Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=математичне моделювання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 11
Показані документи с 1 за 11
1.


    Білаш, І. П.
    Відносно критики символічного методу розрахунків електричних навантажень [Текст] : (відповідь на відгук канд. техн. наук В. К. Шкурко в журн. "Енергетика та електрифікація", № 1, 2019, С. 7-10). / І. П. Білаш // Енергетика та електрифікація. - 2019. - № 4. - С. 30-41 : ілюстр. - Бібліогр.: с. 41
Рубрики: Електричні мережі--Функціонування--Дискусії
Кл.слова (ненормовані):
погляди на проблему -- обгрунтування недоліків -- теоретична частина -- методика аналізу електричних кіл -- відношення до встановленої термінології -- математичне моделювання -- аналіз процесів в колах змінного струму -- критика методу комплексного числення -- розрахунки навантажень методом миттєвих значень -- розрахунки навантажень символічним методом -- порівняння і аналіз результатів розрахунків
Анотація: В статті розглянуто дискусію про критику символічного методу розрахунків електричних навантажень.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Мямлин, С. В.
    Выбор интервала моделирования в численном эксперименте по определению динамических показателей рельсовых экипажей [Текст] / С. В. Мямлин // Залізничний транспорт України. - 2012. - № 6. - С. 12-15. - Библиогр.: с. 14-15 (17 назв.)
Рубрики: Рейкові екіпажі
   Вантажні вагони

   Пасажирські вагони

Кл.слова (ненормовані):
динамічна навантаженість -- чисельні експерименти -- динамічні показники -- математичне моделювання -- частота системи
Анотація: При виконанні теоретичних досліджень динамічної навантаженості рейкових екіпажів одним з параметрів розрахунків є інтервал моделювання. Як правило, дослідники вибирають невелику ділянку , при цьому, не завжди аргументуючи його протяжність. У даному дослідженні автором запропонований свій варіант протяжності необхідного, але достатньої ділянки у для здійснення математичного моделювання динамічної навантаженісті вантажного і пасажирського вагонів, який вибирається виходячи з кратності періоду найнижчої власної частоти системи.


Знайти схожі

3.


    Турос, О. І.
    Гігієнічна оцінка впливу викидів від сучасних свинокомплексів на забруднення атмосферного повітря [Текст] / О. І. Турос, Є. Г. Слаутенко, Л. І. Михіна // Довкілля та здоров'я. - 2018. - № 2. - С. 71-75 : табл. - Бібліогр.: с. 74-75
УДК
Рубрики: Гігієнічна оцінка--Забруднення--Атмосферне повітря--Свинарники
Кл.слова (ненормовані):
хімічні речовини-забруднювачі -- математичне моделювання -- викиди від тваринницьких господарств -- сірководень -- аміак
Анотація: Отримані результати свідчать про те, що необхідною умовою вирішення питання про встановлення або коригування розмірів санітарно-захисних зон для сучасних свинокомплексів є розширення діапазону та обсягів натурних досліджень для моделювання розсіювання пріоритетних забруднюючих речовин у приземному шарі атмосфери і використання методології оцінки ризику для здоров'я населення, яке проживає у сельбищній зоні. Дотримання цих умов дозволить розглядати питання щодо скорочення нормативних розмірів санітарно-захисних зон тваринницьких комплексів потужністю 30 тисяч голів за умови застування сучасних виробничих технологій утримання і відгодівлі свиней, а також організації виробничих систем вентиляції, які б дозволили знизити емію сірководю.


Дод.точки доступу:
Слаутенко, Є. Г.; Михіна, Л. І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Плис, Тетяна.
    Значення прикладних задач під час вивчення шкільного курсу алгебри на прикладі тем "нерівності" та "прогресії" [Текст] / Т. Плис // Математика в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2016. - № 7/8. - С. 26-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Алгебра--Методика навчання та викладання
Кл.слова (ненормовані):
мотивації навчання -- математичне моделювання -- МАТЕМАТИЧНІ ЗАДАЧІ
Анотація: Рознлядаються Прикладні задачі за темою "Нерівності" та Прикладні задачі за темою "Прогресія".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Волошена, Вікторія.
    Математичне моделювання в процесі розв’язування фізичних задач [Текст] / В. Волошена // Математика в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2015. - № 6. - С. 30-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фізика--Методика навчання та викладання
   Математика--Нові технології та методи навчання

Кл.слова (ненормовані):
математичне моделювання
Анотація: У статті розглянуто проблему формування в учнів математичного моделювання у процесі розв’язування фізичних задач. Наводяться принципи побудови циклів задач для формування у старшокласників умінь математичного моделювання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Коршак, Є.
    Математичне моделювання під час розвязування фізичних задач [Текст] / Є. Коршак, Н. Коршак // Фізика та астрономія в школі. - 2010. - № 3. - С. 10-11 : мал.
Рубрики: Фізика--РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ
Кл.слова (ненормовані):
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
Анотація: В статті йдеться про те, як чисельне, графічне та аналітитчне математичне моделювання можна показати на прикладі розвязування традиційних фізичних задач.


Знайти схожі

7.


    Чугай, Андрій Михайлович.
    Математичне та комп’ютерне моделювання оптимізаційних задач розміщення тривимірних об’єктів [Текст] : за матеріалами наукового повідомлення на засіданні Президії НАН України 11 березня 2020 року / Андрій Михайлович Чугай // Вісник Національної академії наук України. - 2020. - № 6. - С. 43-50 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Математичне моделювання--Геометричне проектування--Упаковка тривимірних тіл
Кл.слова (ненормовані):
упаковка -- тривимірні тіла -- геометричне проєктування -- Ф-функції -- математичне моделювання -- неперервні обертання -- нелінійна оптимізація
Анотація: Дослідження присвячено розв’язанню оптимізаційних задач упаковки тривимірних тіл шляхом побудови точних математичних моделей та розроблення підходів, основаних на застосуванні оптимізаційних методів нелінійного програмування і сучасних розв’язувачів. Розроблено конструктивні засоби математичного та комп'ютерного моделювання відношень орієнтованих та неорієнтованих тривимірних тіл, поверхня яких утворена циліндричними, конічними, сферичними поверхнями та площинами, у вигляді нових класів вільних від радикалів Ф-функцій та квазі-Ф-функцій. Побудовано і досліджено базову математичну модель задачі оптимальної упаковки тривимірних тіл, поверхня яких утворена циліндричними, конічними, сферичними поверхнями і площинами, та різні її реалізації, які охоплюють широкий клас наукових і прикладних задач упаковки тривимірних тіл. Розроблено загальну методологію розв’язання задач упаковки тривимірних тіл, що допускають одночасно неперервні повороти та трансляції. Запропоновано стратегії, методи і алгоритми розв’язання оптимізаційних задач упаковки тривимірних тіл з урахуванням технологічних обмежень.


Знайти схожі

8.


    Корнійчук, Олена Едуардівна.
    Методи інтегрального числення та GRAN-застосування для розв’язування задач економічного змісту / О. Е. Корнійчук // Комп’ютер у школі та сім’ї : наук.-метод. журн. - 2012. - № 8. - С. 12-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Математична освіта в ВУЗі--Математичний аналіз
   Інформаційні технології--На уроках математики

   Інформаційні технології--На уроках економіки

Кл.слова (ненормовані):
інтегральне числення -- задачі економічного змісту -- математичне моделювання
Анотація: У статті розкривається роль математичних моделей, засобів інтегрального числення і методів розв’язування диференціальних рівнянь у дослідженні економічних процесів. Наведено приклади практичних застосувань, типові задачі, а також графічні побудови і відповідні обчислиння за допомогою програмного засобу GRAN1.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Чирник, Сергій.
    Наука і дизайн-освіта (огляд) [Текст] / Сергій Чирник // Вища школа. - 2010. - № 11. - С. 87-93. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Вища освіта--Дизайн
Кл.слова (ненормовані):
дизайн -- моделювання -- імітація -- методологія -- математичне моделювання -- міжпредметні задачі -- інформаційна естетика -- експериментальна естетика
Анотація: Висвітлені питання моделювання в контексті освіти і науки. Наведено мету й основні аспекти цього процесу. Розглянуто теоретико-дидактичні основи математичного моделювання в дизайн-освіті, особливості його впливу у процесі професійної підготовки.


Знайти схожі

10.


    Розбицький , М.
    Розвязування задач з курсу фізики методом математичного моделювання [Текст] / М. Розбицький // Фізика та астрономія в школі. - 2009. - № 6. - С. 30-34 : мал. - бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фізика--Вивчення--РОЗВЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ
Кл.слова (ненормовані):
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
Анотація: Вивчення фізики в школі - це розвиток логічного мислення учнів, уміння аналізувати різні життєві ситуації, на основі аналізу робити відповідні висновки тощо. Все це і є моделюванням життєвих ситуацій через вивчення фізики.


Знайти схожі

11.


    Волошин, Микита.
    Ціноутворення на роздрібні депозити з урахуванням ризику ліквідності [Текст] / Микита Волошин // Банківська справа. - 2013. - № 11-12. - С. 86-95 : табл. - Бібліогр.: 13 назв.
Рубрики: Банківські послуги--Депозити--Ціноутворення
Кл.слова (ненормовані):
математичне моделювання -- ризик дострокового повернення -- ризик відмови від перевкладання -- вбудовані оціони -- ризик ліквідності
Анотація: У статті розглядається задача ціноутворення на роздрібні депозити з урахуванням ризику ліквідності, що породжується грошовими потоками дострокового повернення та потоками відмови від перевкладання.для її вирішення запропоновано використати підхід , що забезпечує компенсацію втрат грошових потоків від цих видів ризику за рахунок економії та процентних витратах.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)