Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=міжнародний договір<.>
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-12 
1.


    Іваницький, Андрій.
    Значення практики Європейського суду з прав людини для вдосконалення національного цивільного законодавства України [Текст] / Андрій Іваницький // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 6. - С. 24-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Судова практика
   Цивільне законодавство--Шляхи вдосконалення--Україна

Кл.слова (ненормовані):
прецедент -- джерело права -- міжнародний договір
Анотація: Досліджується та встановлюється значення практики Європейського суду з прав людини та її місце у національному цивільному законодавстві. З’ясовано, що норми Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод сформульовані надзвичайно широко з текстової точки зору та всеохоплююче – зі змістової. Їх значення в усій різноманітності змістовних проявів розкривається саме в практиці Європейського суду з прав людини.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Базов, В. П.
    Трансфертне ціноутворення: міжнародно-правова доктрина та практика [Текст] / В. П. Базов // Юридична Україна. - 2020. - № 3. - С. 34-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Транснаціональні корпорації--Оподаткування--Трансфертне ціноутворення
Кл.слова (ненормовані):
міжнародний договір -- контрольовані операції -- судовий захист
Анотація: У статті досліджуються актуальні питання міжнародно-правової доктрини трансфертного ціноутворення та судова практика розгляду та вирішення спорів у цій сфері правовідносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Борисов, Євген.
    Розвиток міжнародних механізмів відступу держав від власних договірних гуманітарних зобов’язань (ХVІІІ-ХХ ст.) [Текст] / Євген Борисов // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 8. - С. 168-172. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне право--Історія, 18-20 ст.
Кл.слова (ненормовані):
відступ від зобов’язання -- міжнародне право -- міжнародний договір -- гуманітарне зобов’язання
Анотація: У статті здійснено аналіз еволюції норм права міжнародних договорів стосовно гуманітарних зобов’язань держав, виконання зобов’язань та відступу від такого виконання у ХVІІІ-ХХ ст. Досліджено специфіку двосторонніх мирних договорів щодо відступу від зобов’язань з обміну військовополоненими. Проаналізовано специфіку відступу від зобов’язань за двосторонніми міжнародними договорами про торгівлю та рибальство. Доведено, що з 1815 р. відступ держав від гуманітарних зобов’язань з’являється в колективних міжнародних актах з питань протидії рабству та работоргівлі. Доведено, що у Генеральному акті Берлінської конференції 1885 р. такий відступ уперше ув’язується з позицією та діяльністю міжнародної структури, а у Конвенції про перегляд 1919 р. такий відступ уперше формально ув’язується з потребами підтримання публічної безпеки та порядку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Задорожній, О. В.
    Міжнародно-правове становище Української Соціалістичної Радянської Республіки (1919-1923 рр.) [Текст] / О. В. Задорожній // Держава і право : збірник наук. праць. - 2014. - Вип. 64. - С. 94-101. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Держава і право--Історія--Україна, 1919-1923
Кл.слова (ненормовані):
міжнародно-правові відносини -- міжнародний договір -- дипломатична місія
Анотація: Стаття присвячена міжнародно-правовому статусу Української СРР у період до створення Радянського Союзу. Розглядаються особливості міжнародного становища Радянської України, характерні риси розвитку міжнародно-правових відносин УСРР з Російською СФРР, Грузією, Польщею, Румунією, Словаччиною, Німеччиною, Італією та іншими державами.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Калашнікова, Олена.
    Міжнародні договори України в системі нормативно-правового регулювання використання інформаційних технологій та інформаційних ресурсів у митній справі [Текст] / Олена Калашнікова // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2018. - № 7. - С. 196-200. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Митна справа--Інформаційні ресурси--Міжнародні договори--Нормативно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
договір -- міжнародний договір -- система -- інформаційні технології -- інформаційні ресурси -- митна справа
Анотація: У статті розглянуто основні міжнародні договори України в системі нормативно-правового регулювання використання інформаційних технологій та інформаційних ресурсів у митній справі. Наголошено, що міжнародні договори України слід розглядати як один із провідних структурних елементів системи нормативно-правового регулювання використання інформаційних технологій та інформаційних ресурсів у митній справі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Наставний, Ілля.
    Нормативно-правове регулювання відносин у сфері професійного спорту в Україні [Текст] / Ілля Наставний // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 6. - С. 46-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Спорт--Нормативно-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
міжнародний договір -- спортивне законодавство -- цивільно-правові договори
Анотація: Стаття присвячена дослідженню питань, пов’язаних із законодавчим регулюванням професійних спортивних відносин. Акцентується увага на співвідношенні положень міжнародного договору із положеннями ЦК України та спеціальними законодавчими актами, що регулюють відносини у сфері професійного спорту. Обґрунтовано важливе значення норм цивільного права, положення яких застосовуються як до договірних, так і деліктних правовідносин у зазначеній сфері спортивних відносин. Встановлено декларативний характер законодавчого положення, присвяченого регулюванню професійних спортивних відносин, оскільки зазначене положення не містить конкретних правових механізмів регулювання відносин у сфері професійного спорту. Доведено недоцільність прийняття окремого кодифікованого акту в сфері спорту.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Павко, Яна Анатоліївна.
    Договірний механізм міжнародно-правового регулювання співробітництва держав в арктичному регіоні [Текст] / Яна Анатоліївна Павко // Вісник Національної академії правових наук України. - 2017. - № 2. - С. 166-176. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне співробітництво--Правове регулювання--Арктика
Кл.слова (ненормовані):
арктика -- міжнародний договір -- арктичне право
Анотація: Проаналізовано зміст універсальних і регіональних міжнародних договорів, які регулюють діяльність держав в арктичному регіоні, на основі сучасних праць вітчизняних і зарубіжних юристів-міжнародників та юридичних документів.

Є примірники у відділах:
(28.09.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

8.


    Плахотнюк, Н. В.
    Принципи співробітництва України з Міжнародним кримінальним судом [Текст] / Н. В. Плахотнюк, Ю. О. Боровик // Юридична Україна. - 2020. - № 6. - С. 62-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародний кримінальний суд--Юрисдикція--Україна
Кл.слова (ненормовані):
міжнародна судова установа -- підстави міжнародного співробітництва -- передача особи -- міжнародний договір
Анотація: Визнання Україною юрисдикції Міжнародного кримінального суду в подальшому вимагатиме ефективного співробітництва з цією міжнародною судовою установою. На жаль, чинне кримінальне процесуальне законодавство відзначається істотними вадами, що перешкоджають такому співробітництву. Однак прийняття Верховною Радою України проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо співробітництва з Міжнародним кримінальним судом» може докорінно змінити ситуацію.


Дод.точки доступу:
Боровик, Ю. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Попович, Наталія Василівна.
    Поняття "законодавство": традиційні підходи і новації [Текст] / Наталія Василівна Попович // Вісник Національної академії правових наук України. - 2017. - № 2. - С. 177-187. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Законодавство--Поняття
Кл.слова (ненормовані):
закон -- міжнародний договір -- система законодавства
Анотація: Проаналізовано підходи до визначення поняття "законодавство". Досліджено співвідношення понять "закон" -"законодавчий акт; роль і значення підзаконних нормативно-правових актів як структурних елементів законодавства. Висвітлено питання про місце в системі національного законодавства міжнародних договорів, а також нормативно-правових актів , які були прийняті до проголошення незалежності України.

Є примірники у відділах:
(28.09.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

10.


    Цірат, Геннадій Артурович.
    Роль національного закону та міжнародного договору в забезпеченні взаємності при визнанні та виконанні іноземних судових рішень [Текст] / Г. А. Цірат // Держава і право. - 2012. - Вип. 57. - С. 457-462. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Судові рішення--Іноземні суди--Міжнародне приватне право
Кл.слова (ненормовані):
іноземне судове рішення -- визнання та виконання судових рішень -- міжнародний договір -- закон
Анотація: Розглянуто різні підходи до регулювання взаємності при визнанні та приведенні до виконання іноземних судових рішень.


Знайти схожі

 1-10    11-12 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)