Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=обов’язок<.>
Загальна кількість знайдених документів : 19
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-19 
1.


    Чурчина, В. А.
    "Перший свій поклін віддай батькам своїм - вони тебе зростили, а другий дай учителям - вони тебе навчили..." [Текст] : (святкування 125-ї річниці Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Черкаської міської ради Черкаської обл.) / В. А. Чурчина, О. М. Геліконова // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2017. - № 2. - С. 28-34
Рубрики: Сценарії--Про Україну
Кл.слова (ненормовані):
свято школи -- громадянський обов’язок
Анотація: На заході показують шляхи реалізації та втілення в навчально-виховний процес Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, в підгрунті якої перебуває ідея розвитку української державності.


Дод.точки доступу:
Геліконова, О. М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Тищук, Євген.
    Володимир Зайков: " Соціальний захист - наш обов’язок і мета" [Текст] / Євген Тищук // Віче. - 2013. - № 5. - С. 58-59
Рубрики: Профспілки України--Захисні функції--Досвід роботи
Анотація: Про те як захистити права простої людини, зберегти права членів профспілки та багато іншого розмова з Головою профспілки працівників морського транспорту "Одеського морського порту" .

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Сядриста, Ірина.
    Про проблему визначення поняття відповідальності учасників акціонерних правовідносин та її місця у системі цивільно-правової відповідальності [Текст] / Ірина Сядриста // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 9. - С. 35-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські товариства--Учасники--Цивільно-правова відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
корпоративні правовідносини -- обов’язок
Анотація: У поданій науковій статті автором запропоноване власне бачення поняття відповідальності учасників акціонерних правовідносин. На підставі проведеного аналізу зроблено висновок про те, що в корпоративних відносинах більш доцільно розглядати відповідальність як обов’язок. Враховуючи приватноправовий характер акціонерних правовідносин, їх суб’єктний склад, юридичну рівність зазначених осіб та особливість регулювання акціонерних правовідносин, можна констатувати, що останні є інститутом цивільного права, а отже, відповідальність в окреслених правовідносинах може бути виключно приватноправовою (цивільно-правовою).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Солоп, І. Б.
    Мої права й обов’язки : (класна година, 3-4 кл.) / І. Б. Солоп // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2013. - № 9(вересень). - С. 29-32
Рубрики: Виховні заходи--Правове виховання
Кл.слова (ненормовані):
Конвенція ООН -- право -- обов’язок -- експлуатація -- захист
Анотація: Захід розроблений з метою познайомити учнів з їхніми правами й обов’язками, зазначеними в Конвенції про права дитини; виховувати шанобливе ставлення до оточення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Семененко, Марія Вікторівна.
    Визначення правомірності зобов’язування страховика на внесення змін до договору страхування при зміні страхового ризику або вартості майна [Текст] / М. В. Семененко // Держава і право. - 2012. - Вип. 58. - С. 432-437. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Майно--Страхування--Цивільне право--Україна
   Страхування--Страхові поліси--Страхове право

Кл.слова (ненормовані):
договір страхування -- обов’язок страховика
Анотація: Аналізується яким чином зміна ступеня страхового ризику та вартості майна впливає на умови надання страхового захисту страховиком.


Знайти схожі

6.


    Радченко, Лілія.
    Шлюбний договір в іноземних правопорядках: окремі засади правового регулювання [Текст] / Лілія Радченко // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 9. - С. 38-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне приватне право--Шлюбний договір
Кл.слова (ненормовані):
шлюб -- сім’я -- шлюбні відносини -- міжнародне сімейне право -- шлюбний договір -- обов’язок по утриманню
Анотація: Стаття присвячена розгляду проблематики правового регулювання шлюбних відносин у міжнародному сімейному праві, оцінці сучасного розуміння категорії «шлюбний договір» і вимог до його укладання за законодавством окремих зарубіжних держав, аналізу особливостей регламентації майнових прав і обов’язків подружжя в іноземних правопорядках. У статті з позиції юридичної доктрини аналізуються положення нормативно-правових актів у сфері сімейних відносин окремих зарубіжних держав, визначаються тенденції та перспективи правового регулювання шлюбно-сімейних відносин у законодавстві України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Попович, Т. П.
    Юридичний обов’язок як правова цінність [Текст] / Т. П. Попович // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 43-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Право--Цінності права
Кл.слова (ненормовані):
юридичний обов’язок -- правова цінність -- права людини -- правовий порядок
Анотація: У статті розкриваються окремі аспекти розуміння правових цінностей та юридичних обов’язків у сучасній правовій науці. Автор доводить можливість визнання юридичного обов’язку в якості правової цінності й формулює відповідне поняття.Пропонується авторський підхід до обґрунтування юридичного обов’язку як правової цінності завдяки наступним факторам: сприйняттю особою відповідної поведінки як необхідної, справедливої, соціально допустимої, що виражає суспільно значимий орієнтир; формулюванню державою за допомогою правової норми суспільно значимої поведінки; реалізації внаслідок такої поведінки соціальної природи людини як частини колективного цілого; утіленню принципу взаємозалежності та взаємодоповнюваності прав і обов’язків особи

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

8.


    Монастирський, Володимир.
    Обов’язок еліти перед нацією [Текст] / Володимир Монастирський // Дзвін. - 2016. - № 5. - С. 129-135
Рубрики: Національні інтереси України
   Історія України--Націотворення

Кл.слова (ненормовані):
Національна ідея -- Націоналізм -- Націократія -- Політична еліта
Анотація: Автор визначає існуючу політичну ситуацію в Україні як таку, в якій українці вимушені продовжувати національно-визвольну боротьбу вже у "своїй" державі. Стверджує, що ця боротьба триватиме ще довго і закінчиться тільки тоді, коли в Україні запанує націократія як різновид демократії. Також у статті було виокремлено спільні та відмінні ознаки "національної ідеї" та "націоналізму".


Знайти схожі

9.


    Малярчук, Ірина Анатоліївна.
    Платник податків як суб’єкт податкового права [Текст] / І. А. Малярчук // Держава і право. - 2012. - Вип. 56. - С. 356-361. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Податки--Податкове законодавство--Україна
   Податкове право--Україна

Кл.слова (ненормовані):
платник податків -- податковий обов’язок -- податкове зобов’язання -- права платника податків
Анотація: Аналізуються визначення платника податків , його права та обов’язки із врахуванням наукових розвідок та за Податковим кодексом України.


Знайти схожі

10.


    Лук’янцев, Сергій.
    Ознаки податку: теоретичний та прикладний аспект [Текст] / Сергій Лук’янцев // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 9. - С. 160-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкове право--Термінологія
Кл.слова (ненормовані):
податок -- збір -- мито -- ознаки податку -- родові риси -- податковий обов’язок -- грошова форма податку
Анотація: Статтю присвячено науково-аналітичному дослідженню ознак податку в контексті теоретичних і прикладних аспектів вивчення піднятої проблематики. Проаналізовано наукові праці сучасних авторів та норми чинного законодавства з огляду на предмет проведеного автором дослідження. Враховуючи наведені погляди вчених стосовно правової природи податку, зроблено висновок щодо можливості виокремлення значно більшої кількості ознак останнього, ніж ті, що закріплені в чинному Податковому кодексі України. Наголошується на тому, що законодавчо закріплена в більшості країн світу грошова форма податку застосовується в будь-якому разі, проте в окремих випадках об’єкт вимірюється не в національній валюті. Встановлено, що наявність (появу) об’єкта оподаткування варто розглядати не як умову сплати податку, а як юридичний факт, що зумовлює виникнення податкового обов’язку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-19 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)