Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (17)Буковина (1407)Шевченко Т. Г. (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=нагороди<.>
Загальна кількість знайдених документів : 122
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


    Мельничук, Богдан (Викладач ЧНУ).
    30-річчя Загулівської нагороди [Текст] / Богдан Мельничук // Буковинський журнал. - 2021. - № 1. - С. 237-239 : фот.
Рубрики: Літературні премії


Дод.точки доступу:
чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)

Знайти схожі

2.


    Горніч, М.
    46-ий Конгрес Апімондії в Монреалі [Текст] / М. Горніч // Пасіка. - 2019. - № 10. - С. 2-7 : іл.
Рубрики: Бджільництво--Конгреси--Канада--Монреаль
Кл.слова (ненормовані):
апімондія -- конгрес міжнародної федерації бджільницьких об'єднань -- конкурси і нагороди 46-го Конгресу Апімондії
Анотація: Крнгрес Апімондії, 46-й за ліком, який проходив в Монреалі (Канада), з 8-го по 12 вересня виявився подією малопомітною для наших пасічників. Інформація від учасників Конгресу, а таких від України, за даними Комісара, було близько 10 осіб, доходить до нас скупо, тому є необхідність аналізу документів Конгресу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Жулинський, Микола.
    Єжи Літвінюк [Текст] : [некролог] / Микола Жулинський, Ростислав Радишевський [и др.] // Слово і час. - 2012. - № 11. - С. 126 : фот.
Рубрики: Письменники Польщі, 20-21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
переклади -- проза -- поезія -- нагороди -- конференції
Анотація: 18 жовтня 2012 року помер Єжи Літвінюк - польський поет і перекладач із білоруської, естонської, латвійської, литовської, російської, української та фінської мов.


Дод.точки доступу:
Радишевський, Ростислав; Мойсієнко, Анатолій; Астаф'єв, Олександр; Брацка, Марія; Брацкі, Артур; Літвінюк, Єжи (польський поет і перекладач ; 1923-2012) \про нього\

Знайти схожі

4.


   
    Інформація про Міжнародну Академію рейтингових технологій та соціології (МАРТІС) "Золота Фортуна" [Текст] // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2009. - № 5. - С. 126-127.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Наука--Організації
Кл.слова (ненормовані):
нагороди МАРТІС
Анотація: Головною метою МАРТІС "Золота Фортуна" є пропаганда видатних досягнень науково-технічного прогресу, державних діячів, політиків, учених, представників силових структур, духівництва, а також установ, організацій, провідних підприємств усіх галузей промисловості країн-учасниць Рейтингу.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

5.


   
    Інформація про Міжнародну Академію рейтингових технологій та соціології (МАРТІС) "Золота Фортуна" // Актуальні проблеми економіки. - 2010. - N 10. - С. 322-323
Рубрики: Організація науки в світі--Міжнародний Академічний Рейтинг "Золота Фортуна"--Нагороди МАРТІС
Анотація: Нагороди Мартіс "Золота фортуна" встановлені для стимулювання та візначення наукової, трудової і творчої діяльності громадян, науковців, політиків, державних діячів, вищих посадових осіб Церкви, які досягли плідних здобутків на користь суспільству в економіці, науці, мистецтві, політиці та суспільному житті.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

6.


   
    Інформація про Міжнародну Академію рейтингових технологій та соціології (Мартіс) "Золота Фортуна" [Текст] // Практична психологія та соціальна робота. - 2008. - № 4. - С. 80 : фото
Рубрики: Нагороди Мартіс--"Золота Фортуна"
   Міжнародний академічний рейтинг--"Золота Фортуна"

Анотація: Міжнародний Академічний Рейтинг "Золота Фортуна" існує вже 15 років. Головною метою Міжнародного Академічного Рейтингу "Золота Фортуна" є пропоганда видатних досягнень науково-технічного прогресу, державних діячів, політиків, учених, представників силових структур, духівництва, а також установ, організацій, провідних підприємств усіх галузей промисловості країн-учасниць Рейтингу. Обранці Рейтингу "Золота Фортуна" нагороджуються Золотими і Срібними Стелами та Дипломами якості, Георгіївськими орденами і медалями. Вищою нагородою є Срібна статуя "Богиня Фортуна з золотим мечем".


Знайти схожі

7.


    Яременко, Л.
    Історія академічних нагород як дзеркало наукових здобутків [Текст] / Л. Яременко, О. Вербіцька // Вісник Національної академії наук України. - 2011. - № 4. - С. 63-65 : ілюстр.
Рец. на кн. : Цибань В. О. Нагороди Національної академії наук України. Золота медаль імені В. І. Вернадського. Премії імені видатних учених України. Відзнаки / В. О. Цибань. - К. : Видавничий дім "Академперіодика", 2010. - 400 с.

Рубрики: Вищі навчальні заклади--Академії--Україна
Анотація: Рецензована книга цікава й актуальна з огляду на те, що її автор уперше підготував список лауреатів премій імені видатних учених НАН України за всі роки. Довідник В.О. Цибаня становить значний інтерес не лише для широкого кола наукових працівників окремих галузей, які своїм доробком можуть претендувати на одну з нагород, але й для дослідників історії наук, фахівців, корті працюють в інших установах України, також він може бути корисним в освітній практиці. Рецензоване видання гідно репрезентує світовій наукові здобутки України.


Дод.точки доступу:
Вербіцька, О.; \о ней\

Знайти схожі

8.


    Смоляк, Богдан.
    Авторитет автора, або Чому книжка варта нагороди [Текст] / Богдан Смоляк // Слово і час. - 2021. - № 3. - С. 112-114
Рец. на кн. Палинський В. Час творити. Есеї про поетів, прозаїків, митців / В. Палинський. - Л. : Апріорі, 2019. - 524 с.

Рубрики: Публіцистика, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
літературний текст -- жанр -- естетизм -- авторитарність -- малярство -- графіка
Анотація: Стаття є рецензією на книгу В. Палинського, присвячену дослідженню творчості талановитих письменників, художників, мистецтвознавців.


Знайти схожі

9.


    Смоляк, Богдан.
    Авторитет автора: про книгу, яка вартує нагороди [Текст] / Богдан Смоляк // Буковинський журнал. - 2021. - № 1. - С. 221-224
Рец. на кн. : Палинський Віктор. Час творити. Есеї про поетів, прозаїків, митців / Віктор Палинський. - Львів : Апріорі, 2019. - 524 с.

Рубрики: Письменники України
   Митці України



Дод.точки доступу:
Палинський, Віктор \про твір\

Знайти схожі

10.


   
    Атрибути державності і суверенітету [Текст] // Позакласний час. - 2001. - серп. (№ 24). - С. 9-16
Рубрики: Президент України--Державні нагороди--Кучма Л.Д.


Знайти схожі

11.


    Плюха, Дмитро.
    Атрибуція раніше невідомих кокард єврейської поліції Луцького гетто [Текст] / Дмитро Плюха // Нумізматика і фалеристика. - 2021. - № 1. - С. 44-45. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Фалеристика--Вексилогія--Колекціонування--Луцьк, місто (Україна)
   Міста--Населені пункти--Історія--Луцьк, місто (Україна)

Кл.слова (ненормовані):
нагороди -- відзнаки
Анотація: У місті Луцьк зроблено цікаве відкриття в царині фалеристики. У листопаді 2020 р. на околиці міста Луцька знайдено три кокарди.Кокарди виготовлені методом штамповки зі сплаву жовтого кольору з наступним покриттям металом темно-сріблястого кольору, що чітко видно на потертих місцях.


Знайти схожі

12.


    Яременко, Л.
    Біографічний інформаційний ресурс про нагороди Національної академії наук України [Текст] / Л. Яременко // Бібліотечний вісник. - 2011. - №3. - С. 52-53
Рубрики: Огляди. Рецензії
Анотація: Рец. на кн.: Цибань В.О. Нагороди Національної академії наук України. Золота медаль імені В.І. Вернадського. Премії імені видатних учених України. Відзнаки. - к.: Вид. дім "Академперіодика", 2010. - 400 с.


Знайти схожі

13.


    Крицук, Роман.
    Боны польских кооперативов из фондов НИМРБ [Текст] / Роман Крицук // Нумізматика і фалеристика. - 2020. - № 4. - С. 6-9. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Нумізматика--Боністика--Монети--Беларусь, 20 ст.
Кл.слова (ненормовані):
музеї -- музейні експонати -- старовинні монети -- нагороди
Анотація: В фондах Национального исторического музея Республики Беларусь (далее НИМРБ) хранится небольшая (21 монета), но крайне интересная подборка металлических бон кооперативов, имевших хождение на территории межвоенной Польши в период с 1920-х гг. по 1939 г.


Знайти схожі

14.


    Квят, Ігор.
    Від Феодосії до Єревану: Іван Айвазовський та його творіння на банкнотах Вірменії [Текст] / І. Квят // Нумізматика і фалеристика. - 2022. - № 2. - С. 23-25
Рубрики: Боністика--Гроші--Нумізматика--Цінні папери--Вірменія
Кл.слова (ненормовані):
гроші -- монети -- нагороди
Анотація: Іван Айвазовський (1817-1900) – всесвітньо відомий живописець-мариніст і баталіст, на чиїх картинах море постає в усій дивовижній красі і неприборканої стихії. Його предки були з вірмен, що переселилися із Західної Вірменії до Галичини. А сам він народився в Криму. 22 листопада 2018 р. в обіг було введено банкноту, присвячену життю та творчості видатного майстра.


Дод.точки доступу:
Айвазовський, Іван (видатний російський та український художник-мариніст і баталіст вірменського походження. Брат вірменського історика та архієпископа Вірменської апостольської церкви Габріела Айвазовського ; 1817-1900 рр.) \о нем\

Знайти схожі

15.


    Гладенький, Тарас.
    Відзнака „Жертвам війни 1915” [Текст] / Тарас Гладенький // Нумізматика і фалеристика. - 2020. - № 3. - С. 38-39. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Фалеристика--Колекціонування--Вексикологія--Україна, 20 ст.
Кл.слова (ненормовані):
відзнаки -- нагороди -- колекціонування
Анотація: Увазі колекціонерів української фалеристики та її дослідників випала унікальна нагода отримати коротку історичну довідку про відзнаку, що випускалася за океаном і була присвячена жертвам Першої світової війни.


Знайти схожі

16.


    Сопов, О.
    Відзнаки слави, мужності і праці [Текст] / О. Сопов // Військо України. - 2015. - № 3. - С. 60-61
Рубрики: Нагороди--Історія--Україна


Знайти схожі

17.


    Рикова, Ганна.
    Вільям Стайрон: граціозний динозавр, самотній аутсайдер чи речник сучасності? [Текст] : рецензія / Ганна Рикова // Слово і час. - 2012. - № 9. - С. 120-125. - Бібліогр. в кінці ст.
Рец. на кн. : Дубініна О. В. У межах чи поза межами? Творчість Вільяма Стайрона в контексті художніх пошуків новітньої доби : монографія / О. В. Дубініна. - К. : Наук. думка, 2011. - 360 с.

Рубрики: Літературознавці України, 20-21 ст.
   Письменники США, 20-21 ст.

Кл.слова (ненормовані):
письменницькі нагороди -- стайронознавство -- інтертекстуальність -- поетика -- публіцистика
Анотація: Стаття є рецензією на монографію О. Дубініної. Рецензована праця має потрійну мету: охопити творчість Стайрона в повному обсязі, вписати його доробок у літературний континуум, простежити унікальне явище, коли в межах творчості одного письменника поєднуються художні коди різних естетичних систем.


Дод.точки доступу:
Дубіна, Олена (український літературознавець) \про твір\; Стайрон, Вільям (американський письменник ; 1925-2006) \про нього\

Знайти схожі

18.


    Діденко, Юлія Володимирівна.
    Видання НАН України здобули нагороди на Міжнародному конкурсі "Научная книга" [Текст] : VII Сесія Ради з книговидання при Міжнародній асоціації академій наук / Юлія Володимирівна Діденко // Вісник Національної академії наук України. - 2014. - № 1. - С. 107-109 : фот.
Рубрики: Видавнича діяльність--НАН України
   Конкурси--Міжнародні книжкові

Анотація: 6-8 листопада 2013 р. у Москві відбулася VII Сесія Ради з книговидання при Міжнародній асоціації академій наук. У Міжнародному конкурсі на найкращий науково-видавничий проект "Научная книга - 2013" видавництва Національної академії наук України здобули низку нагород.


Знайти схожі

19.


   
    Вручення Нобелівському лауреату О. О. Абрикосову найвищої нагороди НАН України [Текст] / підгот. О. О. Мележик // Вісник Національної академії наук України. - 2015. - № 10. - С. 31-33 : фот.
Рубрики: Нобелівські лауреати--Фізики
   Нагороди--Золота медаль імені В. І. Вернадського--Дослідники

Анотація: 22 липня 2015 року в головному корпусі Аргоннської національної лабораторії (Чикаго, штат Іллінойс, США) у присутності численної публіки - співробітників, керівництва установи, гостей, преси та представника Консульства України у південно-східних штатах США - відбулося урочисте вручення Золотої медалі імені В.І. Вернадського лауреату Нобелівської премії, почесному досліднику Лабораторії Олексію Олексійовичу Абрикосову, удостоєному найвищої нагороди НАН України за результатами конкурсу 2014 року.


Дод.точки доступу:
Абрикосов, Олексій Олексійович \про нього\

Знайти схожі

20.


    Гладенький, Тарас.
    Гіпсовий барельєф з тризубом [Текст] / Тарас Гладенький // Нумізматика і фалеристика. - 2020. - № 2. - С. 44-45
Рубрики: Символіка--Геральдика--Тризуб--Україна
   Фалеристика--Колекціонування--Вексикологія--Україна, 20 ст.

Кл.слова (ненормовані):
нагороди -- історія України
Анотація: Скільки ще невіднайдених скарбів приховує наша українська земля, що протягом кількох останніх століть стала прихистком для різноманітних раритетів? притаманних українській культурі !


Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)