Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (85)Каталог журналів (1)Буковина (398)Бібліотека О.С.Романця (2)Шевченко Т. Г. (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=події<.>
Загальна кількість знайдених документів : 334
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Циганов, С. М.
    Процесуальні риси взаємодії судового експерта та слідчого на місці події, пов'язаної із застосуванням вогнепальної зброї [Текст] / С. М. Циганов, А. М. Троценко // Юридична Україна. - 2020. - № 7. - С. 20-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Досудове слідство--Судова експертиза
Анотація: У статті досліджено особливості взаємодії судового експерта та слідчого на місці події, пов’язаної із застосуванням вогнепальної зброї, та визначення помилки експерта при виконанні своїх функцій під час розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із застосуванням вогнепальної зброї. Зазначений також перелік кримінальних правопорушень, предметом яких виступає вогнепальна зброя, а також проаналізована статистика щодо кількості зареєстрованих злочинів за обраною статтею та відсоткове відношення цих злочинів до злочинів проти громадської безпеки, які були вчинені у той же рік. Перевірено законодавчу базу, яка регулює діяльність судового експерта. Також наведено визначення поняття «судова експертиза», охарактеризована сутність взаємодії слідчого та судового експерта та зазначені їх форми. Вивчено питання особливостей проведення досліджень із вогнепальною зброєю судовим експертом. Запропоновано вдосконалити навички судових експертів для усунення неякісних висновків експерта та подальшого сприяння швидкому проведенню досудового розслідування на високому рівні. Зауважено про доцільність взаємодії слідчого та судового експерта до початку призначення судової експертизи шляхом попереднього узгодження питань, відповіді на які слідчий хоче побачити у висновку експерта. Також рекомендовано переданая повноважень щодо збору матеріалів та об’єктів, що будуть підлягати експертному дослідженню саме судовому експерту, який буде проводити дослідження, а не слідчому чи спеціалісту.


Дод.точки доступу:
Троценко, А. М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Дмітрієв, Сергій.
    Події в льосі [Текст] : гумористичне оповідання / С. Дмітрієв // Дніпро. - 2011. - № 5/6. - С. 2-9
Рубрики: Художня література--Українська--Проза, 21 ст.

Є примірники у відділах:
ЧЗ (вільний)

Знайти схожі

3.


   
    Події в Україні [Текст] // Економіст. - 2021. - № 2. - С. 3-5
Рубрики: Суспільно-політичне життя--Україна, 2021 р.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Гранатуров, Володимир Михайлович.
    Концепція "Чорного лебедя": суперечності та застосовність у сучасному бізнесі [Текст] / Володимир Михайлович Гранатуров, Ірина Анатоліївна Кораблінова // Економіка України. - 2017. - № 2. - С. 86–95. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бізнес--Сучасні концепції
Кл.слова (ненормовані):
випадковість -- невизначеність -- рідкісні події -- застосування -- закон розподілу ймовірностей -- концепція -- стратегія
Анотація: Розглянуто основні положення концепції “Чорного лебедя”. Показано, що характер викладеного матеріалу і його аргументація не завжди є досить переконливими, часто є суперечливими, пропозиції містять “перепакування” відомих ідей. Висловлено думку про те, що праця не містить чогось нового, і питання про віднесення її до наукової теорії є, щонайменше, дискусійним.


Дод.точки доступу:
Кораблінова, Ірина Анатоліївна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Негребецький, Владислав.
    Підготовка до перевірки показань підозрюваного на місці події [] / В. Негребецький // Підприємництво, господарство і право. - 2010. - № 12. - С. 183-186
Рубрики: Кримінальний процес--Досудове слідство
Анотація: Стаття присвячена дослідженню особливостям підготовки до перевірки показань підозрюваного на місці події. Розглядаються умови, за яких може бути проведена ця слідча дія, запропоновані практичні рекомендації.


Знайти схожі

6.


    Герасименко, Ніна.
    Діти і війна: як сучасні письменники зображають Революцію Гідності та російську агресію на Сході України у дитячій літературі [Текст] / Ніна Герасименко // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2021. - № 5/6. - С. 63-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Дитяча література українська--Теми і образи--Історичні події, 2014-2021 рр.
Кл.слова (ненормовані):
війна -- життя і смерть -- дорослі -- міфологія -- казка -- становлення особистості
Анотація: У статті розглянуто прозу для дітей, присвячену Революції Гідності й російсько-українській війні на Сході України. Авторка спиняється на таких творах: «Вертеп. #Роман про Майдан» О. Захарченко, «Мій тато став зіркою» Г. Кирпи, «Казка про Майдан» X. Лукащук, «Інтернат» С. Жадана, «Укри» Б. Жолдака, доходячи висновку, що українські письменники шукають і знаходять форму для розмови із дітьми (навіть дошкільнятами) про драматичні історичні події сьогодення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Степура, Ігор.
    Багатопорівняльне суспільство в Нідерландах і в Західноукраїнському регіоні (1880-1930 рр.): соціально-психологічні та соціокультурні особливості / І. Степура // Історія в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2014. - № 5. - С. 17-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історія України--Новітній час (1917-1991)
   Історія України--Новий час (1775-1917)

Кл.слова (ненормовані):
піларізація -- суспільні події -- Австро-Угорщина -- Польща
Анотація: Порівнюються вертикальні суспільні структури в Нідерландах і на Західних землях України, що були їм притаманні з кінця XIX ст. і до початку Другої світової війни та вплинули на їх соціально-психологічні структури. В Австро-Угорщині суспільні структури були організовані за національним принципом, а в Нідерландах - за світоглядом.


Дод.точки доступу:
Кьойпер, Абрахам
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Себа, Н. Г.
    Про події щоби знати, періодику треба читати! [Текст] / Н. Г. Себа // Шкільна бібліотека. - 2014. - № 9(вересень). - С. 72-73
Рубрики: Уроки--Бібліотечна справа--Періодичні видання
   Періодичні видання

Кл.слова (ненормовані):
Бібліотечні уроки
Анотація: План-конспект уроку. Мета: познайомити учнів із періодичними виданнями бібліотеки; навчити як правильно і швидко отримати інформацію з періодичних видань.


Знайти схожі

9.


    Кримський, Тарас.
    Тактика проведення типових слідчих (розшукових) дій під час розслідування вбивств [Текст] / Тарас Кримський // Юридична Україна. - 2014. - № 4. - С. 97-102. - Бібліогр. в примітках: с. 101-102
Рубрики: Вбивства--Розслідування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне провадження -- огляд місця події -- допит
Анотація: У статті розглянуто порядок проведення типових слідчих (розшукових) дій при розслідуванні вбивств. Розглядаються особливості проведення огляду місця події, допиту свідків та підозрюваного, їх організаційно-тактичні засади.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Буравченко, Д. А.
    Цікаві події в історії [Текст] / Д. А. Буравченко // Шкільна бібліотека. - 2015. - N 2(лютий). - С. 13-20 : ілюстр. - Зміст: 238 рік до н. е. - єгипетський цар Птолемей вперше запровадив високосний рік ; 321 рік н. е. - римський імператор Костянтин оголосив сьомий день тижня вихідним ; 1558 - у Європі з'явився тютюн ; 1573 - Іван Федорович заснував першу в Україні друкарню ; 1665 - у Лондоні почав виходити найстарший у світі журнал ; 1797 - винайдено першу пральну машину ; 1802 - англієць Річард Тревітік запатентував паровоз ; 1811 - Наполеон видав наказ про вирощування буряків для виробництва цукру ; 1860 - американець Майкл Бірн запатентував штопор ; 1865 - перше публічне виконання пісні "Ще не вмерла Україна" ; 1868 - в Англії запатентовано степлер ; 1868 - Дмитро Менделєєв створив таблицю хімічних елементів ; 1876 - зроблено перший у світі телефонний дзвінок ; 1887 - американець Честер Грінвуд запатентував захисні зимові навушники ; 1896 - у США вперше з'явилася застібка-блискавка ; 1960 - в Японії вперше надійшли у продаж фломастери
Рубрики: Календарі знаменних і па'мятних дат
   Історичні календарі

Кл.слова (ненормовані):
Календар знаменних і пам'ятних дат -- Історичний календар
Анотація: Короткі відомості про знаменні історичні події.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)