Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (13)Буковина (138)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=кредитування<.>
Загальна кількість знайдених документів : 690
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


   
    "1% вексель Байєр" - 4 роки успішного досвіду відтепер і для насіння DEKALB! [Текст] // Агроном. - 2020. - № 1. - С. 66-69 : фот. цв.
Рубрики: Сільське господарство--Аграрні компанії--Кредитування виробництва--Страхування кредитного ризику
   Банівські операції--Ризики--Сільське господарство--Насіння

Кл.слова (ненормовані):
кредитний ліміт -- банк Аваль -- хімічні препарати -- дистриб'ютери
Анотація: У статті розповідається про компанію "Байєр", яка завжди намагається бути гарним партнером для українських агрокомпаній, розуміє їхні бізнес-потреби і надає ефективні рішення - Байєр Агрорішення. Питання фінансування було завжди актуальним для українського аграрія з огляду на специфіку агробізнесу та волатильність валютного курсу. Саме тому пропонується аграрним виробникам скористатися перевагами даної програми.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Al-Mamun, A.
    Examining the effect of Malaysia's Amanah Ikhtiar microcredit program on household assets in rural Malaysia [Text] / A. Al-Mamun, J. Adaikalam, Huda Mazumder M. Nurul // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 11. - P. 260-269 : табл. - Бібліогр.
Рубрики: Економіка Малайзії--Кридитно-грошова система--Кредитування фізичних осіб--Мікрокредитування
Анотація: У статті оцінено вплив програми малайзійського мікрокредитування “Amanah Ikhtiar” на статки сільських домогосподарств півострова Малайзія. У дослідженні використано крос-секційний аналіз із квазі-експериментальним підходом. Результати дослідження показали, що участь у програмі мікрокредитування приведе до збільшення чистої вартості активів домогосподарств. Отже, при реалізації AIM слід приділити увагу перегляду і реорганізації існуючої кредитної політики і розробці системи підготовки та підвищення здатності клієнтів оптимізувати свої вигоди від кредитування.


Дод.точки доступу:
Adaikalam, J. ; Nurul, Huda Mazumder M.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Burkina, N. V.
    Searching for a banks behavior credit strategy under crisis using nonparametric research methods [Text] / N. V. Burkina, M. A. Naumova // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 1. - P340-347 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 12 назв
Рубрики: Математичні методи і моделі в економіці--Непараметричні методи дослідження
   Кредитно-грошова система України--Банківська система--Банківське кредитування--Кредитна стратегія поведінки банків

Анотація: У статті використано кластерний аналіз і метод DEA для ранжування банків за ступенем ризиків надання кредитів населенню в умовах глобальної кризи. Виділено вхідні і вихідні індикатори побудови моделі DEA на прикладі української банківської системи, сформульовано методику побудови рейтингу ступеня кредитних ризиків банків. Запропоновану методику застосовано до обраного сегмента банків України і побудовано рейтинг їх кредитних ризиків.


Дод.точки доступу:
Naumova, M. A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Erdem, E.
    Impact of domestic credits on the current account balance: a panel ARDL analysis for 15 OECD countries [Text] / E. Erdem, G. Ucler, U. Bulut // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 1. - Р. 408-416 : табл., форм. - Бібліогр.: 29 назв
Рубрики: Кредитно-грошова система країн світу--Кредитування--Вплив внутрішнього кредитування на баланс рахунків -- Панельний ARDL-аналіз--Країни Організації економічного співробітництва та розвитку
Анотація: У статті показано, що зростання внутрішнього кредитування, яке звичайно називають кредитним бумом, може не тільки сприяти фінансовому та загальноекономічному зростанню країни, але й мати негативні наслідки для балансу рахунків. Досліджено вплив внутрішнього кредитування на баланс рахунків за даними 15 країн ОЕСР у період з 1986 по 2010 рік. Результати панельного ARDL-аналізу доводять, що внутрішнє кредитування, як і очікувалось, має негативний вплив на баланс рахунків.


Дод.точки доступу:
Ucler, G.; Bulut, U.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Erfort, O. Y.
    Improvement of Ukrainian student loan program [Text] / O. Y. Erfort, L. A. Zbarazskaya // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 7. - Р. 414-417 : табл., рис. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Фінансова система України -- Видатки державного бюджету--Кредити на здобуття вищої освіти--Програми кредитування
   Економіка вищої освіти в Україні

Анотація: У статті розглянуто питання вдосконалення програми студентського кредитування в Україні з метою оптимізації бюджетних видатків та підвищення доступності платної вищої освіти для студентів. Рівень державних видатків запропоновано оцінювати за допомогою розрахункового коефіцієнту повернення кредитних коштів.


Дод.точки доступу:
Zbarazskaya, L. A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Guillen, Jorge.
    Exchange rates and the international credit channel: some facts on bank lending [Text] / Jorge Guillen // Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 11. - P384-394 : табл. - Бібліогр.: 14 назв
Рубрики: Банківська система в країнах світу--Банківське кредитування
Анотація: У статті продемонстровано, як зростає кредитування приватного сектору у випадку державного фінансування курсу валют. Об'єми кредитування у подібних випадках перевищують всі макроекономічні прогнози. Можливо, це пов'язано з існуванням певного "міжнародного кредитного каналу". Проаналізовано, яким чином спред між внутрішнім і зовнішнім курсом валют впливає на рішення про кредитування всередині країни. Також досліджено, яким чином балансовий ефект передається через валютну політику. Використано панельні дані щодо 128 країн з 1970 по 2000 рр. для аналізу поведінки ключових фінансових агрегатів та курсів валют за 125 епізодами державної стабілізації курсу валют. Продемонстровано, що спреди між внутрішнім та зовнішнім курсом, а також фактичний курс обміну суттєво залежать від такої політики. Результати в черговий раз підтвердили існування суттєвого впливу "міжнародного кредитного каналу" на рішення банків щодо кредитування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Hamkalo, O. B.
    Benchmarking as a Tool for Providing Analytical Support to Mortgage Lending Operations of a Bank [Текст] / O. B. Hamkalo, Kh. S. Demkiv // Статистика України. - 2019. - № 1. - С. 91-99 : табл.; рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система--Банківські кредити--Іпотечне кредитування--Україна
Анотація: Досліджено сутність і розглянуто питання організації бенчмаркінгу як одного з найбільш ефективних сучасних інструментів вдосконалення роботи та досягнення конкурентних переваг у сфері іпотечного кредитування. Виокремлено та систематизовано кваліфікаційні ознаки бенчмаркінгу іпотечного кредитування. З метою вдосконалення процесу іпотечного кредитування в банку запропоновано порядок запровадження процедури бенмаркінгу.


Дод.точки доступу:
Demkiv, Kh. S.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Ismailov, S. B.
    Bank credit risks regulation as a tool to promote investment lending of manufacturing: Kazakhstan case study [Text] / S. B. Ismailov // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 10. - Р. 390-400 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Банківська система--Банківське кредитування--Інвестиційне кредитування -- Регулювання кредитних ризиків банку
   Кредит--Кредитування переробної промисловості

   Республіка Казахстан
Анотація: У статті представлено модель стимулювання кредитування основних фондів переробної промисловості Казахстану на основі аналізу виявлених проблем, пов'язаних з високими кредитними ризиками. Проведено аналіз їх впливу на кредитування й ключові чинники кредитного ризику як основних точок його регулювання. Запропоновано базові принципи і елементи моделі, рекомендовано відсоткову ставку в межах моделі і розрахунок розподілу мінімального залишку коштів для обчислення ліміту.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Mamun, А. Al
    Measuring the impact of microcredit on microenterprise assets in urban Malaysia [Text] / А. Al Mamun, S. A. Wahab, Z. M. Sori // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 9. - Р. 388-398 : табл. - Бібліогр.: 26 назв
Рубрики: Кредит--Кредитування малого бізнесу--Вплив мікрокредитування на активи мікропідприємств--Малайзія
Анотація: У статті оцінено вплив програми мікрокредитування «Аман Іхтіар Малайзія» (AIM) на активи мікропідприємств, власники яких — жінки з малозабезпечених верств населення в міській півострівній Малайзії. Для дослідження використано методику опитування різних груп за стратифікованим методом випадкової вибірки. Результати показали, що поточна ринкова вартість активів підприємства і транспортних засобів, що належать старим учасникам ринку, була відносно вища, ніж у нових учасників ринку. Середня ринкова вартість активів мікропідприємств, що належать старим учасникам ринку, також була значно вища. Програма AIM повинна бути зосереджена на тренінгах для одержувачів мікрокредитів, гнучких і різноманітних кредитних програмах і розширенні кола учасників. Уряду Малайзії також необхідно переглянути свою політику і забезпечити сприятливі умови для розвитку стійких конкурентних мікропідприємств.


Дод.точки доступу:
Wahab, S. A.; Sori, Z. M.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Masood, O.
    Determinants of non-performing loans: a comparative analysis / O. Masood, B. Aktan // Актуальні проблеми економіки. - 2009. - № 12. - С. 251-263 : форм., табл. - Бібліогр.: 38 назв
Рубрики: Крединто-грошова система --Банківська система -- Банківське кредитування--Неблагополучні банківські кредити--Туреччиа--Пакистан
Анотація: У статті досліджено чинники, що сприяють зростанню кількості неблагополучних кредитів у великих комерційних банках, які знаходяться у державній власності, за періоди 1999-2001 рр. та 1996-1998 рр. в Туреччині та Пакистані. Стаття на англійській мові.


Дод.точки доступу:
Aktan, B.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)