Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (5)Буковина (51)Шевченко Т. Г. (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=маляр<.>
Загальна кількість знайдених документів : 23
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-23 
1.


    , С. М. [Текст] : тренінг / С. М. Маляр // Позакласний час . - 2019. - N 7(липень)
Рубрики: СНІД-- Поширення, боротьба, профілактика--Діти
Кл.слова (ненормовані):
День здоров'я в школі -- СНІД / ВІЛ
Анотація: Розповідь про страшний недуг цивілізації - СНІД для учнів середньої школи. Узагальнені знання про шляхи передачі ВІЛ СНІДу, способи їх попередження, а також толерантне ставлення до ВІЛ - інфікованих.


Знайти схожі

2.


    Маляр, Любов.
    Інклюзія в умовах дошкільної та початкової освіти [Текст] / Любов Маляр, Галина Шикітка // Український педагогічний журнал = Ukrainian educational journal. - 2022. - № 1. - С. 63-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інклюзія--Дошкільна освіта--Початкова освіта--Інтеграція
Анотація: У статті окреслено наявні тенденції щодо інклюзії сучасної освіти в дошкільному навчальному закладі та в початковій школі. Окреслено різницю між інтеграцією дітей з особливими освітніми потребами в освітній процес й інклюзивною освітою. Проаналізовано переваги дошкільної інклюзивної освіти. Визначено основні проблеми інклюзивної початкової освіти в Україні та запропоновано шляхи їх розв'язання. Проаналізовано вплив інклюзивної дошкільної освіти на результати навчання, виховання, розвиток і соціальну інтеграцію дітей.


Дод.точки доступу:
Шикітка, Галина

Знайти схожі

3.


    Маляр, А. В.
    Автоматизована система управління технологічним процесом водопостачання [Текст] / А. В. Маляр, В. О. Місюренко, П. Б. Гіке // Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит : Общегосударственный научно-производственный и информационный журнал. - 2013. - № 12. - С. 64-68 : рис. - Библиогр. с. 68 (4 назв.)
Рубрики: Водопостачання--Автоматизовані системи управління
Анотація: Розглядається принцип побудови та основні функціональні можливості системи автоматичного управління технологічним процесом водопостачання.


Дод.точки доступу:
Місюренко, В.О.; Гіке, П.Б.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Дідук, Марина.
    Відкриаємо нові сторінки історії української літератури. Павло Маляр : [урок], 11 клас [Текст] / Марина Дідук // Українська мова і література в школах України. - 2019. - № 9. - С. 51-54.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська література--Урок--11 клас
Кл.слова (ненормовані):
урок-позакласне читання -- вивчення творчості П. Маляра
Анотація: Подано розробку уроку, мета якого - ознайомити учнів із життям і творчістю Павла Маляра; розкрити тематику та проблематику творчості як прозаїка на прикладі новели "Вальдшнеп"; розвивати вміння знаходити та аналізувати символи, використані в художньому творі; виховувати почуття поваги до української еміграційної прози та її важливості для культурної спадщини України.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

5.


    Костюк, Г.
    Володимир Винниченко - маляр [Текст] : [До 120-ї річниці з дня народження письменника] / Г.Костюк // Дивослово. - 2000. - N 7. - С. 2-5
ДРНТІ

Рубрики: Українська література
Кл.слова (ненормовані):
В.Винниченко


Знайти схожі

6.


    Маляр, І. В.
    Врятуймо дитину! [Текст] : [консиліум для педагогів] / І. В. Маляр // Освіта Буковини. - 2015. - 17 черв. (№ 23). - С. 5-6 . - Додаток
Рубрики: Соціальна педагогіка
   Педагогічна психологія--Тренінги



Дод.точки доступу:
чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)

Знайти схожі

7.


    Дуда, Ігор.
    Діонізій Шолдра: маляр неба і самітніх дерев [Текст] / І. Дуда // Образотворче мистецтво. - 2015. - № 2. - С. 104-105. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Художники--Персоналії--Україна


Дод.точки доступу:
Шолдра, Діонізій \о нем\

Знайти схожі

8.


    Маляр, К.
    Досвід застосування фіксованої комбінації ситагліптину та метформіну у хворих із декомпенсованим цукровим діабетом 2 типу, надлишковою масою тіла або ожирінням [Текст] / К. Маляр, О. Анісімова, О. Дрішлюк // Діабет. Ожиріння. Метаболічний синдром. - 2016. - № 5. - С. 54-57
Рубрики: Хвороби--Цукровий діабет 2-го типу


Дод.точки доступу:
Анісімова, О.; Дрішлюк, О.

Знайти схожі

9.


    Маляр, Г.
    Доступ до природних ресурсів як причина розв'язання агресивної війни [Текст] / Г. Маляр // Підприємництво, господарство і право. - 2008. - № 9. - С. 146-149
Рубрики: Кримінологія--Міжнародні злочини--Розв'язання війни--Природні ресурси
Анотація: Розглядається міжнародний злочин роз'язання та ведення війни як політичний злочин.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

10.


    Лойко, В. В.
    Економіко-правові аспекти створення та функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) [Текст] / В. В. Лойко, С. А. Маляр, М. В. Руденко // Економіка та держава. - 2020. - № 5. - С. 58-63 : табл. - Бібліогр. с. 62-63 (23 назви)
Рубрики: Житлово-комунальне господарство--Реформування
Кл.слова (ненормовані):
ОСББ
Анотація: У статті розглянуто сучасні економіко-правові аспекти створення та функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в Україні в сучасних умовах господарювання. За статистичними даними на 01.01.2020 р. в Україні створено та діє 32982 ОСББ, без урахування даних з тимчасово окупованих територій, кількість ОСББ становить 29916. Відмічено, що темпи зростання кількості ОСББ по всій території України були нерівномірними за роками. Найбільшу кількість ОСББ створено у 2016 р. після прийняття у 2015 р. Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", який надав короткий термін у 1 рік для самостійного вибору форми управління у багатоквартирному будинку. З 2017 р. темпи створення ОСББ на території України значно знизилися. Насьогодні темпи утворення ОСББ складають близько 140 об'єднань на місяць. Якщо темпи створення ОСББ на всій території України не зростуть, то, за існуючих умов, в усіх багатоквартирних будинках об'єднання співвласників будуть створені приблизно через 87,5 років. У Києві у 2019 р. кількість будинків, які були на обслуговуванні ОСББ, склала 11,67 % від загальної кількості житлових будинків. Найвищі темпи створення ОСББ також спостерігалися у 2016 р. Київською міською радою було прийнято низьку рішень щодо прискорення утворення ОСББ.Під час створення ОСББ співвласники зіштовхуються з численними складнощами, що зумовлені зокрема колізіями в законодавстві. Так, на стадії ініціювання створення ОСББ, ініціативна група має визначити загальну площу всіх житлових і нежитлових приміщень будинку та скласти перелік власників таких приміщень. Законодавство не містить вичерпного переліку нежитлових приміщень, а визначення, які містяться в законах і нормативно-правових актах є не достатньо чіткими і призводять до різних трактувань. Зокрема, за законодавством України, парко-місця не відносяться до числа нежитлових приміщень, а тому власники таких об'єктів нерухомості не можуть бути членами об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.


Дод.точки доступу:
Маляр, С.А.; Руденко, М.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-23 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)