Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (5)Буковина (57)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=переваги<.>
Загальна кількість знайдених документів : 286
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Пашинська, Катерина.
    Змішані вагінальні інфекції: ключові переваги місцевих антисептиків [Текст] / Катерина Пашинська // Медичні аспекти здоров'я жінки. - 2024. - № 1. - С. 35-38
Рубрики: Гінекологія--Вагінальні інфекції--Антисептики


Знайти схожі

2.


    Мовчан, Вероніка.
    Статус кандидата: переваги, можливості, виклики [Текст] / Вероніка Мовчан // Національна безпека і оборона. - 2022. - № 1-2. - С. 126-131. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Євроінтеграція--Європейський Союз--Російсько-українська війна--Статус кандидата--Україна, 21 ст.


Знайти схожі

3.


    Чернишова, Лілія Іванівна.
    Оптимізація логістичних бізнес-процесів для посилення конкурентних переваг підприємства [Текст] / Лілія Іванівна Чернишова, Діана Володимирівна Борисенко // Економіка. Фінанси. Право. - 2022. - № 5. - С. 19-24. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Підприємства--Конкуренція--Логістика--Оптимізація
Кл.слова (ненормовані):
бізнес-процес -- логістика -- оптимізація -- конкурентні переваги -- методи оптимізації логістичних бізнес-процесів
Анотація: У статті досліджено сутність поняття „бізнес-процес” та „логістичний бізнес-процес”, Надано ключові елементи логістичних бізнес-процесів, визначена необхідність управління ними для посилення конкурентних переваг підприємства. Зазначено, що необхідно вдосконалювати бізнес-процеси, оптимізуючи їх з урахуванням зміни ринкової ситуації. Розглянуто етапи робіт, які слід виконувати для того, щоб досягти впровадження процесного підходу в логістичну діяльність на підприємстві. Надано порівняльну характеристику методів, які може бути використано для оптимізації логістичних бізнес-процесів.


Дод.точки доступу:
Борисенко, Діана Володимирівна

Знайти схожі

4.


    Лимар, Леся.
    Основні переваги та недоліки дистанційного навчання іноземних мов у немовному закладі вищої освіти [Текст] / Леся Лимар // Український педагогічний журнал = Ukrainian educational journal. - 2022. - № 1. - С. 24-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Дистанційне навчання--Іноземні мови--Заклади вищої освіти
Анотація: На підставі проведеного аналізу літератури було визначено, що дистанційне навчання - це навчання на відстані, в умовах віддаленості учня та викладача, що передбачає застосування електронних освітніх ресурсів в електронному освітньому середовищі, інформаційно-комунікаційну систему дистаційного навчання та технології дистанційного навчання.


Знайти схожі

5.


    Крамарьов, С. М.
    Переваги вапняково-аміачної селітри порівняно зі звичайною [Текст] / С. М. Крамарьов, Л. П. Бандура, О. С. Крамарьов // Агроном. - 2021. - № 3. - С. 22-25
УДК
Рубрики: Добрива--Азотні добрива
Кл.слова (ненормовані):
вапняково-аміачна селітра


Дод.точки доступу:
Бандура, Л. П. ; Крамарьов, О. С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Пустовойт, Олег Валентинович.
    Цінова та ціннісна конкурентоспроможність товарного експорту України [Текст] / Олег Пустовойт // Економіка і прогнозування. - 2021. - № 2. - С. 7-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Експорт--Конкурентоспроможність--Споживчі переваги--Одинична вартість--Україна
Анотація: У статті здійснено спробу вирішити окремі накопичені проблеми в економічній науці. Зокрема, на основі результатів аналізу сучасних визначень поняття "конкурентоспроможність" запропоновано розширити його зміст, узагальнивши з його допомогою рівень відповідності товару (послуги) споживчим перевагам учасників ринку. Це концептуальне положення використано для поглиблення розуміння базової, ціннісної та цінової конкурентоспроможності продукції. Розроблено методику оцінювання домінуючої ролі ціннісної / цінової конкурентоспроможності експорту в забезпеченні його динаміки.


Знайти схожі

7.


   
    Деякі переваги зварних з’єднань алюмінієвого сплаву 1201, отриманих тертям з перемішуванням [Электронный ресурс] / А. Г. Покляцький [та ін.]. - Електрон. журн. // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 9. - С. 19-23
Рубрики: Сплави алюмінію--Зварювання
Анотація: У статті проаналізовані структурні особливості, характеристики міцності та стійкості до зародження та розповсюдження експлуатаційних тріщин стикових з’єднань алюмінієвого сплаву 1201 товщиною 2 мм, отриманих зварюванням тертям з перемішуванням (ЗТП) та аргонодуговим зварюванням неплавким електродом в аргоні (АДЗНЕ). Показано, що при ЗТП в результаті інтенсивної пластичної деформації металу в ядрі шва формується дрібнокристалічна структура з розміром зерен 5…6 мкм. У зоні термомеханічного впливу спостерігаються деформовані протяжні зерна, орієнтовані у напрямку переміщення пластифікованого металу, та дрібні рівновісні зерна, розмір яких коливається в межах 4…12 мкм. Тоді як при АДЗНЕ цього сплаву метал шва має характерну литу структуру з великими (0,20…0,25 мм) дендритами. Відсутність проплавів і підсилень на швах, отриманих ЗТП, дозволяє уникнути високих рівнів концентрації напружень у місцях переходу від шва до основного матеріалу, які негативно впливають на експлуатаційні та ресурсні характеристики зварних з’єднань. Особливості формування нероз’ємних з’єднань у твердій фазі при ЗТП сприяють також зменшенню ступеня розміцнення металу в зоні зварювання та підвищенню їх межі міцності, стійкості до зародження та розповсюдження експлуатаційних тріщин.

Перейти к внешнему ресурсу: Покляцький А.Г. та ін.

Дод.точки доступу:
Покляцький, А.Г.; Мотруніч, С.І.; Клочков, І.М.; Лабур, Т.М.

Знайти схожі

8.


    Піляєв, Ігор Славович.
    Роль держави в генетиці східноазійського «економічного дива»: неоструктуралістське бачення [Текст] / Ігор Славович Піляєв // Економіка України. - 2021. - № 8. - С. 15-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічний розвиток--Модернізація--Неоструктуралізм--Східна Азія
Кл.слова (ненормовані):
порівняльні переваги -- «економічне диво» -- «план Моравецького» -- нова структурна економіка
Анотація: Обґрунтовується наявність спільних рис і закономірностей неоструктуралістської моделі модернізації в успішно модернізованих економіках східноазійських країн з різними владними режимами. Передусім, це активна «підприємницька» роль держави в розвитку інфраструктури як важливого фактора виробництва і заохочення за вимог конкурентного ринкового середовища, експортоорієнтованих галузей економіки виходячи з наявних порівняльних переваг, поступове виведення на конкурентні позиції на внутрішньому та зовнішньому ринках раніше створених великих капіталомістких і високотехнологічних підприємств. Саме виходячи з факторної наділеності власної національної економіки, підприємствам з наявними порівняльними перевагами – незалежно від того, відносяться вони до першого чи шостого технологічного укладу, – мають надаватися державою додаткові стимули (кредитні, інфраструктурні тощо) з метою їх виходу на зовнішній ринок, залучення іноземних інвесторів, трансферу технологій. Особливу увагу приділено модернізаційному досвіду Польщі, чий уряд з кінця 2016 р. і дотепер застосовує у своїй економічній програмі та політиці теоретичні здобутки і практичний досвід східноазійського неоструктуралізму.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Параниця, Н. В.
    Переваги і ризики застосування хмарних технологій в сфері бухгалтерського обліку [Текст] / Н. В. Параниця, О. С. Буличов, О. М. Охмак // Економіка та держава. - 2021. - № 4. - С. 128-131 : табл. - Бібліогр. с. 131 (4 назви)
Рубрики: Бухгалтерський облік--Хмарні технології
Анотація: Дослідження присвячено вивченню сучасних досягнень в області інформаційних технологій і обгрунтуванню необхідності їх використання в сфері бухгалтерського обліку для більш глибокого аналізу, моделювання і прогнозування на основі своєчасної і повної інформації про бізнес-процеси.Розглядаються питання застосування нових інформаційних технологій в бухгалтерському обліку. Виділено особливості ведення автоматизованого обліку в Україні. Наведено характеристику сучасних "хмарних" сервісів, що пропонують комплексну або часткову автоматизацію облікових задач в Україні. Приділено увагу використанню віддалених апаратних і програмних ресурсів у вирішенні завдань інформатизації управлінської діяльності. Досліджено переваги та недоліки, пов'язані з ризиками втрат і спотворення інформації. Визначено перспективи розвитку бухгалтерського обліку пов'язані з ускладненням облікових моделей, заснованих на застосуванні хмарних технологій.


Дод.точки доступу:
Буличов, О.С.; Охмак, О.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Форкуца, О. А.
    Переваги забезпечення якості середньої освіти засобами інституційного аудиту: публічно-управлінський аспект [Текст] / О. А. Форкуца // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України : науковий журнал. - 2021. - N 1. - С. 133-139. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Якість середньої освіти--Освітні заклади--Аудит інституційний
Анотація: У статті проаналізовано переваги забезпечення якості середньої освіти засобами інституційного аудиту з позиції публічно-управлінського аспекту. зроблено акцент на необхідності надання якісних освітніх послуг у цивілізованому суспільстві, відповідно до чого визначено важливість проведення інституційного аудиту в українському законодавстві.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)