Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)Буковина (31)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=недоліки<.>
Загальна кількість знайдених документів : 151
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Коваленко, Тетяна.
    Юридичні дефекти у проекті Закону України "Про ринок земель" [Текст] / Т. Коваленко // Юридична Україна. - 2012. - № 4. - С. 60-64. - Бібліогр. в примітках: с. 63-64
Рубрики: Закони України--Про ринок земель--Недоліки
   Земельне законодавство--Проблеми--Україна

Анотація: У статті проаналізовано проект Закону України "Про ринок земель", який прийнятий Верховною Радою за основу та винесений на всенародне обговорення, виявлені притаманні йому юридичні дефекти та обгрунтовано висновок про неможливість прийняття зазначеного законопроекту в запропонованій редакції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Омельченко, О.
    "Шлюбний період" [Текст] / О. Омельченко // День. - 2003. - січ. (№ 2). - С. 1
Рубрики: Сімейний кодекс України--Недоліки


Знайти схожі

3.


    Кремень, Василь.
    Школа не повинна "стриножувати" дитину [Текст] / Василь Кремень; ексклюзивне інтерв'ю Ользі Виговській // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2012. - № 3. - С. 4-8
Рубрики: Загальноосвітні навчальні заклади--Інновації--Україна
Кл.слова (ненормовані):
недоліки -- перевантаження -- система -- суспільство -- проблеми -- заангажованість
Анотація: Про сучасні проблеми освіти й педагогіки, осмислення особистих позицій і намірів розмірковує Президент Національної академії педагогічних наук України.


Дод.точки доступу:
Виговська, Ольга \ інтерв'ю.\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Калошин, В. Ф.
    Шкільна система оцінювання: добро чи зло? [Текст] / В. Ф. Калошин // Фізичне виховання в школах України. - 2018. - № 9. - С. 27-31.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Оцінювання
Кл.слова (ненормовані):
історія -- наслідки шкільної оцінки -- недоліки системи оцінок
Анотація: Розглянуто недоліки системи оцінок, що впливають на освітній і моральний рівні учнів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

5.


    Бондаренко, Ніка.
    Цивільний позов у кримінальному процесі: наскільки це ефективно? Переваги і недоліки [Текст] / Н. Бондаренко // Економіка. Фінанси. Право. - 2017. - № 7. - С. 55-57.
Рубрики: Кримінальне право--Кримінальний процес--Україна
Анотація: Цивільний позов у кримінальній справі є вимогою про відшкодування майнової та (або) моральної шкоди, що подається до органу досудового розслідування або до суду.


Знайти схожі

6.


    Харченко, М. О.
    Централізований і децентралізований облік у бюджетних установах: переваги і недоліки [Текст] / М. О. Харченко // Економіка та держава. - 2017. - № 7. - С. 24-27 : табл. - Бібліогр. с. 27 (5 назв)
Рубрики: Бюджетні установи--Облік
Анотація: У статті розглянуто визначення централізованого та децентралізованого обліку у бюджетних установах. Встановлено, що нині не існує чіткої інструкції для бюджетних установ щодо встановлення централізованого або децентралізованого типу обліку. Проаналізовано останні дослідження і публікації стосовно централізованого та децентралізованого обліку у бюджетних установах. За групою показників зроблено порівняльний аналіз централізованого та децентралізованого типів обліку. Визначено переваги та недоліки централізованого та децентралізованого обліку у бюджетних установах. На прикладі мережі закладів загальної середньої освіти м. Стаханова розглянуто централізований та децентралізований облік мережі освітніх установ. Зроблено висновок, що не існує єдиного рішення для вибору типу обліку у бюджетних установах. Для обрання оптимального типу обліку у мережі бюджетних установ необхідно враховувати особливості кожної мережі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Горніч, М.
    Хлорид літію - потенційний противароатозний препарат [Текст] / М. Горніч // Пасіка. - 2018. - № 6. - С. 16-17 : рис., фот.
Рубрики: Бджоли--Кліщі--Препарати--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
протикліщевий препарат -- лабораторні досліди -- експерименти -- іони літію -- переваги і недоліки -- вароцидні властивості -- ціна
Анотація: Наукова група, яка відкрила вароцидні властивості літію продовжує плідно працювати. Від лабораторних дослідів вони вже перейшли до польових випробувань препаратів на основі літію.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Тур, Ольга.
    Характеристика суб’єкта цивільно-правової відповідальності за шкоду, завдану внаслідок недоліків консультаційних послуг [Текст] / Ольга Тур // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 9. - С. 22-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Консультаційна діяльність--Цивільно-правова відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
консультаційна послуга -- договір про надання консультаційних послуг -- виконавець консультаційної послуги -- замовник консультаційної послуги -- недоліки консультаційних послуг
Анотація: Сучасний період розвитку суспільства характеризується тим, що консультування стає важливим фактором розвитку всіх сфер суспільного життя. При цьому особливе місце серед цивільних відносин посідають консультаційні послуги. Сфера надання консультаційних послуг надзвичайно широка. Зокрема, особливого розвитку набули консультаційні послуги з юридичних і економічних питань господарської діяльності. Неабияку роль у питаннях управління та ведення бізнесу відіграють рекомендації щодо правового забезпечення прийняття управлінських рішень, легітимності окремих господарських операцій, розробки внутрішніх інструкцій для посадових осіб та стандартів корпоративного управління, схем документообігу, форм локальних документів і напрямів інформаційних потоків, інвестиційної політики, кадрового забезпечення тощо. Відсутність спеціального правового регулювання консультаційних послуг з урахуванням їхніх характерних особливостей, у тому числі чітких вимог до змісту консультацій, призводить до недоліків консультаційних послуг та настання негативних наслідків. Залишаються законодавчо невизначеними особливості настання цивільно-правової відповідальності за надання консультаційних послуг з недоліками. Вирішення проблеми стосовно регламентації відшкодування шкоди, завданої недоліками консультаційних послуг, має велике значення для правозастосування, розробки рекомендацій на основі аналізу судової практики та удосконалення нормативно-правової бази в сфері надання консультаційних послуг.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Яценко, В.
    Хімічні розпушувачі : Переваги та недоліки їх використання / В. Яценко // Харчова і переробна промисловість. - 2008. - № 2. - С. 15
Рубрики: Кондитерські вироби--Добавки--Розпушувачі
Анотація: З метою одержання високоякісної продукції при виготовленні борошняних кондитерських виробів важливо правильно підібрати розпушувач.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

10.


    Овсієнко, Л.
    Формування стратегічної компетентності учнів ЗНЗ на текстовій основі: прикладний аспект [Текст] / Людмила Овсієнко // Українська мова і література в школах України. - 2016. - № 6. - С. 39-45. - Бібліогр.: 9 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методика
   Українська мова--Розвиток мовлення

Кл.слова (ненормовані):
наукова розвідка -- стратегічна компетенція -- стратегічна компетентність -- комунікативна компетентність -- текст -- комплекс завдань -- моделювання мовних і позамовних елементів -- недоліки в усній та писемній мові -- власні й чужі висловлювання -- оцінка вчинків
Анотація: У рецепції подано спробу охарактеризувати стратегічну компетентність та визначити ефективні способи її формування в учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Визначено, що ця компетентність охоплює наступне: здатність особистості учня аналізувати мовні явища; зіставляти, порівнювати, групувати, узагальнювати, виокремлювати головні й другорядні ознаки; моделювати мовні й позамовні елементи; уявляти предмети, явища, дії, події й за допомогою мовних виражальних засобів описувати їх; компенсувати виявлені недоліки в усній та писемній мовній діяльності; добирати докази для підтвердження чи спростування власних і чужих висловлювань; використовувати набутий досвід та критично оцінювати свої вчинки і вчинки інших людей. Формуванню комплексу здатностей, які сукупно становлять компетентність учнів ЗНЗ, на думку автора, сприяє робота над зв'язним текстом, що є потужним і ключовим засобом навчання, виховання й розвитку учнів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)