Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=міжнародна торгівля<.>
Загальна кількість знайдених документів : 21
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-21   21-21 
1.


   
    Імпорт агропродовольчої продукції та можливості його заміщення національним виробництвом [Текст] / С. М. Кваша [та ін.] // Економіка АПК. - 2014. - № 5. - С. 11-21 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний сектор--Ринкові відносини--Україна
   Зовнішньоекономічна діяльність--Імпорт--Експорт--Україна

Кл.слова (ненормовані):
агропродовольчий сектор -- міжнародна торгівля -- тваринницька продукція -- імпорт готових харчових продуктів
Анотація: Досліджено обсяги імпорту сільськогосподарської продукції та харчових продуктів за товарними групами української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності у динамічному ряду й наведено оцінки виявленим тенденціям.


Дод.точки доступу:
Кваша, С. М.; Власов, В. І.; Кривенко, Н. В.; Духницький, Б. В.

Знайти схожі

2.


    Сергійчик, В. О.
    Інфрматизація митних органів України: до питання щодо правового регулювання порядку електронного декларування [Текст] / В. О. Сергійчик // Митна справа. - 2013. - № 4. - С. 76-84. - Библиогр.: с. 84 (13 назв.)
Рубрики: Всесвітня митна організація
   Система "Електронна митниця"--Створення

   Кіотська конвенція--Рамкові стандарти безпеки

Кл.слова (ненормовані):
Митний кордон -- Міжнародна торгівля
Анотація: Стаття присвячена актуальному питанню запровадження та використання електронного декларування в Україні. Проаналізовано діюче законодавство України щодо інформатизації митних органівУкраїни у контексті запровадження електронного декларування.


Знайти схожі

3.


    Мудрак, Р. П.
    Агроінфляція та індекс споживчих цін на продовольчі товари: порівняльний аналіз "Україна – ЄС" [Текст] / Р. П. Мудрак, В. В. Лагодієнко // Економіка України. - 2018. - № 1. - С. 28-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарська продукція--Ціноутворення--Порівняльний аналіз--Україна--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
продовольча безпека -- галузева структура -- подушове виробництво -- міжнародна торгівля -- концентрація капіталу -- субсидії -- економічна доступність -- індекс цін -- продовольство
Анотація: Вивчено вплив зростання цін сільськогосподарської продукції на споживчі ціни продовольчих товарів. На основі порівняльного аналізу досліджуваних явищ в Україні та ЄС з’ясовано причини залежності цін на продовольчі товари від галузевої структури, обсягів міжнародної торгівлі, організаційних особливостей і рівня державного регулювання вітчизняного сільськогосподарського виробництва.


Дод.точки доступу:
Лагодієнко, В. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Онищенко, Володимир.
    Геоекономічний зміст міжнародних конфліктів [Текст] / Володимир Онищенко // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2019. - № 2. - С. 20-35. - Бібліогр.: с. 32-35
УДК
Рубрики: Міжнародні конфлікти--Міжнародні відносини
Кл.слова (ненормовані):
глобалізація -- геополітика -- геоекономіка -- асиметрія міжнародних відносин -- світова економіка -- міжнародна торгівля
Анотація: Визначено міжнародні конфлікти як природний стан міжнародних відносин, в тому числі і економічних, в основу виникнення та розвитку яких покладено асиметрію міжнародних відносин як їх об'єктивну, стійку характеристику. З'ясовано, що більшість конфліктів мають геоекономічну природу і продукуються провідними суб'єктами світової економіки та політики.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Духницький, Б. В.
    Глобальний попит на продовольство [Текст] / Б. В. Духницький // Економіка АПК. - 2018. - № 8. - С. 102-106 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна економіка--Зовнішньоекономічні відносини--Україна
Кл.слова (ненормовані):
міжнародна торгівля -- агропродовольча продукція -- глобальний ринок
Анотація: Мета статті - розглянути сучасні тенденції міжнародної торгівлі агропродовольчою продукцією по основних групах, товарних позиціях і країнах-імпортерах. Обґрунтовано причини та тенденції, які впливають на постійне зростання потреби в продуктах харчування у середньостроковій та довгостроковій перспективі.


Знайти схожі

6.


    Locali, Paulo Ajonso dos Santos.
    Міжнародна торгівля послугами: аналіз країн БРІКС [Text] / Paulo Ajonso dos Santos Locali // Економіка. Фінанси. Право. - 2018. - № 5. - P23-28. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Торгівля--Бізнес--Комерційна діяльність--Торговельні угоди--Україна
   Торговельні угоди--Міжнародна торгівля

Кл.слова (ненормовані):
міжнародна торгівля -- послуги -- БРІКС
Анотація: У міжнародній торгівлі послугами переважають розвинені країни, які у своєму розвитку досягли економіки, заснованої на знаннях, у якій технологічний розвиток та кваліфікація робочої сили залежить як від пропозиції, так і від попиту на послуги.


Знайти схожі

7.


    Вачевський, Мирон.
    Маркетинг світового господарства на Україні в міжнародних економічних відносинах [Текст] / Мирон Вачевський // Вища школа. - 2010. - № 2. - С. 60-67. - Бібліогр.: в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Проблеми вузівської науки
   Вища освіта--Економічна

Кл.слова (ненормовані):
світова економіка -- світове господарство -- ринок -- міжнародна торгівля -- економічні відносини
Анотація: У статті висвітлюються питання світового господарства та України в Міжнародних економічних відносинах у межах курсу, що вивчається студентами факультетів менеджменту і маркетингу, які оволодівають професією маркетолога для сучасної ринкової економіки з відповідним рівнем формування професійних компетенцій.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

8.


    Мельник, Віктор.
    Нова геоекономічна реальність: філософія китайського законодавства у сфері міжнародної торгівлі [Текст] / Віктор Мельник // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 1. - С. 56-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародна торгівля--Філософія законодавства--Китай
Кл.слова (ненормовані):
менталітет -- законодавство -- міжнародна торгівля
Анотація: У статті проаналізовано філософію китайського законодавства у сфері міжнародних економічних відносин та міжнародної торгівлі. Особливу увагу звернено на менталітет китайців. Китай є другою у світі геополітичною силою після США. Завданням статті є створення підґрунтя для цивілізаційного визначення Китаю як геоекономічного опонента західного світу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Духницький, Б. В.
    Основні аспекти регулювання міжнародної торгівлі агропродовольчою продукцією [Текст] / Б. В. Духницький // Економіка АПК. - 2019. - № 4. - С. 74-80. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародна торгівля--Агропромислова продукція--Україна
Кл.слова (ненормовані):
регулювання -- міжнародна торгівля -- лібералізація -- агропродовольча продукція -- принципи -- імпортні мита -- підтримка
Анотація: Мета статті - дослідити сучасні особливості розвитку глобальної аграрної торгівлі в контексті її регулювання різними профільними організаціями, а також конкретні можливості й потенціал нарощування експорту та імпорту сільськогосподарської продукції в результаті затверджених для України умов. Положення статті спрямовані на розповсюдження найбільш актуальних відомостей серед суб’єктів галузі про необхідні умови та відмінності здійснення експортно-імпортних операцій з аграрноою сировиною та харчовими продуктами як члена СОТ або торговельного партнера ЄС при виході вітчизняних спеціалізованих виробників і експортерів на цільові зовнішні ринки.


Знайти схожі

10.


    Гладштейн, А. Л.
    Особливості вирішення спорів у регіональних торговельних угодах [Текст] / А. Л. Гладштейн // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 206-212. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Спори (юрид.)--Торговельні угоди
Кл.слова (ненормовані):
конфлікт юрисдикцій -- Орган вирішення спорів СОТ -- Апеляційний орган СОТ -- міжнародна торгівля -- домовленість про правила вирішення спорів
Анотація: У статті розглянуто особливості вирішення спорів, що виникають між сторонами регіональних торговельних угод (РТУ). Досліджено алгоритм вирішення спорів відповідно до Домовленості про правила та процедури вирішення спорів СОТ (ДВС). Констатовано, що наразі механізми, передбачені ДВС, є найдієвішими способами мирного вирішення спорів у сфері міжнародних торговельних відносин. Звертається увага на відмінності між алгоритмами вирішення спорів, передбаченими ДВС, та конкретними РТУ. Детально розглянуто усі етапи вирішення спору – як у системі СОТ, так і у системі РТУ.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-21   21-21 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)