Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=кіберпростір<.>
Загальна кількість знайдених документів : 24
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-24 
1.


    Гула, Р.
    Концептуальні засади воєнної політики у кіберпросторі провідних держав світу та воєнно-політичних інституцій [Текст] / Р. Гула, І. Передерій, О. Вітринська // Вісник Книжкової палати. - 2020. - № 4. - С. 22-26. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Міжнародна політика--Інформаційна політика--Інформаційна безпека--Інформаційні війни
   Військова справа--Воєнна політика--Приховані війни--Кібервійни -- Кібервійська

Кл.слова (ненормовані):
кіберпростір
Анотація: У статті здійснено аналіз головних тенденцій воєнної політики провідних держав світу та воєнно-політичних інституцій у кіберсфері щодо побудови ефективної системи протидії кіберзагрозам у глобальному інформаційному просторі та створення засобів ведення кібервійни. Зроблено спробу розкрити зміст і сутність кіберпростору як полігону для випробування новітніх технологій в умовах ведення інформаційної війни.


Дод.точки доступу:
Передерій, І.; Вітринська, О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Зернецька, О.
    Еволюція стратегій кібербезпеки США [Текст] / О. Зернецька // Зовнішні справи. - 2015. - № 5. - С. 16-19. - Бібліограф.: 11 назв.
Рубрики: США--Кіберпростір--Кібербезпека--Дослідження
Анотація: У центрі статті - одне з найбільш актуальних питань глобального розвитку - створення і формування кіберпростору та еволюція стратегій кібербезпеки. Розглянуто проблеми і подальші трансформації стратегій кібербезпеки США за президентства Д. Буша та Б. Обами. Проаналізовано частини фінансових законопроектів бюджетних комітетів Палати представників і Сенату США (Стосовно Міністерства оборони на 2015 фіскальний рік), які стосуються, зокрема, досліджень у галузі кібербезпеки.


Знайти схожі

3.


    Еннан, Руслан.
    Правовий режим "віртуальної власності": поняття, ознаки, сутність і правова природа [Текст] / Руслан Еннан // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2019. - № 3. - С. 123-131. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Віртуальна власність--Кіберпростір--Правовий режим
Анотація: У статті розглянуто сутність і правову природу "віртуальної власності" в умовах формування кіберпростору. Видається необхідним залучити кіберпростір до сфери поточного правового регулювання, не протиставляючи реальний і віртуальний світи, а розуміючи, що вони існують спільно, і те, що відбувається в одному, може мати серйозні наслідки в іншому.


Знайти схожі

4.


    Гула, Руслан.
    Інтернет-спільнота як феномен глобального кіберпростору [Текст] / Р. Гула, І. Передерій // Вісник Книжкової палати. - 2018. - № 10. - С. 16-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційний простір--Захист інформації--Інтернет-спільноти--Кіберпростір
Анотація: Розглянуто проблему ролі та місця мережі Інтернет у глобальному інформаційному просторі. Досліджено зміст поняття "кіберпростір" та запропоновано авторське бачення розкриття його сутності за допомогою низки сучасних наукових підходів. Проаналізовано значення терміна "інтернет-спільнота", з'ясовано їхні види, виокремлено специфічні ознаки, а також особливості функціонування у структурі блогосфери крізь призму соціокомунікаційних технологій.


Дод.точки доступу:
Передерій, Ірина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Кравченко, О. О.
    Репрезентація образу Цзян Цземіня в китайських політичних інтернет-мемах [Текст] / О. О. Кравченко // Закарпатські філологічні студії. - 2021. - Вип. 19. Т. 2. - С. 75-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтернет-простір--Політичний гумор--Інтернет-меми--Кіберпростір--Китай


Дод.точки доступу:
Цзян Цземінь (кит. держ. діяч, генерал. секретар ЦК КПК у 1989-2002, голова Військ. ради ЦК КПК у 1989-2004, голова Центр. військ. ради КНР з 1990 по 2005, голова КНР з 1993 по 2003 ; 1926-2022) \про нього\

Знайти схожі

6.


    Москаль, Ю.
    Проблеми отримання інформації, накопичення та обміну знаннями в епоху інтернет-глобалізації [Текст] / Ю. Москаль // Психологія і суспільство. - 2009. - № 2. - С. 128-135. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Вища освіта--Болонський процес
Кл.слова (ненормовані):
інформаційні технології -- комунікаційні технології -- кіберпростір -- кіберетика -- комп'ютерна етика -- біоетика -- он-лайнове навчання -- периферійні держави -- сайт (Інтернет-сторінка) -- Інтернет-провайдер -- глобалізація
Анотація: Стаття присвячена висвітленню каналів і засобів отримання електронної інформації і знань, які можуть задіяти ВНЗ. Доводиться, що свобода знання в інтернет-епоху пов'язана з проблемами інтелектуальної власності і володіння каналами розповсюдження. Охарактеризовано історію інтелектуальної власності з погляду вищої освіти у провідних західних і периферійних країнах, визначено актуальні тенденції розвитку інформаційних технологій у системі вищої освіти; обгрунтовано перспективи утвердження нового руху емансипації в кіберпросторі, який сприятиме забезпеченню якісної і доступної освіти всім охочим.


Знайти схожі

7.


    Тур, О. М.
    Проблема трансформації особистості в сучасному інформаційному просторі [Текст] / О. М. Тур, В. В. Шабуніна, В. І. Маслак // Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія. - 2021. - № 3. - С. 80-89 : рис. - Бібліогр.: 21 назва
Рубрики: Соціальна психологія--Інформаційне суспільство--Інформаційне середовище
Кл.слова (ненормовані):
кіберпростір, віртуальна реальність, інтернет залежність
Анотація: У статті зроблено комплексний аналіз проблеми відчуження особистості в кіберпросторі інформаційного суспільства, спрямований на виявлення таких поведінкових аспектів особистості, які б свідчили про наявність рис, якостей або критеріїв інтернет-залежності чи ймовірність їх появи.


Дод.точки доступу:
Шабуніна, В. В.; Маслак, В. І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Сердюк, Л.
    Кіберпростір і дія закону про кримінальну відповідальність у просторі [Текст] / Л. Сердюк // Підприємництво, господарство і право. - 2003. - № 5. - С. 101-103. - Бібліогр.:12 назв
Рубрики: Інформаційний простір--Захист інформації--Правовий
   Кримінальне право--Інтернет



Знайти схожі

9.


    Самойленко, Олена.
    Протидія кримінальним правопорушенням, учиненим у кіберпросторі, як новий напрям криміналістики [Текст] / Олена Самойленко // Право України. - 2021. - № 8. - С. 131-141. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Кіберпростір--Кримінальне правопорушення--Протидія--Розслідування
Анотація: Досліджено протидії кримінальним правопорушенням, учиненим у кіберпросторі, як нового напряму криміналістичної науки. Визначені й описані складнощі, що виникають на шляху успішності теоретичних розробок, і перспективи дослідження окремих структурних одиниць визначеного наукового напряму.


Знайти схожі

10.


    Сопілко, І.
    Щодо необхідності визначення поняття державної інформаційної політики [Текст] / І. Сопілко // Юридичний вісник. - 2014. - № 3. - С. 68-73. - Бібліогр.: 46 назв.
Рубрики: Інформаційна політика України--Інформаційна безпека
Кл.слова (ненормовані):
кібербезпека -- кіберпростір -- кібервійна -- кіберполітика -- кібербезпекова політика -- кіберсуспільство
Анотація: Досліджено сучасні тренди кібербезпекової політики, виявлено передумови та сформульовано засади формування цієї політики в Україні.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-24 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)