Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (11)Буковина (40)Шевченко Т. Г. (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=парадигми<.>
Загальна кількість знайдених документів : 259
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Куценко, В. І.
    Соціальний розвиток у контексті людиноцентриської економічної парадигми [Текст] / В. І. Куценко, О. В. Гаращук // Економіка та держава. - 2011. - № 5. - С. 96-101. - Бібліогр. с. 101 (12 назв)
Рубрики: Соціальний розвиток
Анотація: Розглядається роль соціального розвитку у забезпеченні реалізації людиноцентриської економічної парадигми.


Дод.точки доступу:
Гаращук, О.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Чабанюк, В. С.
    Нові пошуки у розвитку мовної парадигми картографії: мова та знання [Текст] / В. С. Чабанюк // Український географічний журнал. - 2018. - № 4. - С. 59-69 : іл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Картографія--Мова карти--Система "Мова-знання"
Анотація: Розглянуто сучасні проблеми і перспективи системи "мова-знання", яка є однією з систем суперсистеми "мова-знання-влада". Доведено, що розглянуті у минулому столлітті карти і відповідні їм Мови карти представляються моделями і мовами БМІ найнижчих ієрархічних ярусів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Честнов, І.
    Посткласична теорія права: контури нової парадигми [Текст] / І. Честнов // Право України. - 2011. - № 8. - С. 109-114. - Бібліогр.: с. 114 (17 назв)
Рубрики: Теорія права--Посткласична парадигма
Анотація: У статті розглядається сучасний стан теорії права. Пропонується посткласична парадигма онтології права. Демонструються перспективи посткласичної епістемології стосовно теорії права.


Знайти схожі

4.


    Троян, С.
    Українсько-польські відносини 2014-2017: зміна парадигми чи новий формат співробітництва [Текст] / С. Троян, А. Киридон // Зовнішні справи. - 2017. - № 8. - С. 16-18
Рубрики: Україна--Польща
Анотація: У статті мова йде про історію і сьогодення українсько-польських відносин.


Дод.точки доступу:
Киридон, А.

Знайти схожі

5.


    Демченко, Л. Д..
    Культура державного управління в контексті постбюрократичної парадигми Б. Армаджані та М. Барзелея [Текст] / Л. Д. Демченко // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України : науковий журнал. - 2018. - N 4. - С. 130-136. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний службовець--Конкурентоспроможність--Ринкові практики--Постбюрократична парадигма
Анотація: У статті проаналізовано особливості культури державного управління, що відповідає постбюрократичній парадигмі, розробленою Б. Армаджані та М. Барзелеєм.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Терешко, Христина.
    Зміна нормативної парадигми трансплантології в Україні: деякі аспекти [Текст] / Христина Терешко // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2019. - № 4. - С. 70-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трансплантологія--Правове регулювання--Донорство
Анотація: Проведено аналіз нормативних змін у трансплантології, пов'язаних із прийняттям Закону України "Про застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині". Розкрито право неповнолітніх осіб бути донорами гемопоетичних стовбурових клітин за умови їх поінформованості та отримання від них згоди. Досліджено законодавчі положення про порядок отримання згоди та відмови від трансплантації донорами та їхніми законними представниками.


Знайти схожі

7.


    Устименко, О. М.
    Проектна компетентність майбутнього вчителя іноземних мов і культур у контексті сучасної освітньої парадигми [Текст] / О. М. Устименко // Іноземні мови. - 2019. - № 1. - С. 30-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Компетентність--Вчитель іноземної мови--Підготовка
Анотація: У статті обгрунтовано актуальність дослідження питання формування в майбутніх учителів іноземних мов і культур проектної компетентності як важливого складника їхньої професійно-методичної компетентності. Розглянуто засадничі чинники, що зумовлюють необхідність негайного розв'язання окресленої наукової проблеми в контексті сучасної освітньої парадигми.


Знайти схожі

8.


    Рик, С.
    Педагогічна етика : пошуки нової парадигми [Текст] / С. Рик // Рідна школа. - 2010. - № 12. - С. 6-12
Рубрики: Педагогічна етика
Анотація: У статті розглядається проблемне становлення нової парадигми педагогічної етики. аналізуються чинники , що впливають на її формування у сучасних умовах. Наводяться основні характеристики парадигми сучасної педагогічної етики.


Знайти схожі

9.


    Безгін, К. С.
    Імплементація нелінійної парадигми інноваційного менеджменту [Текст] / К. С. Безгін // Економіка України. - К., 2017. - № 9. - С. 59-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційний менеджмент--Парадигми
Кл.слова (ненормовані):
співтворчість -- полісуб'єкти -- менеджмент -- цінність -- колаборація -- структурне спряження
Анотація: Показано, що узагальнення науково-практичних передумов для розвитку сучасного суспільства зафіксувало зростання його інтелектуалізації та конективності, що зумовлює істотне нарощування складності та невизначеності процесу лінійного управління інноваціями. Обгрунтовано, що пошук у загальносвітовій теорії та практиці інноваційного розвитку альтернативного підходу поставив на цю позицію нелінійну парадигму інноваційного менеджменту, яка базується на концептах співтворчості та полісуб'єктності сучасної інноваційної діяльності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Харитонов, Євген.
    Сутність ІТ-права: пошук парадигми [Текст] / Євген Харитонов, Олена Харитонова // Право України. - 2018. - № 1. - С. 18-29. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: ІТ-право--Правопорушення
   ІТ-право--Законодавство--Україна

Анотація: У статті висвітлюється як стійкий розвиток інформаційних технологій загострює проблему впорядкування відносин, які при цьому виникають. Таке впорядкування можливе за допомогою самих технологій або правового регулювання. Обрання другого з указаних шляхів зумовлює актуальність дослідження категорії "ІТ-право".


Дод.точки доступу:
Харитонова, Олена

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)