Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=кіберпростір<.>
Загальна кількість знайдених документів : 24
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-24 
1.


    Zhuravel, M. Y.
    Increasing your cybersecurity awareness: understanding cybercrime and finding ways to fight it [Текст] / M. Y. Zhuravel // Юридична Україна. - 2020. - № 2. - P14-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кібербезпека--Правове забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
Інтернет -- кіберпростір -- кібератака -- кіберзагроза -- викуп -- кібертероризм -- законодавство ЄС
Анотація: У статті розглянуті різні категорїі кіберзлочинності, а саме: злочини проти особи, злочини проти власності та злочини проти уряду на прикладах реальних справ. Також вивчаються шляхи боротьби з кіберзлочинністю. Крім того, законодавча база ЄС розглянута як приклад правових заходів проти кіберзлочинності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Гула, Руслан.
    Інтернет-спільнота як феномен глобального кіберпростору [Текст] / Р. Гула, І. Передерій // Вісник Книжкової палати. - 2018. - № 10. - С. 16-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційний простір--Захист інформації--Інтернет-спільноти--Кіберпростір
Анотація: Розглянуто проблему ролі та місця мережі Інтернет у глобальному інформаційному просторі. Досліджено зміст поняття "кіберпростір" та запропоновано авторське бачення розкриття його сутності за допомогою низки сучасних наукових підходів. Проаналізовано значення терміна "інтернет-спільнота", з'ясовано їхні види, виокремлено специфічні ознаки, а також особливості функціонування у структурі блогосфери крізь призму соціокомунікаційних технологій.


Дод.точки доступу:
Передерій, Ірина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Діордіца, Ігор.
    Гіперболічна теорія розвитку кіберпростору як складова методології дослідження кібербезпекової політики / Ігор Діордіца // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 12. - С. 160-163. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кібербезпекова політика--Кіберпростір--Дослідженння--Україна, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
глобалізація -- кібернетична безпека -- кібернетична функція держави
Анотація: Стаття присвячена методології дослідження кібербезпекової політики в умовах трансформації людства та переходу до кіберсвіту. Проаналізовано проблеми формування кіберпростору як окремого виду існування та розвитку людини, виявлено компоненти кіберглобалізації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Зернецька, О.
    Еволюція стратегій кібербезпеки США [Текст] / О. Зернецька // Зовнішні справи. - 2015. - № 5. - С. 16-19. - Бібліограф.: 11 назв.
Рубрики: США--Кіберпростір--Кібербезпека--Дослідження
Анотація: У центрі статті - одне з найбільш актуальних питань глобального розвитку - створення і формування кіберпростору та еволюція стратегій кібербезпеки. Розглянуто проблеми і подальші трансформації стратегій кібербезпеки США за президентства Д. Буша та Б. Обами. Проаналізовано частини фінансових законопроектів бюджетних комітетів Палати представників і Сенату США (Стосовно Міністерства оборони на 2015 фіскальний рік), які стосуються, зокрема, досліджень у галузі кібербезпеки.


Знайти схожі

5.


    Савчук, Михайло Миколайович.
    Захист інформаційних технологій та кібербезпека [Текст] : стенограма наукової доповіді на засіданні Президії НАН України 25 вересня 2019 року / Михайло Миколайович Савчук // Вісник Національної академії наук України. - 2019. - № 11. - С. 23-28
Рубрики: Кіберпростір--Кібербезпека
   Інформаційні технології--Інформаційна безпека

Анотація: У доповіді висвітлено низку найважливіших досліджень з розроблення методів захисту інформації, інформаційних технологій, математичного апарату криптографії та криптоаналізу, стеганографії, а також технічних засобів та правових засад кібернетичної безпеки. Підкреслено необхідність подальшого розвитку цього напряму в Україні та актуальність підготовки висококваліфікованих кадрів у сфері захисту інформації та безпеки кіберпростору.


Знайти схожі

6.


    Ткачук, Наталія.
    Кібербезпека у контексті актуальних змін до стратегічних документів у сфері національної безпеки та оборони України [Текст] / Наталія Ткачук // Вісник прокуратури. - 2016. - № 3. - С. 56-64. - Бібліогр. 19 назв
Рубрики: Державна безпека--Кібербезпека--Законодавчий аспект
Кл.слова (ненормовані):
кіберпростір -- кіберзагрози -- національна система кібербезпеки
Анотація: Досліджено трансформацію ролі та місця кібербезпеки в системі національної безпеки держави у контексті зміни національного законодавства щодо сфери безпеки. Визначено взаємовідношення та взаємозв'язок кібербезпеки з іншими сферами національної безпеки, визначено особливості сучасних загроз національній безпеці, що надходять з кіберпростору, розглянуто сутність поняття "національна система кібербезпеки".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Сердюк, Л.
    Кіберпростір і дія закону про кримінальну відповідальність у просторі [Текст] / Л. Сердюк // Підприємництво, господарство і право. - 2003. - № 5. - С. 101-103. - Бібліогр.:12 назв
Рубрики: Інформаційний простір--Захист інформації--Правовий
   Кримінальне право--Інтернет



Знайти схожі

8.


    Кудашкіна, О. З.
    Кіберсоціалізація як новий вид соціалізації у віртуальному середовищі / О. З. Кудашкіна // Соціальна педагогіка: теорія та практика. - 2011. - № 1. - С. 12-18. - бібліогр.: с. 17-18 15 назв
Рубрики: Соціалізація особистості
Кл.слова (ненормовані):
кіберсоціалізація -- соціалізація особистості -- віртуальна реальність -- кіберпростір -- інтернет-спільноти -- інформаційне суспільство
Анотація: У статті розкрито сутність та зміст процесу кіберсоціалізації особистості. Під час аналізу віртуального соціалізуючого середовища та процесу кіберсоціалізації зроблено акцент на його етапах, які регулюють відносини в кіберпросторі.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах: всього 1 : ВФ (1)
Вільні: ВФ (1)

Знайти схожі

9.


    Діордіца, Ігор.
    Класифікація кіберзагроз та їх легітимація у нормативно-правових актах України [Текст] / Ігор Діордіца // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 10. - С. 206-211. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Комп'ютерне право--Кібернетичні загрози--Класифікація
Кл.слова (ненормовані):
кіберзлочинність -- кібертероризм -- кібершпигунство -- кіберпростір
Анотація: У статті автором досліджено класифікації кіберзагроз та їх легітимацію у НПА. Зауважено, що захист критичної інфраструктури від кібернетичних загроз повинен бути складником загальнодержавної системи кібернетичної безпеки, а для протидії сучасним загрозам у кіберпросторі система захисту повинна мати змогу швидко адаптуватися до змін. Акцентовано увагу на тому, що в наявних нормативно-правових актах відсутня дефініція «кіберзагроза». Запропоновано авторське розуміння терміна «легітимація кіберзагроз» та «загрози кібербезпеці або кіберзагрози». Зазначено, що за відсутності єдиного уніфікованого визначення кіберзагроз, актуальним є перегляд чинних нормативно-правових актів та їх доповнення. Нині існує низка НПА, в яких вживається термін «кіберзагроза», але не дається його тлумачення, що може призвести до його неправильного застосування, помилок у притягненні до відповідальності та інших негативних наслідків. Основними видами кіберзагроз є: кіберзлочинність; кібертероризм та кібершпигунство; кібервійна.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Гула, Р.
    Концептуальні засади воєнної політики у кіберпросторі провідних держав світу та воєнно-політичних інституцій [Текст] / Р. Гула, І. Передерій, О. Вітринська // Вісник Книжкової палати. - 2020. - № 4. - С. 22-26. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Міжнародна політика--Інформаційна політика--Інформаційна безпека--Інформаційні війни
   Військова справа--Воєнна політика--Приховані війни--Кібервійни -- Кібервійська

Кл.слова (ненормовані):
кіберпростір
Анотація: У статті здійснено аналіз головних тенденцій воєнної політики провідних держав світу та воєнно-політичних інституцій у кіберсфері щодо побудови ефективної системи протидії кіберзагрозам у глобальному інформаційному просторі та створення засобів ведення кібервійни. Зроблено спробу розкрити зміст і сутність кіберпростору як полігону для випробування новітніх технологій в умовах ведення інформаційної війни.


Дод.точки доступу:
Передерій, І.; Вітринська, О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-24 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)