Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=кредитор<.>
Загальна кількість знайдених документів : 31
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-31   31-31 
1.


    Микієвич, Михайло.
    Порівняльно-правовий аналіз правового статусу кредиторів та їхніх органів самоуправління у процедурі банкрутства (неспроможності) за правом України та Німеччини [Текст] / Михайло Микієвич, Родіон Поляков // Право України. - 2021. - № 4. - С. 57-70. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Банкрутство--Кредитор--Органи самоуправління--Порівняльно-правовий аналіз--Україна--Німеччина
Анотація: Стаття присвячена порівняльно-правовому аналізу положень Кодексу України з процедур банкрутства, а також Inzolvenzordnung (Статут процедури неспроможності в Німеччині), що регулюють правовий статус кредиторів та їхніх органів самоуправління.


Дод.точки доступу:
Поляков, Родіон

Знайти схожі

2.


    Томашук, І. О.
    Теоретичні аспекти сутності банківського кредиту та особливості кредитних відносин в аграрному секторі економіки [Текст] / І. О. Томащук // Економіка АПК. - 2021. - № 5. - С. 101-112 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кредит--Банківський--Економіка АПК
Кл.слова (ненормовані):
кредит -- кредитні відносини -- банківський кредит -- сільськогосподарський кредит -- ризик -- кредитор -- позичальник
Анотація: Мета статті - розглянути й осмислити сутність кредиту як базової економічної категорії та виявити особливості банківського кредитування в аграрному секторі економіки. Отримані результати дослідження можуть бути використані органами державного і галузевого управління, а також банківськими установами при розробці заходів щодо активізації кредитування аграрного сектору економіки.


Знайти схожі

3.


    Гончаренко, Олена.
    Правова природа трирічного строку, передбаченого статтею 42 Кодексу України з процедур банкрутства [Текст] / Олена Гончаренко, Олена Черненко, Олександр Ковалишин // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 6. - С. 73-79. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банкрутство--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
арбітражний керуючий -- кредитор -- визнання правочину недійсним -- строк -- презумпція сумнівності правочинів
Анотація: Статтю присвячено визначенню правової природи трирічного строку, передбаченого частиною першою статті 42 Кодексу України з процедур банкрутства. У КУзПБ відбулося розширення обсягу повноважень арбітражного керуючого та кредитора щодо звернення про визнання правочинів недійсними за рахунок подовження строку, що передував відкриттю провадження у справі про банкрутство до трьох років. Щодо трирічного строку, який передбачений статтею 42 КУзПБ, не встановлено спеціальних умов щодо його поновлення або подовження. Це особлива процесуальна норма, щодо якої мають бути визначені спеціальні умови поновлення або подовження.


Дод.точки доступу:
Черненко, Олена; Ковалишин, Олександр
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Кущ, Олексій.
    "На вершині піраміди державних пріоритетів перебуває кредитор. Потім - олігарх. За ним- чиновник. І лише внизу - українець" [Текст] : [Інтерв'ю з укр. фінансовим аналітиком Олексієм Кущем / спілкувалась Ангеліна Кованда] / Олексій Кущ // Країна. - 2020. - № 9. - С. 16-19
Рубрики: Економіка України--Економічна ситуація--Україна, 20 ст.
Анотація: У статті поданий аналіз економічної ситуації в Україні.


Дод.точки доступу:
Кованда, Ангеліна \спілкувалась.\

Знайти схожі

5.


    Крицун, Тетяна.
    Характеристика оновленого законодавства України у сфері банкрутства [Текст] / Тетяна Крицун // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 93-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банкрутство--Нормативно-правове регулювання--Модернізація--Україна
Кл.слова (ненормовані):
боржник -- кредитор -- фізична особа-підприємець -- неплатоспроможність
Анотація: Стаття присвячена вирішенню питань визнання боржників банкрутами в системі економічних правовідносин та регулювання цього процесу відповідними законами та підзаконними нормативноправовими актами, також визначенню прав, обов’язків та повноважень більшості учасників процедури банкрутства, умов та порядку відновлення платоспроможності фізичної особи-боржника.


Знайти схожі

6.


    Черненко, Олена.
    До питання захисту інтересів вкладників банків [Текст] / Олена Черненко // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 10. - С. 186-189. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківське право--Гарантування вкладів
Кл.слова (ненормовані):
банкрутство -- вкладник -- кредитор -- відповідальність
Анотація: У статті розглянуто проблемні питання щодо захисту інтересів вкладників банку та притягнення до відповідальності пов’язаних із банком осіб за порушення вимог законодавства, в тому числі нормативно-правових актів Національного банку України, здійснення ризикових операцій, які загрожують інтересам вкладників чи інших кредиторів банку, або доведення банку до неплатоспроможності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Кузьмич, Олег.
    Правові аспекти участі третіх осіб у виконанні обов’язку замість боржника у власному інтересі (частина 3 статті 528 Цивільного кодексу України) / Олег Кузьмич // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 12. - С. 44-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договори і угоди--Виконання зобов'язань--Треті особи
Кл.слова (ненормовані):
обов’язок -- інтерес -- боржник -- кредитор
Анотація: Стаття присвячена аналізу юридичної природи відносин, які опосередковуються участю третіх осіб у виконанні обов’язку замість боржника у власному інтересі (ч. 1 ст. 528 Цивільного кодексу України), порівняно з іншими суміжними правовідносинами, а саме відносинами, які опосередковуються покладенням виконання (ч. 1 ст. 528 Цивільного кодексу України) та вчиненням дій у майнових інтересах іншої особи без її доручення (глава 79 Цивільного кодексу України).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Бутирська, Ірина.
    Правовий статус учасників провадження у справі про банкрутство [Текст] / Ірина Бутирська // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 12. - С. 89-94. - Бібліогр. 17 назв
Рубрики: Банкрутство--Учасники провадження--Правовий статус--Дослідження--Україна
Кл.слова (ненормовані):
неплатоспроможність -- боржник -- кредитор -- господарський суд
Анотація: Стаття присвячена дослідженню правового регулювання статусу учасників провадження у справі про банкрутство. Досліджуються ознаки учасників справи про банкрутство, пропонується визначення поняття «учасники провадження у справі про банкрутство». Аналізується судова практика щодо залучення учасників до провадження у справі про банкрутство.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Надьон, В. В.
    Цивілістичний аспект категорій “борг”, “обов‘язок”, “відповідальність”, “санкції” [Текст] / В. В. Надьон // Вісник господарського судочинства. - 2016. - № 4. - С. 175-182. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Борги--Банкрутство--Заборгованість--Кредити--Україна
   Економічна діяльність--Господарська діяльність

   Судочинство--Цивільне судочинство--Вирок--Судові рішення

   Відповідальність--Цивільно-правова

   Санкції--Економічні санкції

Кл.слова (ненормовані):
борг, обов‘язок, відповідальність, санкція, договірне зобов‘язання, засоби впливу, боржник, кредитор
Анотація: У статті аналізується співвідношення цивілістичних категорій “борг”-“обов‘язок”, “обов‘язок”-“відповідальність”, “обов‘язок”-“санкція”. Автором доведено, що борг і обов‘язок за своїм змістом - різні категорії.


Знайти схожі

10.


    Радзивілюк, В. В.
    Зарубіжний досвід правового регулювання досудових процедур запобігання банкрутству (неспроможності) та вдосконалення національного законодавства [Текст] / В. В. Радзивілюк // Вісник господарського судочинства. - 2015. - № 1. - С. 116-123. - Бібліогр. у підрядк. прим. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Банкрутство--Бізнес--Борги--Підприємницьке право--Зарубіжні країни, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
запобігання банкрутству (неспроможності), досудові процедури запобігання банкрутству (неспроможності), боржник, кредитор, неплатоспроможність
Анотація: У статті здійснено дослідження досвіду правового регулювання досудових процедур та процедур запобігання банкрутству (неспроможності), що здійснюються до порушення провадження у справі про банкрутство (неспроможність). У статті викладені практичні рекомендації щодо вдосконалення національного законодавства про банкрутство (неспроможність).


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-31   31-31 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)