Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (34)Буковина (53)Бібліотека О.С.Романця (8)Бібліотека В.І.Михайловсього (1)Шевченко Т. Г. (1)Бібліотека І.Г.Чеховського (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=перекази<.>
Загальна кількість знайдених документів : 77
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


   
    Як розраховуватись за металобрухт? [Текст] // Вісник Національного банку України. - 2001. - № 3. - С. 62
Рубрики: Банківські операції--Кредити, вклади, платіжки, перекази


Знайти схожі

2.


    Эфендиев, Руфат Джахангир оглы.
    Международная трудовая миграция и денежные переводы мигрантов (на примере стран бывшего СССР) [Текст] / Руфат Джахангир оглы Эфендиев, Наиль Рагиб оглы Велиев // Економіка та держава. - 2018. - № 4. - С. 92-98 : табл.; граф. - Бібліогр. с. 98 (17 назв)
Рубрики: Трудова міграція--Грошові перекази
Анотація: В статье проанализировано взаимосвязь международной трудовой миграции с денежными переводами мигрантов. Авторы предпринимают попытку рассмотреть миграционные процессы как важный фактор социального преобразования и развития; выявить связь между денежными переводами, инвестициями и финансовым развитием, а также роль денежных переводов в формировании человеческого капитала. Подводя итог теоретическим рассуждениям, авторы, на основе статистических данных Всемирного Банка, проводят сравнительный анализ денежных переводов мигрантов как в страны бывшего СССР, так и из них — в другие страны. Так, как показало исследование, за период 2000—2017 гг. тройка стран — Украина, Россия и Узбекистан — являются лидерами среди бывших республик Союза, по объему полученных средств (приток в страну) от мигрантов. В то время как за период 2000—2016 гг. три страны — Россия, Казахстан и Азербайджан — лидируют среди бывших республик Союза, по объему отосланных со стороны мигрантов средств (отток из страны). В заключении авторы делают правомерный вывод о том, что трудовые ресурсы перемещаются преимущественно из развивающихся в развитые страны, а потоки капитала в основном перемещаются в обратном направлении.


Дод.точки доступу:
Велиев, Наиль Рагиб оглы
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Щербина, І. В.
    Докладний переказ розповідного тексту з елементами опису зовнішності людини (усно) [Текст] : 7 кл. / І. В. Щербина // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2011. - № 14. - С. 13-16. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Українська мова--Методика викладання--Перекази
Анотація: План-конспект уроку, мета якого ознайомити семикласників з особливостями побудови опису зовнішності людини, формувати вміння складати опис-портрет у художньому стилі.


Знайти схожі

4.


    Шуляр, В.
    Переказ як спосіб перевірки знань з української мови [] : продовження / В. Шуляр // Українська література в загальноосвітній школі. - 2005. - № 4. - С. 54-56
Рубрики: Уроки --Українська мова--Перекази (лінгв.)
   Перекази (лінгв.)--Українська мова

   Українська мова--Перекази (лінгв.)

Анотація: Основні прийоми роботи над переказом із творчим завданням. Як удосконалити своє писемне мовлення. Слово до учня. Слово до колег та батьків


Знайти схожі

5.


    Шуляр, В.
    Переказ із творчим завданням: як уникнути помилок [] : технологічні особливості підготовки до написання переказу / В. Шуляр, Д. Діордіца // Українська література в загальноосвітній школі. - 2005. - № 3. - С. 45-49
Рубрики: Перекази (лінгв.)--Українська мова
   Уроки --Українська мова--Перекази (лінгв.)

   Контрольні письмові роботи--Українська мова

Анотація: Про оцінювання та характер помилок. Програма послідовних дій щодо організації повторення та підготовки до усунення недоліків у письмових роботах


Дод.точки доступу:
Діордіца, Д.

Знайти схожі

6.


    Шиманська, К. В.
    Процесний підхід до ідентифікації грошових переказів мігрантів в умовах дії інституційних факторів [Текст] / К. В. Шиманська // Економіка та держава. - 2017. - № 2. - С. 69-72. - Бібліогр. с. 72 (11 назв)
Рубрики: Емігранти--Банківські операції--Грошові перекази
Анотація: За результатами аналізу даних Світового Банку про обсяги грошових переказів за країнами світу встановлено, що у країнах з рівнем доходу нижче середнього частка грошових переказів мігрантів у ВВП країни в середньому вище, ніж у інших груп країн. Окреслено соціально-економічний, фінансовий, макроекономічний та фіскальний аспекти переваг грошових переказів мігрантів для економіки країни їх походження. За результатами дослідження сформульовано авторське розуміння грошових переказів, яке полягає в їх трактуванні як процесу, що складається з послідовних етапів. Зроблено висновок про те, що на кожному з цих етапів діють різні фактори інституційного середовища, які вимагають ідентифікації з метою формування інструментарію управління процесами грошових переказів працюючих за кордоном мігрантів.??

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Чубарь, О. Г.
    Грошові перекази трудових мігрантів в Україну: макроекономічні тенденції та регіональні особливості [Текст] / О. Г. Чубарь, К. С. Машіко // Демографія та соціальна економіка. - 2019. - № 3. - С. 57-72. - Бібліогр.: с.69-72 (23 назви)
Рубрики: Трудова міграція--Оплата праці
   Мігранти--Грошові перекази

Анотація: Метою статті є дослідження сучасних макроекономічних особливостей надходження коштів трудових мігрантів в Україну, виявлення їхньої специфіки в регіональному розрізі. Розглянуто вплив трансфертів мігрантів на соціально-економічні процеси на макрорівні та на рівні домогосподарств. Додатково виділено регіональний рівень аналізу (мезорівень), за результатами якого можна буде провадити ефективнішу регіональну політику стимулювання та раціонального використання мігрантських коштів. Проаналізовано статистичні дані Національного банку України щодо динаміки приватних грошових переказів та вказано на важливість удосконалення методики врахування неформальних каналів їх надходжень. Зроблено огляд та досліджено регіональні аспекти надходження коштів мігрантів, особливості та канали їх спрямування в Україну, зокрема, виявлено характерні відмінності динаміки грошових переказів у західні області країни. Розвинуто методичні підходи до визначення обсягів переказів трудових мігрантів на регіональному рівні, що дало можливість наближено оцінити суми таких надходжень формальними та неформальними каналами у розрізі укрупнених територіальних зон України. Оцінювання переказів мігрантів неформальними каналами здійснено з урахуванням схильності мігрантів до застосування таких способів передачі коштів залежно від країни перебування мігранта. Оцінка формальних переказів мігрантів базувалася на офіційній статистиці НБУ щодо переказів фізичних осіб у іноземній валюті в Україну у розрізі регіонів. На західні області припадало 53,17 % переказів трудових мігрантів; на східні - 18,47 %; на південні - 10,61 %. За результатами розрахунків загальні перекази трудових мігрантів в Україну оцінено у 17,64 млрд дол. США упродовж 2015-2017 рр. Загалом у країні переважає частка переказів, направлених неформальними каналами (10,09 млрд дол. США), однак у територіальному зрізі виявлено суттєві диференціації. Для деталізації та з метою точнішого оцінювання регіональної специфіки рекомендовано вдосконалювати підходи до моніторингу потоків грошових переказів як на макрорівні, так і в регіональному розрізі.


Дод.точки доступу:
Машіко, К. С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Чебан, Е. П.
    Контрольний вибірковий переказ тексту з елементами опису приміщення [Текст] : розвиток мовлення / Е. П. Чебан // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2017. - № 3. - С. 36-39.
Рубрики: Контрольні роботи--Перекази (лінгв.)--Методика--Уроки
Анотація: Урок з розвитку мовлення, мета якого навчити вибирати необхідне з тексту відповідно до завдання, розвивати вміння збагачувати словниковий склад лексикою, пов’язаною з народними традиціями, звичаями, з природою рідного краю.


Знайти схожі

9.


    Царук, Антоніна.
    Казка про казку [Текст] : [рецензія] / Антоніна Царук // Слово Просвіти. - 2023. - 18-24 трав. (№ 20). - С. 10
Рец. на кн. : Казки та легенди з витоків Ужа : казки, легенди, перекази, бувальщини, билиці та притчі Великоберезнянської Лемківщини Закарпаття / зап. текстів, упоряд., вступ. ст., прим. та слов. І. В. Хланти ; підгот. текстів В. Р. Хланти. - Ужгород : ТДВ "Патент", 2023. -704 с.

Рубрики: Фольклор український--Рецензія на книгу--Закарпаття


Знайти схожі

10.


    Хлівна, І. В.
    Фінансово-економічні характеристики і тенденції міждержавної трудової міграції [Текст] / І. В. Хлівна // Економіка та держава. - 2013. - № 3. - С. 21-23. - Бібліогр. с.23 (7 назв)
Рубрики: Трудова міграція--Фінансові показники
   Грошові перекази--Міграційний капітал

Анотація: У статті розглядається міжнародна трудова міграція та її фінансово-економічні наслідки у вигляді міжнародних грошових переказів робітників мігрантів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)