Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (25)Буковина (69)Бібліотека Я.Д.Кіршенблата (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=лісівництво<.>
Загальна кількість знайдених документів : 49
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-49 
1.


    Марчук, Ю. М.
    Фінансово-економічний механізм лісогосподарювання: особливості та інституціональні передумови формування [Електронний ресурс] / Ю. М. Марчук, В. І. Уварова. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 2. - С. 58-63 : граф. - Бібліогр. с. 62-63 (12 назв)
Рубрики: Лісівництво--Фінансування--Екологічна безпека--Україна
Анотація: Обгрунтовано, що фінансово-економічний механізм лісогосподарювання являє собою комплекс методів, інструментів та важелів формування і розподілу фінансових фондів відновлення, відтворення та охорони лісоресурсного потенціалу і модернізації, реконструкції та технічного переоснащення об'єктів лісогосподарської та лісоохоронної інфраструктури, адміністрування, акумуляції та перерозподілу різноманітних форм лісоресурсної ренти, вилучення частини доданої вартості та прибуткових надходжень суб'єктів лісогосподарської підприємництва, залучення, накопичення та освоєння капітальних та портфельних інвестицій в основний та оборотний капітал лісогосподарського виробництва та інші складові лісопродуктових ланцюгів, а також грошово-кредитного забезпечення, компенсації та страхування втрат, фінансування на основі угод публічно-приватного партнерства проектів розширеного відтворення лісоресурсного потенціалу та розбудови індустрії лісовирощування, лісорозведення, лісозаготівель та деревообробки. Встановлено, що основними складовими фінансово-економічного механізму лісогосподарювання виступають бюджетно-податкова, грошово-кредитна та фінансово-інвестиційна складові. Обгрунтовано, що одним з ключових питань формування фінансово-економічного механізму лісогосподарювання в умовах поглиблення процесів децентралізації, обмеженості бюджетного фінансування здійснення лісогосподарських заходів, особливо для областей Півдня України, є створення Фонду розвитку лісового господарства, який дозволить забезпечувати безперебійне фінансування процесів лісовідновлення та лісозбереження. Доведено, що у короткостроковій перспективі для підвищення результативності функціонування фінансово-економічного механізму лісогосподарювання необхідно забезпечити диверсифікацію джерел інвестиційного забезпечення проектів відтворення, відновлення і охорони лісоресурсного потенціалу та модернізації об'єктів лісогосподарської та лісоохоронної інфраструктури. Встановлено, що потрібно розширити повноваження менеджменту державних лісогосподарських підприємств щодо можливостей отримання кредитних ресурсів банківських та інших фінансово-кредитних установ, укладання угод публічно-приватного партнерства, впровадження нових форм співпраці з підприємницькими структурами-нерезидентами та зарубіжними фінансовими фондами. Обгрунтовано, що лісогосподарські підприємства мають активніше працювати на ринку позикового капіталу, залучаючи ресурси екологічних фондів, комерційних банків та Світового банку під гарантії Уряду, як це роблять лісгоспи Білорусі.

Перейти к внешнему ресурсу: Марчук, Ю.М.

Дод.точки доступу:
Уварова, В.І.

Знайти схожі

2.


    Солодчук, Людмила.
    Лісова галузь: робота на випередження [Текст] / Людмила Солодчук // Охорона праці. - 2019. - № 8. - С. 8-9
Рубрики: Лісове господарство--Дендрологія--Лісова промисловість--Україна
   Охорона праці--Безпека праці--Україна

Кл.слова (ненормовані):
ліси -- лісівництво -- лісоексплуатація -- працівники -- лісоруби
Анотація: Журнал „Охорона праці” продовжує культивувати ризикоорієнтовані підходи в системах безпеки та гігієни праці підприємств як ефективний інструмент профілактики травматизму.


Знайти схожі

3.


    Мусійовський, Андрій.
    За досвідом у Женеву [Текст] / Андрій Мусійовський // Охорона праці. - 2019. - № 7. - С. 10-11
Рубрики: Лісове господарство--Дендрологія--Лісова промисловість--Україна
   Ліси--Лісівництво--Лісознавство--Україна

   Лісознавство--Ліси--Охорона праці--Україна--Країни світу

Кл.слова (ненормовані):
лісозаготівля -- лісосічні роботи -- лісоруби -- охорона праці -- охорона здоров‘я
Анотація: За статистикою, працівники лісового сектору країн Євросоюзу вдвічі частіше травмуються, ніж працівники будівельної галузі. Чому так?


Знайти схожі

4.


   
    Питання адаптації національного законодавства для законодавства ЄС з обліку земель у лісівництві України [Текст] / Орест Фурдичко, Оксана Дребот, Андрій Бобко, Олег Яремко // Землевпорядний вісник. - 2019. - № 5. - С. 16-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісівництво--Облік земель--Законодавство--Україна


Дод.точки доступу:
Фурдичко, Орест; Дребот, Оксана; Бобко, Андрій; Яремко, Олег

Знайти схожі

5.


    Фурдичко, О. І.
    Землі лісові як об'єкт праці та екологічних спостережень у лісівництві [Текст] / О. І. Фурдичко, А. М. Бобко // Вісник аграрної науки. - 2013. - № 7. - С. 60-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Землекористування--Лісівництво
Анотація: Висвітлено дослідження термінів "ліс" і "землі лісові" в складі Державного земельного кадастру України. Доведено необхідність утворення класифікації угідь за їх функціональним призначенням, формування в складі Земельного кадастру облікової категорії "Землі лісові та інші залісені".


Дод.точки доступу:
Бобко, А.М.

Знайти схожі

6.


    Коба, В. П.
    Особливості росту пагонів видів роду Pinus L. у природних популяціях Гірського Криму [Текст] / В. П. Коба // Біологічні системи. - 2011. - Т. 3, вип. 4. - С. 404-407 : граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісове господарство--Шкідники
   Лісівництво--Сосни--Гірський Крим

Кл.слова (ненормовані):
пагони -- ріст -- динаміка -- волога


Знайти схожі

7.


    Фурдичко, О. І.
    Агроекологія лісівництва: терміни та їх визначення [Текст] / О. І. Фурдичко, О. І. Дребот, А. М. Бобко // Вісник аграрної науки. - 2015. - № 10. - С. 54-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісівництво--Агроекологія
Анотація: Проведено аналіз термінів, що використовуються в обліковій, науковій і статистичній інформації з лісівництва за його екологічними вимірами, зокрема запропоновано визначення терміна "ліс" та інших лісівницьких показників.


Дод.точки доступу:
Дребот, О. І.; Бобко, А. М.

Знайти схожі

8.


    Бондаренко, Володимир.
    Першопостаті українського лісівництва [Текст] / Володимир Бондаренко // Дзвін. - 1995. - № 2. - С. 139-143
Рубрики: Лісівництво українське--Історія--Україна


Дод.точки доступу:
Данилевський, Іван Якович (бувший укр. козак, відомий лісівник ; 1769-1833) \про нього\; Легкоступ, Антип (укр. лісівник) \про нього\

Знайти схожі

9.


    Вакулюк, Павло.
    З минулого лісів України [Текст] / Павло Вакулюк // Дзвін. - 1996. - № 4. - С. 113-119
Рубрики: Ліси--Лісівництво--Історія--Україна


Знайти схожі

10.


    Бондаренко, Володимир.
    Лісовими стежками Василя Ломиковського [Текст] / Володимир Бондаренко // Дзвін. - 1996. - № 4. - С. 127-133
Рубрики: Історики українські--Персоналії--Україна, 18-19 ст.
   Ліси--Лісівництво--Історія--Україна, 19 ст.



Дод.точки доступу:
Ломиковський, Василь Якович (укр. історик, етнограф, перекладач, лісівник та агроном, родом з Полтавщини, дворянин ; 1778 (1777)-1845) \про нього\

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-49 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)