Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=обов’язок<.>
Загальна кількість знайдених документів : 19
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-19 
1.


    Бабич, Віталій Леонідович.
    Правовий статус органів, що розглядають справи про порушення законодавства України про військовий обов’язок і військову службу [Текст] / В. Л. Бабич // Держава і право. - 2013. - Вип. 61. - С. 122-128. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Адміністративні правопорушення--Військова служба--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
військові комісаріати -- військові комісари -- призовники -- резервісти
Анотація: Досліджується правовий статус органів та посадових осіб, до компетенції яких входить розгляд справ про адміністративні порушення законодавства України про військовий обов’язок та військову службу військовозобов’язаними та призовниками.


Знайти схожі

2.


    Бугаєць, Олена.
    Валерій Голенко: "Наш обов’язок - бути на передовій влади" [Текст] / Олена Бугаєць // Віче. - 2013. - № 1. - С. 22-24 : фото.кол.
Рубрики: Місцеве самоврядування в Україні--Луганська область
Анотація: Розмова з головою Луганської обласної ради про те, наскільки ефективно в сучасних умовах органам місцевого самоврядування вдається розв’язувати нагальні для громадян проблеми, а також про те, як слід удосконалювати ці самі умови.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Вапнярчук, В.
    Сутність категорії "тягар доказування" у кримінальному провадженні України [Текст] / В. Вапнярчук // Вісник Національної академії правових наук України. - 2014. - № 2. - С. 145-155. - Бібліогр.: 18 назв.
Рубрики: Кримінальне провадження--Процесуальне доказування
Кл.слова (ненормовані):
обов’язок доказування -- відповідальність -- інтерес
Анотація: У статті досліджується одна із найбільших дискусійних категорій кримінального процесуального права -"тягар доказування". ЇЇ вивченню у вітчизняній науковій літературі донині присвячувалося мало уваги й досить часто вона ототожнювалася із поняттям "обов’язок доказування". Автором запропонована й аргументована необхідність розуміння "тягаря доказування", як категорії самостійної, розглянуті характерні особливості , що дають можливість її відмежування від "обов’язку доказування".

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Дубицька, Н. Т.
    . Межі відповідальності в приватному праві [Текст] / Н. Т. Дубицька // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 273-276. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільна відповідальність--Межі відповідальності--Україна
Кл.слова (ненормовані):
індивідуальний характер приватної відповідальності -- подвійна відповідальність -- обов’язок -- шкода -- штрафні санкції
Анотація: Метою даної роботи було показати і сформувати межі відповідальності в аcпекті дослідження одного із елементів її фактичної основи (делікта). Авторське бачення в цьому дослідження подано. Аналізуються праці українських та зарубіжних вчених у сфері дослідження приватної відповідальності, її особливостях і пропонуються зміни в чинне законодавство України.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Кожевникова, Вікторія.
    Співвідношення правової категорії «обмеження» з іншими правовими категоріями у праві [Текст] / Вікторія Кожевникова // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 1. - С. 18-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правознавство--Категорії
Кл.слова (ненормовані):
межі -- обмеження -- заборона -- ліміт -- обтяження -- обов’язок
Анотація: Стаття присвячена аналізу доктринальних підходів до правової категорії «обмеження» у праві. Встановлюється неоднозначність сучасних наукових підходів, плутанина щодо сутності понять «обмеження», «межі», заборони», що зумовлена цілями та задачами окремо взятої галузі права. Зосереджується особлива увага на правовій природі схожих за змістом правових категорій, висвітлюються ознаки та встановлюється відмінність обумовлених інших за змістом правових категорій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Козуб, Ірина.
    Трудовий договір про дистанційну роботу в системі трудових договорів [Текст] / Ірина Козуб // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 4. - С. 118-126. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудові договори--Дистанційна робота--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
зміст договору -- обов’язкові умови -- додаткові умови -- переведення -- строк договору -- обов’язок роботодавця -- безпека праці
Анотація: Статтю присвячено аналізу змісту трудового договору про дистанційну роботу. На підставі проведеного дослідження автор дійшла висновку, що даний договір належить до особливих видів трудових договорів, що зумовлено його змістом. Умови такого договору можна класифікувати на обов’язкові та додаткові, враховуючи законодавчу позицію щодо необхідності відображення тих чи інших умов у його змісті. Переведення працівника на дистанційну роботу (без укладення трудового договору про дистанційну роботу) є особливим видом переведення, яке носить тимчасовий характер. Таке переведення може здійснюватись як за ініціативою працівника, так і роботодавця. У визначених нормативноправовими актами випадках на роботодавця покладається обов’язок з переведення працівників на дистанційну роботу.


Знайти схожі

7.


    Коршикова, Рената Сергіївна.
    МСФЗ 15: новий підхід до визнання доходу [Текст] / Р. С. Коршикова, О. В. Небильцова // Фінанси України. - 2020. - № 11. - С. 114-128. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Дохід--МСФЗ 15--Контрактне зобов’язання--Обов’язок до виконання
Анотація: У статті розглянуто основні вимоги Міжнародного стандарту фінансової звітності 15 “Дохід від договорів з клієнтами”, котрий замінив собою Міжнародний стандарт бухгалтерського обліку 18 “Дохід”. Останній документ, хоч і неодноразово переглядався, у сучасних умовах уже не відповідав потребам як тих, хто складав фінансову звітність, так і тих, хто її використовував. Підкреслено, що попередній стандарт стосовно досить великої кількості операцій, виконуваних підприємствами різних організаційно-правових форм і видів діяльності, не міг надати чітких рекомендацій щодо того, в якому звітному періоді та в якій сумі визнавати дохід.


Дод.точки доступу:
Небильцова, Оксана Володимирівна

Знайти схожі

8.


    Кузьмич, Олег.
    Правові аспекти участі третіх осіб у виконанні обов’язку замість боржника у власному інтересі (частина 3 статті 528 Цивільного кодексу України) / Олег Кузьмич // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 12. - С. 44-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договори і угоди--Виконання зобов'язань--Треті особи
Кл.слова (ненормовані):
обов’язок -- інтерес -- боржник -- кредитор
Анотація: Стаття присвячена аналізу юридичної природи відносин, які опосередковуються участю третіх осіб у виконанні обов’язку замість боржника у власному інтересі (ч. 1 ст. 528 Цивільного кодексу України), порівняно з іншими суміжними правовідносинами, а саме відносинами, які опосередковуються покладенням виконання (ч. 1 ст. 528 Цивільного кодексу України) та вчиненням дій у майнових інтересах іншої особи без її доручення (глава 79 Цивільного кодексу України).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Куцик, Катерина.
    Заходи процесуального примусу, які застосовуються до порушників порядку в залі судового засідання [Текст] / Катерина Куцик // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 4. - С. 19-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Процесуальний примус
Кл.слова (ненормовані):
цивільний процесуальний обов’язок -- правила суду -- попередження
Анотація: Стаття присвячена дослідженню заходів процесуального примусу, які застосовуються судом до порушників порядку в залі судового засідання. У ході дослідження подано і проаналізовано теоретичні підходи до розуміння правової природи таких заходів, як попередження й видалення із судового засідання. Акцентовано увагу на підставах та особливостях застосування кожного з них.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Лук’янцев, Сергій.
    Ознаки податку: теоретичний та прикладний аспект [Текст] / Сергій Лук’янцев // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 9. - С. 160-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкове право--Термінологія
Кл.слова (ненормовані):
податок -- збір -- мито -- ознаки податку -- родові риси -- податковий обов’язок -- грошова форма податку
Анотація: Статтю присвячено науково-аналітичному дослідженню ознак податку в контексті теоретичних і прикладних аспектів вивчення піднятої проблематики. Проаналізовано наукові праці сучасних авторів та норми чинного законодавства з огляду на предмет проведеного автором дослідження. Враховуючи наведені погляди вчених стосовно правової природи податку, зроблено висновок щодо можливості виокремлення значно більшої кількості ознак останнього, ніж ті, що закріплені в чинному Податковому кодексі України. Наголошується на тому, що законодавчо закріплена в більшості країн світу грошова форма податку застосовується в будь-якому разі, проте в окремих випадках об’єкт вимірюється не в національній валюті. Встановлено, що наявність (появу) об’єкта оподаткування варто розглядати не як умову сплати податку, а як юридичний факт, що зумовлює виникнення податкового обов’язку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-19 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)