Захист прав
Анотація: Про необхідність удосконалення Кримінально-процесуального права України в напрямку гарантування захисту прав і інтересів потерпілого.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

7.


    Буртовий, М.
    Проблеми своєчасного визначення особи потерпілою від злочину як гарантія дотримання її прав і законних інтересів у кримінальному процесі [Текст] / М. Буртовий // Підприємництво, господарство і право. - 2008. - № 9. - С. 161-162
Рубрики: Кримінальний процес--Потерпілий--Права
Анотація: Визначається момент визначення особи потерпілого в кримінальній справі, для гарантії забезпечення прав і законих інтересів потерпілого.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

8.


    Введенська, В.
    Відмова потерпілого від реалізації своїх процесуальних прав: причини та юридичні наслідки [Текст] / В. Введенська // Підприємництво, господарство і право. - 2008. - № 5 . - С. 140-144. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Процесуальне право--Потерпілий
Анотація: Ведеться мова про проблемні питання, пов'язані із участю потерпілого у кримінальному судочинстві.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

9.


    Володавська, Олена.
    Потерпілий як кваліфікуюча ознака зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги [Текст] / Олена Володавська // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 10. - С. 135-138. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Посадові особи--Зловживання повноваженнями--Кримінальна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
особа, що перебуває в безпорадному стані -- зловживання повноваженнями -- неповнолітня особа -- недієздатна особа -- особа похилого віку
Анотація: У статті розглянуто поняття неповнолітньої особи, недієздатної особи та особи похилого віку як кваліфікуючих ознак зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги. Наголошено на деяких вадах законодавства про кримінальну відповідальність України. Запропоновано авторську редакцію ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України. Наведено авторське поняття особи, що перебуває в безпорадному стані.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.
67.9(4Укр)411.201
В75


    Вороновський, Л.
    Гарантії своєчасного визнання потерпілими під час досудового розслідування близьких родичів загиблого від злочину [Текст] / Л. Вороновський // Вісник прокуратури. - 2008. - №5. - С. 67-75
ББК 67.9(4Укр)411.201
Рубрики: Право України--Кримінальний процес
   Кримінальний процес--Суб'єкти--Потерпілий

Кл.слова (ненормовані):
ПРАВА ЛЮДИНИ


Знайти схожі

11.


    Глоба, Максим.
    Види угод про примирення у кримінальному провадженні [Текст] / Максим Глоба // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 269-273. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Примирення сторін--Угоди
Кл.слова (ненормовані):
потерпілий -- відмова від обвинувачення -- приватне обвинувачення
Анотація: Встановлено, що згідно з чинним законодавством потерпілий не може одночасно укласти угоду про примирення та відмовитися від обвинувачення, оскільки це негативним чином може позначатися на інтересах як потерпілого, так і підозрюваного/обвинуваченого у кримінальному провадженні. У зв’язку з цим пропонується поширити процесуальні гарантії захисту прав потерпілого у разі укладення угоди про примирення на випадки його відмови від обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення.


Знайти схожі

12.


    Кавун, Дмитро.
    Повноваження слідчого у забезпеченні прав і законних інтересів потерпілого (фізичної особи) [Текст] / Дмитро Кавун // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 7. - С. 148-152. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Права і законні інтереси потерпілого--Забезпечення--Повноваження слідчого
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне правопорушення -- досудове розслідування -- потерпілий -- слідчий -- докази
Анотація: Статтю присвячено розкриттю основних форм діяльності слідчого із забезпечення прав і законних інтересів потерпілого (фізичної особи), порушених вчиненим щодо нього кримінальним правопорушенням.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

13.
67.9(4Укр)411.201
К23


    Каркач, П.
    Субсидіарне обвинувачення у кримінальному судочинстві [Текст] / П. Каркач // Вісник прокуратури. - 2008. - № 9. - С. 68-73
ББК 67.9(4Укр)411.201
Рубрики: Право України--Кримінальний процес
   Кримінальний процес--Суб'єкти--Потерпілий

Анотація: Право потерпілого на обвинувачення в суді


Знайти схожі

14.


    Карпов, Нікіфор.
    Кримінально-правовий, кримінально-процесуальний та віктимологічний аналіз поняття "потерпілий" [Текст] / Н. Карпов, Т. Панасюк // Підприємництво, господарство і право. - 2007. - № 5. - С. 142-145. - Бібліогр.: 19 назв
Рубрики: Потерпілі--ПРАВОВИЙ АСПЕКТ
Анотація: Розглянуто проблемні питання процесуального статусу потерпілого, проаналізовано кримінально-правовий, кримінально-процесуальний та віктимологічний аспекти поняття "потерпілий".


Дод.точки доступу:
Панасюк, Тетяна

Знайти схожі

15.


    Колінько, Олена Олександрівна.
    Віктимологічна профілактика доведення до самогубства [Текст] / О. О. Колінько // Держава і право. - 2012. - Вип. 57. - С. 444-450. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Злочинці--Кримінологія--Україна
Кл.слова (ненормовані):
доведення до самогубства -- віктимологічна профілактика -- потерпілий -- державна політика
Анотація: Розкриваається обсяг заходів віктимологічної профілактики доведення до самогубства з урахуванням особистісних якостей потерпілого.


Знайти схожі

16.


    Колінько, Олена.
    Розмежування понять "потерпілий" і "жертва" злочину доведення до самогубства / О. Колінько // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2011. - № 9. - С. 143-146. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінологія--Потерпілий від злочину--Доведення до самогубства--Правовий статус
Кл.слова (ненормовані):
жертва злочину -- склад злочину -- шкода -- кримінологічне значення
Анотація: У статті досліджується проблема розмежування понять, пропонується кримінологічне (віктимологічне) визначення поняття "жертва злочину доведення до самогубства".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

17.


    Комарницька, Оксана.
    Розгляд прокурором клопотання сторони захисту, потерпілого на проведення негласних слідчих (розшукових) дій: актуальні питання [Текст] / Оксана Комарницька, Сергій Нестеренко // Вісник прокуратури. - 2015. - № 4. - С. 51-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Негласні слідчі (розшукові) дії
Кл.слова (ненормовані):
клопотання -- потерпілий -- сторона захисту -- негласні слідчі (розшукові) дії -- постанова -- повідомлення
Анотація: Проаналізовані законодавчі акти, які надають право стороні захисту, потерпілому ініціювати перед слідчим, прокурором проведення негласних слідчих (розшукових) дій. Розгляд такого права свідчить, що воно декларативне, оскільки факт, методи проведення дій є об'єктом державної таємниці, допуску до якої у вказаних суб'єктів немає.


Дод.точки доступу:
Нестеренко, Сергій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

18.


    Костюченко, О.
    Реалізація принципу змагальності під час досудового розслідування [Текст] / О. Костюченко, Ю. Дмитрієва // Юридичний вісник. - 2014. - № 3. - С. 175-179. - Бібліогр.: 11 назв.
Рубрики: Досудове розслідування--Кримінальне провадження
Кл.слова (ненормовані):
судовий контроль -- функція -- потерпілий -- захисник
Анотація: Статтю присвячено дослідженню реалізації принципу змагальності кримінального провадження під час досудового розслідування. На основі аналізу наукових джерел автором здійснено спробу визначити напрями забезпечення реалізації змагальності на стадії досудового розслідування.


Дод.точки доступу:
Дмитрієва, Ю.
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

19.
67.411.201
Л48


    Лепісевич, О.
    Проблеми реалізації та захисту прав потерпілих від злочину [Текст] / О. Лепісевич // Вісник прокуратури. - 2008. - №5. - С. 102-109
ББК 67.411.201 + 67.9(4Укр)411.201
Рубрики: Право України--Кримінальний процес
   Кримінальний процес--Суб'єкти--Потерпілий



Знайти схожі

20.


    Ляпунова, Н.
    Потерпілий як суб'єкт кримінальних правовідносин [Текст] / Н. Ляпунова, І. Митрофанов // Юридична Україна. - 2009. - № 2. - С. 87-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Суб'єкти--Потерпілий
Анотація: Досліджується питання правового регулювання захисту прав потерпілого вд злочину.


Дод.точки доступу:
Митрофанов, І.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-44 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)