Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (3)Буковина (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=множини<.>
Загальна кількість знайдених документів : 20
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20  
1.


    Жалдак, Мирослав.
    Елементарні факти теорії множин у шкільному курсі математики [Текст] / М. Жалдак // Математика в школі. - 2011. - № 3. - С. 12-23. - Библиогр.: с. 23 (8 назв)
Рубрики: Математика--Викладання --Школа--Теорія множини


Знайти схожі

2.


    Ярмак, Вячеслав.
    Множини в курсі"алгебра і початки аналізу" [Текст] : [розробка уроку, 10-11 кл.] / Вячеслав Ярмак, Вячеслав Резуненко // Математика в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2020. - № 1. - С. 25-29
Рубрики: Математична освіта в школі--Методика викладання--Методичний матеріал


Дод.точки доступу:
Резуненко, Вячеслав

Знайти схожі

3.


    Шведова, М. О.
    Становлення присвійного займенника третьої особи множини в українській літературній мові [Текст] / М. О. Шведова // Мовознавство. - 2018. - № 4. - С. 40-53. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Граматика українська--Займенник присвійний
Анотація: У статті розглянуто функціонування присвійних займенників третьої особи множини їх і їхній в українській мові ХІХ-ХХІ ст. Дослідження здійснено на базі Генерального регіонального анотованого корпусу української мови. До 1870-х рр. варіант їхній не зафіксовано в текстах корпусу і до початку ХХ ст. його вживали мало. У 20-30 рр. варіант їхній стає значно поширенішим у літературі, словники ХХ ст. його підтримують і він закріплюється в узусі. На початку ХХІ ст. спостерігаємо збільшення частки вживання присвійного займенника їх у нехудожніх текстах, хоч основним варіантом залишається їхній, у художніх текстах їхній також домінує.


Знайти схожі

4.


    Копитко, С. Б.
    Оптимізація управління ефективністю системи захисту комп"ютерної інформації за умов сталості множини типових інформаційних загроз / С. Б. Копитко // Актуальні проблеми економіки. - 2010. - N 10. - С. 188-195 : форм. - Бібліогр.: 20 назв
Рубрики: Математичні методи і моделі в економіці--Управління захистом комп"ютерної інформації, економіко-математичні моделі оптимізації--Сталість множини типових інформаційних загроз
Анотація: У статті розглянуто проблему управління ефективністю захисту комп"ютерної інформації. Описано змістовну постановку завдання та побудовано загальну модель оптимізації управління ефективністю захисту інформації у вигляді задачі динамічного програмування. Уточнено загальну модель для випадку сталої множини інформаційних загроз.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

5.


    Божко, Віра
    Елементи теорії множини. Комбінаторика [Текст] / Віра Божко // Математика в школі. - 2004. - № 6. - С. 26-28. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: Математика--Комбінаторика--Методика викладання в школі


Знайти схожі

6.


    Широков, В. А.
    Семантичні стани мовних одиниць та їх застосування в когнітивній лексикографії [Текст] / В.А. Широков // Мовознавство. - 2005. - № 3-4. - С. 47-62. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Мовознавство--Лексикографія
Кл.слова (ненормовані):
Семантичні стани -- Нечіткі множини -- Омонімія -- Синонімія -- Машинний переклад
Анотація: У статті розглядається поняття семантичних станів мовних одиниць як формальних репрезентантів елементарних змістів. Введено поняття чистого та змішаного семантичних станів. Запропоновано їх інтерпретацію у формалізмі нечітких множин. Наведено ілюстрацію введених понять на прикладі явищ омонімії, синонімії та в застосуванні до перекладних словників, які використовуються в системах машинного перекладу.


Знайти схожі

7.


    Ярмак, Вячеслав.
    Множини в курсі "Алгебра і початки аналізу". Урок 2. Дії над множинами [Текст] / В. Ярмак, В. Резуненко // Математика в рідній школі. - 2020. - № 2. - С. 30-32
Рубрики: Математика--Методика викладання в школі--Множини


Дод.точки доступу:
Резуненко, Вячеслав

Знайти схожі

8.


    Стефанчук, М. В.
    Екстремальні елементи в гіперкомплексному просторі [Текст] / М. В. Стефанчук // Доповіді Національної академії наук України. - 2016. - № 4. - С. 13-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Математика--Математичний аналіз--Теорія функцій
   Математика--Геометрія--Загальна геометрія--Випуклі множини

Кл.слова (ненормовані):
Когомолог -- Точка екстремальна -- Промінь екстремальний -- Компакт
Анотація: Досліджуються екстремальні елементи та h-оболонка множин у n-вимірному гіперкомплексному просторі. Вводиться клас Н-квазіопуклих множин, які включають у себе сильно гіперкомплексно опуклі множини та є замкненими відносно перетинів.


Знайти схожі

9.


    Драч, К. Д.
    О решении обратной задачи Дидоны в классе выпуклых поверхностей вращения [Текст] / К. Д. Драч // Доповіді Національної академії наук України. - 2016. - № 4. - С. 7-12. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Математика--Геометрія--Загальна геометрія--Випуклі множини
Кл.слова (ненормовані):
Кривизна нормальная -- Неравенство изопараметрическое -- Максимум Понтрягина -- Пространство евклидовое
Анотація: За допомогою принципу максимума Понтрягіна доводиться обернена ізопараметрична нерівність, і тим самим розв'язується обернена задача Дідони, для лямбда-опуклих поверхонь обертання у тривимірному евклідовому просторі.


Знайти схожі

10.


    Дакхіл, Х. К.
    Про слабко m-опуклі множини [Текст] / Х. К. Дакхіл, Ю. Б. Зелінський, Б. А. Кліщук // Доповіді Національної академії наук України. - 2017. - № 4. - С. 3-6. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Математика--Математичний аналіз--Теорія функцій
Кл.слова (ненормовані):
Многовид грасманів -- Тінь -- Сім'я множин
Анотація: Досліджено деякі властивості слабко m-опуклих множин. Отримано оцінки для різних варіантів задачі про тінь в фіксованій точці.


Дод.точки доступу:
Зелінський, Ю. Б.; Кліщук, Б. А.

Знайти схожі

 1-10    11-20  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)