Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (10)Буковина (24)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=насильство<.>
Загальна кількість знайдених документів : 170
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


   
    Eight Crime Factor Model for Youths in Mexican Violence Contexts [Text] = Восьмифакторна модель злочинності молоді в контексті насильства в Мексиці / S. -M. Chavez-Valdez [та ін.] // Психологія і суспільство : укр. теорет.-метод. соціогуманіт. часоп. - 2019. - № 2. - P98-107 . - ISSN 1810-2131
Рубрики: Психологія--Соціальна
Кл.слова (ненормовані):
злочинність -- насильство
Анотація: Вплив насильства серед молоді спричинено колективним страхом. Індивідуальні стратегії копінгу - механізми подолання молоддю ознак посттравматичного стресу, що виміряні індивідуально, проте розглядаються на колективному рівні та ідентифікуються як ознаки такого стресу в суспільстві. Соціальна вразливість як представник довкільного контексту багатофакторного насильства є основними психологічними механізмами, котрі виявляються Моделлю діагностики ефективності вразливоств як ті фактори, що узасаднюють цикли насильтсва.


Дод.точки доступу:
Chavez-Valdez, Sarah-Margarita; Esparza, Oscar Armando; Riosvelaco, Leticia; Relojo-Howwell, D.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Hajiyeva, Gunay Namiq.
    Policies and Practices That Increase the Degree of Risk to Convicted Women and Cause Physical or Moral Suffering [Текст] / Gunay Namiq Hajiyeva // Право України. - 2021. - № 10. - С. 211-221. - Текст англ. мовою. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Позбавлення волі--Засуджені жінки--Насильство--Гендерні фактори
Анотація: Особливою категорією осіб, які утримують у місцях позбавлення волі, є засуджені жінки. Вони мають специфічні соціальні, психологічні, біологічні та інші особливості. Це вимагає особливого підходу до вивчення особистості засудженої жінки, а також до пояснення її поведінки інакше, ніж у чоловіка. У зв'язку з цим при персоналізації виконання покарання щодо жінок необхідно мати повне розуміння інформації ув'язнених, що на перший погляд неприпустимо, не враховуючи незначні особливості.


Дод.точки доступу:
Гаджиєва, Гюнай Намік

Знайти схожі

3.


   
    "Warum?" или " Warum!" [Текст] : интервью // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2009. - № 4. - С. 12-13. : фото
Рубрики: Освіта--Проблеми
Кл.слова (ненормовані):
насильство
Анотація: Інтерв'ю з Німеччини Євгена Смотрицького та з м. Харькова Олени Шейніної щодо насильства в українських школах.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

4.


   
    [Насильство в сім'ї] [Текст] // Віче. - 2007. - № 9-10. - С. 54-55
Рубрики: Насильство в сім"ї
Анотація: Думки фахівців щодо подолання домашнього та сімейного насильства.


Знайти схожі

5.


    Єфремова, Г. Л.
    Вплив насильства на особистісний розвиток дитини [Текст] / Г. Л. Єфремова // Педагогічна майстерня. - 2016. - № 5. - С. 39-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Насильство--Діти


Знайти схожі

6.


    Єфремова, Г. Л.
    Профілактика насильства в сім’ї та профілактика дитячої жорстокості в освітньому середовищі / Г. Л. Єфремова // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2018. - № 3(Берез.). - С. 36-39
Рубрики: Соціальна педагогіка--Сім’я
Кл.слова (ненормовані):
насильство над дитиною -- булінг -- фемінінність -- маскулінність
Анотація: Матеріал статті дозволяє розширити поінформованість із проблем насильства над дитиною в сім’ї та шкільному середовищі, визначає шляхи попередження булінгу в освітніх закладах, висвітлює сутність, види та принципи профілактики насильства, розкриває особливості формування ненасильницької поведінки особистості засобами корекційно-профілактичних програм.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Єфремова, Г. Л.
    Профілактика насильства в сім’ї та профілактика дитячої жорстокості в освітньому середовищі / Г. Л. Єфремова // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2018. - № 6. - С. 11-46
Рубрики: Виховання--Превентивне
   Психологія--Корекційна робота

Кл.слова (ненормовані):
насильство в сім’ї -- сімейне насильство -- дитяча жорстокість -- види насильства -- причини насильства -- теорії насильства -- агресивна поведінка -- фрустрація -- фізичне насильство -- сексуальне насильство -- психологічне насильство -- батьківські обов’язки -- неблагополучні сім’ї -- фактори ризику насильства -- шкільне насильство -- насильницька поведінка -- шкільний булінг -- види булінгу -- агресор -- жертва
Анотація: Репрезентовано різні теорії до розуміння поняття насильства, ознайомлено з видами насильства над дітьми в сім’ї, розкрито фактори ризику насилля над дитиною в сім’ї, висвітлено вплив сімейного насильства на особистісний розвиток дитини, з’ясовано чинники виникнення насильницької поведінки, подано рекомендації з профілактики шкільного насильства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Іванова, Т. П.
    Стоп насильству [Текст] / Т. П. Іванова // Позакласний час. - 2018. - N 2. - С. 8-9
Рубрики: Насильство--Профілактика
Анотація: План-конспект години спілкування.


Знайти схожі

9.


    Івлєв, М. М.
    Стан наукової розробки проблеми протидії насильству в Збройних силах України [Текст] / М. М. Івлєв // Держава та регіони. Серія: Право. - 2013. - № 4. - С. 97-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Збройні сили України--Насильство--Протидія


Знайти схожі

10.


    Ігнатенко, І. В. (канд. історич. наук, доцент кафедри етнології та краєзнавства КНУ ім. Шевченка).
    Домашнє насильство в традиційній культурі українців [Текст] / І. В. Ігнатенко // Народна творчість та етнологія. - 2019. - N 2(березень-квітень). - С. 56-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Традиційна культура--Домашнє насильство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Домашнє насильство
Анотація: У статті на основі аналізу етнографічних джерел зроблено спробу розглянути та проаналізувати тривалий час замовчувану тему: домашнє насильство в традиційній селянській культурі середини ХІХ - початку ХХ ст. Авторка доходить висновку, що загалом не схвалюючи фізичне насильство, традиція все ж толерувала його, якщо воно застосовувалося з «доброю» метою: напоумлення, навчання, виховання тощо. Побиття "за діло" провиною не вважалося й розглядалося як внутрішньосімейна справа. З огляду на те, що традиційна українська культура була патріархальною і влада зосереджувалася в руках чоловіків, саме ця група найчастіше й чинила агресію щодо підлеглих жінок та дітей. Щоправда, останні могли зазнавати побоїв від батьків обох статей, які мали необмежену владу, що закріплювалася в існуючий ієрархічній структурі та моральних цінностях.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)