Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (4)Буковина (54)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=податок<.>
Загальна кількість знайдених документів : 691
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Мельник, В. М. [Текст] : податок на додану вартість у податковій системі України / В.М. Мельник // Фінанси України. - 2006. - № 9. - С. 82-86
Рубрики: Державний бюджет України--Податок на додану вартість
Анотація: Проаналізовано стан надходження податку на додану вартість до Державного бюджету України протягом 2000-2005 років, проведено аналіз основних пропозицій з удосконаленням механізму оподаткування ПДВ в Україні.


Знайти схожі

2.


    Давиденко, А. Л.
    **NOT VALID RECORD 66021**Застосування податку на додану вартість при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності суб"єктами господарювання [Текст] / А. Л. Давиденко // Актуальні проблеми економіки. - 2006. - № 6. - С. 3 - 8. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Податки в Україні--Податок на додану вартість--Зовнішньоекономічна діяльність
Анотація: Розглядаються основні проблеми застосування ПДВ при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності суб"єктами господарювання в Україні, здійснено аналіз досвіду країн СНД.


Знайти схожі

3.


    Nekrasenko, L. A.
    Carbon tax as an instrument of environmental management in Ukraine [Text] / L. A. Nekrasenko, O. V. Prokopenko, V. I. Aranchiy // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 3. - Р. 196-202 : форм., табл. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Економіка охорони навколишнього природного середовища--Екологічний менеджмент--Вуглецевий податок--Україна
Анотація: У статті пропонується використовувати диференційовану ставку податку на вуглець в регіонах, запропоновано метод розрахунку корегувального коефіцієнта. Крім того, запропоновано підвищення податку на викиди вуглецю для підприємств за рахунок зниження податку на прибуток. Результати розрахунків вказують на можливість підвищення доходів місцевих та державного бюджетів за рахунок підвищення ставки податку на вуглець і використання поправочного коефіцієнта. Запропоновано розробити механізм перерозподілу доходів бюджетів для відшкодування збитків від вуглецевого сліду.


Дод.точки доступу:
Prokopenko, O. V.; Aranchiy, V. I.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Sotnichenko, O. A.
    Conceptual principles of excise taxation adjusting in Ukraine [Текст] / O. A. Sotnichenko, O. A. Hnatenko // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 5. - С. 26-32. - Бібліогр. с. 32 (12 назв)
Рубрики: Оподаткування в Україні--Акцизний податок
Анотація: Стаття є дослідженням такого виду непрямих податків в Україні як акцизний податок. Окреслено роль акцизного податку у формуванні бюджетних надходжень. Проаналізовано в динаміці зростання частки акцизного податку. Автором визначені зміни у нормативно-правовій базі, які вплинули на порядок нарахування акцизного податку. Зміни у нормативно-правових документах, які регламентують порядок нарахування акцизного податку та його стягнення, нададуть можливість: покращити процедуру справляння непрямих податків, гарантувати стабільність надходжень до різнорівневих бюджетів та результативність, простоту в адміністративному процесі: зменшити тінізацію економіки, оптимізувати податкове законодавство, зберегти систему фінансового стимулювання для компаній-експортерів, зменшити соціальне навантаження та обумовити на законодавчому рівні оптимальне співвідношення між непрямими податками.


Дод.точки доступу:
Hnatenko, O. A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Churkin, V. Io.
    Estimation of excess burden of labor taxation in Russia [Text] / V. Io. Churkin, O. V. Kalinina // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 10. - P278-282 : форм., табл. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Оподаткування в Російській Федерації--Податок на доходи фізичних осіб--Оподаткування праці
Анотація: У статті представлено результати розрахунку втрат оподаткування праці (доходу) в Росії, що спираються на умови часткової рівноваги. Проаналізовано чутливість надмірного тягаря оподаткування праці по відношенню до значення максимальної ставки податку на працю та до еластичності компенсуючої пропозиції праці. Доведено суттєву чутливість даного показника (він змінювався в рази), зокрема, по відношенню до максимальної ставки податку на працю.


Дод.точки доступу:
Kalinina, O. V.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Ionitse, Vyacheslav.
    Fiscal and regulatory efects of the tobacco excise duty reform in Moldova: lessons for Ukraine [Текст] / Vyacheslav Ionitse, Tetiana Koshcuk // Фінанси України. - 2021. - № 3. - С. 46-59. - Текст на англ. мові. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Тютюнові вироби--Акцизний податок--Молдова
Анотація: У статті проаналізовано практику реформування акцизного податку з тютюнових виробів у Молдові з метою формування інформаційної бази щодо зарубіжного досвіду впровадження податкових новацій та його врахування в Україні. Встановлено, що в Молдові реалізовувалася радикальна фіскально орієнтована акцизна політика, а реформування акцизу на окремі види тютюнових виробів часто було не­однозначним у контексті забезпечення відповідності стандартам ЄС і досягнення цілей наповнення бюджету та охорони здоров’я. Зроблено висновок про те, що досвід Молдови у сфері реформування акцизного податку з тютюнових виробів не можна вважати позитивним.


Дод.точки доступу:
Koshcuk, Tetiana; Кощук, Тетяна Василівна; Іоніце, Вячеслав П.

Знайти схожі

7.


    Kolosok, A. M.
    Mechanism for environmental tax administration improvement in Ukraine [Text] / A. M. Kolosok, I. A. Irachuk // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 1. - Р. 323-328 : рис. - Бібліогр.: 17 назв
Рубрики: Податкове право України--Екологічний податок--Адміністрування екологічного податку
Анотація: У статті досліджено загальні основи екологічної політики держави, розкрито зміст екологічного податку в Україні, визначено організаційно-правові засади адміністрування податків в Україні. Здійснено аналіз стягнення екологічного податку до державного та місцевих бюджетів, проаналізовано динаміку надходження екологічного податку до бюджету Волинської області. Охарактеризовано проблеми адміністрування екологічного податку в Україні, вивчено досвід зарубіжних країн та запропоновано шляхи його впровадження на території України. Розроблено систему заходів, спрямовану на охорону праці та забезпечення безпеки в надзвичайних ситуаціях.


Дод.точки доступу:
Irachuk, I. A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Yessengeldin, B. S.
    Peculiarities of land taxation in Kazakhstan [Text] / B. S. Yessengeldin, D. A. Sitenko, І. V. Yardyakova // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 5. - Р. 394-400 : табл. - Бібліогр.: 20 назв
Рубрики: Оподаткування--Особливості оподаткування землі--Земельний податок--Республіка Казахстан
Анотація: У статті розглянуто теоретичні основи земельного податку як економічної категорії та механізму отримання земельної ренти. Проведено аналіз існуючих методик земельного оподаткування на рентній основі. Проаналізовано взаємозв'язок між земельною рентою та показниками ефективності використання сільськогосподарських земель.


Дод.точки доступу:
Sitenko, D. A. ; Yardyakova, І. V.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Mihokova, L.
    Quantification of VAT gap in the EU member countries [Text] / L. Mihokova, A. Andrejovska // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 12. - Р. 106-119 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 22 назви
Рубрики: Фінансова система країн Європи--Оподаткування -- Податок на додану вартість--Розрахунок податкових розривів--Європейський Союз
Анотація: У статті доведено важливість податків у забезпеченні надходжень до бюджетів країн. ПДВ – стабільний та значний за обсягом таких надходжень, у т.ч. для країн ЄС. Однак його роль багато в чому залежить від ефективності збирання даного податку. Наразі Єврокомісія концентрує зусилля на збільшенні зборів ПДВ та боротьбі з ухиляннями від сплати даного податку. Описано динаміку розвитку ПДВ протягом 2000–2012 рр., проведено окреме порівняння по країнам ЄС для кризових років 2009–2012. Розраховано, які зміни слід внести всім членам ЄС у свої податкові політики для того, щоб зменшити розрив між теоретично розрахованою сумою ПДВ для країни та реальними надходженнями, таким чином підвищуючи ефективність даного податку.


Дод.точки доступу:
Andrejovska, A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Kalinina, O. V.
    Universal approach to building the progressive scale for income taxation [Text] / O. V. Kalinina // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 2. - P387-400 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 21 назва
Рубрики: Математичні методи і моделі в економіці
   Оподаткування--Податок на прибуток фізичних осіб--Прогресивна шкала оподаткування прибутку

Анотація: У статті розроблено алгоритм побудови прогресивної податкової шкали. Запропоновано методи формування лінійно зростаючої та нелінійної прогресивних шкал оподаткування. На основі проведених розрахунків доведено придатність запропонованих методів для застосування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)