Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (5)Буковина (57)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=переваги<.>
Загальна кількість знайдених документів : 286
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


   
    69: "за" і "проти" [Текст] : електронні книги // Дніпро. - 2010. - № 6-8. - С. 78-79
Рубрики: Електронні книги--Переваги
Анотація: Наведені переваги електронних книг в сучасному інформаційному суспільстві.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі

2.


    Ketko, N. V.
    Analysing, evaluating and ranking of motivational preferences of entrepreneurs in small business development [Text] / N. V. Ketko, O. E. Akimova // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 1. - P361-369 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Бізнес -- Підприємництво--Малий бізнес--Мотивація підприємницької діяльності -- Мотиваційні переваги підприємців
   Математичні методи і моделі в економіці

Анотація: У статті визначено причини нерозвиненості підприємницької активності, обумовлені низьким рівнем мотивації. Виконано згортання експертних оцінок методом нечіткого відношення переваги, що дозволило побудувати структуру мотивів підприємців, без урахування впливу факторів зовнішнього та внутрішнього середовища та проранжувати з урахуванням впливу зовнішніх та внутрішніх критеріїв.


Дод.точки доступу:
Akimova, O. E.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Panait, I.
    Benefits of assets diversification: application of mean variance efficient frontier to Romanian stock market [Text] / I. Panait, E. O. Slavescu, A. Constantinescu // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 1. - P. 450-462 : форм., рис., табл. - Бібліогр.
Рубрики: Фондовий ринок Румунії--Акції--Переваги диверсифікації активів
Анотація: У статті досліджено ефективність портфельної диверсифікації на румунському фондовому ринку. Для вивчення впливу кількості активів на загальні портфельні коливання використано технології аналізу даних. Ліквідність трансакцій 1 січня 2011 р. і 11 травня 2012 р. використано для ранжування 42 найбільш активних пакетів акцій на фондовій біржі Бухаресту, після цього зроблено моделювання портфелів і обчислено ефективна межа Марковіца для поєднань активів, що починаються з найбільш ліквідної компанії і продовжуються доти, поки не будуть включені всі 42 пакети акцій. Результати показали, що портфельний ризик зменшується зі збільшенням кількості активів, як для портфеля з мінімальними коливаннями, так і для інших дискретних типів портфелів. Також виявлено, що граничні переваги диверсифікації високі на початкових стадіях і знижуються зі зменшенням кількості активів. Моделювання різних комбінацій 42 пакетів акцій ризикових портфелів і безризикових активів підтвердило, що найкращий вибір портфелів лінії ринку капіталу, для всіх рівнів ризику, відбувається у тому випадку, якщо кількість активів у потфелі вища.


Дод.точки доступу:
Slavescu, E. O.; Constantinescu, A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Fursa, A. V.
    Improvement strategy of competitive ability in the production of sugar beet and sugar [Текст] / A. V. Fursa // Економіка АПК. - 2016. - № 11. - С. 33-38 : табл. - англ. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агропромислове виробництво--Цукробурякове виробництво України--Конкурентні переваги--ЄС
Кл.слова (ненормовані):
конкурентоспроможність
Анотація: Розглянуто сучасний рівень конкурентоспроможності вітчизняного цукробурякового виробництва. Зазначено відставання ряду показників у галузі буряківництва України від показників європейського рівня. Визначено основні фактори відставання - природні і суб'єктивні, а також ряд заходів, які дають помітний приріст урожаю цукрових буряків. Досліджено питання вдосконалення технологій виробництва цукрових буряків і цукру.


Знайти схожі

5.


    Nazarenko, I.
    Information-analytical support of the management process in the enterprise: structure, advantages and disadvantages [Текст] / I. Nazarenko, Wu PengPeng // Економіка та держава. - 2020. - № 6. - С. 40-43. - Бібліогр. с. 43 (8 назв)
Рубрики: Бізнес--Управління--Інформаційний аналіз
Анотація: У процесі управління підприємством інформаційний аналіз відіграє важливу роль. Інформаційний аналіз забезпечує управлінський процес інформацією щодо управління людськими ресурсами, фінансами, виробництвом та продажами.??Мета написання статті полягає в дослідженні важливості інформаційного аналізу в управлінні бізнесом та вивченні інформаційних потреб підприємств, узагальненні видів інформації, вивченні новітніх методів, етапів аналізу інформації.??Інформацію, яку необхідно використовувати в процесі управління, можна класифіковати на шість типів (інформація макрорівня, галузева інформація, інформація про конкурентів, інформація про діяльність підприємства, цільова інформація про споживачів та соціально-гуманітарна інформація).


Дод.точки доступу:
Wu PengPeng
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Kiba-Janiak, M.
    The multiple correspondence analysis of customer preferences at m-commerce market [Text] / M. Kiba-Janiak, K. Cheba, Т. Kolakowski // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 5. - Р. 462-469 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 36 назв
Рубрики: Математичні методи і моделі в економіці--Множинний аналіз відповідностей
   Економіка торгівлі--Ринки мобільних продажів (продаж мобільних телефонів)--Маркетинг--Переваги покупців

Анотація: У статті представлено результати множинного аналізу відповідностей уподобань покупців на ринку мобільних продажів. Акцент у дослідженні зроблено на використанні мобільного телефону в процесі шопінгу. Аналіз відповідностей проведено на основі результатів опитування 408 покупців. Усю вибірку респондентів, за результатами аналізу, розподілено на 4 сегменти в залежності від можливостей та способів використання мобільного телефону та прикладок у процесі шопінгу.


Дод.точки доступу:
Cheba, K.; Kolakowski, Т.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Бурлай, Т. В.
    Європейська інтеграція як мультисистемний інститут розвитку: переваги і межі ефективності [Текст] / Т. В. Бурлай // Економічна теорія. - 2012. - № 3. - С. 85-97. - Бібліогр. у підрядк. прим.
Рубрики: Європейська інтеграція--Економічний розвиток--Європейський Союз
Анотація: Охарактеризовано позитивний вплив євроінтеграції як мультисистемного інституту розвитку постсоціалістичних країн Євросоюзу.


Знайти схожі

8.


    Кудлик, Роман.
    Із книжки "Осінні парадокси" [Текст] : [поезії] / Роман Кудлик // Дзвін. - 1994. - № 2-3. - С. 2-6 : іл. - Зміст: "Мітинги, асамблеї..." ; Другові-перекладачеві ; "Тета Марійка, як вивірка,..." ; "Тінями ходять за нами розлуки..." ; Телефонна розмова ; Новела про різьбяра ; Монолог циркового лева ; Лемківськ4ий апокриф ; Про переваги, які мають жінки невисокого зросту
Рубрики: Художня література--Поезії--Україна, 20 ст.


Знайти схожі

9.


    Голян, Василь.
    Інвестиційна діяльність суб'єктів лісогосподарського підприємництва: основні проблеми, передумови та пріоритетні напрями вдосконалення [Текст] / В. Голян, Тетяна Мельник, Максим Шестак // Економіст. - 2014. - № 6. - С. 22-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісове господарство--Інвестиційна діяльність--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
капітальні інвестиції -- коннкурентні переваги -- лісова сировина -- інвестиційна привабливість
Анотація: Встановлено, що економічна криза, яка мала місце у 90-х роках та у 2008 році, негативним чином відобразилася на динаміці фінансування потреб лісового господарства, що не дає можливості повною мірою використовувати резерви розширеного відтворення лісо-ресурсного потенціалу та комплексного використання відходів лісосічного виробництва. Встановлено, що за період із 2001 по 2012 рік у динаміці капітальних інвестицій у лісове господарство та пов'язані з ним послуги кардинальних зрушень у бік позитивних змін не відбулося, що свідчить про необхідність розширення спектра форм, методів і джерел інвестиційного забезпечення реалізації лісогосподарських та лісоохоронних проектів. Пріоритетні напрями інвестиційної діяльності лісогосподарських підприємств у сучасних умовах включають насамперед: придбання сучасного високотехнологічного обладнання лісозаготівлі та первинної і поглибленої переробки деревини; формування матеріально-технічної бази та інформаційного забезпечення маркетингових каналів просування готової продукції на цільові ринки та сервісного обслуговування; формування науково-дослідної та виробничої бази плантаційного лісівництва; розбудова техніко-технологічної бази заготівлі недеревної сировини та другорядних лісових матеріалів; нарощення інфраструктурного й природно-ресурсного потенціалу рекреаційного лісокористування та мисливського господарства.


Дод.точки доступу:
Мельник, Тетяна; Шестак, Максим
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Носенко, Ю. М.
    Інноваційні агрокластери як форма інтеграції науково-освітньої діяльності та бізнесу [Текст] / Ю. М. Носенко, О. М. Нечипоренко, Л. М. Сінельник // Економіка АПК. - 2020. - № 5. - С. 77-86 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кластери--Інноваційний розвиток
Кл.слова (ненормовані):
агропромисловий інноваційний кластер -- кластеризація -- інноваційна діяльність -- конкурентні переваги -- міжрегіональний науковий центр -- інтеграція
Анотація: Мета статті - проаналізувати ретроспективу виникнення, становлення та розвиток кластерних об’єднань, їх сутність та різновиди, обрати оптимальну для ефективного функціонування міжрегіональних наукових центрів НААН модель кластерної взаємодії. Розроблено пропозиції щодо формування функціональної структури й визначення цілей розбудови науково-інноваційного кластера «Північний міжрегіональний науковий центр».


Дод.точки доступу:
Нечипоренко, О. М.; Сінельник, Л. М.

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)